2006 aasta mudelid

Siia saad panna (naljakaid/huvitavaid) linke, pilte, jutte jne. mida teistel oleks kah huvitav vaadata ning mis ei lähe otseselt teiste teemade alla...

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

Teema algataja
aprilia sr 50
Postitusi: 187
Liitunud: 11 Sept 2004, 10:13
Asukoht: Tartu/Suzuki Katana 70ccm

2006 aasta mudelid

Lugemata postitus Postitas aprilia sr 50 »

Kasutaja avatar

StreetMoto
Kaupmees
Postitusi: 2456
Liitunud: 04 Okt 2004, 15:51
Asukoht: Tallinn, Hiiu/Pääsküla
Tänatud: 198 korda
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas StreetMoto »

Tundub, et järgmiseks "rahvaratta" kubatuuri tunnuseks on varasema 500 (CB500, ER-5, GS500) asemel 600 cm3. Honda on tulnud välja CBF600-ga, Kawa nüüd ka ER-6-ga. Ehk siis on mul tunne, et varsti on oodata ka pikalt puudu olnud 400 kuubiku kanti rattaid, sest neid 57kW-seid on kuidagi häbi 25-steks pooma hakata.
StreetMotos jätkuvalt soodsad tehingud: Castrol - Elf - Michelin - Bridgestone - Maxxis - Dunlop - D.I.D - JT + iga päev online tellimused erinevatesse Euroopa ladudesse

Neeme
527 4000
http://www.streetmoto.ee
streetmoto@streetmoto.ee

Julge
Postitusi: 1009
Liitunud: 17 Dets 2004, 15:27
Tsikkel: HD VRSCDX Night Rod Special
Asukoht: Riia, Tallinn
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Julge »

Kawa suudab oma uue ER-6F'i ÜHE detailiga ikka täiesti ära rikkuda...
Vaadake vaid seda sumpsi!!! Esimene asi, mis meelde tuleb, on kunagistelt vene sääreväristajatelt tuttav sumps väntade all... :oops:

Mait
Postitusi: 63
Liitunud: 25 Aug 2004, 00:08
Tsikkel: GSXR 1000
Asukoht: Põltsamaa

Lugemata postitus Postitas Mait »

Kui nüüd sumpa välja jätta, siis paistab küll olevat täitsa vinks-vonks pilliga.
Overtake everybody!

sys
Postitusi: 735
Liitunud: 14 Nov 2002, 21:17
Tsikkel: Yamaha R6 "Raven"
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas sys »

vaata parem, mis nad zx10'ga on teinud... :shock:
Kasutaja avatar

Rocvamux
Postitusi: 104
Liitunud: 02 Jaan 2004, 04:19
Tsikkel: Jawa 638, Beta Zero
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas Rocvamux »

minuarust on see Kawa ER-6F täitsa stiilne :twisted:
kurja ja ksu kettad on jahutatud ... nagu eriti kergeks aetud
varustus selga !

RsB1ker

Lugemata postitus Postitas RsB1ker »

r6'e sumpa ei meeldi :S

napalm
Postitusi: 237
Liitunud: 07 Dets 2004, 12:55

Lugemata postitus Postitas napalm »

Fazer kirjutas:
Kawa suudab oma uue ER-6F'i ÜHE detailiga ikka täiesti ära rikkuda...
Vaadake vaid seda sumpsi!!! Esimene asi, mis meelde tuleb, on kunagistelt vene sääreväristajatelt tuttav sumps väntade all... :oops:
Eks kuidas keegi mille peale keegi ülesse on kasvanud kas MV Agusta, Benelli ja Laveda või sääreväristaja. MotoGP mõjutustega sumpad on kõvem disaini trend mis olla võib juba teist aastat aga selgelt ida-blokk oma kulutuuripildiga ei ole sihtgrupp selleks asjaks muidugi. Neid lühikesi ja madalaid torusid on aga rohkem tulemas ja ka aftermarket sumpa tootjate poolt sai neid katsutud juba üle aasta tagasi Hondadele näiteks. Fazer on kohe ka värske näide täpselt samast asjast vähe suuremas mõõdus
tegelikult ja väga raju ! Uut vormi on vaja.
don napalm@design
Kasutaja avatar

nitse
Postitusi: 696
Liitunud: 05 Dets 2004, 17:38

Lugemata postitus Postitas nitse »

Krt Mad!

