M: Püksid Rev´it Tornado suurus 58 MÜÜDUD!!!!!!

Moderaator: Moded

Foorumi reeglid
Siin hoitakse asju 14 päeva, seejärel kustuvad need automaatselt. Kui arvad, et miskit siinsest väärib säilitamist, siis anna modedele teada.
Kasutaja avatar

Teema algataja
urmas66
Toetajaliige
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Tänanud: 633 korda
Tänatud: 153 korda

M: Püksid Rev´it Tornado suurus 58 MÜÜDUD!!!!!!

Lugemata postitus #1 Postitas urmas66 » 10 Mai 2018, 23:56

Nimetus:Revi´it Tornado mustad sõidupüksid, eemldatava sooja ja veekindla voodriga
Tootja kirjeldus:
Võrk- kangast veekindlad eemaldatava sooja voodriga sõidupüksid
PWR|shell võrk, polyester 600D, PWR|wax 500D, PWR|shell 500D stretch, polyester dull 600D, Lorica välismaterjalid
eemaldatav “2-in 1″ vihma- ja termovooder
hydratex ® | G-liner (5000mm H2O)
CE põlvekaitsed(Kaitsmete kõrgus reguleeritav päris suures ulatuses)
perforeeritud EVA vahtkaitsed puusadel
lamineeritud helkurid säärte väliskülgedel
kaks välistaskut
reguleeritav vöö- osa
ühenduslukk jakiga sidumiseks
Suurus:Standardistuvus suurus 58 ,vööümbermõõt tootja andmetel 108-111.Sääre välispikkus 121sm,sääre sisepikkus 88cm
Seisukord:Kasutatud,aga terved.Kukutud ei ole.Helkuribad säärtel natuke narmendavad ja ühe sääre allosas voodrit ja säärt ühendava tõmbluku ots on katki.Jäi pidevalt saapa alla,sest ei viitsinud neid kunagi kinni panna ja püksid olid mulle suts pikad.
Müün ,sest on natuke suureks jäänud ja ei seisa enam üleval. Minu pikkus 178cm ja on mulle suts pikad ehk pikkusele kuni 185-190cm võiks veel sobida.
Väga mugavad püksid soojade ilmadega sõitmiseks,tuul puhub ilma voodrita läbi nagu sõidaks lühkaritega. Ostsin omale uued samalaadsed.

Hind:50€,sisaldab saatmiskulu eesti piires pakiautomaati. Saan ka tasuta Helsinkisse saata,kui tuled ise autole vastu kuskile.
Minu telefon/e-mail: 5028766 urmas@mltransport.ee
Pilt
Revit püksid (1).jpg

Revit püksid (3).jpg

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.

Mine “Prügikast”

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 0 külalist