Robotolmuimejad ja muud nutikad koduabilised.

Siia saad panna (naljakaid/huvitavaid) linke, pilte, jutte jne. mida teistel oleks kah huvitav vaadata ning mis ei lähe otseselt teiste teemade alla...

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

Teema algataja
Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7336
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Robotolmuimejad ja muud nutikad koduabilised.

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

Kuna siin juba automatiseeritakse kütmist siis ma automatiseeriks enda kodus ära koristamise.
Täna on see poolautomaatne: kõigepealt nuriseb naine minuga, et ma üldse ei korista enda järel ja siis mõne aja pärast hakkangi ma automaatselt, kodurahu huvides koristama. Olukorra korrigeerimiseks mõtlesin, et peaks koju roboti tarima. Aga millise?
Jagage omi kogemusi koristusrobotitega (loe: robottolmuimeja).


🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT

Tort
Postitusi: 2017
Liitunud: 07 Juun 2005, 11:17
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 165 korda

Re: Robotolmuimejad ja muud nutikad koduabilised.

Lugemata postitus Postitas Tort »

Xiaomi Roborock. Lapp veega käib ka alla ja töötab nii äpiga kui nupust, sh väikse piirkonna puhastus. Milleks maksta 800? Ei sõida trepist alla, käitub suht hästi, ei tao lauajalgu liigselt, saab vaibast aru jne.
Kasutaja avatar

Ain
Postitusi: 1463
Liitunud: 10 Juun 2010, 23:33
Asukoht: Kesk-Eesti
Tänanud: 82 korda
Tänatud: 217 korda

Re: Robotolmuimejad ja muud nutikad koduabilised.

Lugemata postitus Postitas Ain »

Kiidan ka Xiaomit. Omal ja mitmetel tuttavatel toimetab Vacuum-Mop Pro
Riga→Suzuki DL650 VStrom→Honda Crosstourer VFR1200 DCT. Garmin ZümoXT, GoPro Hero7 ja Packtalk Edge JBL sideseade.

Cardo PACKTALK Edge jms. sideseadmed, lisad ja varuosad: https://www.aaver.ee/product/cardo-packtalk-edge-duo/
Cardo ametlik edasimüüja Eestis

Tiiger800
Postitusi: 48
Liitunud: 14 Mär 2018, 16:41
Tsikkel: VFR1200xd
Tänanud: 15 korda
Tänatud: 5 korda

Re: Robotolmuimejad ja muud nutikad koduabilised.

Lugemata postitus Postitas Tiiger800 »

Kui vaipu vähe, siis soovitaks kindlasti mopiga mudelit ja igal juhul koos automaatse tühjendusega- see teeb elu eriti lihtsaks.

Endel selline ja 100% rahul: https://www.1a.ee/p/robottolmuimeja-eco ... 8-pro/b5ie
Kasutaja avatar

sepp
Postitusi: 3828
Liitunud: 18 Mai 2004, 11:55
Tsikkel: r6, cbr,Buell, Night rod,Gessu
Asukoht: Keila - Tallinn
Tänanud: 160 korda
Tänatud: 88 korda

Re: Robotolmuimejad ja muud nutikad koduabilised.

Lugemata postitus Postitas sepp »

Kiidan xiaomi roborocki 5S-i ja ehk on täna uuemad põlvkonnad veel paremad.
Vast kolmas-neljas aasta toimetab juba ja erroreid pole olnud.
Varsti vahetan ilmselt uuema xiaomi vastu millel on mopisysteem juba pumbaga (kui siit kellegil on, siis võiks anda teada kas õigustab see pump ennast või ei)
Kasutaja avatar

Forumist
Postitusi: 136
Liitunud: 16 Apr 2015, 18:28
Tänanud: 11 korda
Tänatud: 12 korda

Re: Robotolmuimejad ja muud nutikad koduabilised.

Lugemata postitus Postitas Forumist »

Kuidas need lävepakkudega hakkama saavad?
Kasutaja avatar

bitter
Postitusi: 2011
Liitunud: 03 Juun 2008, 00:00
Tsikkel: EXC400
Tänanud: 104 korda
Tänatud: 96 korda
Kontakt:

Re: Robotolmuimejad ja muud nutikad koduabilised.

Lugemata postitus Postitas bitter »

Oleneb paku kõrgusest ja profiilist. Tekita näidis ja võta poodi kaasa.
Kasutaja avatar

Ain
Postitusi: 1463
Liitunud: 10 Juun 2010, 23:33
Asukoht: Kesk-Eesti
Tänanud: 82 korda
Tänatud: 217 korda

Re: Robotolmuimejad ja muud nutikad koduabilised.

Lugemata postitus Postitas Ain »

Forumist kirjutas: 17 Dets 2021, 20:54
Kuidas need lävepakkudega hakkama saavad?
Nad ronivad päris hästi aga neil peaks spetsis olema välja toodud millisest kõrgusest üle lähevad.
Riga→Suzuki DL650 VStrom→Honda Crosstourer VFR1200 DCT. Garmin ZümoXT, GoPro Hero7 ja Packtalk Edge JBL sideseade.

Cardo PACKTALK Edge jms. sideseadmed, lisad ja varuosad: https://www.aaver.ee/product/cardo-packtalk-edge-duo/
Cardo ametlik edasimüüja Eestis
Kasutaja avatar

sepp
Postitusi: 3828
Liitunud: 18 Mai 2004, 11:55
Tsikkel: r6, cbr,Buell, Night rod,Gessu
Asukoht: Keila - Tallinn
Tänanud: 160 korda
Tänatud: 88 korda

Re: Robotolmuimejad ja muud nutikad koduabilised.

Lugemata postitus Postitas sepp »

Forumist kirjutas: 17 Dets 2021, 20:54
Kuidas need lävepakkudega hakkama saavad?
Mamibotil 1,8cm. xiaomil lubavad 2cm
https://support.roborock.com/hc/en-us/a ... pass-over-
Kasutaja avatar

yeekim
Toetajaliige
Postitusi: 6608
Liitunud: 09 Mai 2006, 12:08
Tsikkel: VT1300CX
Asukoht: Head mõtted
Tänanud: 649 korda
Tänatud: 399 korda

Re: Robotolmuimejad ja muud nutikad koduabilised.

Lugemata postitus Postitas yeekim »

Kiidaks ka Xiaomi't- märgpesu, hea soft, tühjenduskonteiner....

Saadetud kettaga lauatelefonist!

Kasutaja avatar

kaimex
Mode
Postitusi: 810
Liitunud: 05 Mai 2015, 21:54
Tsikkel: honda putukas :P
Asukoht: Tartu / Pohjanmaa
Tänanud: 38 korda
Tänatud: 15 korda

Re: Robotolmuimejad ja muud nutikad koduabilised.

Lugemata postitus Postitas kaimex »

Kõik tuttavad kellel roborock kiidavad väga. Naljakas isegi. Üks sõber kes ostis mingi kallima mamiboti sellel käis mööda seina äärt ainult. Viis ka tagasi ja võttis roborocki. Endal ka plaanis aasta alguses roborock ära osta. Naljakas aga kas tõesti saab üks firma teistest peajagu üle olla? Kasvõi hinna/kvaliteedi suhtega. :)
Kasutaja avatar

Ain
Postitusi: 1463
Liitunud: 10 Juun 2010, 23:33
Asukoht: Kesk-Eesti
Tänanud: 82 korda
Tänatud: 217 korda

Re: Robotolmuimejad ja muud nutikad koduabilised.

Lugemata postitus Postitas Ain »

kaimex kirjutas: 18 Dets 2021, 10:04
Kõik tuttavad kellel roborock kiidavad väga. Naljakas isegi. Üks sõber kes ostis mingi kallima mamiboti sellel käis mööda seina äärt ainult. Viis ka tagasi ja võttis roborocki. Endal ka plaanis aasta alguses roborock ära osta. Naljakas aga kas tõesti saab üks firma teistest peajagu üle olla? Kasvõi hinna/kvaliteedi suhtega. :)
Need botid on minuarust sama loogikaga tooted nagu Lux tolmuimejad. Kõva promo ja müük.
Aga Xiaomi on jah äge firma! Kui vaadata nende tooteid siis on need hea väljanägemisega ja kvaliteetsed. Näiteks el. tõukerattad kestavad väga hästi ja on mõistliku hinnaga!
Riga→Suzuki DL650 VStrom→Honda Crosstourer VFR1200 DCT. Garmin ZümoXT, GoPro Hero7 ja Packtalk Edge JBL sideseade.

Cardo PACKTALK Edge jms. sideseadmed, lisad ja varuosad: https://www.aaver.ee/product/cardo-packtalk-edge-duo/
Cardo ametlik edasimüüja Eestis
Kasutaja avatar

bitter
Postitusi: 2011
Liitunud: 03 Juun 2008, 00:00
Tsikkel: EXC400
Tänanud: 104 korda
Tänatud: 96 korda
Kontakt:

Re: Robotolmuimejad ja muud nutikad koduabilised.

Lugemata postitus Postitas bitter »

Mul ka Roborock S5. Moppi pole proovinud. Vaibad… Tasub arvestada, et lärmab sarnaselt tavalise tolmukaga, samal korrusel olla ei taha. Tulemus, kvaliteet pole päris nii hea kui ise tehes. Äpiga oli algul vandumist. Pidin seadet resettima korduvalt.
Kasutaja avatar

StreetMoto
Kaupmees
Postitusi: 2453
Liitunud: 04 Okt 2004, 15:51
Asukoht: Tallinn, Hiiu/Pääsküla
Tänatud: 191 korda
Kontakt:

Re: Robotolmuimejad ja muud nutikad koduabilised.

Lugemata postitus Postitas StreetMoto »

Kui tohib, siis endale omaselt natuke pikem memuaar. Minul kodus tolmu kogumiseks Neato-d. https://neatorobotics.com/ Majas Wifi-ga mudel, korteris lihtsam stand-alone mudel. Koristuspõhimõttelt samad. Nüüdseks juba 3 ja 5 aastat vanad. Hind ilmselt keskpärasest kõrgem. Sai toona valitud tööpõhimõttest ja tuttava soovitustest lähtuvalt. Kõigepealt kaardistab laseriga endale ruumi ja siis koristab korrapäraselt ära. Mingit randomit ei sõida, vaid kogu pind käiakse üle loogiliselt (kandilise S-plaaniga) nagu ise tolmuimejaga teeksid. Seetõttu käib protsess kiirelt. Standarduksepiitadest läheb üle diagonaalis, piirata saab magnetlindiga, et miskit delikaatset segi ei keeraks, sest jõudu tal on ja kergemad lillepotid lohistab mööda tuba laiali. Trepist alla ei kuku, andurid olemas. Vaiba narmaid ei taha ta näha, sinna jääb kinni. Maani kardinad ka ei meeldi. Soft lihtne, juhtida saad kas seadme pealt või üle Wifi, igast koristusest saadab sulle plaani, kus käis ja mis puhtaks tegi. On läinud ka katki. Esimene Wifiga mudel keeldus peale aastast toimetamist lihtsalt miskit tegemast, läks restardi tsüklisse. Viisin garantiisse - ei remonditud, vaid anti lihtsalt uus. Edasi olen pidanud parandama korduvalt paari ebatäiust. Üks ratas tahtis alguses lahti tulla, sest tolm kogunes kinnituskruvi vahele ja kruvi keeras end lahti - aitas keermeliim. Insenerile oleks soovitanud ühele rattale paremkeermega ja teisele vasakkeermega kruvi disainida. 3-4 korda olen pidanud võtma laseranduri ülekande lahti, sest mõõdistuslaser keeldub pöörlemast. Põhjuseks on olnud kinni jäänud pisike mikromootor, mis sõrmega puudutades taas liikuma hakkab. Esimestel kordadel ei leidnud kinni kiilumisele põhjust, aga viimasel korral sai selgeks, et mikromootori võlli vahele kogunenud karvad (meil on koer toas) olid kiilunud mootori kinni. Peale karvamajanduse eemaldamist pole rohkem laseritõrget esinenud.

Kokkuvõte:
Olles müünud aastaid ka võrguseadmeid, siis tunne tekib selline, et antud tootja Neato on nagu võrgumaailmas Cisco. Enamasti kõige kallim, konservatiive (mitmetel teistel tootjatel on funktsioone rohkem), aga konstruktsioonilt robustne ja kestev. Enne suudab elu minna mitu arengutsüklit edasi kui seade lõpuks saba annab. Läbimõeldud tööloogika. Koostekvaliteet ja koosteloogika samuti hea. Jättes kõrvale paar mainitud ebatäiust, siis töökindlus hea. Garantiiremondi osas pikalt ei mõelda, vaid antakse uus, et firma mainet hoida. Kõik see on nii plussiks kui ka miinuseks.

Ahsoo - akupakk on vanemal siiani originaal ja toimib. Uuemal sai vahetatud, sest vahepeal tühjana seisnud korteris oli laadiaja saba seinast väljas ja aku utiliseerus samamoodi nagu tsiklitel. Uus akupakk oli 48 eur.

Ise olen rahul, sest reaalses elus pole teisi mudeleid proovinud ja ei oska paremat tahta, aga minu valuläve antud aparaatide üksikud tõrked ja puudused ületanud ei ole. Tihti olen paraku tabanud ennast olukorrast, kus olles ostnud mistahes tehnika keskpärasest kallima, tekib olukord, kus kodu on täis moraalselt ja disainilt vanu, kahjuks ka energiat liigselt raiskavaid, aga ikka veel töökorras seadmeid. Jällegi - ületarbimise mõttes on see positiivne, kuid siis peab ka kasutaja ise olema üsna konservatiivne :-)
StreetMotos jätkuvalt soodsad tehingud: Castrol - Elf - Michelin - Bridgestone - Maxxis - Dunlop - D.I.D - JT + iga päev online tellimused erinevatesse Euroopa ladudesse

Neeme
527 4000
http://www.streetmoto.ee
streetmoto@streetmoto.ee
Kasutaja avatar

Alex
Postitusi: 438
Liitunud: 20 Mär 2003, 16:13
Tsikkel: Punane Roller
Asukoht: Pealinna külje all
Tänanud: 20 korda
Tänatud: 2 korda

Re: Robotolmuimejad ja muud nutikad koduabilised.

Lugemata postitus Postitas Alex »

Mina läksin kokkuhoiu teed ja tellisin alist paar-kolm aastat tagasi: https://myrobot.ee/toode/robottolmuimej ... roux-c30b/ Puhtalt hinna pärast(ja madaluse, diivanit tuli siiski tõsta). Järelteenindus on seni tasemel olnud, ainus häda tekkis akuga, kus algselt tunnine koristustsükkel kahanes 35minutiliseks(laadima läheb ta 20 % jäägi pealt) ja koostasin 8 euriga uue akupaki, nüüd rabab üle 90 minuti ja mind see hetkel rahuldab.Kui majas on pikajuukselised, siis palju õnne, see on teine puudus, kui ise pead neid karvu harutama, mina pean.Ah jaa, loomad on kah veel, seega ilma küll enam ei viitsiks. Tavaline tolmukas siiski igapäev ka töös, üks kass ajab titekarva ja robot nühib ülepäeva reeglina, peseb kord nädalas umbes(aga ma kergelt foobik kah).Mul mopib muidugi üle vaipade(porivaibad).
Ilusa ja punase rolleri omanik...sain kah lammaste seast huntide sekka :D
Müüa 2006 V-strom, üks omanik, kallilt.
Kasutaja avatar

Vint
Toetajaliige
Postitusi: 1935
Liitunud: 06 Apr 2008, 09:30
Asukoht: Soome- Riihimäki
Tänanud: 136 korda
Tänatud: 178 korda
Kontakt:

Re: Robotolmuimejad ja muud nutikad koduabilised.

Lugemata postitus Postitas Vint »

Kui kõvasti need undavad? Kaalunud ostmist aga samas mul on nii väike pind koristada, ( Ühetoaline korter ) et kas on üldse mõtet...
Siiani Makita DCL180SFW 18V asja ära ajanud.
Kasutaja avatar

Turist
Postitusi: 1202
Liitunud: 06 Mär 2020, 17:09
Tänanud: 82 korda
Tänatud: 171 korda

Re: Robotolmuimejad ja muud nutikad koduabilised.

Lugemata postitus Postitas Turist »

Kui üle uksepakkude ei saa, kas saab ka kuidagi nii, et lihtsalt ühel päeval tõstad roboti ühte tuppa, teisel päeval teise tuppa jne ja ta nö. saab aru millises toas on (kui see oluline on üldse)?
Kasutaja avatar

M.T.
Postitusi: 2425
Liitunud: 23 Aug 2011, 17:12
Tsikkel: -
Tänanud: 156 korda
Tänatud: 332 korda

Re: Robotolmuimejad ja muud nutikad koduabilised.

Lugemata postitus Postitas M.T. »

Pikemate juuksekarvade jne lahenduseks peaks olema kummirullikud, erinevalt harjadega versioonidest ei pea seal hiljem harutama. Ise sai selline valik tehtud töökaaslase soovitusel.
Undamisest, undavad ikka päris hästi. Parem on ise teisel korrusel viibida või siis kasutada kodust ära olles.
Kasutaja avatar

Teema algataja
Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7336
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: Robotolmuimejad ja muud nutikad koduabilised.

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

► Näita Spoilerit
Mul majas kassid.
Kummirullikud on mingil konkreetsel tootjal/mudelil või seda ostetakse lisavarustusena?
🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT
Kasutaja avatar

M.T.
Postitusi: 2425
Liitunud: 23 Aug 2011, 17:12
Tsikkel: -
Tänanud: 156 korda
Tänatud: 332 korda

Re: Robotolmuimejad ja muud nutikad koduabilised.

Lugemata postitus Postitas M.T. »

Macintosh kirjutas: 18 Dets 2021, 16:54
Mul majas kassid.
Kummirullikud on mingil konkreetsel tootjal/mudelil või seda ostetakse lisavarustusena?
Mul iRobot ja sel oli nii harjade kui kummirullikutega versioone. Muude tootjate kohta ja seda kas neid on võimalik lisavarustusena võtta, ei oska kahjuks vastata.
Kasutaja avatar

bitter
Postitusi: 2011
Liitunud: 03 Juun 2008, 00:00
Tsikkel: EXC400
Tänanud: 104 korda
Tänatud: 96 korda
Kontakt:

Re: Robotolmuimejad ja muud nutikad koduabilised.

Lugemata postitus Postitas bitter »

Turist kirjutas: 18 Dets 2021, 15:56
Kui üle uksepakkude ei saa, kas saab ka kuidagi nii, et lihtsalt ühel päeval tõstad roboti ühte tuppa, teisel päeval teise tuppa jne ja ta nö. saab aru millises toas on (kui see oluline on üldse)?
Muidugi. Ma panen ta tihti mingisse ruumi, uks kinni (pakkusid pole) ja samal ajal toimetab keegi päristolmukaga muudel pindadel. Nupust käima, saab küll aru kus toas on aga see ei ole oluline tegelt. Saab kaardilt vaadata sõidujoont reaalajas või tagantjärele ... aga ei viitsi. Ainult siis, kui tekib kahtlus, et jättis midagi tegemata.

@Vint - (Xiaomi) S5 undab ... aga mitte nii kõvasti kui Makita DCL180 :). Kõrvaltoas, uks vahelt kinni, oleks mürasummutavate klappidega ok.

Lühikarvalise kassi karvad ei ole meil probleeme tekitanud. Jõuavad kenasti tolmukonteinerisse. Võlli ümbert olen nokkinud pikemaid juuksekarvu.

Filter peaks pestav olema, ma pole veel proovinud. Tühjendamisel tõmban filtri seestpoolt garaažitolmukaga üle ja käib jälle. Annab äpis märku kui mõni kuluosa tegelemist/vahetust vajab. Filtri hingavus on siiani ok.
Kasutaja avatar

villy
Postitusi: 1062
Liitunud: 29 Juul 2010, 08:11
Tsikkel: KTM690, TM300
Asukoht: Tallinn, Pääsküla
Tänanud: 183 korda
Tänatud: 116 korda

Re: Robotolmuimejad ja muud nutikad koduabilised.

Lugemata postitus Postitas villy »

Turist kirjutas: 18 Dets 2021, 15:56
Kui üle uksepakkude ei saa, kas saab ka kuidagi nii, et lihtsalt ühel päeval tõstad roboti ühte tuppa, teisel päeval teise tuppa jne ja ta nö. saab aru millises toas on (kui see oluline on üldse)?
Jah, tõstan samuti suvaliste alade vahel teda kus parasjagu tahan, et ta toimetaks. Roborock nt iga kord tööle asudes joonistab lidariga uue kaardi endale ja tegeleb selle alaga kuhu pääseb, äpist saad vaadata, laseb nagu baleriin ümber toolijalgade. Tõstad ju laudu ja toole ka ringi ju ja ta peab kohanema.
Kasutaja avatar

Ronk
Postitusi: 1414
Liitunud: 10 Mai 2005, 20:44
Tsikkel: God DAMN 950 Seiklus
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 122 korda
Tänatud: 62 korda

Re: Robotolmuimejad ja muud nutikad koduabilised.

Lugemata postitus Postitas Ronk »

Saadan ka kiidusõnad S5-le. Vist 3 aastat olnud ja tööd teeb hästi. Iga päev on konteineris korralik sigadus ja ei ütleks et oleme mustad inimesed :D. Kuna koer on ka, siis karvad on iga robottolmuimeja nuhtlus. Ehk neid kerib ta endale vahele küll igale poole, olgugi et koristushari on koos kummilabadega.

Paar korda on andnud errorit ühele rattamoodulile, kuid pärast karvadest puhastust, jätkus töö. Korra olen korraliku hoolduse ka teinud talle, kus kiskusin kogu põhja ja kõik ratta moodulid välja ja sealt alt tuli korralikud karvapuhmakad välja. Üle 28mm lävepaku ronib mul igatahes hästi. Karterikaitse käib küll vastu ja seda ka lävepakult näha, kuid siiamaani pole häirinud.

Moppinud on ta ka paar korda, kuid pole erilist vaimustust sellest leidnud ja väga seda funktsiooni ei kasuta. Pigem ta niisutab lihtsalt põrandat ja ega see väga "moppimise" moodi välja küll ei näe.
Kasutaja avatar

smtasku
Postitusi: 128
Liitunud: 26 Apr 2013, 11:59
Tsikkel: VTX 1800, Tracer7GT
Asukoht: Kuressaare
Tänanud: 10 korda
Tänatud: 2 korda
Kontakt:

Re: Robotolmuimejad ja muud nutikad koduabilised.

Lugemata postitus Postitas smtasku »

Ei ole ühtegi robotit kodus pidanud. Kuidas Xiaomi vaipadega hakkama saab? Karvu välja ei kisu?
Põetud ja kroonilised haigused- Riga 16, Jawa 350/634-7, Iž 56, Honda VT600, Honda CB600F, Honda VTX1800, Yamaha Tracer 7GT
Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7185
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1853 korda
Tänatud: 511 korda

Re: Robotolmuimejad ja muud nutikad koduabilised.

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Mul on see , Mi Robot Vacuum-Mop P valge ja üldiselt oleme sellega väga rahul. https://www.klick.ee/robottolmuimeja-mi ... op-p-valge
Pesu funktsiooni ei kasuta(proovisin,pole suurt vajadust), aga tolmuimejat kasutame küll püsivalt. Mul maja üsna suur ja ega see aku nüüd päris nii kaua ei kesta kui lubatud. Kuna on palju ruume ühel tasapinnal(213 ruutmeetrit), siis kaardistamine nii lihtsalt ei lähe. Kui vahepeal mõnede tubade uksed kinni(kassi pärast),siis muutuvad need nö halliks alaks ja sinna äpiga saata ei õnnestu. Mõned ruumid jagab ise kaheks alaks. Ehk peab alati ise valima,et kuhu ta läheb,siis säilib kaart ka ajakohane. Naine ,aga lükab näpuga nuppu ja siis tekivadki probleemid kaardiga. Kui osta, siis soovitan valget, õel on must ja seal kõik kraapsud ja tolm väga nähtavd läikival pinnal. Üldiselt teeb ta järjest umbes 100-110 ruutu, siis laeb ennast ja jätkab. Minule soovitas õde, kes on elektroonika garantii asjade peal tööl ja see on üks kõige töökindlamaid neil. Mamibot pidi kõige rohkemate probleemidega olema. Samas mul kodus Mamibot aknarobot ja see on nüüd juba üle aasta eeskujulikult töötanud. Meil suured maast laeni aknapinnad ja naine väga kiidab seda.
Siin äpi pilt ja panen ta kas või teisest ilma otsast tööle.
image.png
Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

yeekim
Toetajaliige
Postitusi: 6608
Liitunud: 09 Mai 2006, 12:08
Tsikkel: VT1300CX
Asukoht: Head mõtted
Tänanud: 649 korda
Tänatud: 399 korda