Oled sa ikka kitsarinnaline ja fantaasiavaene! Kui kiiget tahapoole pikendada enam ei anna, siis tuleb tuua esiratas ja mootor raskuskeseme nihutamiseks ju ettepoole. SIMPEL! :ner:
Kasutaja avatar

nitse
Postitusi: 696
Liitunud: 05 Dets 2004, 17:38

Lugemata postitus Postitas nitse »

t*** küll! Sys nägi 5 minutit ja pimedas mu uut katsetusel olevat kosmoastroaretust ja juba ta jõudis selle copy/pastega oma pillile istutada. Krdi itimehed raip! Ma olen eluaeg rääkinud, et dragracel peaksid võistlejad olema eraldi pimedates koridorides, et nad üksteist ei näeks, siis oleks asi aus ja poleks seda kohutavat üksteiselt maha kirjutamist :-) Samas linnas iga foori vahel neid raskusi minema lasta on päris kulukas :-( Aga kes arvadb, et NASAL raha pole, siis see vist eksib :-)
Kasutaja avatar

Nigga
Postitusi: 1086
Liitunud: 21 Juul 2004, 10:39
Tsikkel: Tsikkel: Tsikkel: Tsikkel

Lugemata postitus Postitas Nigga »

Muide gixxeri sumpa pole üldsegi mitte hull... Pildil on ta tõesti natuke rõve, aga kui seda pikemat aega vaatasin ning siis ka oma silmaga nägin, siis läks päris ilusaks
On plaanis väike "KORSTEN"tm tjuuning teha järgmiseks suveks - tahaks oma musile k5'e püta külge monteerida. Järgmine hooaeg eniveis selle masinaga enam ei võistle. Lähen pikendan tilli ainult linnavahel... ehk ka rinkal
Kasutaja avatar

nitse
Postitusi: 696
Liitunud: 05 Dets 2004, 17:38

Lugemata postitus Postitas nitse »

Aini 2005a GSX-R1000 sumpa on jumala ilus minu arust. See oli esimene ratas mida nähes polnud esimene mõte peas, et see karjub ju sportsumpa järele!

napalm
Postitusi: 237
Liitunud: 07 Dets 2004, 12:55

Lugemata postitus Postitas napalm »

nitse kirjutas:
Aini 2005a GSX-R1000 sumpa on jumala ilus minu arust. See oli esimene ratas mida nähes polnud esimene mõte peas, et see karjub ju sportsumpa järele!
Kuld sinu sõnad! Väga hea vorm. Esimene jaapani täismahus disaini projekt oli kogu see GSXR kui R1 revolutsioonilist ukseavamist mitte arvestada.
üldse see sumpade sadula alla toppimine on tegelikult üks kahe otsaga asi
ducatite ja MV Agustade puhul oli see õigustatud aga üldiselt mõtetu praepanni peal istumine, raskuskeskme ülesse ajamine ja võimalus, et sul midagi ära sulab suht suur, kui päriselt lahti hoida suudad. Pole ka võileiba enam kuskile panna nüüd hoia taskus seal sulab aga või pealt ära. Samas paned laksu jääb vähemalt sumpa teveks (24 000 kohe võitu) ja pill näeb clean välja. Palju erinevaid asju on aga kõige toredam, kellele ema kellele tütar kellele mõlemad :)
napalm :idea:

HeLiX

Lugemata postitus Postitas HeLiX »

R1 oma sadula alla topitud sumpadega näeb ikka väga vihane välja! :twisted:
Kasutaja avatar

servis
Postitusi: 33
Liitunud: 16 Mai 2005, 22:30
Asukoht: tartu
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas servis »

see 2006 r1 raven ,,see on ratas mis annab minu elule mõtte,,et on kuhu pyrgida!!!!!!! aga,,krt kyll mis zx-ga juhtus??võibolla põline zx fänn suudab kõik ymber rääkida aga,,esiots on kyll natuke võsapoole...
või tundub nii ainult pildipeal,,
DON`T PANIC.....
Kasutaja avatar

Teema algataja
aprilia sr 50
Postitusi: 187
Liitunud: 11 Sept 2004, 10:13
Asukoht: Tartu/Suzuki Katana 70ccm

Lugemata postitus Postitas aprilia sr 50 »

Minu arust on see Gixxeri sumpa suht nõme :roll:
Kjataana
Kasutaja avatar

Nigga
Postitusi: 1086
Liitunud: 21 Juul 2004, 10:39
Tsikkel: Tsikkel: Tsikkel: Tsikkel

Lugemata postitus Postitas Nigga »

aprilia sr 50 kirjutas:
Minu arust on see Gixxeri sumpa suht nõme :roll:
juba oli juttu sellest
Kasutaja avatar

tuvi
Postitusi: 189
Liitunud: 07 Juun 2004, 12:35
Tsikkel: Gsxr,Dnepr,K,Ural,M,H-D;GasGas
Asukoht: Tartu, vahel Norra
Tänatud: 4 korda

Lugemata postitus Postitas tuvi »

kuramuse sumpa jutt ( sumpsivennad)
Ma ei saa aru mis tähtsus sellel on ega te sumpaga ainult ei sõida
mul on küll jumala poh milline sumpa on ma nagunii ei jõuaks ühtegi isendit osta või siis kasvõi nn sumpasid
Kasutaja avatar

Nigga
Postitusi: 1086
Liitunud: 21 Juul 2004, 10:39
Tsikkel: Tsikkel: Tsikkel: Tsikkel

Lugemata postitus Postitas Nigga »

Vaata justnimelt selles ongi asi!
Kui sa ei ole suuteline sellist ratast ostma vaid ainult kaugelt imetlema, siis loomulikult ei ole mõtet rääkidagi mingist sumpa vahetamisest või midagi... Kui sa jõuad tsikli eest mingi 200k-d välja käia, siis ilmselt on sul ka raha, et uus sumps vajadusel muretseda.
Jutt selline üldine...

napalm
Postitusi: 237
Liitunud: 07 Dets 2004, 12:55

Lugemata postitus Postitas napalm »

Uut triuph Daytona't 675cc, rida kolm 123hj peaks korra uurima, mis releasiti 2 nädalat tagasi, kui põneva bike huvi on, siis see on kindalasti üks väga hea ratas. Esimesed testid on seda juba kinnitanud. Triuphi aktsia on üldse väga kenas tõsus uue turupoliitikaga ja välisdisanerite hankimisega. Tundlate otsas rippuvad suunakad on ainus eelmisse sajandisse kuuluv möödalask selle ratta juures. Oktoobri alguses saab katsuda seda, eks siis teab täpsemalt midagi arvata.

Bikemees
Postitusi: 171
Liitunud: 29 Juun 2005, 11:13
Tsikkel: Husq. SM610S

Lugemata postitus Postitas Bikemees »

madone kirjutas:
Peaks mainima, et R6-e sumpa on küll natuke mööda pandud :(
TÄIESTI ühel meelel sinuga
Kasutaja avatar

Karupoeg puhh
Postitusi: 603
Liitunud: 19 Okt 2003, 18:37
Asukoht: Laagri

Lugemata postitus Postitas Karupoeg puhh »

zx10-ne esiots on nagu õudusfilm....hirmu ajab peale, väga ulme värk.
kohe üldse ei meeldi sihuke asi...samas võibolla paari aasta pärast tundub just sihuke disain ilus.

racerx
Postitusi: 955
Liitunud: 13 Okt 2004, 15:56

Lugemata postitus Postitas racerx »

Disain on kas kogu aeg ilus või mitte kunagi. Ülejäänud on asjad mis on täna ilus ja homme kole või eile ilus ja homme kole või täna kole homme ilus jne-tagasi.See on moevooludega kaasaskäimine-mahajäämine-etteruttamine.

Benelli Tornado tehti mingi aastal 2000 kui õieti mäletan. Praegu on aasta 2006 mudelid väljas ja on vähe baike mis kõrvuti pannes vaatamist kannataks.

See mis on kellegi isiklik maitse (teemad sääreväristaja sumpa jne) sõltuvalt tema harituse tasemest, maailmapildist, ilumeelest ei puutu tegelikuklt asjasse. Nende inimeste jaoks on motoajakirjad, kes ütlevad JAH SEE ON ILUS, et inimene ei peaks oma väärastunud ilumeelt pingutama ja langetama talle mitte jõukohaseid otsuseid asjadele väärtutse omistamisel.

Sellest tingitult ka suured tootjad nagu Honda-Yamaha jt eriliste disainiimedega ei hiilga. On ühel säravamaid päevi ja teisel tuhmimaid vahest kuid tõelist imet või koledust ka enamasti ei sünni.
Kasutaja avatar

Teema algataja
aprilia sr 50
Postitusi: 187
Liitunud: 11 Sept 2004, 10:13
Asukoht: Tartu/Suzuki Katana 70ccm

Lugemata postitus Postitas aprilia sr 50 »

Kõige lõpuks on goldwingile pandud ka airbag :D :D
Kjataana

Bikemees
Postitusi: 171
Liitunud: 29 Juun 2005, 11:13
Tsikkel: Husq. SM610S

Lugemata postitus Postitas Bikemees »

aprilia sr 50 kirjutas:
Kõige lõpuks on goldwingile pandud ka airbag :D :D

:d see on nagu lihtsalt liiga räige reisiratas(heas mõttes). Pakun, et HUVITAV oleks sellega sõita. Kuid kahtlen, et selline võimalus kunagi avaneb...
Kasutaja avatar

Mirko
Postitusi: 134
Liitunud: 09 Juun 2005, 11:58
Tsikkel: Suzuki SV1000S
Asukoht: Pärnumaa

Lugemata postitus Postitas Mirko »

Honda Cbr 600rr on ikka väga kena ratas, pole talle mingisugust facelifty vajagi. Oleks ainult finants seis sellisele rattale vastav.

Piipz
Soe ja sõbralik
Postitusi: 8799
Liitunud: 05 Sept 2004, 23:28
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 134 korda
Tänatud: 334 korda
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Piipz »

Mina nendest ratastest kummardan kõige rohkem ZZR-1400... Kui kõik specid on õiged, siis see on kõige hurjuhhim matkaratas, mida näinud olen.
Kasutaja avatar

piiks
Postitusi: 1212
Liitunud: 18 Okt 2003, 23:52
Tsikkel: Hmmmm, peab sebima midagi!
Asukoht: Kohatu küla, Märjamaa vald
Tänanud: 127 korda
Tänatud: 50 korda

Lugemata postitus Postitas piiks »

Piipz kirjutas:
Mina nendest ratastest kummardan kõige rohkem ZZR-1400... Kui kõik specid on õiged, siis see on kõige hurjuhhim matkaratas, mida näinud olen.
Ma olen suga ühte meelt. Kui kellelgi on linki, kus ka kõik speckid kirjas pritsige siia. Selle nimel oleksin vast juba nõus ka bl@qst loobuma.
Some rules can be bent. Others can be broken.
Танки грязи не боятся !!!
In god I trust, all others pay cash !
Ära usalda naist ... ja pidureid !

Bürokraat

Lugemata postitus Postitas Bürokraat »

piiks kirjutas:
Kui kellelgi on linki, kus ka kõik speckid kirjas pritsige siia.
http://www.mcnews.com.au/NewBikeCatalog ... ntro_a.htm

napalm
Postitusi: 237
Liitunud: 07 Dets 2004, 12:55

Lugemata postitus Postitas napalm »

piiks kirjutas:
Piipz kirjutas:
Mina nendest ratastest kummardan kõige rohkem ZZR-1400... Kui kõik specid on õiged, siis see on kõige hurjuhhim matkaratas, mida näinud olen.
Ma olen suga ühte meelt. Kui kellelgi on linki, kus ka kõik speckid kirjas pritsige siia. Selle nimel oleksin vast juba nõus ka bl@qst loobuma.

Kahju ainult, et sumpade tegemise ajal oli disainerid lõunal aga
enne lõunat on päris korralik töö ära tehtud selle eest jällegi.
V-5 Blackbird aga ilmselt laksatab kõigile kulmude vahele 30 sept on
Pariisis pressi päev saab näha kas see pill on seal väljas või ei
ole siis lõpuks.
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Ajaviiteks...”