Geelipadi istmele

Kõik mis puudutab mootorratta sõiduks vajalikku varustust. Nii seda, mis mootoratturile selga käib, kui ka seda, mis usinad tsiklistid oma rataste külge kruvivad. Mootorratturi kiivrid, kindad saapad ja joped. Räägi mootorratturitega.

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

Teema algataja
Coeng
Postitusi: 35
Liitunud: 15 Juun 2021, 15:11
Tsikkel: Suzuki VZ 800 Marauder . Iž-49
Tänanud: 3 korda

Geelipadi istmele

Lugemata postitus Postitas Coeng »

Kas keegi on kasutanud?

RalfMoon
Postitusi: 24
Liitunud: 22 Mai 2017, 23:20
Tsikkel: Z900
Asukoht: Harjumaa
Tänatud: 3 korda

Re: Geelipadi istmele

Lugemata postitus Postitas RalfMoon »

Mina olen kasutanud Airhawki. Mõned korrad ja pikkadel reisidel. Alguses vajab harjumist, sest tagumik veidi ujub, isegi kui õhku hästi vähe sisse lasta. Ükskord 500km sõidul unustasin maha ja andis tunda: viimased 150 km kulgesid 50km peatustega.
Mul toona oli ka ratas selline jäiga istumise ja amordiga.
Ex: z750,hayabusa,duc 999,yamaha xv950,diavel 1250, ktm 1290,buell 1200,z900

joha123
Postitusi: 228
Liitunud: 20 Nov 2016, 19:11
Tsikkel: Suzuki VZ 800, DL1000, DL650
Asukoht: Saaremaa
Tänanud: 22 korda
Tänatud: 16 korda
Kontakt:

Re: Geelipadi istmele

Lugemata postitus Postitas joha123 »

kui esimest korda kasutad, siis vaata, et kurvis sadulalt minema ei lenda... nagu vanad autojuhid ütlevad, läbi tagumiku tunda, kui autol miskit teistmoodi. lihtsam on lambanahk tagumiku alla panna pikaks otsaks.
Kasutaja avatar

retro
Postitusi: 924
Liitunud: 27 Juun 2005, 18:20
Tsikkel: Tiger885, külkaIŽ
Asukoht: Kohatu
Tänanud: 16 korda
Tänatud: 30 korda
Kontakt:

Re: Geelipadi istmele

Lugemata postitus Postitas retro »

Mina olen kasutanud GS-il - kuna istme porolooniosa tegin niikuinii ümber (veidi laiemaks ja tagant sirgemaks) siis sai sisse tehtud ka süvend geelpadja jaoks, mis jäi siis istmenaha alla. algselt oli samuti mingi paeltega istme peale seotav padi, mis sai siit foorumist ostetud.
10 päeva/5000km tripp igatahes töötas väga hästi.
enne seda kasutasin eelmisel rattal trippimiseks ka lambanahka, aga mulle meeldis see geelpadja variant rohkem.
Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7204
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1863 korda
Tänatud: 518 korda

Re: Geelipadi istmele

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Ma soovitaks ka mõnel sadulsepal sadul mugavamaks lasta teha ja sinna ka see geelpadi juba sadula sisse panna. Ei lähe just kordades kallimaks võrreldes selle padja soetamisega ja kokkuvõttes on sul alati (ei pea mingi nöörimajandusega mässama) mugav ja ilmselt ka ilus sadul olemas. Mul enda rattal ka sadul nii ümber tehtud. Mul ei ole seal geel vaid mingi selline kuju võttev porolooni laadne viimane kiht katte all. Töötab samamoodi ehk kannikad vajuvad sügvamalse istmesse ja muud osad kõrvalt ka toetavad.
Tagant sirgemaks ja ka laiemaks tegemine on üks peamisi mugavuse tekitamise kohti, sest muidu on nimme-sabakondile pidevalt liiga suur koormus. Kui pikemalt sõita lähebki see koht valusaks.
Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

citikas
Postitusi: 75
Liitunud: 27 Apr 2004, 22:07
Tsikkel: Honda Blackbird
Asukoht: lõuna eesti
Tänanud: 3 korda

Re: Geelipadi istmele

Lugemata postitus Postitas citikas »

https://teping.ee/wp-content/uploads/20 ... 2f3522.jpg
Krooni ajal veel tehtud sadul (2007a vist). Nii juhil kui reisijal geel-padi integreeritud. Reisija istumist ka ca 40mm kõrgemaks tehtud.
Siiani pole veel kuskilt hargnema hakanud. Nii et väga kvaliteetne töö.
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Sõidu- ja lisavarustus”