Vihmakombed 2018

Kõik mis puudutab mootorratta sõiduks vajalikku varustust. Nii seda, mis mootoratturile selga käib, kui ka seda, mis usinad tsiklistid oma rataste külge kruvivad. Mootorratturi kiivrid, kindad saapad ja joped. Räägi mootorratturitega.

Moderaator: Moded

Erci
Tsikkel: KTM 1190 Adventure R
Tänatud: 6 korda

Re: Vihmakombed 2018

Lugemata postitus #31 Postitas Erci » 21 Aug 2018, 13:55

Rasmusk kirjutas:Viimasel korral ostsin Louis-ist kaheosalise vihmariiete komplekti. Püksid käivad küljelukkudega täies pikkuses lahti ja ülimugav paigaldada. Samuti on pükste materjali selline "tummine" ja väga tugev võrreldes levinud kombedega. Vett pidasid matkal eeskujulikult. Jaki materjal oli õhem ja teine, kuid vett pidas samuti. Kaheosaline on ülekaalulisel inimesel oluliselt mugavam ka kasutada ning mulle sobib ka see variant, kus vihma lõppedes saab ülemise osa varem ära võtta, kuid püskid jätan jalga, sest märjalt teelt tulev vesi on veel teema.

Palun Pane toote link ka.

Tänan

Erci
Tsikkel: KTM 1190 Adventure R
Tänatud: 6 korda

Lugemata postitus #32 Postitas Erci » 21 Aug 2018, 14:20

Negatiivsest kogemusest ka: soovitan eemale hoida Modeka vihmariietest. Minu ja naise vihmariided (kaheosalised) hakkasid umbes peale 10. Korda kasutamist selliseid tükikesi eraldama seestpoolt, st et see vett pidav nn laminaadi kiht hakkas jupphaaval eemalduma sealt, iga kord riideid seljast võttes oli põrand puru täis ja sellega seoses vettppidavus ka muidugi kadus.

Rasmusk
Tsikkel: Honda Varadero XL 1000V
Tänanud: 8 korda
Tänatud: 9 korda

Lugemata postitus #33 Postitas Rasmusk » 21 Aug 2018, 21:32

Erci kirjutas:
Rasmusk kirjutas:Viimasel korral ostsin Louis-ist kaheosalise vihmariiete komplekti. Püksid käivad küljelukkudega täies pikkuses lahti ja ülimugav paigaldada. Samuti on pükste materjali selline "tummine" ja väga tugev võrreldes levinud kombedega. Vett pidasid matkal eeskujulikult. Jaki materjal oli õhem ja teine, kuid vett pidas samuti. Kaheosaline on ülekaalulisel inimesel oluliselt mugavam ka kasutada ning mulle sobib ka see variant, kus vihma lõppedes saab ülemise osa varem ära võtta, kuid püskid jätan jalga, sest märjalt teelt tulev vesi on veel teema.

Palun Pane toote link ka.

Tänan

Pole probleemi :)

Püksid: https://www.louis.eu/artikel/proof-aqua ... 788e5f679c
Jope: https://www.louis.eu/artikel/proof-type ... 788e5f679c

Muuseas oluline on teada ka seda, et mõõdud vastasid minu puhul 1:1-le. Jakk on mul 3XL ja samuti võtsin püksid sama mõõduga. Sama teema ka pükstega. Mina ei julgenud enne tellida, kui olin reaalselt saanud proovida. Nüüd proovitud ja süda on rahul.
Kasutaja avatar

Enn
Tsikkel: Yamaha FJR 1300 AS, VStrom 650
Tänanud: 11 korda
Tänatud: 5 korda

Lugemata postitus #34 Postitas Enn » 23 Aug 2018, 10:20

Püksid: https://www.louis.eu/artikel/proof-aqua ... 788e5f679c
Jope: https://www.louis.eu/artikel/proof-type ... 788e5f679c

Muuseas oluline on teada ka seda, et mõõdud vastasid minu puhul 1:1-le. Jakk on mul 3XL ja samuti võtsin püksid sama mõõduga. Sama teema ka pükstega. Mina ei julgenud enne tellida, kui olin reaalselt saanud proovida. Nüüd proovitud ja süda on rahul.[/quote]

Kas saan õieti aru, et mõõtudega on nii, et kui mul on sõidujope ja püksid suuruses M, siis sinna peale sobivad need vihmariided ka M? Isegi kui on kõik voodrid ka all? Või oleks sellisel juhul L kindla peale minek?
n

Rasmusk
Tsikkel: Honda Varadero XL 1000V
Tänanud: 8 korda
Tänatud: 9 korda

Lugemata postitus #35 Postitas Rasmusk » 11 Sept 2018, 20:59

Enn kirjutas:Kas saan õieti aru, et mõõtudega on nii, et kui mul on sõidujope ja püksid suuruses M, siis sinna peale sobivad need vihmariided ka M? Isegi kui on kõik voodrid ka all? Või oleks sellisel juhul L kindla peale minek?

Ehh, oleksid korrektselt tsiteerinud, oleksin varem vastanud :)

Aga jah, kui sul on riided M, siis on ka vihmariided M. Vähemalt minu riietega selline loogika töötas ja kõik sobis väga hästi.
Kasutaja avatar

nolev
Tsikkel: Raske riisiader
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 4 korda

Lugemata postitus #36 Postitas nolev » 12 Sept 2018, 07:29

Kasutan juba mõnda aega samasuguseid Louisist tellitud vihmariideid. Enne tellimist olin samuti probleemi ees, et peaks äkki suuremad tellima. Saatsin neile päringu ja sain vastuse, et tellima peaksin sama numbri, mis sõiduriided. Tellisin ja sobisid. Ilmselt on nende riiete valmistamisel juba arvestatud et lähevad sõiduriiete peale.

Spoiler:
Enn kirjutas:Kas saan õieti aru, et mõõtudega on nii, et kui mul on sõidujope ja püksid suuruses M, siis sinna peale sobivad need vihmariided ka M? Isegi kui on kõik voodrid ka all? Või oleks sellisel juhul L kindla peale minek?

Ehh, oleksid korrektselt tsiteerinud, oleksin varem vastanud :)

Aga jah, kui sul on riided M, siis on ka vihmariided M. Vähemalt minu riietega selline loogika töötas ja kõik sobis väga hästi.
Parem komistada uutel radadel, kui seista vanadel teedel! (crash)
Kasutaja avatar

AnTyx
Tsikkel: Yamaha FZ1S '08
Tänanud: 18 korda
Tänatud: 16 korda

Lugemata postitus #37 Postitas AnTyx » 12 Sept 2018, 14:46

Ma siin mainiks, et sõltub varustusest. Mu vihmakombe mahtus ilusti vana spordilikuma lõikega tekstiilkomplekti peale, uus ADV-tüüpi pikk jakk on juba natuke liiga suur tema jaoks..
SFV650>CBR600F3>VFR800>FZ1S

Mine “Sõidu- ja lisavarustus”

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 3 külalist