Rakvere mehed, organiseerume?

Tartu, Tallinn, Viljandi, Haapsalu, Kükametsa. Otsid sõidukaaslast või nägid mõnd tuttavata mootorratturit tänaval.

Moderaator: Moded


Teema algataja
Tähnik

Lugemata postitus Postitas Tähnik »

Bombardier kirjutas:
Tähnik kirjutas:
Vot sellise teema leidsin:D Nagu mõtete peale... Esiteks siis kohe küsimus, kas ainult mehed, tutvume? Või on ka kohalikud naised seltskonda teretulnud? Mul küll ei ole ratast, aga esimesel võimalusel soetan selle, kui load tehtud. Hetkel aga ma meeletult tahaks teada, kes n-ö kohalikest akna alt mööda kihutavad ja südame verd tilkuma panevad tsiklihäält kuulda andes? Pesitsen Rakvere lähedal. Ja vb teab ka keegi Kadrinas elavatest tsiklistidest.
Võin ühte CBR 600 laenata kui väga isu sõita :D, on üks üle hetkel
Oo Bombardier isiklikult.. sind ma olen palju näinud, kaugelt järele vaadanud;)

Muidugi on isu sõita, jube suur isu. Aga häda on selles, et ma just ei hiilga kogemuste poolest. Ka on keerelnud mõte soetada mõni kerge ktm, vms enduro, millega oleks mõtekas sõitma õppida korralikult, ja alles siis bike.... Aga sinu pakkumine on ahvatlev ja suvi alles ees :D kui leian võimaluse enne ratta selga saada siis kuu aja pärast tuleksin su jutule, tuletaksin meelde;) Meest sõnast Tarvast sarvist;) PS: ma olen pisike, vb ma ainult kõlgun su cbr-i otsas. LOOMULIKULT AITÄHH PAKKUMAST
Kasutaja avatar

boob
Mode
Postitusi: 758
Liitunud: 13 Mai 2006, 11:30
Asukoht: 5013912
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 5 korda

Lugemata postitus Postitas boob »

Tähnik kirjutas:
Bombardier kirjutas:
Tähnik kirjutas:
Vot sellise teema leidsin:D Nagu mõtete peale... Esiteks siis kohe küsimus, kas ainult mehed, tutvume? Või on ka kohalikud naised seltskonda teretulnud? Mul küll ei ole ratast, aga esimesel võimalusel soetan selle, kui load tehtud. Hetkel aga ma meeletult tahaks teada, kes n-ö kohalikest akna alt mööda kihutavad ja südame verd tilkuma panevad tsiklihäält kuulda andes? Pesitsen Rakvere lähedal. Ja vb teab ka keegi Kadrinas elavatest tsiklistidest.
Võin ühte CBR 600 laenata kui väga isu sõita :D, on üks üle hetkel
Oo Bombardier isiklikult.. sind ma olen palju näinud, kaugelt järele vaadanud;)

Muidugi on isu sõita, jube suur isu. Aga häda on selles, et ma just ei hiilga kogemuste poolest. Ka on keerelnud mõte soetada mõni kerge ktm, vms enduro, millega oleks mõtekas sõitma õppida korralikult, ja alles siis bike.... Aga sinu pakkumine on ahvatlev ja suvi alles ees :D kui leian võimaluse enne ratta selga saada siis kuu aja pärast tuleksin su jutule, tuletaksin meelde;) Meest sõnast Tarvast sarvist;) PS: ma olen pisike, vb ma ainult kõlgun su cbr-i otsas. LOOMULIKULT AITÄHH PAKKUMAST
Hmm, paha et sa pisike oled, muidu oleks Kadrinas raskeendurot proovida võinud... :twisted:
Kasutaja avatar

417
Postitusi: 1426
Liitunud: 11 Dets 2003, 15:15
Asukoht: Jawad ,SZR 660; YZF 600R;KTM 620 DUKE;YZF R1 ; KTM 625 sxc ,xt125x, KTM 600sixday,gsx-R600,KTM620sc

Lugemata postitus Postitas 417 »

Rakveres varsti üks uus mootorattur kes ennast vist siin ei tutvusta.
Niisiis praeguse hetkega sisab 1200m3 bandiiit politsei logode ja tulede viledega Rägavere teel hoolduses ja hakkab lähiajal siis maakonnas ringi liikuma.
Ei lähe Jõhvi nagu alguses eeldati.

Pilti ma ei viitsinud teha, küll ise aru saate kui peeglist näete.
Hälvik mootorratturhiir Zamundast
[17:51] <R417> ma pole pretendeerinudki aasta mootoratturi aunimetusele

Teema algataja
TAIKA

Tere rakvere tsiklimehed

Lugemata postitus Postitas TAIKA »

Tere rakvere tsiklimehe.Olen kohalik oleks soov mingi pundiga ringi verda üksi suht igav.Olen näind sht palju tsikleid rakveres kulgemas mis arvate kui nüüd ilmad heaks lähevad äkki ajaks pundi kokku ja kulgeks ringi mis arvate?ise kulgen 600 HONDA SHADOGA rahulik maantee pill.Mõelge ja antke teada :)

Teema algataja
Bombardier

Lugemata postitus Postitas Bombardier »

Eks ikka saab, pean ainult oma voki sumpsi veits sirgemaks taguma enne kui uue kätte saab :D

Teema algataja
Jan953

Lugemata postitus Postitas Jan953 »

njah selle uue tsikli kohta käivad jutud et enne kui ta sellega mingit ulmelist kiirust kätte ei saa ei hakka see kedagi kimbutama :idea:
ja seekord oleks ka kokkutuleku poolt istusin eelminekord kurvalt statoilis ja tahtsin näha palju teid seal kokku saab aga pidin enne lahkuma ! ei tuld kuna tsikkel pold värvitud aga seekord oleks igati tulija !
aga kes on tähnike olen kohe täitsa kadrinast :D
Kasutaja avatar

ozzy007
Postitusi: 255
Liitunud: 14 Veebr 2006, 21:13
Asukoht: Rakvere äärelinn
Tänanud: 11 korda
Tänatud: 12 korda

Lugemata postitus Postitas ozzy007 »

Jan953 kirjutas:
njah selle uue tsikli kohta käivad jutud et enne kui ta sellega mingit ulmelist kiirust kätte ei saa ei hakka see kedagi kimbutama :idea:
ja seekord oleks ka kokkutuleku poolt istusin eelminekord kurvalt statoilis ja tahtsin näha palju teid seal kokku saab aga pidin enne lahkuma ! ei tuld kuna tsikkel pold värvitud aga seekord oleks igati tulija !
aga kes on tähnike olen kohe täitsa kadrinast :D
naised saunas räägivad et üks uus on veel juurde tulemas -- must 650ne drag -- hetkel seisab mul garaaziz ja ootab nummereid ;-)) ja eks siis uus omanik juba ise tutvusta ennast....

aga ilm pidi nädalavahetusel ilus tulema -- teeks siis mingi kokkusaamise üritamise w -- lauba näiteks päevasemal ajal? Näpi Statis alustaks?
Elus ei pea oluline olema lõppeesmärk, vaid ikka teekond...
_____________________________________________________
Riga 16 -> Jawa 350-634 -> Dnepr MT9 ------> Yamaha DragStar 650 -> Yamaha TDM850 -> BMW GS1150Adv -> Yamaha TT350 -> Honda XL700 -> Honda XRV750 RD04 ->Yamaha XTZ750 ja BMW F800GS
Virtuaalsed rehvijäljed: https://www.facebook.com/profile.php?id ... tos_albums

Teema algataja
Tähnik

Lugemata postitus Postitas Tähnik »

aga kes on tähnike olen kohe täitsa kadrinast

Tähnik on ka Kadrinast. Üliheameelega sõidaks kaasa. Aga kes täpsemalt, eks sa tule ja küsi ilusti järele, kasvõi kirjateel, kui julged;)
Viimati muutis Tähnik, 24 Apr 2007, 09:59, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar

aimar12
Postitusi: 183
Liitunud: 25 Apr 2004, 23:18
Asukoht: TLN-RKV
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas aimar12 »

