Fredy käest ratta tellimine. II vaatus.

Tegeled mootorrataste ehituse, remondi või lammutamiega koduses garaazis või köögis. Õhtul ja salaja või siis päris avalikult. Kirjuta sellest. Neile, kes teevad ja jagada soovivad või siis tahavad lihtsal eputada oma kaherattalise iludusega.

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

rannamees
Tsikkel: Fazer 1000
Tänanud: 71 korda
Tänatud: 17 korda

Re: Fredy käest ratta tellimine. II vaatus.

Lugemata postitus #1021 Postitas rannamees » 21 Apr 2018, 21:55

Carl kirjutas:Kus see imeline üv punkt asub, peab ka seal käima hakkama :D

Ei mingit ilmaimet, löö Vin ja reg numbrid MNT.ee lehel sisse ja olemas.

Pilt
Kasutaja avatar

ranel
Tsikkel: Suzuki 600 GSXF, Transalp 600
Tänanud: 30 korda
Tänatud: 100 korda

Lugemata postitus #1022 Postitas ranel » 22 Apr 2018, 00:11

Ausalt üv tegijana väldiks selliseid kohti, kus mustalt üv-sid teha. Kuidagi on vaja statistika korda saada ...
Kerghaagise rent 2.75x1.5x0.25 koos tasapindtendiga. 1-3H 7EUR, 3-6H 10EUR, 6-12H 13EUR, 12-24H 16 EUR. Hinnad sisald. KM.
Asjade vedu kerghaagisel koos autoga 15EUR+0.4EUR KM. 55684121
Mootoritõstuki rent Tartus 6 eur päev.

Dusterx
Tsikkel: r1100gs,lc4,cm200t,cx500
Tänanud: 3 korda
Tänatud: 17 korda

Lugemata postitus #1023 Postitas Dusterx » 22 Apr 2018, 07:56

Võimalik, et see üv teema tuleb ka kohtus välja, siis ilmselt ei ole enam seda üv kohta või töötajat seal enam pikalt...

Carl
Tänanud: 3 korda
Tänatud: 4 korda

Lugemata postitus #1024 Postitas Carl » 23 Apr 2018, 16:46

rannamees kirjutas:

Jah palun, jagage mulle ka neid Vin ja reg numbreid.
Kasutaja avatar

Teema algataja
KRR
Tänanud: 56 korda
Tänatud: 73 korda

Lugemata postitus #1025 Postitas KRR » 25 Apr 2018, 17:35

Carl kirjutas:
Spoiler:
rannamees kirjutas:

Jah palun, jagage mulle ka neid Vin ja reg numbreid.

Iga asi omal ajal või natuke hiljem. Hea oleks kui inimesed ise aru saaks, et Fredyga asju ajades saab tulemuseks ainult peavalu olla.
fraud Fredy Jäätes, Fredy.ee, http://www.fredy.ee, petis, pettus, Leeri tee 8, Järveküla, Rae vald, Harjumaa, fredy@fredy.ee, (+372) 5888 5888, Harley Davidson,
Kasutaja avatar

Teema algataja
KRR

Lugemata postitus #1026 Postitas KRR » 12 Juun 2018, 20:13

Isegi mootorratas on selle viie aastaga halliks läinud. See peaks olema minu originaal millele pole kunagi ühtegi ümberehitust tehtud kuna ma olevat väga halb arvete maksja. Fredy juttude 2. seerias on sama ratas enne ümberehituse algust punane. Ootan huviga mida kohtunik sellest 27. juunil toimuval istungil arvab. Mitu erinevust te veel leiate?

Viimati muutis KRR, 12 Juun 2018, 20:24, muudetud 1 kord kokku.
fraud Fredy Jäätes, Fredy.ee, http://www.fredy.ee, petis, pettus, Leeri tee 8, Järveküla, Rae vald, Harjumaa, fredy@fredy.ee, (+372) 5888 5888, Harley Davidson,
Kasutaja avatar

Teema algataja
KRR

Lugemata postitus #1027 Postitas KRR » 12 Juun 2018, 20:16

2. osa

Kasutaja avatar

TiitX11
Tsikkel: Honda X11; Vulcan 2200
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 5 korda

Lugemata postitus #1028 Postitas TiitX11 » 12 Juun 2018, 23:17

Väga imelik. Ja summadest millest jutt on SUURED. Palju on selliste valmisosade hind tellides? Eri asjad mis tehakse kokkuleppel tellijaga on teine asi samuti tunni hind, palju see Fredyl on? Kas 60 ja üles sulas maksmise korral...ega muidu saa sellist elu lubada?
Tsikkel pole kunagi liiga võimas...........kui aga on, oled ise liiga vanaks jäänud
Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Tänanud: 657 korda
Tänatud: 157 korda

Lugemata postitus #1029 Postitas urmas66 » 13 Juun 2018, 10:57

KRR kirjutas:Isegi mootorratas on selle viie aastaga halliks läinud. See peaks olema minu originaal millele pole kunagi ühtegi ümberehitust tehtud kuna ma olevat väga halb arvete maksja. Fredy juttude 2. seerias on sama ratas enne ümberehituse algust punane. Ootan huviga mida kohtunik sellest 27. juunil toimuval istungil arvab. Mitu erinevust te veel leiate?

Eestis on võistlev kohtumenetlus ehk kohtunik VÕRDLEB eelkõige hageja ja kostja tõendeid-arvamusi ning ütlusi.Kui sul on tõend,et ratas oli punane,siis peab vastaspool tõestama,et see nii ei olnud jne.
Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

Teema algataja
KRR

Lugemata postitus #1030 Postitas KRR » 16 Juun 2018, 23:51

Saame näha kas tehakse Savisaart
Kasutaja avatar

yeekim
Tsikkel: VN15 se
Tänanud: 41 korda
Tänatud: 71 korda
Kontakt:

Lugemata postitus #1031 Postitas yeekim » 16 Juun 2018, 23:55

KRR kirjutas:Saame näha kas tehakse Savisaart

Üks jalg juba maha saetud ja süda läbi (togi)
Teen saiast sitta!
Kasutaja avatar

RasmusL
Tsikkel: Z1000 turbo, HD V-rod, Busa
Tänanud: 48 korda
Tänatud: 161 korda
Kontakt:

Lugemata postitus #1032 Postitas RasmusL » 17 Juun 2018, 20:51

Mina jäin oma rattaga küll väga rahule, paari kuu jooksul sai mingine 3k km maha sõidetud, ja nüüd nädal tagasi osteti ratas ära inglismaale. Ostsin juba uue tooriku ka ning veljed ja usd esiotsa, järgmisest tuleb matt-must vms matt värvidega, kuna kroom polnud ikka päris minu teema :mrgreen: Aga üllatav oli mulle see, kui mugav on vrodiga sõita, kõvasti parem kui fighteriga. Vedrustuse ega ka pidurite kohapealt pole samuti midagi kobiseda, kõik töötas nii nagu peab. Seega mina ei saa aru kellegi Mareku jutust youtube video all, kus ei olevat ratastel pidureid ega amorte. Orig esiots ja pidurid pole tõesti Öhlinsi ega ISR-I tasemel, aga seda näeb juba hinnasildistki. Minu järgmisele tulevad juba paremad jupid.

Ilusat suve soovides, Rasmus

Pilt
If you ain't slidin', you ain't ridin'.

Everybody got a plan until they get punched in the face.
Kasutaja avatar

Ardilla
Tsikkel: Suzuki GSXR 600 VZR1800R
Tänanud: 58 korda
Tänatud: 55 korda

Lugemata postitus #1033 Postitas Ardilla » 17 Juun 2018, 21:18

Äge pilt! :D
Kasutaja avatar

Teema algataja
KRR

Lugemata postitus #1034 Postitas KRR » 17 Juun 2018, 22:53

Rasmus saan aru, et oled siin oma sõbra eest seismas aga kui meenutada millal su ratta ehitus algas ja vaadata nüüd pilte kui "suure" muutuse see läbi on teinud ei ole küll rõõmustamiseks põhjust. Tagakiige vahetus, lenksu alla toomine, esitule vahetus ja uue sumpa külge keeramine võtab normaalses töökojas ühe tööpäeva. Vaatan veel, et tagaosa ideedega on Fredy poisil siiani kriis.
http://www.fredy.ee/03-harley-davidson-vrsca-v-rod-7-2/
Kasutaja avatar

Buratiino
Tänatud: 2 korda

Lugemata postitus #1035 Postitas Buratiino » 17 Juun 2018, 23:22

to rasmus. see, et sa .. pro bono pr kampaania juht oled, olen ma aru saanud. mitte, et sa ise ei oleks osanud aga sulle on ju eluliselt tähtis, et just .. su raketi kokku kruviks, olen ka aru saanud. saladuskatte all ütlen sulle, et su kollaseid öölinseid saaks 5 cm veel madalamaks teha. pole vaja isegi midagi nahh visata. jõuga kokku ja täpid peale :)
kolme kilo eest pannakse inimestele peoga mulda suhu...see on 30 kilo võlgu. mida sellisega teha. paned saba taha, kes turvaks, et urood ennast kogematta ei vigastaks, kuni võlg viimse sendini tasutud. tänases eestis. ptui
kõik need plakatid, mis siit läbi käinud on ja see auto, mis läbi värava veeres, on see psühh ise riputanud veeretanud. minu isiklik arvamus. kindlasti ei vasta tõele.... neid avaldusi läbitorgatud rehvidest on ilmselt kitses uima. .. änd dze kompanii.
järgmisele, kellel on ülearused 30 kilo, ütlen.......ära anna ära. kui on ikka tõeliselt ülearused, süüta sellega sigar. 30 kilosest sigarist suhu jääv smekk on märksa meeldivam, kui sitamaitse.
loomulikult on kogu jutt allegooriline ja ..tegelased välja mõeldud.
KRR ile soovin edu. loodan, et sind su hädas üksi ei jäeta. need kes oma vokid tänu sulle kätte said.
rass dvaa triii tsetõõre pjättttt,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,võõõõõõõõsssell freeeediiii poooogguljatttttt (moon)
http://www.youtube.com/watch?v=hsjiPFDo-Fg, attention! ära klikka! so sensitive :oops:
Kasutaja avatar

RasmusL
Tsikkel: Z1000 turbo, HD V-rod, Busa
Tänanud: 48 korda
Tänatud: 161 korda
Kontakt:

Lugemata postitus #1036 Postitas RasmusL » 17 Juun 2018, 23:25

Kristjan, esiteks ma ei ole siin "seismas sõbra eest", vaid rääkimas omapoolse kogemuse, mis on antud ehitajaga positiivne. Alati kui kusagile tuleb selline teema, kus kellegil on palju kliente, on neid nii positiivseid kui ka negatiivseid. Ja kui sa said neid rahulolematuid kokku ca 5 vist ? Siis on positiivseid kogemusi saanud kliente palju palju rohkem-usu mind. Teiseks, kui viitsid otsingut kasutada, siis just hiljuti üks vend kirjutas siia biker.ee foorumisse teema, kus ta tahtis Kawasaki Z1000ndele laia velge ja kõike sellejuurde kuuluvat. Samamoodi inimene, kes ei jaga ehitusest mitte m**n* patras seal, et kõik asjad tuleb päevaga teha- EI TULE EGA SAA TEHA. Ta ei vaheta lihtsalt kiiget teise vastu, vaid laiendab nad ise käsitsi vastavalt rehvilaiusele. Sumpa polnud samuti bolt-on, vaid kuna konkreetne Akra oli mõeldud uue põlvkonna V-rodi jaoks, oli sellele vaja valmistada kinnitus eraldi sinna taha raami juurde. Tagumised Öhlinsid tulid Rootsist tellimise peale, kakuti pulkadeks ning anodeeriti mustaks, ka see töö ei juhtu päevaga mitte. Veel oli eelnev omanik, kes oli ilmselt ameerika p***, toppinud toidukoti täie led-tulesid igalepoole raami ja mootori ümber, ka nende ära võtmine ning juhtmestiku korrastamine oli tükk tööd. Minu ratas jõudis eestisse 2017 märtsi lõpp ja valmis sai 2017 oktoobris. Rõõmustamiseks põhjust ? Ma ei oodanudki ju, et sellest tuleb mingil tipptasemel ratas, mul poleks sellejaoks krõbisevat jätkunudki, kuna ratas mida ma ise ehitan, on neelanud 2x selle vrodi hinna, ja mõlemaid on tehtud samal ajal ka veel. Sabaosa jäi selline screamin eagle iste lihtsalt jah, kuna rahaliselt see mulle sobis, vastasel juhul oleks pidand ju pilli täiesti pulkadeks tõmbama ja ning siis veel mootori ja raamivärvimine ka, rahakulu hoopis teine. Üle oma varju mina hüppama ei hakka, et telli mulle see ja too ning lõpuks kui asjad kohal siis mulle selgubki et "oihh sry mul polegi pappi sulle maksta" :D
If you ain't slidin', you ain't ridin'.

Everybody got a plan until they get punched in the face.
Kasutaja avatar

TiitX11
Tsikkel: Honda X11; Vulcan 2200
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 5 korda

Lugemata postitus #1037 Postitas TiitX11 » 18 Juun 2018, 00:46

RasmusL kirjutas:
Spoiler:
Kristjan, esiteks ma ei ole siin "seismas sõbra eest", vaid rääkimas omapoolse kogemuse, mis on antud ehitajaga positiivne. Alati kui kusagile tuleb selline teema, kus kellegil on palju kliente, on neid nii positiivseid kui ka negatiivseid. Ja kui sa said neid rahulolematuid kokku ca 5 vist ? Siis on positiivseid kogemusi saanud kliente palju palju rohkem-usu mind. Teiseks, kui viitsid otsingut kasutada, siis just hiljuti üks vend kirjutas siia biker.ee foorumisse teema, kus ta tahtis Kawasaki Z1000ndele laia velge ja kõike sellejuurde kuuluvat. Samamoodi inimene, kes ei jaga ehitusest mitte m**n* patras seal, et kõik asjad tuleb päevaga teha- EI TULE EGA SAA TEHA. Ta ei vaheta lihtsalt kiiget teise vastu, vaid laiendab nad ise käsitsi vastavalt rehvilaiusele. Sumpa polnud samuti bolt-on, vaid kuna konkreetne Akra oli mõeldud uue põlvkonna V-rodi jaoks, oli sellele vaja valmistada kinnitus eraldi sinna taha raami juurde. Tagumised Öhlinsid tulid Rootsist tellimise peale, kakuti pulkadeks ning anodeeriti mustaks, ka see töö ei juhtu päevaga mitte. Veel oli eelnev omanik, kes oli ilmselt ameerika p***, toppinud toidukoti täie led-tulesid igalepoole raami ja mootori ümber, ka nende ära võtmine ning juhtmestiku korrastamine oli tükk tööd. Minu ratas jõudis eestisse 2017 märtsi lõpp ja valmis sai 2017 oktoobris. Rõõmustamiseks põhjust ? Ma ei oodanudki ju, et sellest tuleb mingil tipptasemel ratas, mul poleks sellejaoks krõbisevat jätkunudki, kuna ratas mida ma ise ehitan, on neelanud 2x selle vrodi hinna, ja mõlemaid on tehtud samal ajal ka veel. Sabaosa jäi selline screamin eagle iste lihtsalt jah, kuna rahaliselt see mulle sobis, vastasel juhul oleks pidand ju pilli täiesti pulkadeks tõmbama ja ning siis veel mootori ja raamivärvimine ka, rahakulu hoopis teine. Üle oma varju mina hüppama ei hakka, et telli mulle see ja too ning lõpuks kui asjad kohal siis mulle selgubki et "oihh sry mul polegi pappi sulle maksta" :D

Kui kaks lolli sattuvad kokku on ju OK. Kui rattal paranevad pidurid ja juhitavus ja suudad 300 rehviga tagarattaga tsiklil kurvides põlve ära kriipida on OK. Kui ei suuda siis pole OK. Siis on tuuning SITAUGUS või maakeeli PERSSSSSSES. Kallist tsiklit ei tohi ju lõhkuda :bsmile:
See on minu arvamus 4-5 promillises seisus :D
Tsikkel pole kunagi liiga võimas...........kui aga on, oled ise liiga vanaks jäänud
Kasutaja avatar

Teema algataja
KRR

Lugemata postitus #1038 Postitas KRR » 18 Juun 2018, 07:18

Rasmus, igaüks teeb oma rattaga mida tahab ja milliseks tahab. See millise hinnaklassi ümberehitust keegi tellib pole ka kellegi teise asi. Küsimus oli ja on ajafaktoris. Tänaseks algas minu ratta ehitus 5,5 a. tagasi ja kuigi olen selle eest ära andud pea 30K ja vahepeal isegi peaaegu valmis ehitatud ratast näinud on kahjuks olukord selline kus pean nüüd kohtus tõestama, et pole kaamel. Ja ainult sellepärast, et üks kodanik ei suuda tunnistada omi vigu ja probleemi lahendamise asemel lollusi juurde hakkab tootma. Kui vaatad minu originaali pilte ja Fredy tehtud videot näed, et lisaks värvi muutusele on ratastel vähemalt kümme teist erinevust ja need osad pole paremad kui algse originaali omad. Mina tean lisaks enda omale kolme kohtuasja ja kolme tehniliste probleemidega ratast, mis sealt töökojast nö kompromissi korras viimase 12+ kuu jooksul välja on veeretatud. Kahe osas on suur tõenäosus, et antakse sisse uus hagi kuna rattad on sõitmiseks ohtlikuks muudetud ehk siis teoreetiliselt peaks kusagil meie seas olema 100 heade kogemustega klienti rõõmust kargamas, et eelnimetatud jamasid tasakaalustada.
Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige

Lugemata postitus #1039 Postitas urmas66 » 18 Juun 2018, 11:16

Mulle tundub, et siin ei ole tegu lihtsalt kliendi ja teenuseosutaja vahelise vaidlusega konkreetsete asjade üle.Siin on tegemist kahe solvunud mehe väigikaika veoga. Selles asjas ei ole juba ammu mingid loogilised argumendid, vaid tahtmine üksteisele ära teha on jäänud ainsaks läbivaks teemaks.Ainuke lahendus on mingi kompromiss,milleks pole kumbki pool hetkel valmis.
Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kasutaja avatar

Madlobster
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 229 korda
Tänatud: 266 korda

Lugemata postitus #1040 Postitas Madlobster » 18 Juun 2018, 11:45

Minuarust on väga selged argumendid KRR kasuks.
Kolmekümne kilost tünga on minul küll keeruline solvumiseks tituleerida. On ikka pirts-eit see KRR eks :?: :lol: Raske on nüüd tondil pappi juurde pritsida ja vähem suruda v? Mingi vaene on v?
Et las mööduvad aastad ja kunagi kindlasti midagi valmib eks :?:
üks alla, viis üles
Parem kaotada sekund elust, kui sekundiga elu :idea:
Kasutaja avatar

piiks
Tsikkel: Suzuki Hayabusa
Tänanud: 79 korda
Tänatud: 35 korda
Kontakt:

Lugemata postitus #1041 Postitas piiks » 18 Juun 2018, 11:53

Madlobster kirjutas:
Spoiler:
Minuarust on väga selged argumendid KRR kasuks.
Kolmekümne kilost tünga on minul küll keeruline solvumiseks tituleerida. On ikka pirts-eit see KRR eks :?: :lol: Raske on nüüd tondil pappi juurde pritsida ja vähem suruda v? Mingi vaene on v?
Et las mööduvad aastad ja kunagi kindlasti midagi valmib eks :?:

Ma nagu ka aru ei saa, et kus servas see kompromiss olema peaks? Seda, kui ratas ja papp Freddy kätte jääb, ei saa väga kompromissiks lugeda ju.
Some rules can be bent. Others can be broken.
Танки грязи не боятся !!!
In god I trust, all others pay cash !
Ära usalda naist ... ja pidureid !
Kasutaja avatar

srx
Tsikkel: VX800, CB600F
Tänanud: 8 korda
Tänatud: 15 korda

Lugemata postitus #1042 Postitas srx » 18 Juun 2018, 11:58

~30k makstud ja isegi toorikut ei olda nõus kliendile üle andma?
Mis osas kliendil veel järeleadmisi teha oleks võimalik, et kompromiss saavutada?
Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige

Lugemata postitus #1043 Postitas urmas66 » 18 Juun 2018, 14:52

Ratast pole kätte saadud,sest teema ongi selles,et üks arvab,et on liiga palju maksnud ja liiga kaua aega kulunud,teine arvab jälle,et liiga vähe on makstud ja kõik aeg on põhjendatud.
Me ei tea keegi ,mis neil annab kompromissina teha,aga kohus teeb üldujul esimese asjana ettepaneku kompromiss leida.
Esimene reaalne kompromiss oleks ilmselt see,kui mõlemad pooled suudavad asja konstruktiivselt koos arutada.See ei maksa mitte midagi,aga viib asjas palju edasi.
ML-Transport AS
Kasutaja avatar

Madlobster

Lugemata postitus #1044 Postitas Madlobster » 18 Juun 2018, 15:25

Proovi videote ja sõnavõttude põhjal hinnata konstruktiivse arutelu võimalikkust antud rattaehitajaga (lol) (lol) (lol)
Tõenäoliselt jõuab aias toimetava siiliga ennem kokkuleppele, et see enam koerakrõbinaid ära ei krõmpsutaks.
üks alla, viis üles
Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige

Lugemata postitus #1045 Postitas urmas66 » 18 Juun 2018, 15:42

Madlobster kirjutas:
Spoiler:
Proovi videote ja sõnavõttude põhjal hinnata konstruktiivse arutelu võimalikkust antud rattaehitajaga (lol) (lol) (lol)
Tõenäoliselt jõuab aias toimetava siiliga ennem kokkuleppele, et see enam koerakrõbinaid ära ei krõmpsutaks.

Kuni kumbki järgi ei anna,saabki aastaid kohut käia.Kõige kallim ja kõige kehvema tulemusega lahendus mõlema poole jaoks.Võimalik,et see ongi asja eemärk.
ML-Transport AS
Kasutaja avatar

Madlobster

Lugemata postitus #1046 Postitas Madlobster » 18 Juun 2018, 16:02

Mis sa urmas öelda tahad? Mida siin veel järgi anda on?
Tellija on oma ratast oodates, mis pidi valmima samal hooajal ja siis järgmisel hooajal ja siis üle järgmisel hoojal jne tampinud kapsaleheborghini fondi rohkem raha kui teine mees kahe kolme aastaga kokku teenida suudab. Ehitajaga prooviti korduvalt ja korduvalt enne selle teema tekkimist juba mõistlikule jutule saada.
Kompromissi leidmisele on "abiks" käinud ratta- ja elukunstniku isa, Katrin Lust ja Macheete. Tolku ei rubla eestki.

Antud juhul oli kohus ainuke koht, kuhu tellijal veel pöörduda oli. Kogu kahju on numbritesse raske asetada ning tõenäoliselt saab sellest hüvitatud murdosa kui seegi.
Sobib näidispoomiseks ja teiste hoiatamiseks. Nii tulevastele tüngaritele kui ka käesoleva tolmuka uutele võimalikele klientidele, et mis saama hakkab kui...
üks alla, viis üles
Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige

Lugemata postitus #1047 Postitas urmas66 » 18 Juun 2018, 16:24

Madlobster kirjutas:
Spoiler:
Mis sa urmas öelda tahad? Mida siin veel järgi anda on?
Tellija on oma ratast oodates, mis pidi valmima samal hooajal ja siis järgmisel hooajal ja siis üle järgmisel hoojal jne tampinud kapsaleheborghini fondi rohkem raha kui teine mees kahe kolme aastaga kokku teenida suudab. Ehitajaga prooviti korduvalt ja korduvalt enne selle teema tekkimist juba mõistlikule jutule saada.
Kompromissi leidmisele on "abiks" käinud ratta- ja elukunstniku isa, Katrin Lust ja Macheete. Tolku ei rubla eestki.

Antud juhul oli kohus ainuke koht, kuhu tellijal veel pöörduda oli. Kogu kahju on numbritesse raske asetada ning tõenäoliselt saab sellest hüvitatud murdosa kui seegi.
Sobib näidispoomiseks ja teiste hoiatamiseks. Nii tulevastele tüngaritele kui ka käesoleva tolmuka uutele võimalikele klientidele, et mis saama hakkab kui...

Ma ei taha antud asja kohta midagi öelda,sest ma ei tea kõikki argumente. Nii palju võin küll öelda,et eesti seaduste valguses ei tule siit mingit näidis poomist vaid lõputu protsess,kus lõpus ei mäleta algatajad ise ka, millest asi alguse sai.
Siit ka arvamus,et kompromiss oleks kõigile odavam ja närve säästvam lahendus.Muidugi tuleb mõlemal pool palju kibedust vaikselt alla neelata. Toonitan mõlemalt poolt,mitte ühelt poolt.
ML-Transport AS

oil
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 11 korda

Lugemata postitus #1048 Postitas oil » 18 Juun 2018, 16:31

Urmas, muidu üldiselt räägid mõistlikku juttu, aga antud juhul küll hülgemöla. Saad ikka aru, et kompromiss tähendaks Fredy jaoks, et talle veel sulli antaks ning ta h e a õ n n e korral paljude aastate pärast annaks mingi käki vastu?
Viimati muutis oil, 18 Juun 2018, 16:31, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar

Madlobster

Lugemata postitus #1049 Postitas Madlobster » 18 Juun 2018, 16:31

Üks pool on juba mitu hooaega sõidusoovi ja korraliku koguse maksevahendeid alla neelanud. Ma usun, et nüüd on teise poole kord neelama hakata.
üks alla, viis üles
Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Tsikkel: Triumph Tiger 800 ja Kawa w800
Tänanud: 485 korda
Tänatud: 446 korda
Kontakt:

Lugemata postitus #1050 Postitas Macintosh » 18 Juun 2018, 16:37

urmas66 kirjutas:
Spoiler:
Ratast pole kätte saadud,sest teema ongi selles,et üks arvab,et on liiga palju maksnud ja liiga kaua aega kulunud,teine arvab jälle,et liiga vähe on makstud ja kõik aeg on põhjendatud. Me ei tea keegi ,mis neil annab kompromissina teha,aga kohus teeb üldujul esimese asjana ettepaneku kompromiss leida.
Esimene reaalne kompromiss oleks ilmselt see,kui mõlemad pooled suudavad asja konstruktiivselt koos arutada.See ei maksa mitte midagi,aga viib asjas palju edasi.

Kui sa kogu lugu jälgisid siis näed, et kompromisside aeg on möödas. Teostaja on püsti tõstnud keskmise näpu ja teda "ei koti" miski, ta on lihtalt "õiglases" raevus. Lubadusi jagatud korra isegi siin foorumis. Mis muutus? Muhvigi ei muutunud. Freddy poolt oleks olnud maailma lihtsaim lahendus poolik töö ja ostetud varuosad koos kviitungitega tellijale üle anda ja lugeda lugu lõppenuks. Oma töö oleks võinud korstnasse kirjutada ja nentida, et sai jamast lahti. Selle asemel oleme me näinud arutut kähmlemist, sõimu, röökimist, parastamist ja vassimist avalikkuse ees. Idiootlik käitumine.

Kõigil võib mõne projektiga viltu vedada, vähe on neid kellel seda pika praktika jooksul poleks juhtunud. Shit happens. Oluline on see, mis edasi juhtub. Antud kaasuse puhul on kliendil õigus, sest teenusepakkuja pole teinud tervest mõistusest lähtuvalt ühtegi liigutust, et viletsat olukorda leevendada. Rullib aga peale ego peal: mina siin, mina seal, mina olen, mina teen, mina maailma naba. Kui sul on 30K eest tsikkel valmis ehitatud aga kliendil raha napib, siis näitad seda tsiklit ja nõuad raha juurde aga mitte ei demonstreeri kasitäit varuosi, kinnitades, et pidid tsikli tükkideks lammutama, kuna tasu polnud piisav.
Senised sõiduriistad: Riga 13 → Riga 13 → Minsk MMVZ-3.111 → Voshod K175→→→ Honda Hornet 2002 → Honda Hornet 1998 →Honda CBF500→Kawasaki Versys 650.
Hetkel garaazis: Kawasaki w800 + Triumph Tiger 800
---
Tarkvaraarendus mobiili ja veebi, UI-UX. http://www.digitalfruit.ee

Mine “Mootorrattad ja projektipäevikud”

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 8 külalist