V: Ducati Scrambler Icon Honda NC750X vms vastu

Soovid tsiklit aga ei leidnud kuulutuste hulgast ühtegi sobivat? Küsi siin!

Moderaator: Moded

Foorumi reeglid
  • Kuulutus peab vastama reeglitele
  • Kuulutuse "upitamine" pole lubatud, kuulutust saad "tõsta" vastavalt reeglitele 21 päeva pärast
  • Postitusele piltide lisamiseks vaata siia
Kasutaja avatar

Teema algataja
jkristjan
Tsikkel: Ducati Scrambler Icon
Tänatud: 72 korda

V: Ducati Scrambler Icon Honda NC750X vms vastu

Lugemata postitus #1 Postitas jkristjan » 02 Nov 2018, 12:18

Jätaks selle teema siia talveks seedima, see on selline mõte, mida võiks teha aga samas ei pea. Scrambler on puhas-korras, bikepointist ostetud (2017), hooldatud, mustaks värvitud. Peamised lisad/muudatused: LeoVince exhaust, full throttle handlebar, comfort seat, SW-Motech Blaze Panniers, RAM-mount, adjustable levers, rear fender eliminator. Kõik originaal tükid on alles ja tulevad soovi korral kaasa, midagi pole kaotatud ega lõhutud.

NC750X pakub tõsist huvi, aga vaataks otsa ka V-Strom, Versys jms pakkumistele.

* Võib ka pakkuda midagi vanemat/odavamat nagu NC700X aga siis muidugi tahan raha saada
* Võib ka pakkuda midagi suuremat/kallimat nagu VFR1200X või Versys/Vstrom 1000, kui on huvitav pakkumine, taon vahe kinni

Scrambleril pole midagi viga, tegemist ei ole niisama odavalt lahti saamise kuulutusega :) Kui saan omale keskhargiga või kardaaniga ratta, siis võin kaasa anda ka muud asjakohast kola nagu näiteks tagaotsa pukk ja SnapJack.

Screenshot from 2018-11-02 12-08-58.png

In India, you brake by steering into the nearest elephant.
Kasutaja avatar

Hondacenter
Kaupmees
Kontakt:

Re: V: Ducati Scrambler Icon Honda NC750X vms vastu

Lugemata postitus #2 Postitas Hondacenter » 05 Nov 2018, 12:11

Kuidas Africa Twin kõnetaks?
www.hondacenter.ee
Tuleviku tee 2, Peetri
Kontakt: 56 977 978
info@hondacenter.ee
Kasutaja avatar

Teema algataja
jkristjan

Lugemata postitus #3 Postitas jkristjan » 05 Nov 2018, 12:46

Nope, liiga kaugel seal äärmuses. Mulle sobiks just need kergete ADV omadistega rattad mis põhinevad migil tavalisel väikesel lihtsal nakedi platvormil.
Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Tsikkel: Triumph Tiger 800 ja Kawa w800
Tänanud: 608 korda
Tänatud: 511 korda
Kontakt:

Lugemata postitus #4 Postitas Macintosh » 05 Nov 2018, 14:37

Mitte et ma pakuks, aga Triumph Tiger 800 XR (alates 2015) või Tiger 800 "roadie" (kuni 2015) on valuvelgedega ADV omadustega ratas, mis sobib kasutamiseks ainsa rattana ja ei ole äärmuses. Tunneb end silmnähtavalt muagavalt asfaldil aga ühtlasi ka mõnel metsa- või kruusateel. Ma ise olen omanud Versyst ja hindan teda Tiigrist märkimisväärselt madalamalt. Kui Versyse näol oli tegu mõnusa ja "lõbusa" rattaga siis reaskahese mootori vibra ja jõuetus ülevalpool ~6K pöördeid oli üks asi, mis natuke häiris. Üks mis veel Versysele üldse ei meeldinud oli sõit kruusal - ta käitus seal silmnähtavalt ebakindlalt. Samas Versys ja VStom ei kannata üldse võrdlust. Stom on lihtsalt liiga igav. Väike Tiiger on minu silmis loogiline jätk Versysele - samamoodi väga lõbus ratas aga mõnusama mootoriga, suurema võimsusega ning 19" esiratas teeb sõitmise kruusal ja metsateedel mõnusaks.

PS. Ma olen kohalik "tiigrilausuja" ja selle sõiduelamuse mitteametlik maaletooja ning esindaja.
Senised sõiduriistad: Riga 13 → Riga 13 → Minsk MMVZ-3.111 → Voshod K175→→→ Honda Hornet 2002 → Honda Hornet 1998 →Honda CBF500→Kawasaki Versys 650.
Hetkel garaazis: Kawasaki w800 + Triumph Tiger 800
---
Tarkvaraarendus mobiili ja veebi, UI-UX. http://www.digitalfruit.ee
Kasutaja avatar

Teema algataja
jkristjan

Lugemata postitus #5 Postitas jkristjan » 05 Nov 2018, 14:44

Sellepärast ma arvan et mõistlik on ikka tagasi tulla mu esialgse NC750X juurde, ma tegelikult midagi muud otseselt ei taha. Mainisin neid teisi lihtsalt sellepärast, et kui kellelgi on üle, siis võin ju võtta ja mängida natuke ja hiljem edasi müüa. Tegemist sellise likviidse ja odava kolaga, nagu Civic, Corolla või Cee'd.
Kasutaja avatar

vainokas
Tsikkel: V-Strom 650
Tänanud: 14 korda
Tänatud: 1 kord

Lugemata postitus #6 Postitas vainokas » 05 Nov 2018, 18:45

Mis sind selle NC osas vaimustab? Mul on endal pisikene plaan V-strom Triumphi scrambleri vastu vahetada ilmselt vastupidistel põhjustel kui sina oma vahetust teha soovid. :D
Kasutaja avatar

Teema algataja
jkristjan

Lugemata postitus #7 Postitas jkristjan » 05 Nov 2018, 22:23

Ma ei usu, et selle üle õnnestub mingit mõistlikku objektiivset arutelu arendada. NC on uus kontseptsioon, tegemist ei ole traditsioonilise mootorrattaga kogu raami layouti ega mootori ega paljude muude asjade mõistes. Kes iganes selle välja töötas ja tootmisesse lasi, ma saan aru, et ta nägi sellele teatud klientuuri ja mina näen ennast selle hulka kuuluvana. Kes ei näe ei näe, siin pole palju arutada, kellele ema, kellele tütar :)
Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Kontakt:

Lugemata postitus #8 Postitas Macintosh » 06 Nov 2018, 09:03

jkristjan kirjutas:Ma ei usu, et selle üle õnnestub mingit mõistlikku objektiivset arutelu arendada.

Miks mitte? Ma ei ürita sind ümber veenda või sinu valikut halvustada, andsin ühe mõttesuuna lisaks ja sedagi vaid selle pärast, et sa mainisid muid rattaid lisaks NC750X-le. Ma rohkem sellest ei räägi. Pigem tunnen ka huvi, et mis sind Honda NC750X juures võlub. Kaalusin ka ise kunagi seda tsiklitja kuigi mootor on kontseptsioonina äge siis lõpuks tundus see minu jaoks siiski pisut võõras.
Senised sõiduriistad: Riga 13 → Riga 13 → Minsk MMVZ-3.111 → Voshod K175→→→ Honda Hornet 2002 → Honda Hornet 1998 →Honda CBF500→Kawasaki Versys 650.
---
Kasutaja avatar

Teema algataja
jkristjan

Lugemata postitus #9 Postitas jkristjan » 06 Nov 2018, 10:01

Number 1 praktiline erinevus on ikka see paagi koha peal olev 22l tünn. Isegi kui iga teine ratas sama hinna eest on sama hea, siis ma ei näe põhjust, miks ma peaks vabatahtlikult võtma ilma selle featuurita toote.

koma2
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 2 korda

Lugemata postitus #10 Postitas koma2 » 06 Nov 2018, 10:31

Siis oleks äkki huvitav ka Aprillil Mana 850 GT?
Itaallaste vastu ei paista ka allergiat olevat.
Disclaimer - ei ole Apriliat pakkuda.
Kasutaja avatar

Teema algataja
jkristjan

Lugemata postitus #11 Postitas jkristjan » 06 Nov 2018, 10:50

Ei, see ei lähe mitte. Midagi väga lihtsat ja tavalist tahan, mida igaüks saab noa ja kahvliga hooldada jne. Sellega seoses muidugi NC korral eelistan ka manuaali, aga kuna neid DCT versioone on nii palju liikvel, siis ei hakka kohe välistama.
Kasutaja avatar

iSlanderEST
Tsikkel: CRF1000L
Tänanud: 43 korda
Tänatud: 14 korda

Lugemata postitus #12 Postitas iSlanderEST » 06 Nov 2018, 11:13

Mina olin oma NCga väga rahul, lihtsalt temaga ei saanud maastikul nii hästi hakkama kui Twiniga. Noh, Twin sisuliselt kingiti ka naise poolt :P
NC on väga hea ratas, maanteel tundsin ainult aegajalt puudust rohkemast powerist, et möödasõite ohutult teha. Kütusekulu ja lisapaak jne olid kõik väga suureks plussiks
Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Kontakt:

Lugemata postitus #13 Postitas Macintosh » 06 Nov 2018, 15:17

jkristjan kirjutas:...

Mis sul põhiline suunistus rattal on? Plaanid pikki reisie või sind võlub lihstalt madalam raskuskese ja väike kütusekulu?
---
Kasutaja avatar

Teema algataja
jkristjan

Lugemata postitus #14 Postitas jkristjan » 06 Nov 2018, 15:48

Su küsimused ei tööta hästi, sest sa eeldad, et ma õudselt planeerin ja mõtlen siin midagi. Kui üldse midagi, siis plaanin äkki elu jooksul erinevaid rattaid katsetada, vastavalt sellele, mis hetkel huvitav tundub. Aga tegelikult isegi seda ma ei plaani, ma lihtsalt vaatan, et kui juhtub siis juhtub, kui ei juhtu, tegelen millegi muuga. Sellest ka kogu see teema siin, et äkki keegi tahab vahetada. Nii palju viitsimist mul pole, et hakkaks Scramblerit müüma ja siis NCd ostma, vahepeal ilma rattata olema ja kogu see muusika. Ei viitsi süveneda ja jaurata.

Mine “Ostan ja vahetan, ootan pakkumisi”

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 0 külalist