Lähme sõidame ... Tallinnas ...

Tartu, Tallinn, Viljandi, Haapsalu, Kükametsa. Otsid sõidukaaslast või nägid mõnd tuttavata mootorratturit tänaval.

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

M.T.
Postitusi: 2425
Liitunud: 23 Aug 2011, 17:12
Tsikkel: -
Tänanud: 156 korda
Tänatud: 332 korda

Re: Lähme sõidame ... Tallinnas ...

Lugemata postitus Postitas M.T. »

will111 kirjutas: 06 Juul 2022, 00:07
tundub, et tuleb see grupisõit vist ikka ära teha...enne siin rahu ei sünni.

no eks ma mõtlen sisi marsruudi välja ja postitan paari päeva pärast. M.T. ja kompanii, ärge siis ainult unustage sampust kaasa võtmast. Kuidas te muidu finisis tähistate kohaliku rossi maa alla tampimist :D
Selguse huvides:
1. Esimene post oli sõbralik lõõp. A nali pöörati tõsiseks.
2. Pole kutsunud kedagi mõõduvõtule. Kui endiselt tundub teisiti, siis soovitan veelkord lugeda. Lihtsalt sportlikust huvist tekkis küsimus, et millel põhines hinnang grupisõidu aeglusele, eriti kui ise pole üheski osalenud.
3. Enda oskusi ja ennast ei upita siin, täiesti keskpärane sõitja. Võib olla ka alla selle. Madallendurite grupisõitu sattusin korra, kurvides jäin maha, sirgel üritasin uuesti kinni püüda. Kuna sellist hullu panemist tavaliikluses ja eriti asulates normiks ei pidanud, siis poole pealt keerasin maha.
4. Ja last but not least, krt mul pole üldse hetkel ratast :cry:



will111
Postitusi: 5257
Liitunud: 26 Veebr 2012, 02:54
Tänanud: 44 korda
Tänatud: 380 korda

Re: Lähme sõidame ... Tallinnas ...

Lugemata postitus Postitas will111 »

MihkelATR, lihtsalt sõidad maanteelt maha ja rajale sisse. Raha saab maksta haldajale kontole, enne, pärast, sõidu ajal...ise valid. Sõita on endiselt soodne (võrreldes igasuguste muude kohtadega üle eesti) ja minumeelest on rada väga kenasti hooldatud.

M.T. ilmselt nii nagu sulle oli siin miski asi väga segane, täpselt samavõrd segane on minu jaoks miks sa arvad, et ma pole üheski grupisõidus osalenud. See, et ma 95% sõidan üksi või siis ehk max kahe/kolmekesi, ei välista nagu küll täielikult kuidagi grupisõitudest osa võtmist. Aga võibolla me elame mingites erinevates maailmades, ja sinu maailmas on ainult kaks varianti - sõitjad, kes sõidavad AINULT üksi ja pole ühtegi gruppi kunagi isegi mitte näinud. Ning sõitjad, kes sõidavad AINULT grupis.
Ma ei upita samuti midagi, mainisin vaid põhjuse miks mulle pole grupisõidud kunagi väga meeldinud ega pole kahjuks/õnneks ka meeldima hakanud. Kui oleksin suurem grupisõidu fänn siis meeleldi võtaksin sellest ringist isegi osa sest seal on muidu palju häid kurve.
Kasutaja avatar

MannyEric
Toetajaliige
Postitusi: 129
Liitunud: 12 Mär 2018, 10:03
Tsikkel: Gemelo de África
Tänanud: 117 korda
Tänatud: 20 korda

Re: Lähme sõidame ... Tallinnas ...

Lugemata postitus Postitas MannyEric »

Ma olen Maaksi sõitudel paar korda käinud, täiesti ok tempo on. No kurvides olen ma veits aeglasem, aga pole hullu. Suurt kihutamist küll ei ole, võidusõitu ei harrastata. Grupid ka ei ole liiga suureks läinud ja ei sõideta tihedalt üksteise sabas.
Aga äkki nüüd on teisiti, pole ammu käinud :)

Honda XL1000V '02 -> Honda CRF1100L '20

Kasutaja avatar

Teema algataja
Maaks
Toetajaliige
Postitusi: 2488
Liitunud: 15 Mai 2008, 11:42
Tsikkel: Yamaha FZ8SA
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 181 korda
Tänatud: 340 korda

Re: Lähme sõidame ... Tallinnas ...

Lugemata postitus Postitas Maaks »

will111 kirjutas: 05 Juul 2022, 16:46
hagudist ääsmäeni lõik on kõik väga halb tee + lisaks suht igav, aga muidu igati tore kurviline tiir. olen seda isegi palju sõitnud, aga grupisõidu tempo pole päris minu jaoks
Halba teed justkui kusagil ei olnud :shock: ja tõrv kusagil enam ei sulanud :D Kiisa-Madila lõigul oli vahetult selle järvega külgnevale lõigule (ilmselt sulava tõrva tõttu) liiva puistatud, aga seal niiehknaa 40 ja keegi kallutama ei hakka eriti.
Tempoga on nii nagu parajasti on - sõidan nagu jaksan :lol:
Garaažis: Pannonia 250TLF, Yamaha FZ8-SA
Kasutaja avatar

M.T.
Postitusi: 2425
Liitunud: 23 Aug 2011, 17:12
Tsikkel: -
Tänanud: 156 korda
Tänatud: 332 korda

Re: Lähme sõidame ... Tallinnas ...

Lugemata postitus Postitas M.T. »

will111 kirjutas: 06 Juul 2022, 01:16
M.T. ilmselt nii nagu sulle oli siin miski asi väga segane, täpselt samavõrd segane on minu jaoks miks sa arvad, et ma pole üheski grupisõidus osalenud.
Minu arvamus põhines sinu poolt kirjutatus - Siiamaani pole veel ühesti grupisõidus osalenud ega ühtki sellist gruppi näinud, kes tahaks reaalselt kiiresti kurve sõita.
A tundub, et sa mõtlesid siin natuke teisiti, kui sõna sõnalt kirjas on.

will111
Postitusi: 5257
Liitunud: 26 Veebr 2012, 02:54
Tänanud: 44 korda
Tänatud: 380 korda

Re: Lähme sõidame ... Tallinnas ...

Lugemata postitus Postitas will111 »

Maaks...võibolla on siis vahepeal teid uuendatud. Eelmine aasta sõites üks lõik seal raputas ikka jubedalt. Ning kernu juurest muusika kaudu ääsmäele minnes on kah selline "huvitav" karneval see teelõik, see muidugi on juba väga ammusest ajast selline ja mõnele äkki just meeldibki selline pidev väike õhku loopimine :D

Teiste kommentaarid, kes minu seljataga sõitsid olid sarnased, nii et ju nad oma pehmemate vedrustustega ikkagi tundsid ka neid "nüansse". Kuigi jah, kõik on pigem sportlikud rattad, seega võibolla näiteks mingite matkaendurodega sõites ei pane seal midagi tähele, et kuskil oleks halvem või parem tee
Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7185
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1853 korda
Tänatud: 511 korda

Re: Lähme sõidame ... Tallinnas ...

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

will111 kirjutas: 05 Juul 2022, 16:46
hagudist ääsmäeni lõik on kõik väga halb tee + lisaks suht igav, aga muidu igati tore kurviline tiir. olen seda isegi palju sõitnud, aga grupisõidu tempo pole päris minu jaoks
Kuidas sa Hagudist Ääsmäele sõidad? Otse teed nagu pole või siis läbi Rabivere-Hageri,aga seal jupp kruusa ka sees. Ääsmäele saab asfalti mööda Kiisalt või Hagerist või mida sa silmas pidasid, milline tee on kehv? Samas need Kiisa ja Hageri teed on mõlemad pinnatud kruusateed,mis pole küll ideaalsed kuid pigem siledad, sest ei ole nõukaaegne asfalt. Kehv on Hageri Kiisa lõik,see raputab kõvasti.
Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.

will111
Postitusi: 5257
Liitunud: 26 Veebr 2012, 02:54
Tänanud: 44 korda
Tänatud: 380 korda

Re: Lähme sõidame ... Tallinnas ...

Lugemata postitus Postitas will111 »

Maaksi skeemi pealt, mina hagerist tõmbaks lihtsalt otse sinna maidla poole, teeots mis peaks jõudma välja maidla järveni. sealt edasi siis saab ääsmäe poole või ükskõik kuhu muus suunas. Sai ka üks kord nii mindud. Ma ei mäleta, kas selle väikse jupi peal kruusa just oli...aga võibolla mingi jupike tõepoolest oli.
Variant oleks vist ka minna kohe kohilast roobuka/kiisa suunas üles, aga ei mäleta praegu kas sealt olen üldse proovinud ise sõita.

Pidasin sisuliselt silmas kogu teeotsa kohilast kuni kernuni välja. Minumeelest on see kõik üsna kehvas seisus ja raputab korralikult, kuigi jah enne kernut on natuke vähemalt kurve kuskilt sealt kiriklast alates. Muus osas on ka kogu see tee kohila-hageri-kernu-metsanurga-muusika-ääsmäe päris igav (loe: korralikke kurve ei ole).
Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7185
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1853 korda
Tänatud: 511 korda

Re: Lähme sõidame ... Tallinnas ...

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

will111 kirjutas: 07 Juul 2022, 03:28
Maaksi skeemi pealt, mina hagerist tõmbaks lihtsalt otse sinna maidla poole, teeots mis peaks jõudma välja maidla järveni. sealt edasi siis saab ääsmäe poole või ükskõik kuhu muus suunas. Sai ka üks kord nii mindud. Ma ei mäleta, kas selle väikse jupi peal kruusa just oli...aga võibolla mingi jupike tõepoolest oli.
Variant oleks vist ka minna kohe kohilast roobuka/kiisa suunas üles, aga ei mäleta praegu kas sealt olen üldse proovinud ise sõita.

Pidasin sisuliselt silmas kogu teeotsa kohilast kuni kernuni välja. Minumeelest on see kõik üsna kehvas seisus ja raputab korralikult, kuigi jah enne kernut on natuke vähemalt kurve kuskilt sealt kiriklast alates. Muus osas on ka kogu see tee kohila-hageri-kernu-metsanurga-muusika-ääsmäe päris igav (loe: korralikke kurve ei ole).
Hagudi on Viljandi mnt-l enne Raplat ja Hageri on Kohila ja Kernu vahel.
See tee Kernu suunas on peale Hagerit sile ja ainult kiired kurvid. Siis peale Adilat läheb vanaks teeks ja pole sile , aga on kurve. Kiiremini sõites läheb siledamaks ;) Kernust Ääsmäele on vana 1936a Pärnu mnt ja seal 60-e tee. Mina elan seal ja seal rahvas just sillas ei ole kui seal paarutamas käiakase. Juba nõuti lamavaid pollareid kurvide taha. Kuid ega kiirust keegi ei paneks tähele kui bikedega idikad ei paarutaks 70-80 juures gaas põhjas oma lollakate tühjade torudega. :wack:
Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.

will111
Postitusi: 5257
Liitunud: 26 Veebr 2012, 02:54
Tänanud: 44 korda
Tänatud: 380 korda

Re: Lähme sõidame ... Tallinnas ...

Lugemata postitus Postitas will111 »

kui kuskil teksti sees ütlesin hagudi...siis mõtlesin alati hageri :D minu jaoks need kohanimed lihtsalt kõlavad nagu täpselt üks ja sama ning segi ajamine on garanteeritud.

mingis osas on see tee jah ikka suht okei ka, lihtsalt heledalt on meeles eelmistest kordadest kuidas peale kohilat oli pikalt selline mõte peas, et krt oli nüüd vaja siia keerata/seda teed sõita. see ei tähenda, et ei oleks sõidetav...see tähendab, et suurima hea meelega jätaks vahele. kernu kanti ja sealseid teid ma tean hästi, naine on sealt pärit ning olen ka neid teid palju sõitnud...juba enne naisega tutvumist. lamavaid mente pole sinna minumeelest tarvis, need on sinna juba ise tekkinud :lol: imelik muidugi, ma pole selle tee peal vist kunagi elu jooksul näinud ühtegi bike paugutamas, üleüldse vähe mootorrattaid näinud seal sõitmas.
Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7185
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1853 korda
Tänatud: 511 korda

Re: Lähme sõidame ... Tallinnas ...

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

will111 kirjutas: 07 Juul 2022, 16:01
kui kuskil teksti sees ütlesin hagudi...siis mõtlesin alati hageri :D minu jaoks need kohanimed lihtsalt kõlavad nagu täpselt üks ja sama ning segi ajamine on garanteeritud.

mingis osas on see tee jah ikka suht okei ka, lihtsalt heledalt on meeles eelmistest kordadest kuidas peale kohilat oli pikalt selline mõte peas, et krt oli nüüd vaja siia keerata/seda teed sõita. see ei tähenda, et ei oleks sõidetav...see tähendab, et suurima hea meelega jätaks vahele. kernu kanti ja sealseid teid ma tean hästi, naine on sealt pärit ning olen ka neid teid palju sõitnud...juba enne naisega tutvumist. lamavaid mente pole sinna minumeelest tarvis, need on sinna juba ise tekkinud :lol: imelik muidugi, ma pole selle tee peal vist kunagi elu jooksul näinud ühtegi bike paugutamas, üleüldse vähe mootorrattaid näinud seal sõitmas.
Ma ju ütlesin, et ega kiirust seal väga keegi ei paneks tähele, aga kui ikka kogu tee suht põhjagaasiga tühja pütiga sõidab 5-6 tegelast järjest, siis tahaks ise ka millagagi visata neid. Ämarisse maanduvad hävitajad on ka vaiksemad :D
Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

Teema algataja
Maaks
Toetajaliige
Postitusi: 2488
Liitunud: 15 Mai 2008, 11:42
Tsikkel: Yamaha FZ8SA
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 181 korda
Tänatud: 340 korda

Re: Lähme sõidame ... Tallinnas ...

Lugemata postitus Postitas Maaks »

Aeg käes, et ratast natuke tuulutada!
Stardin Laupäeval (30.07) 10:45 (koguneks natuke varem) Smuuli/Peterburi CircleK-st ja suundun Juminda ps.le.
Ringiks midagi sellist näiteks: https://goo.gl/maps/2KAieuHcympHj1rV9 (Google arvab 154km)
Juminda.JPG
EDIT 1.08.22: Tagarehvi tee leidnud kruvi rikkus selle ilusa plaani - läheb mingil ajal kordamisse.
Viimati muutis Maaks, 01 Aug 2022, 11:09, muudetud 1 kord kokku.
Garaažis: Pannonia 250TLF, Yamaha FZ8-SA
Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7185
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1853 korda
Tänatud: 511 korda

Re: Lähme sõidame ... Tallinnas ...

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Maaks kirjutas: 28 Juul 2022, 15:16
Aeg käes, et ratast natuke tuulutada!
Stardin Laupäeval (30.07) 10:45 (koguneks natuke varem) Smuuli/Peterburi CircleK-st ja suundun Juminda ps.le.
Ringiks midagi sellist näiteks: https://goo.gl/maps/2KAieuHcympHj1rV9 (Google arvab 154km)
Juminda.JPG
Ise olen eestist ära nv, aga lihtsalt soovituseks, et Võsu sadamas on väga ok söögikoht. Saab väljas istuda ehk tsikli riietes ka ok olla. Punane terav kalasupp oli viimati väga hea. Taldrikutäis oli suur ehk praadi polnudki vaja. Hinnad mõistlikud. Jääb küll veits sinu plaanist edasi, aga ilusa ilmaga läheks küll sinna ka.
Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

Teema algataja
Maaks
Toetajaliige
Postitusi: 2488
Liitunud: 15 Mai 2008, 11:42
Tsikkel: Yamaha FZ8SA
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 181 korda
Tänatud: 340 korda

Re: Lähme sõidame ... Tallinnas ...

Lugemata postitus Postitas Maaks »

Tee Võsuni on igav sirge :-) , aga eks räägib läbi kohale tulnutega.
Ega toidupausiks seal palju variante ei ole: Hara sadama kohvik (parklast kaugel kahjuks kui tõkkepuu kinni) või siis Kolgal burksikohvik.
Garaažis: Pannonia 250TLF, Yamaha FZ8-SA
Kasutaja avatar

Teema algataja
Maaks
Toetajaliige
Postitusi: 2488
Liitunud: 15 Mai 2008, 11:42
Tsikkel: Yamaha FZ8SA
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 181 korda
Tänatud: 340 korda

Re: Lähme sõidame ... Tallinnas ...

Lugemata postitus Postitas Maaks »

Eelmiseks Laupäevaks välja pakutud ring läheb homme (reede, 5. august) kordamisele.
Start 19:00 (koguneks natuke varem) sealtsamast Smuuli/ Peterburi ristis olevast CircleK-st.
Maaks kirjutas: 28 Juul 2022, 15:16
Aeg käes, et ratast natuke tuulutada!
Stardin Laupäeval (30.07) 10:45 (koguneks natuke varem) Smuuli/Peterburi CircleK-st ja suundun Juminda ps.le.
Ringiks midagi sellist näiteks: https://goo.gl/maps/2KAieuHcympHj1rV9 (Google arvab 154km)
Juminda.JPG
EDIT 1.08.22: Tagarehvi tee leidnud kruvi rikkus selle ilusa plaani - läheb mingil ajal kordamisse.
Garaažis: Pannonia 250TLF, Yamaha FZ8-SA
Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7336
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: Lähme sõidame ... Tallinnas ...

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

Ma nimetan selle teema peatselt ümber - uueks nimeks saab midagi stiilis: "Maaksi sõidud oma tuntud headuses" või siis "Maaks sõidab, julged sõidavad kaasa" vms. Vaatame. :D
🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT
Kasutaja avatar

Teema algataja
Maaks
Toetajaliige
Postitusi: 2488
Liitunud: 15 Mai 2008, 11:42
Tsikkel: Yamaha FZ8SA
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 181 korda
Tänatud: 340 korda

Re: Lähme sõidame ... Tallinnas ...

Lugemata postitus Postitas Maaks »

Macintosh kirjutas: 04 Aug 2022, 15:45
Ma nimetan selle teema peatselt ümber - uueks nimeks saab midagi stiilis: "Maaksi sõidud oma tuntud headuses" või siis "Maaks sõidab, julged sõidavad kaasa" vms. Vaatame. :D
Veic nutune on ja se sõitmiste teema siin bikeris :( Isegi vahel mõelnud, et võtaks kellelegi sappa ja teeks kuhugile mõne tiiru, aga ei ole siin kedagi, kes kutsuks ...
Garaažis: Pannonia 250TLF, Yamaha FZ8-SA

will111
Postitusi: 5257
Liitunud: 26 Veebr 2012, 02:54
Tänanud: 44 korda
Tänatud: 380 korda

Re: Lähme sõidame ... Tallinnas ...

Lugemata postitus Postitas will111 »

Võib tulla ikka, alati...ma iga nädal kutsun inimesi tabasallu rajale tiirutama :D See on isegi peaaegu tallinnas, kui nüüd mõtlema hakata
Kasutaja avatar

mx77
Postitusi: 8374
Liitunud: 25 Okt 2004, 16:50
Tsikkel: YZ250F, Ducati Monster S4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 316 korda
Tänatud: 419 korda
Kontakt:

Re: Lähme sõidame ... Tallinnas ...

Lugemata postitus Postitas mx77 »

will111 kirjutas: 04 Aug 2022, 16:15
Võib tulla ikka, alati...ma iga nädal kutsun inimesi tabasallu rajale tiirutama :D See on isegi peaaegu tallinnas, kui nüüd mõtlema hakata
Sa ei ole kordagi käinud välja konkreetset päeva ega kellaaega, erinevalt Maaksist
Kasutaja avatar

tito
Postitusi: 739
Liitunud: 07 Juun 2013, 08:38
Tsikkel: Suzuki DR-Z
Tänanud: 125 korda
Tänatud: 63 korda

Re: Lähme sõidame ... Tallinnas ...

Lugemata postitus Postitas tito »

mx77 kirjutas: 04 Aug 2022, 17:06
will111 kirjutas: 04 Aug 2022, 16:15
Võib tulla ikka, alati...ma iga nädal kutsun inimesi tabasallu rajale tiirutama :D See on isegi peaaegu tallinnas, kui nüüd mõtlema hakata
Sa ei ole kordagi käinud välja konkreetset päeva ega kellaaega, erinevalt Maaksist
Krossipisiku laste trennid on iga kolmapäev ja laupäev Speedwayl ja selle ümbruses :mrgreen:

701
Toetajaliige
Postitusi: 436
Liitunud: 17 Juul 2021, 21:00
Tsikkel: Desert X, FE 350, Montesa
Tänanud: 118 korda
Tänatud: 76 korda
Kontakt:

Re: Lähme sõidame ... Tallinnas ...

Lugemata postitus Postitas 701 »

tito kirjutas: 04 Aug 2022, 17:09
Krossipisiku laste trennid on iga kolmapäev ja laupäev Speedwayl ja selle ümbruses :mrgreen:
Traieli kambaga saab kah jälle uueks hooajaks liituda. Keda huvitab siis https://trial.ee/treeningkalender/ Keilas.
Ma ei kuuluta tõde vaid avaldan arvamust.
https://amehitus.eu/
Kasutaja avatar

Jannes
Postitusi: 245
Liitunud: 25 Veebr 2004, 16:09
Tsikkel: R1200R -17
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 8 korda

Re: Lähme sõidame ... Tallinnas ...

Lugemata postitus Postitas Jannes »

Maaks kirjutas: 04 Aug 2022, 15:52
Macintosh kirjutas: 04 Aug 2022, 15:45
Ma nimetan selle teema peatselt ümber - uueks nimeks saab midagi stiilis: "Maaksi sõidud oma tuntud headuses" või siis "Maaks sõidab, julged sõidavad kaasa" vms. Vaatame. :D
Veic nutune on ja se sõitmiste teema siin bikeris :( Isegi vahel mõelnud, et võtaks kellelegi sappa ja teeks kuhugile mõne tiiru, aga ei ole siin kedagi, kes kutsuks ...
Sinu ringid tekivad siia ju sellise mängleva kergusega, muidugi oleks õiglane, kui keegi teine vahepeal ka midagi korraldaks, kuid kas sama head?
Aga kui tahad kellegi sabas sõitma minna, siis FB grupis "Lähen sõitma - Tallinn" Janne Rechlin kutsub ka vahest sõitma?

P.S. Kas "Kloga burksikohviku" all pead silmas Linnutee puhvetit? See on homme lahti ja ainuüksi selle pärast kaaluks liitumist :oops:
Sui generis
Kasutaja avatar

Forumist
Postitusi: 136
Liitunud: 16 Apr 2015, 18:28
Tänanud: 11 korda
Tänatud: 12 korda

Re: Lähme sõidame ... Tallinnas ...

Lugemata postitus Postitas Forumist »

will111 kirjutas: 04 Aug 2022, 16:15
Võib tulla ikka, alati...ma iga nädal kutsun inimesi tabasallu rajale tiirutama :D See on isegi peaaegu tallinnas, kui nüüd mõtlema hakata
Kuidas seal käituma peab? Kui broneeritud pole, siis võib kohale ilmuda või on kindlad päevad kartidele, autodele jne.
Kas peab ette helistama või on ikkagi avatud päeval?
Rada on avatud ainult eelneval kokkuleppel:

E-P 10:00 – 20:00

will111
Postitusi: 5257
Liitunud: 26 Veebr 2012, 02:54
Tänanud: 44 korda
Tänatud: 380 korda

Re: Lähme sõidame ... Tallinnas ...

Lugemata postitus Postitas will111 »

Lihtsalt lähed kohale, kui rada on vaba, lähed sõidad. Maksad arvele enne/pärast oma sõidu eest ja kogu lugu. Varem pidi iga kord värava avamist tellima numbrilt värava peal, aga nüüd on tsiklite jaoks lihtsamaks tehtud. Saab lihtsalt sisse sõita.

Kindlaid päevi ega aegu pole. Minuteada sõita ei saa vaid siis kui rada on bronnitud. Aga seda saab ka helistades enne üle küsida. Otseselt kuskile helistamise vajadust ei ole...lihtsalt kui tahad kindel olla, et broneeringut pole võid seda teha. NB! netis kirjas olev info ilmselt ei ole asjakohane, seega sellest juhinduda pole väga mõtet.

Konkreetsetest päevadest rääkides siis näiteks homme üritan ise jälle minna - juhul kui saan oma paagi täna öösel värvitud ja ratta homseks kokku. Ega varemalt mingeid väga konkreetseid etteplaneerimisi polegi olnud, enamasti ilma järgi vaadanud kas samal päeval või eelmisel õhtul. Kellaajaliselt ise olen seal tavaliselt 17-20 vahemikus. Enamasti on minuga koos siis veel 1-2 ratast, oleneb kuidas keegi tulla saab.

will111
Postitusi: 5257
Liitunud: 26 Veebr 2012, 02:54
Tänanud: 44 korda
Tänatud: 380 korda

Re: Lähme sõidame ... Tallinnas ...

Lugemata postitus Postitas will111 »

kuidas on, kas täna tabasallu tulijaid oleks?

701
Toetajaliige
Postitusi: 436
Liitunud: 17 Juul 2021, 21:00
Tsikkel: Desert X, FE 350, Montesa
Tänanud: 118 korda
Tänatud: 76 korda
Kontakt:

Re: Lähme sõidame ... Tallinnas ...

Lugemata postitus Postitas 701 »

Mis kell? Ma tuleks vaataks küll.
Ma ei kuuluta tõde vaid avaldan arvamust.
https://amehitus.eu/

will111
Postitusi: 5257
Liitunud: 26 Veebr 2012, 02:54
Tänanud: 44 korda
Tänatud: 380 korda

Re: Lähme sõidame ... Tallinnas ...

Lugemata postitus Postitas will111 »

väga hea rada oli täna, võiks isegi öelda, et parim (vähemalt ringiajad nii kinnitasid) :D 701 käis ka läbi...seekord sõitmata aga järgmine kord siis juba loodetavasti põikad ise ka rajale peale

701
Toetajaliige
Postitusi: 436
Liitunud: 17 Juul 2021, 21:00
Tsikkel: Desert X, FE 350, Montesa
Tänanud: 118 korda
Tänatud: 76 korda
Kontakt:

Re: Lähme sõidame ... Tallinnas ...

Lugemata postitus Postitas 701 »

will111 kirjutas: 05 Aug 2022, 21:34
väga hea rada oli täna, võiks isegi öelda, et parim (vähemalt ringiajad nii kinnitasid) :D 701 käis ka läbi...seekord sõitmata aga järgmine kord siis juba loodetavasti põikad ise ka rajale peale

Tõesti, mehed olid rajal ja harjutamine käis.
Ma ei kuuluta tõde vaid avaldan arvamust.
https://amehitus.eu/

701
Toetajaliige
Postitusi: 436
Liitunud: 17 Juul 2021, 21:00
Tsikkel: Desert X, FE 350, Montesa
Tänanud: 118 korda
Tänatud: 76 korda
Kontakt:

Re: Lähme sõidame ... Tallinnas ...

Lugemata postitus Postitas 701 »

will111 kirjutas: 05 Aug 2022, 21:34
väga hea rada oli täna, võiks isegi öelda, et parim (vähemalt ringiajad nii kinnitasid) :D 701 käis ka läbi...seekord sõitmata aga järgmine kord siis juba loodetavasti põikad ise ka rajale peale
Kuna see järgmine kord võiks olla?
Ma ei kuuluta tõde vaid avaldan arvamust.
https://amehitus.eu/

will111
Postitusi: 5257
Liitunud: 26 Veebr 2012, 02:54
Tänanud: 44 korda
Tänatud: 380 korda

Re: Lähme sõidame ... Tallinnas ...

Lugemata postitus Postitas will111 »

Tegelikult siin ükspäev juba oli...neljap ku õigesti mäletan. Aga uus järgmine ma usun, et tuleb nüüd samuti neljapäeval. VÕin siia update'da kui plaan täpsemalt paigas
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Regionaalsed teemad mootorratturitele”