Suzuki gsr600 probleem piduritulega

Kui mutrivõti peos püsib (või siis üldse ei püsi), kui vajad abi või nõu mootorratta remondil või soovid tehnika üle arutleda. Kui pluss ja miinus on lootusetult segi ja amprid ajavad volte taga.

Moderaator: Moded

Foorumi reeglid
Vältimaks asjatuid postitusi ja saamaks kiiremaid asjakohaseid vastuseid, peab teema sisaldama järnevaid detaile:
  1. Pealkirjas: Tsikli mark ja lühike vea kirjeldus (kui täpsemini ei ole võimalik siis näiteks: probleem mootoris, probleem piduritega jne)
  2. Sisus võimalikult täpne vea kirjeldus ja mootorratta mark ning väljalaskeaasta

NÄIDE: Honda Hornet, tühikäiguga probleem.

Valesti alustatud ning sisutühjade teemade puhul on moderaatoril õigus teema kustutada!

Teema algataja
erx01
Postitusi: 1
Liitunud: 13 Apr 2018, 12:20
Tsikkel: Suzuki gsr600

Suzuki gsr600 probleem piduritulega

Lugemata postitus Postitas erx01 » 13 Apr 2018, 13:09

Tere, mure järgmine: Masin on siis Suzuki gsr600 ja 2006 aasta, probleem piduritulega. Nimelt on pidur koguaeg peal ja kui pidurit vajutan, kustub ära ja jääb põlema ainult nö päevatuli. Ehk siis töötab vastupidiselt ja esimest pidurit vajutades ei tööta üldse ehk siis pidutituli ei kustu ära. Oskab keegi öelda milles probleem? Kontrollisin juhtmeid ja asju nii palju kui ligi sain, natukene lammutasin ka. Osad ültevad, et asi massis. Oskab siis keegi öelda kus piduri mass asub antud rattal? Ise pakun et esimene pidur ei tööta mingil põhjusel ja seega töötab tagumine vastupidi. Aga mis see põhjus võiks olla, kui kõik juhtmed kontrollitud ja aku tutikas peal. Tänudtarmoel
Postitusi: 280
Liitunud: 25 Aug 2008, 22:48
Tänatud: 5 korda

Re: Suzuki gsr600 probleem piduritulega

Lugemata postitus Postitas tarmoel » 13 Apr 2018, 13:44

Kui tagatules kahe niidiga pirn, siis kõigepealt vaata, ega pirn ei ole vales (vastupidi) asendis. Massi kontrollimiseks võid tule massiklemmi lisajuhtmega näiteks tsikli mootori või mõne värvivaba raami osaga ühendada.
Päikest!
Vasta

Mine “Mootorratta remont, tehnika, elekter ...”