Motokross... Kuidas edasi?

Siia siis kõik krossi ja enduroga seonduv.

Moderaator: Moded


will111
Postitusi: 5263
Liitunud: 26 Veebr 2012, 02:54
Tänanud: 44 korda
Tänatud: 382 korda

Re: Motokross... Kuidas edasi?

Lugemata postitus Postitas will111 »

Ütlesin juba korra, et minupärast olgu nad legendid, kasvõi terve suguvõsa koos kõigi õdede ja vendadega. Pole öelnud ühtegi halba sõna eesti krossisõitjate, eriti Tanel Leoki saavutuste kohta. Aga igaüks ei saagi olla parimatest parim. Väga paljud peavad olema lihtsalt head või väga head. Mul on savi, kes ja kus euroopa nurgas ning mitu krossivenda kedagi "teab" või "ei tea". Mina TEAN ja OLEN KURSIS sellega, millega võib kursis olla absoluutselt igaüks, kes vähegi soovib. Ühe või teise sõitja saavutuste osas suurel areenil ei ole keeruline end kurssi viia, isegi kui kogu elu hommikust õhtuni ei keerle vaid krossi ümber.

Ära sina muretse minu ega minu võrride pärast. Ja soovitan soojalt seda oma head soovitast järgida, ehk mitte isiklikuks minna...praegu tundud väga reipalt sellel kursil olevat, et hirmsasti ikka tahad asja isiklikuks ajada. Arusaamatu küll miks, sest minu arvamust, veel vähem sulaselgeid fakte sa ilmselgelt ju muuta ei saa ega suuda. Aga noh, edu sulle selle paukumisega ja ülbitsemisega siis. Tundub, et ega sul endal pole siin foorumis ka vist suurt midagi muud öelda kui kellegi "au" kaitsmas käia
Kasutaja avatar

mx77
Postitusi: 8375
Liitunud: 25 Okt 2004, 16:50
Tsikkel: YZ250F, Ducati Monster S4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 317 korda
Tänatud: 419 korda
Kontakt:

Re: Motokross... Kuidas edasi?

Lugemata postitus Postitas mx77 »

will, sa kohe ei suuda oma näppe klaviatuurist eemal hoida või?

peetersell
Postitusi: 57
Liitunud: 04 Dets 2020, 09:19
Tänanud: 12 korda
Tänatud: 7 korda

Re: Motokross... Kuidas edasi?

Lugemata postitus Postitas peetersell »

Kunagi tuli siin teemaks, et konkreetse kasutaja postitused saab ära peita, et neid ei näeks, mäletamist mööda oli härra will111 hämamise peale. Palun tuletage uuesti, kuidas see käib, teeks siin kõigile teene. Lausa labane jutt. Kuld oli muidugi see, kui will oma IT-alase kogemusega haris kõiki, et igal arvutil, nii juku mänguarvutil, casio kalkulaatoril ja vanaema postimehe arvutil peab olema vähemalt 2-terane kettamaht, et arvuti üldse käima läheks.

Teemasse ka - nagu siin varem kommenteeritud, siis konkurets ja võistlusmoment on kindlasti üks faktoreid, mis edasi viib. Kui näed, kuidas osavamad lihtsalt eest ära vajutavad, siis tekib endal rohkem julgust piire suruda ja seeläbi õppida. Ehk siis jah, kasulik oleks oleks mingi kamp leida, kellega koos harjutada.
Muidugi peab sellega kaasnema reaalne õppimine ja nõuanded/õpetused rohkem kogenute käest, et saaksid endale lahti tõlgendada ja aru saada, et millised Su vead ja mida hästi teed.

will111
Postitusi: 5263
Liitunud: 26 Veebr 2012, 02:54
Tänanud: 44 korda
Tänatud: 382 korda

Re: Motokross... Kuidas edasi?

Lugemata postitus Postitas will111 »

aitan meeleldi selle suure hädaga hädast välja - mitte, et see nüüd kuigi keeruline protseduur tegelikult oleks. eriti sellistele PÄRIS it-gurule nagu peetersell :lol:

lähed ja vajutad willi profiili lahti, vajutad sealt "lisa vaenlasena" ja kujuta pilti, ongi asi korras! ning PALUN PALUN PALUN, kõik suured willi vihkajad, vaenlased, kõik kes on willi lõputust lobast surmani väsinud jne jne. ma PALUN TEHKE SEE LIHTNE LIIGUTUS ÄRA!!! for the love of fucking god...usu või ära usu, mina samuti ei soovi absoluutselt näha kõigi teie vinguviiulite postitusi, arvamusi ja kõikvõimalikke muid lollusi, mida te siia postitate. muidugi oleks tore kui see foorumi funktsioon kustutaks märgitud kasutajate eksistentsi minu jaoks lõplikult ja täielikult. kahjuks see miskipärast päris nii ei ole, aga parem ikka kui mitte midagi. soovitan soojalt kõigile austatud "härradele". äkki kui blokeering on kahepoolne siis on ka foorumimootoril vähem segadust ning tõepoolest ei pea kumbki osapool enam mitte kunagi nägema ühtki märki teineteise olemasolust. oleks see vast üks tore päev kui selline õnn lõpuks õuele saabuks!

042083
Postitusi: 47
Liitunud: 14 Aug 2015, 09:32
Tänatud: 9 korda

Re: Motokross... Kuidas edasi?

Lugemata postitus Postitas 042083 »

Holstres selline võistlus tulemas. Selle raames peaks mingi trenni päev ka olema. Uuri asja https://msport.ee/events/mmm-2022/
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Kross ja enduro”