Re: Robotolmuimejad ja muud nutikad koduabilised.

Lugemata postitus Postitas yeekim »

image.png

Saadetud kettaga lauatelefonist!


701
Toetajaliige
Postitusi: 436
Liitunud: 17 Juul 2021, 21:00
Tsikkel: Desert X, FE 350, Montesa
Tänanud: 118 korda
Tänatud: 76 korda
Kontakt:

Re: Robotolmuimejad ja muud nutikad koduabilised.

Lugemata postitus Postitas 701 »

Yeekimi pildi peale tuleb mul meelde aastaid tagasi üks katelde automaatika müügimees. Seletas meile kõik maad ja taevad kokku programmidest ja seadistustest. Kui uurisime kuidas tal kodus on, siis teatas, et kodus on lihtsalt. Jätab kümneka katla nurgale, kui tööle läheb. Õhtul tulles on raha kadunud ja katel köetud.
Ma ei kuuluta tõde vaid avaldan arvamust.
https://amehitus.eu/

Kiks
Toetajaliige
Postitusi: 74
Liitunud: 30 Mai 2009, 21:16
Tsikkel: zr-7, nc700sd
Asukoht: Kuusalu
Tänatud: 4 korda

Re: Robotolmuimejad ja muud nutikad koduabilised.

Lugemata postitus Postitas Kiks »

Kasutusel Mamibot 880 ilma äpita. Vahel läheb lolliks, kuid aitab välja-sisse lülitus ja kõik korras. Koduloomade arvukusest tulenevalt on konteineri tühjendusega kaasnev harjaste ja rataste puhastus (esimene rullik kiilub muidu kinni).
Miks valiti:
"+" oli suure tolmukastiga ja põrandapesuga. Sai soodukaga. Tulenevalt kaldkatustest eelistasin radarit lage kaardistavale kaamerale.
"-" äpi laadimises olen jätkuvalt kahtleval seisukohal, kuna kirjeldustes selline õnnetu ja piiratud teovõimega. Kui kellegi äpiga +/- kogemust võib kirjutada.
Kokkuvõte: ilma saab tööga hakkama ja ei nurise, kuid proge puudumine seab kasutusmugavusele piirangud. Magnetriba paigaldus selle isendile ei toimi.

@Vint Mis puutub Makita DCL180 olemusse, siis tehniliselt on DCL182 parem, kuna omab eraldi tolmukotti. Võrdlus olemas suurema ja peenema (kipsitolm) sodi koristamises. 180 seerial on paras mäkerdamine see tühjendamine, 182 on oluliselt puhtam ning kui tolm kuiv ja saab paberkoti lihtsalt tühjaks koputada ja uuesti sisse.
Kasutaja avatar

retro
Postitusi: 924
Liitunud: 27 Juun 2005, 18:20
Tsikkel: Tiger885, külkaIŽ
Asukoht: Kohatu
Tänanud: 16 korda
Tänatud: 30 korda
Kontakt:

Re: Robotolmuimejad ja muud nutikad koduabilised.

Lugemata postitus Postitas retro »

Mamiboti äpp on Weback - iosil töötab küll normaalselt. Mul 680 mudel
Kasutaja avatar

ir
Postitusi: 19
Liitunud: 31 Jaan 2005, 20:24
Tänanud: 14 korda
Tänatud: 2 korda

Re: Robotolmuimejad ja muud nutikad koduabilised.

Lugemata postitus Postitas ir »

Kas keegi on saanud Mamibot 890 ka Smart Mamibot äpiga ühendatud? See Weback on võrreldes Mi Roboti äpiga päris puudulik.
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Ajaviiteks...”