Rumalad või segased küsimused jms

Siia saad panna (naljakaid/huvitavaid) linke, pilte, jutte jne. mida teistel oleks kah huvitav vaadata ning mis ei lähe otseselt teiste teemade alla...

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

Turist
Postitusi: 1208
Liitunud: 06 Mär 2020, 17:09
Tänanud: 82 korda
Tänatud: 173 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas Turist »

Kas kusagil sellist teenust ka pakutakse (või renditakse seadet), millega kilet saab nö. keevitada? Näiteks selline aparaat: https://www.pakendikeskus.ee/kilekeevit ... -300mm-5mm (mulle piisab ka 100 mm)


Kasutaja avatar

rannamees
Postitusi: 906
Liitunud: 21 Juun 2008, 15:42
Tsikkel: FZS 1000
Asukoht: Lääne-Virumaa
Tänanud: 415 korda
Tänatud: 80 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas rannamees »

Ramm kirjutas: 10 Jaan 2022, 20:24
Esimeseks(algajale) mootorattaks v-rod vrsca halb mõte või keegi omab kogemust?
Mõni öelnud kommentaariks, et pole olemas sellist asja nagu algajate või edasijõudnute mootorratas sest liikluses inimesed ei muutu ja nemad on nagunii peamised ohuallikad, mitte mootorratas ise..
Siia sobib hästi klassikaline vastus, et enne ostu proovi kindlasti peal istuda ja väike tiir teha.
Kui esimene ratas, siis tasub kindlasti veel nii mõnigi sõiduproov teha, nii mõnegi teise rattaga.
Pilt

motoreis
Postitusi: 240
Liitunud: 26 Nov 2020, 18:55
Tsikkel: Honda CB500X 2019, 48000km ls
Tänanud: 138 korda
Tänatud: 47 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas motoreis »

Ramm kirjutas: 10 Jaan 2022, 20:24
Siia sobib hästi klassikaline vastus, et enne ostu proovi kindlasti peal istuda ja väike tiir teha.
Kui esimene ratas, siis tasub kindlasti veel nii mõnigi sõiduproov teha, nii mõnegi teise rattaga.
Hea soovitus, samas mul on erand, ostsin ratta ära ja esimest korda sain peal istuda, kui ratas saabus ja oli juba makstud. Tegemist uue mudeliga ja ühtegi näidisversiooni saadaval polnud, kõik 5 ratast müüdi sedasi "pimesi" ette ära.

Netist olin muidugi ülevaateid lugenud ja vaadanud, kas minu pikkusele ratas klapib ja sarnast tüüpi ratastega natukene sõitnud.

Seega, kui ratas meeldib ja peaks sobima, ära kõhkle. Ega ratast surmani omama ei pea, neid on võimalus ka edasi müüa :)
Kasutaja avatar

Vint
Toetajaliige
Postitusi: 1939
Liitunud: 06 Apr 2008, 09:30
Asukoht: Soome- Riihimäki
Tänanud: 137 korda
Tänatud: 179 korda
Kontakt:

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas Vint »

Tõsi jutt, mul oli näiteks esimese japsiga hull vasika vaimustus. Järgmise võtsin samasuguse, kui tuttav ja proovitud masin aga osutus kiirteedel kõlbmatuks.
Maitse meel ja vajadused võivad aja jooksul muutuda.

joel
Postitusi: 1800
Liitunud: 06 Apr 2005, 18:52
Asukoht: Tartu
Tänanud: 7 korda
Tänatud: 110 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas joel »

Turist kirjutas: 11 Jaan 2022, 02:00
Kas kusagil sellist teenust ka pakutakse (või renditakse seadet), millega kilet saab nö. keevitada? Näiteks selline aparaat: https://www.pakendikeskus.ee/kilekeevit ... -300mm-5mm (mulle piisab ka 100 mm)
Vaakumpakendajad (vähemalt osad neist) keevitavad kuuma traadiga kilekoti kokku. Odavamad ei maksa ka suurt midagi, näiteks midagi sellist
https://www.1a.ee/p/vaakumpakendaja-jata-ev102/15w0
Joel
Kasutaja avatar

Turist
Postitusi: 1208
Liitunud: 06 Mär 2020, 17:09
Tänanud: 82 korda
Tänatud: 173 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas Turist »

joel kirjutas: 11 Jaan 2022, 10:44
Vaakumpakendajad (vähemalt osad neist) keevitavad kuuma traadiga kilekoti kokku. Odavamad ei maksa ka suurt midagi, näiteks midagi sellist
https://www.1a.ee/p/vaakumpakendaja-jata-ev102/15w0
Vaakumit antud juhul kindlasti kasutada ei tahaks, ei tea kas ainult kuumutamist saab ka kasutada. Antud mudelil võib ka probleemiks olla see, et keevitatava detaili peab küllaltki sügavale masinasse lükkama (kaanega suletav), keevitav osa on ka üsna lai ja kokku ilmselt vähemalt 2-3 cm peab detaili ots masinas olema. Oleks vaja suhteliselt avatud ehitusega ja et kile sees olev detail saab olla üsnagi lähedal keevitatavale kohale, sest mul enamasti on kogu asi (kile ja selle olev detail) u. 5-6 cm suurusega, sealt ei ole tihti võimalik 2-3 cm masinasse panna. :roll:

joel
Postitusi: 1800
Liitunud: 06 Apr 2005, 18:52
Asukoht: Tartu
Tänanud: 7 korda
Tänatud: 110 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas joel »

See oli lihtsalt üks suvaline näide, võid teisi sarnaseid masinaid ka vaadata. Mul omal on mingi analoogne odav vaakumpakendaja. Ei ole seda juba ammu kasutanud ja seega väga täpselt detaile enam ei mäleta, aga olen sellega n-ö suvalisi kilekotte kokku sulatanud ja mäletaks nagu, et ilma vaakumita (s.t. vaakumpump küll töötas, aga kotti vaakumit ei tõmmanud - selle võimalikkus sõltub ilmselt kotist, pakendajast ja sellest, kuidas kott pakendaja vahele panna).
Joel
Kasutaja avatar

yeekim
Toetajaliige
Postitusi: 6615
Liitunud: 09 Mai 2006, 12:08
Tsikkel: VT1300CX
Asukoht: Head mõtted
Tänanud: 649 korda
Tänatud: 400 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas yeekim »

Triikraud ja natukene katsetamist!

edu

Saadetud kettaga lauatelefonist!

Kasutaja avatar

Turist
Postitusi: 1208
Liitunud: 06 Mär 2020, 17:09
Tänanud: 82 korda
Tänatud: 173 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas Turist »

Tundub, et vaakumpakendajad vajavad kõik natuke rohkem vaba kilepinda võrreldes ainult keevitust kasutatavatega. Vaatasin ebay-st ja Amazonist ka mingeid selliseid, aga tundub et mõistliku hinnaga kõik on odavad hiinakad, küttekehad põlevad kiiresti läbi ja üldse ebakvaliteetselt ehitatud (mõni kirjutas, et sees detailid loksusid, pidi lahti võtma, seibe vahele panema jne): https://www.amazon.com/Metronic-Impulse ... B06XC76JVZ
Pakendikeskuses on midagi sarnast ka, võimalik et samuti tegelikult samasugune hiinakas: https://www.pakendikeskus.ee/kilekeevitusseade-300mm Ligi 100 eur eriti ei tahaks välja käia ka kuna kasutust leiab harva.

Triikrauaga võiks proovida küll. Peaks midagi vahele panema, et ei sulaks triikraua külge. Võibolla läbi õhukese riide, kuigi siis ei näe väga täpselt.

701
Toetajaliige
Postitusi: 443
Liitunud: 17 Juul 2021, 21:00
Tsikkel: Desert X, FE 350, Montesa
Tänanud: 123 korda
Tänatud: 76 korda
Kontakt:

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas 701 »

Turist kirjutas: 11 Jaan 2022, 11:56
Triikrauaga võiks proovida küll. Peaks midagi vahele panema, et ei sulaks triikraua külge. Võibolla läbi õhukese riide, kuigi siis ei näe väga täpselt.
Vanasti sai läbi "võipaberi" , selline valge ja krõbisev, triikrauaga kilet keevitatud. Tänapäeval võiks mingi küpsetuspaberiga proovida.
Ma ei kuuluta tõde vaid avaldan arvamust.
https://amehitus.eu/
Kasutaja avatar

Maaks
Toetajaliige
Postitusi: 2504
Liitunud: 15 Mai 2008, 11:42
Tsikkel: Yamaha FZ8SA
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 181 korda
Tänatud: 341 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas Maaks »

Turist kirjutas: 11 Jaan 2022, 11:56
Tundub, et vaakumpakendajad vajavad kõik natuke rohkem vaba kilepinda võrreldes ainult keevitust kasutatavatega. Vaatasin ebay-st ja Amazonist ka mingeid selliseid, aga tundub et mõistliku hinnaga kõik on odavad hiinakad, küttekehad põlevad kiiresti läbi ja üldse ebakvaliteetselt ehitatud (mõni kirjutas, et sees detailid loksusid, pidi lahti võtma, seibe vahele panema jne): https://www.amazon.com/Metronic-Impulse ... B06XC76JVZ
Pakendikeskuses on midagi sarnast ka, võimalik et samuti tegelikult samasugune hiinakas: https://www.pakendikeskus.ee/kilekeevitusseade-300mm Ligi 100 eur eriti ei tahaks välja käia ka kuna kasutust leiab harva.