Ma ka ilusa ilma korral seal kandis ratta seljas. 8)
Kasutaja avatar

417
Postitusi: 1426
Liitunud: 11 Dets 2003, 15:15
Asukoht: Jawad ,SZR 660; YZF 600R;KTM 620 DUKE;YZF R1 ; KTM 625 sxc ,xt125x, KTM 600sixday,gsx-R600,KTM620sc

Lugemata postitus Postitas 417 »

Jan953 kirjutas:
njah selle uue tsikli kohta käivad jutud et enne kui ta sellega mingit ulmelist kiirust kätte ei saa ei hakka see kedagi kimbutama :idea:
ja seekord oleks ka kokkutuleku poolt istusin eelminekord kurvalt statoilis ja tahtsin näha palju teid seal kokku saab aga pidin enne lahkuma ! ei tuld kuna tsikkel pold värvitud aga seekord oleks igati tulija !
aga kes on tähnike olen kohe täitsa kadrinast :D
Sa Jan sealt flexa teeristist rakvere poole ikka välja sõidad ?

aga laup hommik minek Tallinna paraadile ja kui on tulijaid siis paneks paika näiteks miskell teeme stardi näiteks Rakvere haljala poolsest statikast.
Hälvik mootorratturhiir Zamundast
[17:51] <R417> ma pole pretendeerinudki aasta mootoratturi aunimetusele
Kasutaja avatar

Virx123
Postitusi: 251
Liitunud: 08 Juun 2006, 13:58

Lugemata postitus Postitas Virx123 »

Ma ka suht tihti koos Bombardieriga seal Rakveremail liikumas
GS 500 E -> GSX750->Yamaha 1200 Streetfighter -> ZX9R fighter
Kasutaja avatar

417
Postitusi: 1426
Liitunud: 11 Dets 2003, 15:15
Asukoht: Jawad ,SZR 660; YZF 600R;KTM 620 DUKE;YZF R1 ; KTM 625 sxc ,xt125x, KTM 600sixday,gsx-R600,KTM620sc

Laup Tallina

Lugemata postitus Postitas 417 »

Niisiis

Laup 28.04.07

Rakvere Haljala poolne statikas start kell 10.30
Viitnal umbes 10.45

Laseme legaalse piirimail siis oleme graafikus.
Kes ei ole enne pundis sõit EI HOIA SUUD KINNI VAID KÜSIVAD.
Statikas lepime kokku rivikorra. Kes ei taha reeglitest kinni pidada pangu ees minema - keegi ei solvu.
Kõva meest keegi ei mängi rivis ja ilma tungiva vajaduseta mööda ei sõida. pidurituled ( eriti bikede esimene hoob) vaadake üle.



Rainer
Hälvik mootorratturhiir Zamundast
[17:51] <R417> ma pole pretendeerinudki aasta mootoratturi aunimetusele

piloot
Postitusi: 2130
Liitunud: 10 Sept 2005, 19:18
Tsikkel: Varadero XL1000 Husaberg FE570
Asukoht: Rakvere

Lugemata postitus Postitas piloot »

kas saba peale ka saab? :mrgreen:
Pilt
Suzu GSF 600S - Totaalne banditism! Fazer 1000, KTM LC4 620 SC, Varadero 1000, XR650R, WR250F, Husaberg FE 570+explorer snow kit
citius,altius,coitus!
Kasutaja avatar

OZman
Postitusi: 37
Liitunud: 20 Jaan 2007, 18:18
Tsikkel: VFR800F
Asukoht: Rakvere

Lugemata postitus Postitas OZman »

See on väärt mõte korporeeruda.Olen ise ka selle peale mõeld,aga see laupäev ei sobi kohe mitte.Igatahes jõudu teile kes te laupäeval kokku saate. 8) 8) 8)
Raibe!Rakvere Raibe!
Tsiklit rauta suvel saani talvel :)
gs500e,gsx600f,cr250,vfr800f
Kasutaja avatar

kaska
Postitusi: 297
Liitunud: 17 Okt 2006, 10:59
Tsikkel: 900 Hornet / 650 Scrambler
Asukoht: Bern / Tallinn
Tänatud: 1 kord

Re: Laup Tallina

Lugemata postitus Postitas kaska »

417 kirjutas:
Niisiis

Laup 28.04.07

Rakvere Haljala poolne statikas start kell 10.30
Viitnal umbes 10.45

Laseme legaalse piirimail siis oleme graafikus.
Kes ei ole enne pundis sõit EI HOIA SUUD KINNI VAID KÜSIVAD.
Statikas lepime kokku rivikorra. Kes ei taha reeglitest kinni pidada pangu ees minema - keegi ei solvu.
Kõva meest keegi ei mängi rivis ja ilma tungiva vajaduseta mööda ei sõida. pidurituled ( eriti bikede esimene hoob) vaadake üle.



Rainer





Sorry ilmselt väga ajast maha jäänud, kuna töösse/kooli sukeldunud olnud. Mis Laupäeval Tallinnas toimub? (togi) :wack:
Kasutaja avatar

ozzy007
Postitusi: 255
Liitunud: 14 Veebr 2006, 21:13
Asukoht: Rakvere äärelinn
Tänanud: 11 korda
Tänatud: 12 korda

Re: Laup Tallina

Lugemata postitus Postitas ozzy007 »

kaska kirjutas:
417 kirjutas:
Niisiis

Laup 28.04.07

Rainer
Sorry ilmselt väga ajast maha jäänud, kuna töösse/kooli sukeldunud olnud. Mis Laupäeval Tallinnas toimub? (togi) :wack:
ma ka ajast maha jäänd -- hooaja avamine ju Tln-s, koguaeg oli silm 30.04 "hooaja avamise üritusel" ja see 28.04 jäi kahesilmavahele....

tulemisest veel ei tea, Statikasse kohale tulen küll, mis edasi saab vaatame...
Elus ei pea oluline olema lõppeesmärk, vaid ikka teekond...
_____________________________________________________
Riga 16 -> Jawa 350-634 -> Dnepr MT9 ------> Yamaha DragStar 650 -> Yamaha TDM850 -> BMW GS1150Adv -> Yamaha TT350 -> Honda XL700 -> Honda XRV750 RD04 ->Yamaha XTZ750 ja BMW F800GS
Virtuaalsed rehvijäljed: https://www.facebook.com/profile.php?id ... tos_albums
Kasutaja avatar

kaska
Postitusi: 297
Liitunud: 17 Okt 2006, 10:59
Tsikkel: 900 Hornet / 650 Scrambler
Asukoht: Bern / Tallinn
Tänatud: 1 kord

Re: Laup Tallina

Lugemata postitus Postitas kaska »

ozzy007 kirjutas:
kaska kirjutas:
417 kirjutas:
Niisiis

Laup 28.04.07

Rainer
Sorry ilmselt väga ajast maha jäänud, kuna töösse/kooli sukeldunud olnud. Mis Laupäeval Tallinnas toimub? (togi) :wack:
ma ka ajast maha jäänd -- hooaja avamine ju Tln-s, koguaeg oli silm 30.04 "hooaja avamise üritusel" ja see 28.04 jäi kahesilmavahele....

tulemisest veel ei tea, Statikasse kohale tulen küll, mis edasi saab vaatame...
Aijah oli ka kogu aeg silm selle 30.04 üritusel. Tuleks ka hea meelega, aga ei saa veel rattaga sõitta, autoga ka natuke nadi tulla :?
Aga kui keegi sabaks võtab - olen platsis
:bsmile:

Teema algataja
Tähnik

Lugemata postitus Postitas Tähnik »

Tähnik -> tulija!!!
Kasutaja avatar

417
Postitusi: 1426
Liitunud: 11 Dets 2003, 15:15
Asukoht: Jawad ,SZR 660; YZF 600R;KTM 620 DUKE;YZF R1 ; KTM 625 sxc ,xt125x, KTM 600sixday,gsx-R600,KTM620sc

Lugemata postitus Postitas 417 »

piloot kirjutas:
kas saba peale ka saab? :mrgreen:
piloot - taha saad mitte sabale.

naised saavad sabale , mehed taha.

aga mane oma bandit käima ja minek. muide me edasi pärnu tallinast , ööbime strandis. kui käsi siis mu numbrit tead
Hälvik mootorratturhiir Zamundast
[17:51] <R417> ma pole pretendeerinudki aasta mootoratturi aunimetusele

kont
Postitusi: 28
Liitunud: 22 Apr 2007, 19:25
Tsikkel: Must Bläku
Asukoht: Rakvere

Lugemata postitus Postitas kont »

Mis Pärnus toimub?
kunagi K-750, gsx600f nüüd cbr1100xx
Pilt
Kasutaja avatar

417
Postitusi: 1426
Liitunud: 11 Dets 2003, 15:15
Asukoht: Jawad ,SZR 660; YZF 600R;KTM 620 DUKE;YZF R1 ; KTM 625 sxc ,xt125x, KTM 600sixday,gsx-R600,KTM620sc

Lugemata postitus Postitas 417 »

kont kirjutas:
Mis Pärnus toimub?
ka paraad pühapäev
Hälvik mootorratturhiir Zamundast
[17:51] <R417> ma pole pretendeerinudki aasta mootoratturi aunimetusele

piloot
Postitusi: 2130
Liitunud: 10 Sept 2005, 19:18
Tsikkel: Varadero XL1000 Husaberg FE570
Asukoht: Rakvere

Lugemata postitus Postitas piloot »

417 kirjutas:
piloot kirjutas:
kas saba peale ka saab? :mrgreen:
piloot - taha saad mitte sabale.

naised saavad sabale , mehed taha.

aga mane oma bandit käima ja minek. muide me edasi pärnu tallinast , ööbime strandis. kui käsi siis mu numbrit tead
Et siis..., mehed, kätekreem kaasa..., mõnel kevad püksis :mrgreen: ma ise parem ei tule sel juhul... :wink:
Tegelt sel nädalal veel ei sõida...,rsk. varbad hakkavad külmetama..., saabas ei mahu kipsi otsa ära :roll: ja nüüd see taha saamise värk ka veel, no ei..., niigi s*** olla..., eest ära ka krt. ei jookse...
Pilt
Suzu GSF 600S - Totaalne banditism! Fazer 1000, KTM LC4 620 SC, Varadero 1000, XR650R, WR250F, Husaberg FE 570+explorer snow kit
citius,altius,coitus!
Kasutaja avatar

417
Postitusi: 1426
Liitunud: 11 Dets 2003, 15:15
Asukoht: Jawad ,SZR 660; YZF 600R;KTM 620 DUKE;YZF R1 ; KTM 625 sxc ,xt125x, KTM 600sixday,gsx-R600,KTM620sc

Lugemata postitus Postitas 417 »

piloot kirjutas:
417 kirjutas:
piloot kirjutas:
kas saba peale ka saab? :mrgreen:
piloot - taha saad mitte sabale.

naised saavad sabale , mehed taha.

aga mane oma bandit käima ja minek. muide me edasi pärnu tallinast , ööbime strandis. kui käsi siis mu numbrit tead
Et siis..., mehed, kätekreem kaasa..., mõnel kevad püksis :mrgreen: ma ise parem ei tule sel juhul... :wink:
Tegelt sel nädalal veel ei sõida...,rsk. varbad hakkavad külmetama..., saabas ei mahu kipsi otsa ära :roll: ja nüüd see taha saamise värk ka veel, no ei..., niigi s*** olla..., eest ära ka krt. ei jookse...
kips - tahad sa sellest rääkida
Hälvik mootorratturhiir Zamundast
[17:51] <R417> ma pole pretendeerinudki aasta mootoratturi aunimetusele

piloot
Postitusi: 2130
Liitunud: 10 Sept 2005, 19:18
Tsikkel: Varadero XL1000 Husaberg FE570
Asukoht: Rakvere

