Trossidest

Kui mutrivõti peos püsib (või siis üldse ei püsi), kui vajad abi või nõu mootorratta remondil või soovid tehnika üle arutleda. Kui pluss ja miinus on lootusetult segi ja amprid ajavad volte taga.

Moderaator: Moded

Foorumi reeglid
Vältimaks asjatuid postitusi ja saamaks kiiremaid asjakohaseid vastuseid, peab teema sisaldama järnevaid detaile:
  1. Pealkirjas: Tsikli mark ja lühike vea kirjeldus (kui täpsemini ei ole võimalik siis näiteks: probleem mootoris, probleem piduritega jne)
  2. Sisus võimalikult täpne vea kirjeldus ja mootorratta mark ning väljalaskeaasta

NÄIDE: Honda Hornet, tühikäiguga probleem.

Valesti alustatud ning sisutühjade teemade puhul on moderaatoril õigus teema kustutada!
Kasutaja avatar

Teema algataja
Irual
Postitusi: 249
Liitunud: 11 Okt 2010, 19:37
Tsikkel: vändast käima
Tänanud: 18 korda
Tänatud: 39 korda

Trossidest

Lugemata postitus Postitas Irual »

Kas on kusagilt võimalik osta gaasi/siduri trosse nö meetriga? Ehk siis otsad paneks ise külge. Huvitaks just tavatrossidest kvaliteetsem kaup. Mx-s äkki? Olen kuulnud, et jalgratastele on näiteks võimalik osta kvaliteetsemaid trossi sisusid (ilma kõrita) mis on migi tefloni vms kattega aga need on tsikli jaoks veidi peened.

Edu, L




SuperMagna
Postitusi: 45
Liitunud: 22 Sept 2019, 20:20
Tsikkel: Super Magna
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 3 korda

Re: Trossidest

Lugemata postitus Postitas SuperMagna »

Hei!

Jaa, ikka on. Ostsin viimati Motohoovist. Seal küll meetri kaupa mulle ei antud aga oli piisavalt pikk, et üks purunenud gaasitrossidest ära asendada. Üks pool oli tal juba plommitud. Igavesti palju jäi veel üle ka. Otsisin ka kokkukruvitava plommi mis lisaks kruvile tahab ka natuke tina saada. Suure tõenäosusega saad ka nn lahtise trossi ja mõlemale poole kruviplommid otsa.

Hind oli midagi sellist mille peatselt ära unustad - loe:oli odav.

Loodan, et viitest abi said. Anna märku ka kas Motohoov aitas

Kasutaja avatar

Teema algataja
Irual
Postitusi: 249
Liitunud: 11 Okt 2010, 19:37
Tsikkel: vändast käima
Tänanud: 18 korda
Tänatud: 39 korda

Re: Trossidest

Lugemata postitus Postitas Irual »

Kahjuks ma tavalist trossi ei vaja, pigem midagi sarnast aga 1.5mm läbimõõduga:
https://kartshop.ee/toode/gaasitross-pehme/

Edu, L

Kasutaja avatar

Ain
Postitusi: 1463
Liitunud: 10 Juun 2010, 23:33
Asukoht: Kesk-Eesti
Tänanud: 82 korda
Tänatud: 217 korda

Re: Trossidest

Lugemata postitus Postitas Ain »

Irual kirjutas: 08 Okt 2021, 13:40

Kas on kusagilt võimalik osta gaasi/siduri trosse nö meetriga? Ehk siis otsad paneks ise külge. Huvitaks just tavatrossidest kvaliteetsem kaup. Mx-s äkki? Olen kuulnud, et jalgratastele on näiteks võimalik osta kvaliteetsemaid trossi sisusid (ilma kõrita) mis on migi tefloni vms kattega aga need on tsikli jaoks veidi peened.

Edu, L

Rattale päris meetriga ei müüda. On valmispikkused ja ühes otsas on siis see junn. Ja on jah erineva kattega neid trosse. Piduritross peaks olema 1,5 või 1,6. Käigu oma oli äkki 1,2

Riga→Suzuki DL650 VStrom→Honda Crosstourer VFR1200 DCT. Garmin ZümoXT, GoPro Hero7 ja Packtalk Edge JBL sideseade.

Cardo PACKTALK Edge jms. sideseadmed, lisad ja varuosad: https://www.aaver.ee/product/cardo-packtalk-edge-duo/
Cardo ametlik edasimüüja Eestis
Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7185
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1853 korda
Tänatud: 511 korda

Re: Trossidest

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Irual kirjutas: 08 Okt 2021, 18:02

Kahjuks ma tavalist trossi ei vaja, pigem midagi sarnast aga 1.5mm läbimõõduga:
https://kartshop.ee/toode/gaasitross-pehme/

Edu, L

Osta mingid pikemad valmis trossid,mis sinu omadest paremad. Näiteks ma ostsin rollu piduritrossi ja tegin sellest siduri trossi. Kvaliteet neil kõigil piisavalt hea, korralikult tehes tehes on ka oma tehtu piisavalt kestev. Teflon on jalgrattal libisemise kergemaks tegemisel teema, mitte ei anna midagi muud juurde. Otsi ja kõike muud vajalikku oli Starmotos väga hea valik eelmisel aastal olemas.
PS pehme tross ei pruugi sobida kohta,kus peab olema jäik tross ehk igasse kohta ikka õige asi.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Mootorratta remont, tehnika, elekter ...”