M: Alpinestars mitmekülgne meeste jope ja pükste komplekt

Mootorratta sõiduvarustuse ja muu sarnase müük/vahetus. Kiivrid, tagid, saapad joped, kindad jne.
NB! Päevade arv viimasest postitusest, peale mida teema kustutatakse, on 60 päeva.

Moderaator: Moded

Foorumi reeglid
  • Pealkirja ette algustähed M: / V: (Müük/ Vahetus)
  • Kuulutusel peab olema: hind, telefon või e-mail ja müüdava eseme asukoht
  • Kuulutuse "upitamine" pole lubatud, tõstmist vaata siit
  • Postitusele piltide lisamiseks vaata siia
  • Täismahus reeglid siin
Kasutaja avatar

Teema algataja
Enn
Tsikkel: Yamaha Super Tenere XT1200 ZE
Tänanud: 12 korda
Tänatud: 5 korda

M: Alpinestars mitmekülgne meeste jope ja pükste komplekt

Lugemata postitus Postitas Enn » 14 Juun 2019, 13:25

Nimetus:
Kvaliteetne ja hästi hoitud Alpinestars Drystar Jetventilation System jope ja püksid
Kirjeldus:
-Jopel rinnal avatavad ventilatsiooni klapid, üks veekindel küljetasku käib küljest ära, selja peal käib küljest ära vööga kotike, selja peal käib suur ventilatsiooniluuk lahti, käistel ventilatsioonilukud, käistele saab panna ka helkurriba, mille jaoks oma tasku, käised käivad küljest ära, samuti saab teha nii, et käisena on ainult tugevast võrgust koos kaitsmetega vooder, seljal ja rinnal mõlemal pool kaitsmed, kõrge krae suveks allavolditav ja trukiga kinnitatav, krae eest aasaga avatuks fikseeritav, ventilatsiooniavade kohal rinnal klapitaskud, all veekindlad taskud, sees veekindel põuetasku ja mõlemalpool ees all võrktasku
-Püksid traksidega (äravõetavad), ees mõlemal pool suured veekindlad taskud ja tavataskud, küljepeal vent. avad, sääred alt lukkudega, põlve- ja puusakaitsmed
- jope ja püksid lukuga ühendatavad
-vihmavooder
- soevooder
Suurus M. Ise olen 182 pikk ja 84 kg ja mulle täpselt paras (mulle meeldib, kui motoriietus on korralikult ümber ja ei lotenda). Suuremale mehele jääb kitsaks, aga väiksematele meestele on ka päris hästi parajaks timmitav.
Seisukord:
Mõni aasta vana, iga aasta pestud ja puhas, kasutamisest heledal riidel ikka natuke jälgi peal, kõik on terve ja korras, suuri kulumisemärke ei ole; vihmavoodril paar trukki eest puudu, aga lukk on korras ja trukkidel otsest vajadust ei ole. Väga mugav ja kuumadel suvepäevadel väga hästi ventileeriv. Sobib hästi matkadeks, kui võid juhtuda nii külmematesse kui ka kuumadesse oludesse. 30 + C pole probleem, eest ja tagant luugid lahti, võrk käis ja mingit sulamist ei teki. Kui vihma sajab või on külm viskad voodrid alla ja +10 C võib T särgiga all ringi kihutada.
Hind: € 430.- kogu komplekt, eraldi ei müü. Nii mitmekülgset komplekti (taskud/käised käivad ära) täna poodidest ei leia ...
Minu telefon/e-mail:
5010587
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt