BMW 1200 GS Adventure pikale sõitjale

Soovid osta mootorratast, nägid tänaval vinget tsiklit ja tahaks arutleda, nõu pidada ... koht, kus erinevate mootorrataste kohta arvamust avaldada ja infot otsida...kogu üldine jutt mootorratastest

Moderaator: Moded


Teema algataja
CaveMan
Postitusi: 1
Liitunud: 01 Mai 2022, 03:04

BMW 1200 GS Adventure pikale sõitjale

Lugemata postitus Postitas CaveMan »

Tere kõikidele!

Selline lühike ja konkreetne küsimus. Kui 2 meetrit pikk mees valib omale ratast, kas 1200 GS on hea valik? Kas sõiduasend on mugav ja eemalt vaadates ei paista ratas mehe all veidralt väike?


Kasutaja avatar

yeekim
Toetajaliige
Postitusi: 6614
Liitunud: 09 Mai 2006, 12:08
Tsikkel: VT1300CX
Asukoht: Head mõtted
Tänanud: 649 korda
Tänatud: 400 korda

Re: BMW 1200 GS Adventure pikale sõitjale

Lugemata postitus Postitas yeekim »

Hoi!

Oleneb, milleks seda ratast vaja on?
Kui on asja kruusa- ja metsateedele, siis küll, samuti saab adventure pille omale sobivaks tüünida.
Kui aga 99% must teekate, siis võtaks mehe mõõtu chopper/cruiser'i.

edu

Saadetud kettaga lauatelefonist!

Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7341
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1075 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: BMW 1200 GS Adventure pikale sõitjale

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

@CaveMan , sellest rattast suuremaid leidub aga otsimine nõuab pingutust. Mõned suured kruiiserid/choppoerid ilmselt on veel kobakamad. Ma olen kohanud õige mitut päriselt pikka meest GS sadulas ja ei saa öelda, et oleks kuidagi veider välja näinud. Ergonoomika osas pead natuke vaeva nägema lisavarustust ostma, sest tsiklitootja arvestab sõitjaga, kelle keskmiseks pikkuseks on 183cm. Vastates sinu küsimusele: ma arvan, et GS 1200 Adventure on pikale mehele hea valik ja ei näe välja veider.

Ja ääremärkuseks olgu öeldud, et vahet pole, mis kõrvalseisjad arvavad, kui mootorratturile meeldib siis ongi kõik täpselt õigesti. Kui kellegi arusaam sind üldse morjendama peaks siis oleks see kaasmootorratturi oma. Ja kaasmootorratturil on sügavalt pohlad - sõida millega tahad, peaaasi, et sulle meeldib.
🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT

Prets
Postitusi: 683
Liitunud: 13 Juun 2009, 02:40
Tsikkel: Husqvarna 701 "Endu"
Asukoht: Tartto
Tänanud: 13 korda
Tänatud: 67 korda

Re: BMW 1200 GS Adventure pikale sõitjale

Lugemata postitus Postitas Prets »

yeekim kirjutas: 01 Mai 2022, 06:15
Hoi!

Oleneb, milleks seda ratast vaja on?
Kui on asja kruusa- ja metsateedele, siis küll, samuti saab adventure pille omale sobivaks tüünida.
Kui aga 99% must teekate, siis võtaks mehe mõõtu chopper/cruiser'i.

edu
Mehemõõtu chopper/cruiserid on ka tihtipeale 183cm pikkustele või lühematele disainitud, nii et isegi suurest tsiklist ei pruugi kasu olla.

Gessut saab suht iga mehe mõõtu teha, küll kohati paraja raha eest, aga nt foorumlane @Admiral Vint peaks olema suht sarnast mõõtu ja ka gessu omanik ja saab öelda, mis ta tegi, et mugavamaks saada.
(togi)
Kasutaja avatar

Admiral Vint
Toetajaliige
Postitusi: 175
Liitunud: 25 Veebr 2018, 22:14
Tänanud: 32 korda
Tänatud: 29 korda

Re: BMW 1200 GS Adventure pikale sõitjale

Lugemata postitus Postitas Admiral Vint »

40mm lenksukõrgendused, madalamad jalarauad ja juba on hästi. mõtle ka motooriraudade külge käivatele Highway Pegidele.. ja peaks timm olema.. esiklaasile veel miski tuulesuunaja ja külge ja tuld
2013 Honda CBR500RA -> 2014 Honda CBR650FA -> 2019 Triumph Scrambler 1200XC | Honda CRF300 Rally -> 2018 BMW R1200GS -> 2022 BMW R1250GS Adventure

morse
Postitusi: 1383
Liitunud: 13 Veebr 2017, 10:30
Tsikkel: 690 Enduro R, Jawa 634, DR Big
Tänanud: 268 korda
Tänatud: 215 korda

Re: BMW 1200 GS Adventure pikale sõitjale

Lugemata postitus Postitas morse »

Minu arust Gessu on täpselt pika mehe ratas. Ise olen 180cm ja Gessudega sõites on küll olnud tunne, et see on SUUR ratas. Väga mugav ka - minu jaoks tundus nagu autoga sõitmine :D (Isegi igav).

Kui pehme sisse ei lähe, siis suur kaal ei sega.

Igast Lenksu raiserid ja pegi vahetused on minu arust suht standard paljude ratastega. Ergonoomika sätid lõpuks ikka enda järgi (tehas ei saa ju kõigile 100% sobivat masinat teha).
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Mootorratastest üldiselt”