Otsin kiirkorras BMW R 1150 GS -ile ostjat!

Siin müüakse mootorrattaid, maksirollereid ja traike.

Moderaator: Moded

Foorumi reeglid
  • Kuulutus peab vastama reeglitele
  • Kuulutuse "upitamine" pole lubatud, kuulutust saad "tõsta" vastavalt reeglitele 21 päeva pärast
  • Postitusele piltide lisamiseks vaata siia
  • Päevade arv viimasest postitusest, peale mida postitus kustutatakse, on 60 päeva.

Tort
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 78 korda

Re: Otsin kiirkorras BMW R 1150 GS -ile ostjat!

Lugemata postitus #61 Postitas Tort » 09 Aug 2018, 11:33

Kokkuvõtvalt oleks võinud pesu omavahel ära pesta, mitte siin konkreetse isiku eest mingitel väidetavatel alustel hoiatama asuda. Oleks see mokalaat ka siin olemata.

kristjankk

Lugemata postitus #62 Postitas kristjankk » 09 Aug 2018, 12:09

ishijupp kirjutas:Ootaks ostjapoolset täpsustust pakutud kompensatsiooni osas- kas "teen sulle paar õlut", "esita kuludokumendid ja ma kompenseerin" või "kümme eurtsi peaks su kulud katma"- milline neist on tõele kõige lähem? :P

Naljamehed... mingist paarist õllest siin küll jutt ei olnud. Kuna mingit summat otseselt kokku lepitud pole, siis numbrit välja ei too, kuid eeldasin, et küllap mees on ca tunnike või paar telefonitsi minu ja sakslatega suhelnud ja sellest kujundasin ka oma arusaama. Enam see muidugi kõne alla ei tule, sest selle teema loomise järgselt jäi ka minul viisakust ja vastutulelikkust vähemaks.

Ma olen püüdnud seda asja väga delikaatselt lahendada, kuid nagu näete, pole mu pingutused vilja kandnud.

Teema algataja
eetarga
Tsikkel: Cagiva GC, Aprilia Tuareg
Tänanud: 7 korda
Tänatud: 30 korda
Kontakt:

Lugemata postitus #63 Postitas eetarga » 10 Aug 2018, 08:47

Konkreetselt saan kinnitada, et olen alates 21.08, Saksast ja saan siis tagasiteel mainitud BMW Eestisse tuua. Transpordihind nagu ikka: 350,- E.

Tahan seda arutelu siin ainul nii täiendada, et kerkis küsimus miks minu nimi ja reputatsioon on mulle nii ülitähtis.
Olen Saksamaal Eiderstedt´i päritolus. Suht omamoodne piirkond, sest vahepeal tuleb meile meri külla, ja siis on põllud soolased ja elu kibe.
Hof bei Sturmflut.jpg

Kui oled sealt talupidaja, (Wikipeadia tunneb meid alates 1535 :wack: https://de.wikipedia.org/wiki/Hamkens_(Familie) ) siis sa pead vaimselt valmis olema, et sa alustad võib olla “home hommikul” jälle täitsa nullis.

Seda tähendab vastupidi, et sa hindad rahad ja materjaalsed väärtused täistmoodi, sest sa ei saa nendest iialt 100 % kindel olla. Sellepärärst hoiame Eiderstedt´is eriti kahest asjadest kinni, sest neid ei uppuvad iialt meres. Enda nimi ja tahtejõu on kõige tähtsam. Muu on olemas, aga teisjärguline.

Meie kaks piirkonna hüüdlaused on sellepärast:
„Keen nich will dieken, de mutt wieken“
„Lever dood as Slav“

Esimene tähendab: kes ei löö kampa kui meri ilmub kaitsevallis, see mees peab otse kohe piirkonnas lahkuma ja jääb omas maadest (nimis) ilma.
Teine on lihtsam: pigem surnud kui orjanduses.

Eiderstedt Wappen.jpg

Nüüd palun siis rahu, ja ma loodan, et ma leian ostja. Detaillsed küsimused tskilide kotha ma ei suuda praegu kiiresti rahuldada. Saksa omanik puhkab veel.
Heilige Mutter von der gesegneten Beschleunigung, verlaß' uns jetzt nicht!

Teema algataja
eetarga
Tsikkel: Cagiva GC, Aprilia Tuareg
Tänanud: 7 korda
Tänatud: 30 korda
Kontakt:

Lugemata postitus #64 Postitas eetarga » 10 Aug 2018, 08:56

kristjankk: "Hiljem selgus, et selle ratta omanik on tema tuttav või koguni sõber. Tema enda sõnad olid, et kui see oleks suvaline saksl
ane, siis oleks tal täiesti ükskõik kas selle tehinguga minna lõpuni või mitte, aga kuna see on tuttav, siis tuleb igal juhul ära osta."

Täpsustan: selgus et tsklimüüja istub Saksamaalt ühes nõukogus kus istub samuti üks hea sõber (samuti Sakslane) kes tegutseb ja elab Eestis. Maailm on väike.
Mina isiklik ei tunne seda müüja, ainult telefooni teel oleme maailmas kokkupuutunud.
Heilige Mutter von der gesegneten Beschleunigung, verlaß' uns jetzt nicht!

Mine “Mootorrataste müük”

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline