K: XLmotole kauba tagastamine

Info kaupmeeste ja nende tegemiste kohta, kaupmeeste mootvarustuse pakkumised. Kasutajate avastatud head diilid ja grupiostud.

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

Teema algataja
Nozzu
Postitusi: 898
Liitunud: 30 Mai 2008, 20:52
Tsikkel: Ducati Monster / Kawasaki KLR
Asukoht: Pärnu
Tänanud: 415 korda
Tänatud: 61 korda
Kontakt:

K: XLmotole kauba tagastamine

Lugemata postitus Postitas Nozzu »

Tere.
Keegi XLMOTOle kraami tagasi saatnud on? Tahaksin tellitud riided väiksemate vastu vahetada.
Aga jube segane on kogu see tagastamise/ümber vahetamise protsess.

Kas tagastamine tähendab refundi ja pean uuesti tellima või on võimalik tellitud riided vahetada suuremate/väiksemate vastu?

Ümbervahetamise/tagastamise protsess tuleb käivitada läbi nende return portali?

Kas ma saan õigesti aru, et vahet pole, kust pakk saadeti, mina pean selle tagasi saatma Poola?

Pakki tuleb panna nende poolt mulle saadetud arve + kauba eest tasumist tõestav pangaväljavõte?

Kas tagastamine on juba hinna sees ja XLmoto poolt makstud või pean postikulu ise tasuma?

Äkki on keegi selle protsessi läbi teinud ja oskab mind juhendada?
Minu seiklused rattal liikuvas pildis: www.youtube.com/@nozzzz
Kasutaja avatar

bitter
Postitusi: 2014
Liitunud: 03 Juun 2008, 00:00
Tsikkel: EXC400
Tänanud: 104 korda
Tänatud: 96 korda
Kontakt:

Re: K: XLmotole kauba tagastamine

Lugemata postitus Postitas bitter »

Olen tagastanud, peensusi ei mäleta. Mäletan, et oli lihtne ja loogiline. https://help.xlmoto.com/hc/en-150/artic ... -excluded- Näiteks on seal selgelt kirjas - initiate your return … enter the return portal here. Mul ei teki mingeid kõhklusi… Minu meelest oli tagastamine prepaid aga nad ise lahutavad tagastamise tasu maha. Hakka peale ja ära põe.

Bonifacius
Postitusi: 24
Liitunud: 03 Apr 2020, 16:33
Tsikkel: Honda NC700SD
Tänanud: 7 korda
Tänatud: 1 kord

Re: K: XLmotole kauba tagastamine

Lugemata postitus Postitas Bonifacius »

Ei olnud keeruline. Saatsin suuremast tellimusest osa kaupa tagasi: tellimuse juures oli kuskil kodulehel juures formular, mille täitsin, et mis kaup, mis põhjusel tagasi läheb. Printisin tulemuse välja ning paki ja paberiga Omnivasse. Paari nädala pärast piiks-piiks.
Vist ei võetud tagastamise eest raha. Kohe kindlasti mitte, vist ei peetud ka tagastatavast summast kinni.
Kasutaja avatar

yeekim
Toetajaliige
Postitusi: 6616
Liitunud: 09 Mai 2006, 12:08
Tsikkel: VT1300CX
Asukoht: Head mõtted
Tänanud: 651 korda
Tänatud: 400 korda

Re: K: XLmotole kauba tagastamine

Lugemata postitus Postitas yeekim »

Return fee: €4.95, big and heavy products €11.99 and tents €30. ​

Saadetud kettaga lauatelefonist!


vanalendur
Postitusi: 498
Liitunud: 10 Juul 2012, 21:17
Tsikkel: D Monster
Asukoht: Tartu/Riia
Tänanud: 76 korda
Tänatud: 39 korda

Re: K: XLmotole kauba tagastamine

Lugemata postitus Postitas vanalendur »

Nozzu kirjutas: 30 Dets 2022, 15:25
Tere.
Keegi XLMOTOle kraami tagasi saatnud on? Tahaksin tellitud riided väiksemate vastu vahetada.
Aga jube segane on kogu see tagastamise/ümber vahetamise protsess.

Kas tagastamine tähendab refundi ja pean uuesti tellima või on võimalik tellitud riided vahetada suuremate/väiksemate vastu?

Ümbervahetamise/tagastamise protsess tuleb käivitada läbi nende return portali?

Kas ma saan õigesti aru, et vahet pole, kust pakk saadeti, mina pean selle tagasi saatma Poola?

Pakki tuleb panna nende poolt mulle saadetud arve + kauba eest tasumist tõestav pangaväljavõte?

Kas tagastamine on juba hinna sees ja XLmoto poolt makstud või pean postikulu ise tasuma?

Äkki on keegi selle protsessi läbi teinud ja oskab mind juhendada?
Kodulehelt saad tagastamise jaoks sildi genereerida. Ümber vahetamist nad juba mõnda aega ei paku. Ainuke variant tagasi saata ja uuesti tellida. Tagasi saatmisel 5eur teenustasu paki kohta. Isiklik kogemus 24mx kraami tagasi saatmisega aga xlmoto peaks sama üritus olema.
Kasutaja avatar

Teema algataja
Nozzu
Postitusi: 898
Liitunud: 30 Mai 2008, 20:52
Tsikkel: Ducati Monster / Kawasaki KLR
Asukoht: Pärnu
Tänanud: 415 korda
Tänatud: 61 korda
Kontakt:

Re: K: XLmotole kauba tagastamine

Lugemata postitus Postitas Nozzu »

bitter kirjutas: 30 Dets 2022, 18:14
Hakka peale ja ära põe.
Bitter teab, kes on baikeri foorumi kõige suurem põdeja ja üle mõtleja :)
Igatahes jah, hakkasin pihta ja oligi lihtne.
Return portalis registreerisin tagastamisele kuuluvad esemed, sain tagastuslehe, printisin selle välja, teipisin kastile ning ulatasin paki Omnivas üle leti. Enne kui see viimane toiming lõpetatudki sai, täheldas postitöötaja, pärast kiiret pilku pakile,: "Ahaa, tagastus, jah". Et ma veel leti ette nõutult jalalt jalale tammuma jäin, pidas postitöötaja vajalikuks osutada pakile kleebitud triipkoodile ning selgitada, et vot sellega lähebki tagasi.
Nii lihtne oligi.
Minu seiklused rattal liikuvas pildis: www.youtube.com/@nozzzz
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Kaupmehed, kaubandus & ühisostud”