Autojuhi teenus!

Siia lähevad kõik asjad, mida keegi soovib müüa ära anda või saada. Piiranguid pole. Müü mida tahad.
Postitused kustuvad 60 päevaga ise.

Moderaator: Moded

Foorumi reeglid
  • Ära anda, müüa ja vahetada võib kõike mis pole rämps, kui soovid midagi saada, siis postita ka siia
  • Täpsed reeglid siin aga kasutage tervet mõistust ja asi toimib
  • Upitada ei tohi
  • Postituse ette lisa M: (müün), V: (vahetan) ÄA: (ära anda), O: (ostan) või Soovin:
  • Postitusele piltide lisamiseks vaata siia
Kasutaja avatar

Teema algataja
reinuvader
Postitusi: 266
Liitunud: 11 Okt 2004, 15:32
Asukoht: valgamaa
Tänatud: 22 korda

Autojuhi teenus!

Lugemata postitus Postitas reinuvader »

Tere!

See foorum pole vb õige kohta aga kunagi ei tea siis teen oma pakkumise.
Ma lõpetan kohe-kohe oma 32a päästja staaži-töö ja jään töötama Kiirabisse(24h valved)...aga kuna tekkimas on rohkem vaba aega ja ma ei plaani nö "tühjalt" kodus tiksuda siis nt kesk/ lõuna-Eesti piirkonda arvestades oleksin vakantne AUTOJUHT, st oman A,B,C,E lube+operatiiv auto tunnistust+veoauto juhi digi kaarti ja kutsetunnistust ja töökogemust( see jääb küll 2000a viimati ja seda Iirimaal, kus rool paremal ja liiklus vasakul) rahvusvahelise rekka sõidul. Räägin suhtluse tasemel vene-inglise-soome keelt, olen täiskarsklasest-kohusetundlik-sõbralik-sportlik...100% hetero mees, 50a.

Võiksin teha nö asendusjuhi tööd kui keegi sõbralikult seletab-õpetab kuidas mida, sest vahe ju sees...või 0,5 koormusega tööd. Samas mul endal on olemas Toyota Land Cruiser 4x4...seega suurema käru vedamise võimalus, et kui kellelgi on vaja miskit tuua-viia, kas siis rendi käruga või on kliendil endal jne-jne...ja ka nt "kaine" autojuhi teenus( aga sellega on nii, et mitte poisikeste transport Triinu baari ja seal ukse taga tiksuda...vaid pigem, sünnipäevale-juubelile-matustele jne), samas ei ole prbl minna-sõita kas Tallinna või Riiga lennujaama , kellelegi vastu või sealt ära tuua....seda kõike eelneval kokkuleppel ja ka hinnas saame kokku leppida.

Minu kontakt: 5169076/ reinjyris@mail.ee
Rein, Otepää
Kasutaja avatar

mathiasm
Postitusi: 27
Liitunud: 14 Okt 2019, 21:37
Tsikkel: KTM 640 Enduro
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 5 korda

Re: Autojuhi teenus!

Lugemata postitus Postitas mathiasm »

Väga hea info, panin ka kirja! Olen ca aasta eest enduromeeste grupis visanud mõtte välja, et küll on hea, kui 2-3 kontakti, kellele helistada, kui oled X-ajal tsikliga kuskil padrikus kinni ja midagi endal teha pole (ka siis, kui grupisõit ja teised tahaks edasi liikuda ning ise tahaks koos rattaga koju saada). Leiba lauale selliste kõnede ootamine Sulle küll kahjuks ei too, aga küll on sõitjana hea teada, et on õlekõrs olemas!
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Kirbuturg”