Lugemata postitus Postitas piloot »

417 kirjutas:

kips - tahad sa sellest rääkida
šol, šol...., upal.... prašnulsa - v kips... :twisted:
Pilt
Suzu GSF 600S - Totaalne banditism! Fazer 1000, KTM LC4 620 SC, Varadero 1000, XR650R, WR250F, Husaberg FE 570+explorer snow kit
citius,altius,coitus!

Teema algataja
Jan953

Lugemata postitus Postitas Jan953 »

igati tulija kui keegi ütleks kes mul keti kinni neediks rakeres või kusagil läheduses uus kett ja ei taha kuidagi ise jamada :roll:

kont
Postitusi: 28
Liitunud: 22 Apr 2007, 19:25
Tsikkel: Must Bläku
Asukoht: Rakvere

Lugemata postitus Postitas kont »

Mul mingi isetehtud neetija,enda omal sain sellega hakkama .
Kui huvi helista
53943133
kunagi K-750, gsx600f nüüd cbr1100xx
Pilt
Kasutaja avatar

417
Postitusi: 1426
Liitunud: 11 Dets 2003, 15:15
Asukoht: Jawad ,SZR 660; YZF 600R;KTM 620 DUKE;YZF R1 ; KTM 625 sxc ,xt125x, KTM 600sixday,gsx-R600,KTM620sc

Lugemata postitus Postitas 417 »

niikeda 28 kuupäeva edasine värk huvitab. Meil on bronnitud 2 tuba
( ja juba täis ka )
http://www.aleksandripub.ee/indexe.htm

kui keegi veel tahab ühineda siis veel mom oli vabu tube, niiet tegutsege
Hälvik mootorratturhiir Zamundast
[17:51] <R417> ma pole pretendeerinudki aasta mootoratturi aunimetusele
Kasutaja avatar

Kuzmitz
Postitusi: 763
Liitunud: 30 Mai 2005, 10:00
Tsikkel: Täitsa olemas.
Asukoht: Tarvanpää

Lugemata postitus Postitas Kuzmitz »

No nii, lugu järgmine- kavas luua sihuke pisike tsiklistide ühendus, nagu "Rakvere Raiped". Kes on huvilised, andke ES-is teada. Võtan küll suure töö enda kleenukestele õlgadele, a vahet pole 8) . Ühendus ei saa olema ametlik klubi, a särgi jms teeme ikka!. Vajalik huviliste hulk ja siis teavitan asutamiskoosoleku aja. Kohta juba tean :wink: . Teen teile seal suitsuforelli 8) (oma retsepti järgi)
Seega, kes on huvitatud, andke ES-iga teada. Hea, kui Te oleks Rakverest või selle lähiümbrusest.


PS. Avaldus ei aegu...
Siiski loodan suve alguses asja käima lükata...
Viimati muutis Kuzmitz, 05 Mai 2007, 22:25, muudetud 1 kord kokku.
Pilt
Raibe, Rakvere Raibe.
Kasutaja avatar

boob
Mode
Postitusi: 758
Liitunud: 13 Mai 2006, 11:30
Asukoht: 5013912
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 5 korda

Lugemata postitus Postitas boob »

Kuzmitz kirjutas:
...
Nagu ma juba ennist ütlesin, mina olen käpp. :twisted:
Kasutaja avatar

luix
Postitusi: 186
Liitunud: 30 Juun 2005, 12:21
Tsikkel: HondaVTX 1300S Suzuki VZ 800
Asukoht: Rakvere

Lugemata postitus Postitas luix »

Kui raiped, siis raiped ja veel Rakvere omad, ootan huviga. :lol:
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Regionaalsed teemad mootorratturitele”