Distinguished Gentleman's Ride 2018 (Tallinn, Tartu)

Kui korraldad üritust ja tahaks sellest teada anda. Tahad kiita või kiruda olemasolevaid.

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

Teema algataja
Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 5095
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Tsikkel: Triumph Tiger 800 ja Kawa w800
Asukoht: Tallinn, Tondi
Tänanud: 547 korda
Tänatud: 480 korda
Kontakt:

Distinguished Gentleman's Ride 2018 (Tallinn, Tartu)

Lugemata postitus #1 Postitas Macintosh » 28 Aug 2018, 15:56

Millal?: 30. september 2018, kell 13:00
Kus?: telliskivi 62, Tallinn. renard Speed Shop
Mis?: Distinguished Gentleman’s Ride 2018

Pane Tähele!
Pane end kindlasti kirja Gentlemansride kodulehel
, sest täpne info ja lõplikud ajakavad tulevad just sealtkaudu.
https://www.gentlemansride.com/register

Pühapäeval 30. septembril on ainuke õige aeg sel aastal oma stiilseim ülikond, vest, kostüüm, kaelarätt ja keep kapist välja võtta, soeng sättida, habe kammida, vuntisid vahatada ja istuda oma uusklassikule, kohvikurattale, bobberile, skrämblerile või mõnele põnevale vanakooli customile, et teha sõit koos poolesaja ratturiga Tallinnast ja paariga Tartust. Sõitjate hulk on aasta aastalt kasvanud ja sellel aastal on prognoositav sõitjate arv juba ja 120 000.

Mis on Silmapaistvate Dentelemenide Sõit (Distinguished Gentleman’s Ride)?
See on stiiliteadlike ja stiilsete mootorratturite ühisõit, mis leiab üheagselt aset üle kogu planeedi. See sõit pole vaid meestele vaid oodatud on kõik ratturid, kelle on olemas sobiv sõiduriist ja soov stiilselt ja hästi riietuda. Välja tulevad mootorratturid sõltumata soost ja vanustest: kõiki neid ühendab huvi klassiklaise väljanägemisega mootorrataste või custom tsiklite vastu sõltumata tootmisaastast. Ühise paraadsõidu eesmärgiks on juhtida tähelepanu meeste terviseprobleemidele ning koguda toetusraha meeste vaimse tervise ja eesnäärmevähi uuringuteks.

Väikeselt ja vähehaaval Austraaliast, Sidneyst alguse saanud üritus on kogunud viie aasta jooksul 13 miljonit dollarit hetaegevuseks. Tänavaastane latt on kõikidest kõrgeim ja sel aastal loodetakse koguda 6 miljonit dollarit.

Pisut ajaloost
Distinguished Gentleman’s Ride leidis esmakordselt aset 2012 aastal mil Mark Hawwa lõi formaliseerimata sõidugrupi mida ta niemtas "Sydney Cafe Racers". Tema põhiliseks eesmärgiks oli koos sõita, lõbutseda, riietuda stiilselt ning tutvuda uute inimestega. Stiilivalikus juhindus Mark oluliselt Don Draperi nimelisest tegalaskujust Ameerika teleseriaalsit "Mad Man". Täpsemalt fotost, kus stiilselt ja hästi riietatud Don Draper istub klassikalise Machlessi mootorrata seljas. (https://goo.gl/v68aHS). Kuna nn kohvikuratastega sõit on kasvanud kiiresti nishihobist oluliseks peavoolutrendiks siis on sellega liitunud järjest uusi sõitjad. Kui esimesed ühissõidu said tehtud pigem muigega suunurgas siis mingil hetkel otsustas Mark anda sellele pisut tõsisema alatooni ja kindla eesmärgi. Esimesest sõidust 2012 aastal võttis osa ligikaudu 2500 mootorratturit 64 linnast. Ürituse edu Austraalias andis Markile mõtte laiendada see globaalseks ettevõtmiseks.Mida "olla elegntne ja stiilne" õigupoolest tähendab?
  Riietus: monoklid, trimmitud vuntsid, siidist vestid, helevalged särgid ja rätsepaülikonnad.

  Mootorrattad
  Cafe Racer, Bobber, Classic, Flat Tracker, Scrambler, klassikalised rollerid , moodsad retrod ja muud täpselt määramata põnevad vanakooli mootorrattad.
  Stiilijuhendi leiad siit: https://www.gentlemansride.com/about/style-guide

  Meeleolu
  Võta kaasa parimad kombed, uhkeimad habemed, sõbralikud naeratused ja huumorimeel.

  Maksumus
  Sõit on tasuta aga, PALUN ANNETGE DGR'i ametliku kodulehe kaudu. Iga euro on abiks. Annetada saab kuni 30. septembrini ning annetajate hulk pole piiratud vaid nendega, kes sõidavad. Annetada saab igaüks. Annetada saab siin: https://goo.gl/CntVfP

2018 aasta sõidule saate registreerida siit:

KKK e Korduma Kippuvad küsimused:

  Mul pole ühtegi stiilijuhendis mainitud tsiklit, kas ma saan sõita?
  Üritus on eelkõige ja ainult nishisõiduki omanikele. Meie sõbrad kruiiserite, plastikute, nakedite, moodsate rollerite, krossikate, adventure ratastega - kui te suudate leida üheks päevaks sobiva ratta ja riietuda vastavalt, siis julgustame registreeruma ja osalema. Ja isegi siis, kui sa sõidus osaleda ei saa jääb Sul alati võimalus üritust toetada annetust tehes.

  Mul on küll sobiva ratas olemas aga ma olen naine, saan ma tulla?
  Absoluutselt! Distinguished Gentleman’s Ride kogub raha meeste ürituse jaoks ja siin ei ole midagi loomulikumat, kui hästiriietatud motonaised (või kaassõitjad kõike seda kaasa tegemas). Tule ise ja veena oma sõbrannat sedasama tegema.

  Kas ma pean osalemiseks ilmtingimata annetama või annetusi koguma?
  Ei. Aga palun pea silmas, et tegu on heategevusüritusega - iga väiksemgi annetus aitab. Kui sa ei saa ise annetada siis äkki leidub keegi sinu sõprade või tuttavate hulgas, kes oleks valmis hetegevusüritust väikese summaga toetama.

  Mis juhtub, kui 30. septembril ladistab sadada?
  Ohutus eelkõige. Vajadusel lükkame sõitu niipalju edasi kuni taevas selgineb ja joome kohvi või teed. Kui ilm üldse ei luba siis me ei sõida. Koguneme One Sixty (Renards Speed Shop) ruumidesse ja joome tassikese või kaks kohvi, sööme ära mõne eriti mehise lihatüki ja ajame juttu.


Senised sõiduriistad: Riga 13 → Riga 13 → Minsk MMVZ-3.111 → Voshod K175→→→ Honda Hornet 2002 → Honda Hornet 1998 →Honda CBF500→Kawasaki Versys 650.
Hetkel garaazis: Kawasaki w800 + Triumph Tiger 800
---
Tarkvaraarendus mobiili ja veebi, UI-UX. http://www.digitalfruit.ee

Mine “Üritused”

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist