Regionalalne võistlus: Kiire kurv

Tartu, Tallinn, Viljandi, Haapsalu, Kükametsa. Otsid sõidukaaslast või nägid mõnd tuttavata mootorratturit tänaval.

Moderaator: Moded


Teema algataja
ruitlane
Postitusi: 41
Liitunud: 02 Juun 2020, 22:25
Tänanud: 14 korda
Tänatud: 18 korda

Regionalalne võistlus: Kiire kurv

Lugemata postitus Postitas ruitlane »

Teeme lihtsalt - võistleja märgib ära endale meelepärase kurvi eestimaa pinnal, läbib selle, paneb oma kurvi sisenemise/selle läbimise kiiruse kirja ning annab selle postituse all teada, mis kurvi, mis tsikli, mis rehvide ja mis ilmastikuoludega ta nimetatud tulemuse saavutas. Ei oleks paha, kui sõitja viskaks siia kirja ka mis käiguga ta kurvi läbis, mis pööretega, samuti võiks rääkida kurvi iseloomust. Kui võistleja ei suuda jääda lubatud liiklumiskiiruse piiresse, vastutab ta võimalike tagajärgede eest ise. Võistlus on rahvaharidusliku suunitlusega, see annab minusugustele "sirgeltsõitjatele" kogenumate poolt läbi sõidetud kurve läbides aimu, kui kaugel ma oma sõiduoskusega päriselt olen ja ehk tekitab ka pisut isu ja vajadust seda parendama asuda. Samas võib siin vabalt ka kurviteemalise mulaga võistelda. Start!


Kasutaja avatar

Henn
Postitusi: 371
Liitunud: 23 Dets 2006, 13:07
Tsikkel: Honda
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 58 korda

Re: Regionalalne võistlus: Kiire kurv

Lugemata postitus Postitas Henn »

► Näita Spoilerit
Lubatud piirkiirusega on ju kõik kurvid läbitavad, ole sa kopteriga või baigiga. Liikluskorraldajad paigaldavad märke konkreetsel teelõigul olevaid tingimusi arvestades.
Miks sa oma sõiduoskust ei taha hinnata lasta mõnel motokoolitajal? Mine nt Motohundi "Põikav Hunt" koolitusele, saad kohe tead, mida sa oskad ja mida vaja juurde õppida.
Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7341
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1075 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: Regionalalne võistlus: Kiire kurv

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

Mulle näib, @Henn, et sa ei mõistnud @ruitlane kavatsust. Ta tahtis teha mängulise/mängulaadse ettevõtmise.
Kui kurv A on sinu jaoks läbitav kiirusega Z siis võib-olla saan mina selle kiirusega Y läbitud aga või hoopis X-iga.
Ja ääremärkusena: osadel kurvidel on soovitatava kiiruse märk küljes, need on alati keerukamad lubatud kiirusel läbimiseks.
🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT

Teema algataja
ruitlane
Postitusi: 41
Liitunud: 02 Juun 2020, 22:25
Tänanud: 14 korda
Tänatud: 18 korda

Re: Regionalalne võistlus: Kiire kurv

Lugemata postitus Postitas ruitlane »

No näiteks. Minu jaoks on Mere puiesteelt Põhja puiesteele pööramisel, juhul kui foor roheline, viimane täiesti mugav piir lubatud, ehk 50 km/h. Ok 55 neelaks ka kuidagi alla, olgugi vastik. Aga ma ei kahtle, et seda oleks suurel osal sõitjatest, märkide lubades, reaalselt 70-ga võimalik läbida. Need vahed mehe ja mehe vahe on päris suured, ja huvitav oleks näha siis kui suured. Kindlalt leiab legesid kohti kus seda tõestada.

will111
Postitusi: 5260
Liitunud: 26 Veebr 2012, 02:54
Tänanud: 44 korda
Tänatud: 380 korda

Re: Regionalalne võistlus: Kiire kurv

Lugemata postitus Postitas will111 »

Selline võistlus on täitsa tehtav...ja eelmine aasta sai seda ka natuke tehtud. Kahjuks võistlejaid oli vähevõitu :D

Aga üldiselt, kui see üleskutse pole lihtsalt ja ainult nalja pärast ja nalja tegemiseks, siis soovitan selliseid asju mõõta ja võrrelda ikka seal, kus tulemused on päriselt võrreldavad. Avalikul teedel seda tehes ei näita tulemused mitte sõitja oskusi või ratta paremust, vaid peamiselt kurvivõtja hulljulgust :lol: Nimelt avalikel teedel eksisteerib üks selline ebameeldiv tegur nagu teised liiklejad. Ja tihtipeale ei sõida nad isegi mitte ainult sinuga samas suunas, vaid tulevad raisad lausa vastu! On palju kurve harjumaa teedel, mida ma kümmekond aastat tagasi võtsin võibolla isegi kiiremini kui täna, seda peamiselt põhjusel, et olin altim riski võtma, teisisõnu kurvi sirgemaks sõitma :lol: See ei tähenda, et skilli rohkem oli..

Aga ruitlane, kas paned siis teema alustuseks ühe oma kurvi võtmise video ka üles?
Kasutaja avatar

Maaks
Toetajaliige
Postitusi: 2501
Liitunud: 15 Mai 2008, 11:42
Tsikkel: Yamaha FZ8SA
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 181 korda
Tänatud: 341 korda

Re: Regionalalne võistlus: Kiire kurv

Lugemata postitus Postitas Maaks »

Hoidke ennast sellel nädalal veic tagasi :-)
https://www.accelerista.com/uudis/paeva ... ute-nadal/
Ja kui läheb tulemuste võrdlemiseks, siis vist on vaja spidomeetri kontrollakt lisada :-)
Garaažis: Pannonia 250TLF, Yamaha FZ8-SA

will111
Postitusi: 5260
Liitunud: 26 Veebr 2012, 02:54
Tänanud: 44 korda
Tänatud: 380 korda

Re: Regionalalne võistlus: Kiire kurv

Lugemata postitus Postitas will111 »

Piisavalt adekvaatne on vast ka näiteks mõne uuema gopro sisse ehitatud gps chip ja tulemus koos videoga. Ega päris poolt kilomeetrit tunnis ka lõhki ajama pole vaja hakata :D
Kasutaja avatar

Madlobster
Toetajaliige
Postitusi: 3121
Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 484 korda
Tänatud: 579 korda

Re: Regionalalne võistlus: Kiire kurv

Lugemata postitus Postitas Madlobster »

Siin lugejate hulgas on ka tegelasi, kelle töömasina värvid on sinivalge toonides, pidage siis seda meeles oma julgustükkidega hoobeldes ja neid tõestavaid videosi postitades.
See selleks

Lisaks on korralik kogus kildu (ei mitte nalja :D) väga paljudesse kohtadess maha puistatud. Sellised kurvid lisavad võistlusse natuke vürtsi :bsmile: (crash)
Tsiteerides "klassikuid". "Mitte keegi ei saa mul keelata LS-i tõlgendada nii, nagu mina seda soovin."
Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7195
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1857 korda
Tänatud: 517 korda

Re: Regionalalne võistlus: Kiire kurv

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Ei ole kõik kurvid kohe kindlasti lubatuga läbitavad. Meil eestis väga palju väikseid teid, kus lubatud vaikimisi 90km/h kuid kõiki kurve ei ole selle kiirusega kõik sõitjad võimelised läbima. Näiteks Kanama viadukti peale ja mahasõidud,kus teoreetiliselt peaks ka 90km/h tohtima sõita,sest seal pole piiravaid märke. samas Maardusse ja Muuga sadamasse minev mahasõit on piiratud 70 ja 50 märkidega ,kuigi seal lasevad ka rekkad sellest 50-st lõdvalt üle.
Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.

Teema algataja
ruitlane
Postitusi: 41
Liitunud: 02 Juun 2020, 22:25
Tänanud: 14 korda
Tänatud: 18 korda

Re: Regionalalne võistlus: Kiire kurv

Lugemata postitus Postitas ruitlane »

Ok ma panen nädalavahetusel enda poolt midagi üles, Kiili-Tuhalalt näiteks, hea asfalt, tee on kohati põllu peal, nähtavus vastutulijate mõttes super, minu meelest oli seal 90 lubatud, aga no retsid kurvid, ma tahaks näha meest kes seal lubatu piires gaasi maha ei võtaks. Kui on pime kurv siis on niikuinii teemaks oma sõidureas püsimine ju. Gopro on mul ka, võin enda äpardumisest vidio teha, aga vidiot võistlejalt yldiselt ei nõuaks, muidu me saaksime aind 3 osalejat. Seega kurv, kurvikiirus, tingimused selle läbimisel ja kõik. Ja tee järele.

Mul on niikuinii selleks hooajaks rajapäev kokku lepitud, üks rinkasõitja, kes karjale lollidele asju seletama hakkab ja kui keegi siin midagi sellist korraldaks, oleks ka 100% käsi.
Kasutaja avatar

ranel
Postitusi: 3133
Liitunud: 21 Nov 2010, 22:55
Tsikkel: 2x XL600V, DT125R, DRZ-E
Asukoht: Tartu
Tänanud: 63 korda
Tänatud: 328 korda

Re: Regionalalne võistlus: Kiire kurv

Lugemata postitus Postitas ranel »

ruitlane kirjutas: 19 Apr 2023, 07:17
Ok ma panen nädalavahetusel enda poolt midagi üles, Kiili-Tuhalalt näiteks, hea asfalt, tee on kohati põllu peal, nähtavus vastutulijate mõttes super, minu meelest oli seal 90 lubatud, aga no retsid kurvid, ma tahaks näha meest kes seal lubatu piires gaasi maha ei võtaks. Kui on pime kurv siis on niikuinii teemaks oma sõidureas püsimine ju. Gopro on mul ka, võin enda äpardumisest vidio teha, aga vidiot võistlejalt yldiselt ei nõuaks, muidu me saaksime aind 3 osalejat. Seega kurv, kurvikiirus, tingimused selle läbimisel ja kõik. Ja tee järele.

Mul on niikuinii selleks hooajaks rajapäev kokku lepitud, üks rinkasõitja, kes karjale lollidele asju seletama hakkab ja kui keegi siin midagi sellist korraldaks, oleks ka 100% käsi.
Kas mõistuse hääl on kadunud? Hakata liikluses võimete piiri testima ...? :wack:

Mine tee rajal selliseid trikke, mitte liikluses. Üksi seal külje maha paned, siis lebadki seal pikali, kuni keegi sind leiab. Kehvamal juhul paned kellegile kümpi.
http://tsiklireisid.blogspot.com/
Mootoritõstuki rent Tartus 15 EUR päev. 55684121. www.rsrehvid.ee Mobiilne rehvivahetus Lõuna- Eestis. 53 843 843 Mitas ja Bridgestone mootorratta rehvide müük
Kasutaja avatar

Madlobster
Toetajaliige
Postitusi: 3121
Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 484 korda
Tänatud: 579 korda

Re: Regionalalne võistlus: Kiire kurv

Lugemata postitus Postitas Madlobster »

Kõvemad vennad võivad promilli ka kirja panna. :bsmile:
Tsiteerides "klassikuid". "Mitte keegi ei saa mul keelata LS-i tõlgendada nii, nagu mina seda soovin."
Kasutaja avatar

kiilas
Toetajaliige
Postitusi: 531
Liitunud: 31 Juul 2021, 19:12
Tsikkel: R 1250 GS Adventure
Asukoht: Rapla
Tänanud: 53 korda
Tänatud: 82 korda

Re: Regionalalne võistlus: Kiire kurv

Lugemata postitus Postitas kiilas »

ranel kirjutas: 19 Apr 2023, 08:30

Kas mõistuse hääl on kadunud? Hakata liikluses võimete piiri testima ...? :wack:
Kahtlustan, et @ruitlane taga on isik nimega XYZ kes teeb mingit kirjanduslikku eksperimenti mida oma järgmises bestselleris kajastada. (crash)
Viimati muutis Macintosh, 19 Apr 2023, 10:45, muudetud 1 kord kokku.
Põhjus: redigeeritud Isikuandmete kaitse seadusest tulenevalt
Kasutaja avatar

Maaks
Toetajaliige
Postitusi: 2501
Liitunud: 15 Mai 2008, 11:42
Tsikkel: Yamaha FZ8SA
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 181 korda
Tänatud: 341 korda

Re: Regionalalne võistlus: Kiire kurv

Lugemata postitus Postitas Maaks »

ranel kirjutas: 19 Apr 2023, 08:30
Kas mõistuse hääl on kadunud? Hakata liikluses võimete piiri testima ...? :wack:
Isepuhastuv/ iseraviv süsteem. Ma väga ei muretseks :mrgreen:
PS Kiili-Nabala on suuremas osas 70 (ja sügavate eurokraavidega), aga ma võin ka valesti mäletada.
Garaažis: Pannonia 250TLF, Yamaha FZ8-SA
Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7341
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1075 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: Regionalalne võistlus: Kiire kurv

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

► Näita Spoilerit
Me ei avalda siin kommuuniliikmete isikuandmeid s.h. nime, kui isik ise pole selleks soovi avaldanud või seda ise teinud või tema siinne identiteet pole otseselt seostav tema isikuandmetega (ükskõik millistega nendest). Kui @ruitlane ütleb, et soovib enda nime kajastamist või tal pole selle vastu midagi siis laske käia, senimaani ma redigeerin selle välja.

Täiendatud hiljem:
nojah, mulle tundub, et igaüks võib googeldada "ruitlane" ja saab vastuseks just täpselt ühte liiki tulemusi. Seega, ei saa väita, et andmekaitse seadus takistab ajakirjanik Olavi Ruitlast siinkohal mainimast. Aga kui @ruitlane leiab selle siiski kohatu olevat siis annab mulle teada.
🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT

RalfMoon
Postitusi: 24
Liitunud: 22 Mai 2017, 23:20
Tsikkel: Z900
Asukoht: Harjumaa
Tänatud: 3 korda

Re: Regionalalne võistlus: Kiire kurv

Lugemata postitus Postitas RalfMoon »

Provotseerida kedagi võimalikult kiiresti sõitma ei ole seda eksperimenti väärt. Soovid õppida kurve läbima, mine ringrajale, palu kiirematelt juhtnööre ja sind aidatakse.
Ex: z750,hayabusa,duc 999,yamaha xv950,diavel 1250, ktm 1290,buell 1200,z900

Teema algataja
ruitlane
Postitusi: 41
Liitunud: 02 Juun 2020, 22:25
Tänanud: 14 korda
Tänatud: 18 korda

Re: Regionalalne võistlus: Kiire kurv

Lugemata postitus Postitas ruitlane »

No kui oli paha mõte, siis las jääb siia, peace! Enda meelest ei kutsunud üles seadust rikkuma, ega kedagi mugavuspiirist rohkem kallutama. Oli mänguline plaan sõiduoskuse parendamisega tegeleda, mitte kurvis tuhandiksekundeid ja põlve kaugust asfaltist mõõtma asuda.

will111
Postitusi: 5260
Liitunud: 26 Veebr 2012, 02:54
Tänanud: 44 korda
Tänatud: 380 korda

Re: Regionalalne võistlus: Kiire kurv

Lugemata postitus Postitas will111 »

Tüüpiline üle reageerimine ja isehakanud suurte moraalijüngrite reaktsioon siin foorumis. Sajad ja tuhanded ratturid teevad seda (ehk käivad ja sõidavad kiirelt kurve) igapäevaselt nii ehk naa, nii et pehmelt öeldes mitte S*TTAGI pole väärt see moraali lugemine siin. Siinset foorumit loeb kõigist eesti tsiklistidest täna heal juhul veel ehk 0.001%. Ega teedel hullu panna pole loomulikult mõtet, kuid õppida ja paremaks saada on võimalik ka step by step. Ma ei lugenud ka teemaalgataja postist välja, et ta oleks provotseerinud kedagi mingeid kurvikiiruse rekordeid tegema ning üksteist üle trumpama. Küsiti lihtsalt infot, nendelt, kes soovivad ja viitsivad seda jagada...et mis kiirusega nemad mingeid kurve sõitnud on.

Ringrajana teatakse eestis üldjuhul vaid ÜHTE kohta...sinna sõitmise + seal sõitmine (ühe korra) realistlik maksumus näiteks ühe tavalise tallinnlase või põhja-eestlase jaoks tuleb kuskil ~150 eurot. Või noh, tegelikult tuleb veel rohkem aga jätsin sisse arvestamata selle kulu, mis tekib ka siis kui umbes sama palju sõita pärnu asemel lihtsalt kuskil avalikel teedel oma kodukandis. Jätsin sisse arvestamata ka lisanduva ajakulu kohale ja tagasi sõitmiseks, mis ei ole marginaalne vaid kokku umbes nii 3-4h. Nii et eks tehke omad järeldused, kui paljud tsiklistid tahavad või isegi suudavad käia regulaarselt välja selliseid summasid lihtsalt "turvalise kurvi harjutamise eest" näiteks korra nädalas või isegi vaid ~2 korda kuus (harvemini käies pole sellisel harjutamisel enam reaalselt väga suurt pointi)
Kasutaja avatar

yeekim
Toetajaliige
Postitusi: 6614
Liitunud: 09 Mai 2006, 12:08
Tsikkel: VT1300CX
Asukoht: Head mõtted
Tänanud: 649 korda
Tänatud: 400 korda

Re: Regionalalne võistlus: Kiire kurv

Lugemata postitus Postitas yeekim »

Siin kuskil oli teema "Teede soovitused" vmi. Kindlasti on nende hulgas ka selliste kurvidega, kus legaalseid, so. 90kmh kiirused jäävad sinna oskuste piiripeale....

edu

Saadetud kettaga lauatelefonist!

Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7341
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1075 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: Regionalalne võistlus: Kiire kurv

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

will111 kirjutas: 19 Apr 2023, 16:14
Tüüpiline üle reageerimine ja isehakanud suurte moraalijüngrite reaktsioon siin foorumis. Sajad ja tuhanded ratturid teevad seda (ehk käivad ja sõidavad kiirelt kurve) igapäevaselt nii ehk naa, nii et pehmelt öeldes mitte S*TTAGI pole väärt see moraali lugemine siin. Siinset foorumit loeb kõigist eesti tsiklistidest täna heal juhul veel ehk 0.001%.
Ma olen harva sinuga ühel nõul aga selle kahepalgelisuse osas olen ma sinuga samal seisukohal. Tegin selle kihutamise jutu jätkuks eraldi teema, sest käesolev hakkab väga käest ära minema. https://biker.ee/phpbb/viewtopic.php?t=112772

Küll aga soovin korrigeerida sinu statistilist viga.
Eestis on ca 75000 tsiklilubade omanikku, seega 75000*0.001%=0.75 mootorratturit. Tiba vähe vist?
Aga kui päriselt siis meil on ainuüksi aprilli algusest käinud siin 11,729 inimest. Natuke rohkem, kui sinu kolmveerand mootoratturit. Keskmiselt on päevas 1200 aktiivset kasutajat. Aktiivne tähendab siinses kontekstis kahjuks küll mitte kirjutamist vaid linkidele klõpsamist ja lugemist.
🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT
Kasutaja avatar

Madlobster
Toetajaliige
Postitusi: 3121
Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 484 korda
Tänatud: 579 korda

Re: Regionalalne võistlus: Kiire kurv

Lugemata postitus Postitas Madlobster »

Palju rohkem inimesi kui kiiresti kallutajad laevad päevas alla piraatmuusikat ja -progrmme. Teema saab ühemõtteliselt lõpetatud kui küsida kuidas tasulisi kaarte navi seadmes ilma rahata tööle kräkkida? (kuigi miljonid seda teevad) Topelt standardid?

Küsimus ei ole selles, et keegi on pätt ja paha kui salaja omale tasuta kaardi lenksule sätib ja/või nata kiiremini kurve läbib. Isegi kaja tädi teab, et teatud teemadest avalikult pigem ei räägita, siin suured mehed nüüd ei saa aru :D (et liiklusseaduse rikkumisega kelkimine ning sellele õhutamine ei ole Eesti suurima avaliku mootorratta foorumis sobilik teema) Tahate Delfis vms "head" kuulsust ja mainet pälvida v?

Kes kõige kiiremini Tallinn-Tartu otsa teeb? :ner:
Tsiteerides "klassikuid". "Mitte keegi ei saa mul keelata LS-i tõlgendada nii, nagu mina seda soovin."

Teema algataja
ruitlane
Postitusi: 41
Liitunud: 02 Juun 2020, 22:25
Tänanud: 14 korda
Tänatud: 18 korda

Re: Regionalalne võistlus: Kiire kurv

Lugemata postitus Postitas ruitlane »

Foorum on juba arhiivi mõttes raamatukogu, fb tsiklirahva feedist pole sellesmõttes konkurenti. Reaalsus on see, et see kiire kurv saab ise su varem või hiljem ise kätte, tahad või ei, hea kui siis lihasmälust mingit abi võtta on.

will111
Postitusi: 5260
Liitunud: 26 Veebr 2012, 02:54
Tänanud: 44 korda
Tänatud: 380 korda

Re: Regionalalne võistlus: Kiire kurv

Lugemata postitus Postitas will111 »

Mac, jah...ma tegin väikese arvutusvea küll. Üks null sai kindlasti ülearu seal protsentarvus...reaalselt sihtisin pigem numbrit ~10-100 :D (mis oleks siis pigem 0.01% kuni 0.1%) Ja ratturite arvuks võtsin poolenisti laest umbes 100k. Aga number 10 oli omakorda tuletatud sellest, et minumeelest umbes 10 aktiivset kasutajat/jutustajat meil siin foorumis on. Natuke vähem aktiivsetega kokku tuleb ehk küll isegi ligi 50 ära. Kuidas on lugejatega, seda jah väga raske öelda...ja mida täpsemalt nad siin loevad, seda samuti ei oska vist keegi ennustada.

Ühesõnaga, tunnistan oma statistilist viga ja korrektsioon on igati asjakohane.

Aga kas keegi oskab pakkuda miks nii paljude (kõik on muidugi suhteline, aga ~1000 inimest päevas ei ole ka just väga vähe) lugejate juures on nii vähe sõnavõtjaid?
Kasutaja avatar

franz125
Postitusi: 3190
Liitunud: 29 Mär 2008, 19:37
Tsikkel: Mitmed
Tänanud: 34 korda
Tänatud: 195 korda

Re: Regionalalne võistlus: Kiire kurv

Lugemata postitus Postitas franz125 »

Aga kas keegi oskab pakkuda miks nii paljude (kõik on muidugi suhteline, aga ~1000 inimest päevas ei ole ka just väga vähe) lugejate juures on nii vähe sõnavõtjaid?
Enamus on lühikese jutu mehed ja peavad suu asemel käsi liigutama mitte mingit suhtlusvahendit mudima.

Kangutan kõveraid
VTR1000SP1
VTX1800R potsataja-nüüd kahe liitrine
GTS reinkarnatsioonil
98% müüdud Harleydest on ikka veel teedel....ülejäänud 2% jõudsid koju

Kasutaja avatar

mx77
Postitusi: 8375
Liitunud: 25 Okt 2004, 16:50
Tsikkel: YZ250F, Ducati Monster S4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 317 korda
Tänatud: 419 korda
Kontakt:

Re: Regionalalne võistlus: Kiire kurv

Lugemata postitus Postitas mx77 »

will111 kirjutas: 20 Apr 2023, 01:54
Mac, jah...ma tegin väikese arvutusvea küll. Üks null sai kindlasti ülearu seal protsentarvus...reaalselt sihtisin pigem numbrit ~10-100 :D (mis oleks siis pigem 0.01% kuni 0.1%) Ja ratturite arvuks võtsin poolenisti laest umbes 100k. Aga number 10 oli omakorda tuletatud sellest, et minumeelest umbes 10 aktiivset kasutajat/jutustajat meil siin foorumis on. Natuke vähem aktiivsetega kokku tuleb ehk küll isegi ligi 50 ära. Kuidas on lugejatega, seda jah väga raske öelda...ja mida täpsemalt nad siin loevad, seda samuti ei oska vist keegi ennustada.

Ühesõnaga, tunnistan oma statistilist viga ja korrektsioon on igati asjakohane.

Aga kas keegi oskab pakkuda miks nii paljude (kõik on muidugi suhteline, aga ~1000 inimest päevas ei ole ka just väga vähe) lugejate juures on nii vähe sõnavõtjaid?
Kuule, kui sinusugune foorumis kogu oma elu elav kõik teemad täis läbustab, siis normaalne inimene ei viitsigi kirjutada.

Mell93
Postitusi: 108
Liitunud: 20 Aug 2007, 13:12
Asukoht: Viljandimaa
Tänanud: 6 korda
Tänatud: 7 korda

Re: Regionalalne võistlus: Kiire kurv

Lugemata postitus Postitas Mell93 »

Täpselt nii on olnudki.
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Regionaalsed teemad mootorratturitele”