Radiaatori ventilaator katki CBR 600 F4

Kui mutrivõti peos püsib (või siis üldse ei püsi), kui vajad abi või nõu mootorratta remondil või soovid tehnika üle arutleda. Kui pluss ja miinus on lootusetult segi ja amprid ajavad volte taga.

Moderaator: Moded

Foorumi reeglid
Vältimaks asjatuid postitusi ja saamaks kiiremaid asjakohaseid vastuseid, peab teema sisaldama järnevaid detaile:

1. Pealkirjas: Tsikli mark ja lühike vea kirjeldus (kui täpsemini ei ole võimalik siis näiteks: probleem mootoris, probleem piduritega jne)
  2. Sisus võimalikult täpne vea kirjeldus ja mootorratta mark ning väljalaskeaasta

NÄIDE: Honda Hornet, tühikäiguga probleem.

Valesti alustatud ning sisutühjade teemade puhul on moderaatoril õigus teema kustutada!

Teema algataja
draakon123
Tänanud: 2 korda

Radiaatori ventilaator katki CBR 600 F4

Lugemata postitus #1 Postitas draakon123 » 09 Juul 2018, 11:01

Tere,

Ei tea kus varuosa juppi saada, siiamaani lammutustest otsinud ja pole kusagil.

ROOKIE
Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Tsikkel: Triumph Tiger 800 ja Kawa w800
Tänanud: 507 korda
Tänatud: 455 korda
Kontakt:

Re: Radiaatori ventilaator katki CBR 600 F4

Lugemata postitus #2 Postitas Macintosh » 09 Juul 2018, 14:14

Ma olen üsna kindel, et venti mootor on sama mis CBF600 ja CB6000 (Hornet) masinatel, kõik muu seal ümber k.a. tiivik ise on natuke teise kujuga. Hornetid peaks küll nii levinud kraam olema, et selle selle mootori leiab kohalikust lammutusest. Aga seda sobivust palun kontrolli ikka enne, ma pole 100% veendunud.
Kui Eestis pole siis kasutatud varuosa leidmisel aitab sind eBay ja enam-vähem mõistliku kiirusega saad kohale tarnitud www.eshopwedrop.ee vahendusel.
Senised sõiduriistad: Riga 13 → Riga 13 → Minsk MMVZ-3.111 → Voshod K175→→→ Honda Hornet 2002 → Honda Hornet 1998 →Honda CBF500→Kawasaki Versys 650.
Hetkel garaazis: Kawasaki w800 + Triumph Tiger 800
---
Tarkvaraarendus mobiili ja veebi, UI-UX. http://www.digitalfruit.ee

Mine “Mootorratta remont, tehnika, elekter ...”

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 15 külalist