Triikrauaga võiks proovida küll. Peaks midagi vahele panema, et ei sulaks triikraua külge. Võibolla läbi õhukese riide, kuigi siis ei näe väga täpselt.
Kunagi sai õpikutele/vihikutele triikrauaga kaani selliselt tehtud. Mäletamist mööda pani isa pärgamendi kile peale ja sinna kust ei pidanud sulama käis mitmes kihis riie peale. Õmbluse kohale käis alla!!! kõrgendus.
Garaažis: Pannonia 250TLF, Yamaha FZ8-SA
Kasutaja avatar

yeekim
Toetajaliige
Postitusi: 6615
Liitunud: 09 Mai 2006, 12:08
Tsikkel: VT1300CX
Asukoht: Head mõtted
Tänanud: 649 korda
Tänatud: 400 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas yeekim »

Saadetud kettaga lauatelefonist!


lermo
Postitusi: 471
Liitunud: 13 Veebr 2006, 19:41
Tsikkel: BMW R45|FT500"Krants"|XT600
Asukoht: Tallinn, Nõmme
Tänatud: 13 korda
Kontakt:

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas lermo »

Sai kah vene ajal kasvuhoonekilest (selline paksem) õpikutele ümbriskilesid keevitatud. Jootekolvi V-otsaga mööda metallist joonlauda tõmmates sulatas topelt pandud kohad kokku ja ühtlasi lõikas õigest kohast kile läbi kah. Triikrauaga läbi hõbepaberi servi kokku sulatades jäi keevitus selline laiem ja mitte nii esteetiline :roll:
M: Honda FT500 Cafe-racer '84
Tel: 53453529
Kasutaja avatar

Margit
Postitusi: 350
Liitunud: 16 Apr 2011, 12:28
Tsikkel: Honda CB500XA
Tänanud: 59 korda
Tänatud: 23 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas Margit »

Mis font see on?
Manused
d9dcaaec1509735dfbc10a882e827a62.jpg

grahv
Postitusi: 1177
Liitunud: 26 Jaan 2005, 15:37
Tsikkel: GSX1200, XT660R
Asukoht: Hiiumaa
Tänanud: 7 korda
Tänatud: 70 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas grahv »

lermo kirjutas: 11 Jaan 2022, 12:41
Jootekolvi V-otsaga mööda metallist joonlauda tõmmates sulatas topelt pandud kohad kokku ja ühtlasi lõikas õigest kohast kile läbi kah.
...ja veel oli oluline pealmise kile ja joonlaua vahele panna mittesulav kiht - kui muud polnud, siis kasvõi ajaleheriba. Siis sai ühtlane ja tugev liide. Tänapäeval äkki sobib küpsetuskotti selleks kasutada.
Mul on isegi selline jootekolb, millel spets "kilekeevitaja" küljes - paari millimeetrisest traadist raam otsiku peal... tehasetöö. Spets kuumakindel kileriba oli ka kaasas :)

G
Kasutaja avatar

Teema algataja
Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7344
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1075 korda
Tänatud: 1052 korda
Kontakt:

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

Teemaväline
Maaks kirjutas: 11 Jaan 2022, 12:03
Mäletamist mööda pani isa pärgamendi kile peale ja sinna kust ei pidanud sulama käis mitmes kihis riie peale. Õmbluse kohale käis alla!!! kõrgendus.
Ma söön oma mütsi ära, kui see oli pärgament mida su isa kasutas. :D
🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT
Kasutaja avatar

rannamees
Postitusi: 906
Liitunud: 21 Juun 2008, 15:42
Tsikkel: FZS 1000
Asukoht: Lääne-Virumaa
Tänanud: 415 korda
Tänatud: 80 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas rannamees »

Macintosh kirjutas: 11 Jaan 2022, 19:08
Teemaväline
Maaks kirjutas: 11 Jaan 2022, 12:03
Mäletamist mööda pani isa pärgamendi kile peale ja sinna kust ei pidanud sulama käis mitmes kihis riie peale. Õmbluse kohale käis alla!!! kõrgendus.
Ma söön oma mütsi ära, kui see oli pärgament mida su isa kasutas. :D
Vanakooli meeste kõnepruuk.
Mäletan ka mina, et nõukaajal kutsutigi seda paberitüüpi rahvakeeli pärgamendiks.
Tänapäevase küpsetuspaberi sarnane.
Kes teab, see teab.
Pilt
Kasutaja avatar

Turist
Postitusi: 1208
Liitunud: 06 Mär 2020, 17:09
Tänanud: 82 korda
Tänatud: 173 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas Turist »

Sain triikrauaga ja küpsetuspaberiga oma asjad kenasti tehtud.
Viimati muutis Turist, 28 Jaan 2022, 23:49, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar

Maaks
Toetajaliige
Postitusi: 2504
Liitunud: 15 Mai 2008, 11:42
Tsikkel: Yamaha FZ8SA
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 181 korda
Tänatud: 341 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas Maaks »

rannamees kirjutas: 11 Jaan 2022, 21:35
Macintosh kirjutas: 11 Jaan 2022, 19:08
Teemaväline
Maaks kirjutas: 11 Jaan 2022, 12:03
Mäletamist mööda pani isa pärgamendi kile peale ja sinna kust ei pidanud sulama käis mitmes kihis riie peale. Õmbluse kohale käis alla!!! kõrgendus.
Ma söön oma mütsi ära, kui see oli pärgament mida su isa kasutas. :D
Vanakooli meeste kõnepruuk.
Mäletan ka mina, et nõukaajal kutsutigi seda paberitüüpi rahvakeeli pärgamendiks.
Tänapäevase küpsetuspaberi sarnane.
Kes teab, see teab.
Ma tõesti pole kunagi sellele mõelnud, kas see on õige sõna selle paberi tüübi kirjeldamiseks @Macintosh :-) Paegu Wikit lugedes saan öelda, et kindlasti ei ole :-)
Paber meenutab tõesti tänapäevast küpsetuspaberit ja tuleb esiku kapist suurest rullist (>30cm läbimõõt, 15cm lai umbes) :-)
Tõenäoliselt on tegu, nagu keegi eespool juba mainis, või pakkimise paberiga - ema töötas varases nooruses piimakombinaadis :mrgreen:
Garaažis: Pannonia 250TLF, Yamaha FZ8-SA
Kasutaja avatar

Madlobster
Toetajaliige
Postitusi: 3121
Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 484 korda
Tänatud: 579 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas Madlobster »

Jou teadurid :)
On olemas termin pärgament (nahast õhuke materjal)
ja on olemas termin pärgamentpaber (rasva- ja veekindel mitmeotstarbeline toiduainete pakendamise paber), mis on siis lühendatud pärgamendiks. Meie ajalist ja geograafilst konteksti arvesse võttes on üsna selge kummast materjalist jutt käib.

Aga mis siis põnev on ikka :mrgreen:
Viimati muutis Madlobster, 12 Jaan 2022, 15:11, muudetud 1 kord kokku.
Tsiteerides "klassikuid". "Mitte keegi ei saa mul keelata LS-i tõlgendada nii, nagu mina seda soovin."
Kasutaja avatar

yeekim
Toetajaliige
Postitusi: 6615
Liitunud: 09 Mai 2006, 12:08
Tsikkel: VT1300CX
Asukoht: Head mõtted
Tänanud: 649 korda
Tänatud: 400 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas yeekim »

Oli ka "jõupaber"

Saadetud kettaga lauatelefonist!

Kasutaja avatar

Madlobster
Toetajaliige
Postitusi: 3121
Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 484 korda
Tänatud: 579 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas Madlobster »

yeekim kirjutas: 12 Jaan 2022, 14:39
Oli ka "jõupaber"
Sellel ei ole pärgamentpaberiga mingit seost
Tsiteerides "klassikuid". "Mitte keegi ei saa mul keelata LS-i tõlgendada nii, nagu mina seda soovin."

oil
Postitusi: 773
Liitunud: 15 Apr 2014, 09:39
Tänanud: 24 korda
Tänatud: 75 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas oil »

Jõupaber on tavaline pakkepaber. Pärgament pole neist kumbagi, sest pärgament selle otseses mõttes on siiski nahast toode.

Ise küll tegelen pakendamise teemal tööalaselt, kuid Sinu otstarbeks ja väikesemahulise töö tõttu soovitaksin Sulle seda seadet konkurendi juurest: https://www.pakendikeskus.ee/pakkemasin ... raga-300mm

Ostad LDPE-st kilekotte kah juurde, paned toote sisse, keevitad serva (või servad, kui tahad pakendit väiksemaks), lõikad masina küljes oleva lõikenoaga jäägi ära ning tulemus hermeetiline ja visuaalselt ilus.
Kasutaja avatar

yeekim
Toetajaliige
Postitusi: 6615
Liitunud: 09 Mai 2006, 12:08
Tsikkel: VT1300CX
Asukoht: Head mõtted
Tänanud: 649 korda
Tänatud: 400 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas yeekim »

Madlobster kirjutas: 12 Jaan 2022, 14:48
yeekim kirjutas: 12 Jaan 2022, 14:39
Oli ka "jõupaber"
Sellel ei ole pärgamentpaberiga mingit seost
Kus ma seda väitsin?
Madlobster kirjutas: 12 Jaan 2022, 14:23
......Meie ajalist ja geograafilst konteksti arvesse võttes on üsna selge kummast materjalist jutt käib.
...

Saadetud kettaga lauatelefonist!

Kasutaja avatar

Madlobster
Toetajaliige
Postitusi: 3121
Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 484 korda
Tänatud: 579 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas Madlobster »

yeekim kirjutas: 12 Jaan 2022, 15:31
Madlobster kirjutas: 12 Jaan 2022, 14:48
yeekim kirjutas: 12 Jaan 2022, 14:39
Oli ka "jõupaber"
Sellel ei ole pärgamentpaberiga mingit seost
Kus ma seda väitsin?
Madlobster kirjutas: 12 Jaan 2022, 14:23
......Meie ajalist ja geograafilst konteksti arvesse võttes on üsna selge kummast materjalist jutt käib.
...
Kus ma väitsin, et sa seda väitsid?
Tsiteerides "klassikuid". "Mitte keegi ei saa mul keelata LS-i tõlgendada nii, nagu mina seda soovin."

ott
Postitusi: 135
Liitunud: 04 Juul 2017, 14:38
Tänanud: 13 korda
Tänatud: 10 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas ott »

On keegi mehaanik koostanud checklisti, millega abil oleks mugav tsikli sõlmed üle käia ja tehnilist seisukorda hinnata? Samuti veel nimekiri hooldustöödest, mille võiks talve jooksul tsiklile ära teha(vedelikud, trosside määrimised, pidurid jne)

Prets
Postitusi: 683
Liitunud: 13 Juun 2009, 02:40
Tsikkel: Husqvarna 701 "Endu"
Asukoht: Tartto
Tänanud: 13 korda
Tänatud: 67 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas Prets »

Üldiselt ju manualis olemas selline asi, mille järgi ka esindus oma checkliste läbi viib.
(togi)
Kasutaja avatar

Maaks
Toetajaliige
Postitusi: 2504
Liitunud: 15 Mai 2008, 11:42
Tsikkel: Yamaha FZ8SA
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 181 korda
Tänatud: 341 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas Maaks »

Igal tootjal on olemas ju hooldusjuhend (kasutaja käsiraamatus võiks leiduda)- võtad ette ja hakkad otsast minema, mis listi sul veel vaja on :-)
Yamaha näidisena lisatud.
YAMAHA hoolduslist.pdf
(948.07 KiB) Allalaaditud 59 korda
Garaažis: Pannonia 250TLF, Yamaha FZ8-SA

Assamait
Postitusi: 197
Liitunud: 28 Apr 2017, 16:05
Tsikkel: Eff Zett Quus
Tänanud: 140 korda
Tänatud: 26 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas Assamait »

krahv horror kirjutas: 14 Jaan 2022, 19:24
millele võib viidata iga neljapäev algav nohu. mis kestab kuni reede õhtuni. iga nädal
Iganeljapäevaõhtune Corona tarbimine? :ner:
Tuntuim Läti rallisõitja - Kurvis Kraavis; tuntuim Läti mootorrattur - Kurvis Kallutas

Raitsraisk
Postitusi: 302
Liitunud: 15 Mär 2007, 23:07
Tsikkel: F650
Asukoht: Laagri
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 6 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas Raitsraisk »

Kas kaasaaegsele põlemise teooriale on ka mingeid alternatiive välja mõeldud?

Hetkel kehtiv teooria ütleb, et vaja on hapnikku, kütust ja kuumust. On mõni koolkond jõudnud sinnani, et ühildada mõned muud väga levinud elemendid, mingis kummalises keskkonnas ja energiat vabaneb kamaluga?

Fusiooni ja tokamak-tüüpi ahjudega olen kursis, aga on keegi kuulutanud midagi muud lihtinimeseni jõudvat järgneva(te) kümnendi(te) jooksul ?
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Ajaviiteks...”