Rumalad, segased või geniaalsed mõtted.

Siia saad panna (naljakaid/huvitavaid) linke, pilte, jutte jne. mida teistel oleks kah huvitav vaadata ning mis ei lähe otseselt teiste teemade alla...

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

Teema algataja
bitter
Tsikkel: EXC400
Tänanud: 31 korda
Tänatud: 31 korda
Kontakt:

Lugemata postitus #1 Postitas bitter » 08 Nov 2018, 09:43

Boobush kirjutas:Tänud MX77 pakkumise eest, kuid tegu on 2015a+ diisel Cayennega.

Käesolevas teemas ei ole viisakas jätta lugemiseks ainult vastus. Ilma küsimuseta.

Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Tsikkel: Triumph Tiger 800 ja Kawa w800
Tänanud: 608 korda
Tänatud: 509 korda
Kontakt:

Lugemata postitus #2 Postitas Macintosh » 08 Nov 2018, 10:55

bitter kirjutas:
Spoiler:
Boobush kirjutas:Tänud MX77 pakkumise eest, kuid tegu on 2015a+ diisel Cayennega.

Käesolevas teemas ei ole viisakas jätta lugemiseks ainult vastus. Ilma küsimuseta.

Ma olen ammu mõelnud, et meil oleks siin vaja teemat "Segased ja rumalad mõtted" s.t. olukord, kus sul on juba vastus olemas ja tahaks seda kõigiga jagada aga pole nagu õiget kohta. Või ärkasid hommikul geiniaalse ideega üles ja tahaks kohe kõigiga jagada....
Senised sõiduriistad: Riga 13 → Riga 13 → Minsk MMVZ-3.111 → Voshod K175→→→ Honda Hornet 2002 → Honda Hornet 1998 →Honda CBF500→Kawasaki Versys 650.
Hetkel garaazis: Kawasaki w800 + Triumph Tiger 800
---
Tarkvaraarendus mobiili ja veebi, UI-UX. http://www.digitalfruit.ee
Kasutaja avatar

Black
Tsikkel: Dnepr MT10 / GSX-R1000
Tänatud: 28 korda

Lugemata postitus #3 Postitas Black » 08 Nov 2018, 11:09

Ma just eile õhtul mõtlesin päevase kogemuse najal, et kas võiks äkki siia teemasse panna soovituse, et kui kasutate käsiketassaagi, millega on ühendatud käsitsi lülitatav tolmuimeja, siis pange tolmuimeja ikka enne lõike tegemist tööle ka... Suht loll olukord.
Kasutaja avatar

Boobush
Tsikkel: roller
Tänanud: 12 korda
Tänatud: 15 korda

Re: Rumalad, segased või geniaalsed mõtted.

Lugemata postitus #4 Postitas Boobush » 08 Nov 2018, 14:08

Macintosh kirjutas:
Spoiler:
bitter kirjutas:

Ma olen ammu mõelnud, et meil oleks siin vaja teemat "Segased ja rumalad mõtted" s.t. olukord, kus sul on juba vastus olemas ja tahaks seda kõigiga jagada aga pole nagu õiget kohta. Või ärkasid hommikul geiniaalse ideega üles ja tahaks kohe kõigiga jagada....

Kuna mul oli kiirelt infi vaja ja otsustada, kas anda menetlus sisse või mitte, siis küsisingi foorumist. Pärast teatud info läbitöötlemist jõudsin järeldusele, et sellel menetlusel on väga suur tõenäosus üks huiar kätte saada ja vääriliselt karistada. Menetluse ajaks eemaldasin pildid ja info nii igaks petteks, et huiaril oleks vähem aega/võimalusi oma saba katta.
Kui see lugu ära laheneb, siis jagan lahkelt selle mongoli isikut, pilti, firmat, kodu aadressi jms. Saate kõik tema elukoha(aia) äärde oma koera kusetamas käia.

Mine “Ajaviiteks...”

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 3 külalist