Adveturerally2024

Kui korraldad üritust ja tahaks sellest teada anda. Tahad kiita või kiruda olemasolevaid.

Moderaator: Moded


Teema algataja
adventurerally
Postitusi: 1
Liitunud: 15 Veebr 2024, 17:55

Adveturerally2024

Lugemata postitus Postitas adventurerally »

Tere,

Kutsume kõiki motomatka huvilisi seiklema koos meiega.
Kogu info on leitav meie kodulehel. www.adventurerally.ee

Parimat soovides
ADVETURERALLY meeskond

www.adveturerally.ee
info@adventurerally.ee
56303040
Kasutaja avatar

Maaks
Toetajaliige
Postitusi: 2506
Liitunud: 15 Mai 2008, 11:42
Tsikkel: Yamaha FZ8SA
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 182 korda
Tänatud: 341 korda

Re: Adveturerally2024

Lugemata postitus Postitas Maaks »

See www versioon ei toimi, aga see töötab: https://adventurerally.ee/ ...
Tuuletallaja kirjutas: 16 Veebr 2024, 11:24
Ei tea, proovisin, mul teeb brauser ise ära selle määdziku.
Esimene kord tegi mul kah, pärast enam mitte, nüüd jälle teeb (edge) :roll:
Viimati muutis Maaks, 19 Veebr 2024, 10:03, muudetud 2 korda kokku.
Garaažis: Pannonia 250TLF, Yamaha FZ8-SA
Kasutaja avatar

Tuuletallaja
Postitusi: 727
Liitunud: 22 Aug 2006, 13:13
Tsikkel: Neegrikaksik
Asukoht: Faeht / Reval
Tänanud: 111 korda
Tänatud: 70 korda

Re: Adveturerally2024

Lugemata postitus Postitas Tuuletallaja »

Maaks kirjutas: 16 Veebr 2024, 09:33
See www versioon ei toimi, aga see töötab: https://adventurerally.ee/ ...
Ei tea, proovisin, mul teeb brauser ise ära selle määdziku.

Edit: Seda siis tulirebasega, seadetes pigem asju kinni, kui lahti keeratud...
Viimati muutis Tuuletallaja, 19 Veebr 2024, 23:24, muudetud 1 kord kokku.
Minu jaoks on see kõik siin üks sotsiaalne eksperiment :bsmile:
Suu võib käia, mootor peab käima!
'96 XRV750
'97 XL600V
'89 Jawa 638
Kasutaja avatar

AnTyx
Postitusi: 344
Liitunud: 20 Mär 2013, 10:11
Tsikkel: Honda VFR800X Crossrunner
Tänanud: 62 korda
Tänatud: 60 korda

Re: Adveturerally2024

Lugemata postitus Postitas AnTyx »

Tundub nagu äge ettevõtmine. Paar märkust, kust paistab läbi esimese korra avaliku ürituse korraldamise sündroom:
Keelatud on: Ööbida hotellides, rendi majades- korterites jne
Miks? Ma saan aru et võistluse korraldus nõuab et iga teine öö oleks konkreetses bivouacis, aga kui vahepealne ööbimine on täiesti enda korraldada, siis miks ei saa viimase hetke hotelli endale leida? Ainult selleks et oleks rajum?

Eriti ebaaus on see mootorratturile: autoga reisijad saavad vajadusel magada autos, aga mootorrattur peab kogu oma telkimisvarustuse kaasa võtma ja iga päev telgi püsti panna ja maha võtma? Isegi kui on külm ja vihmane?

Samas:
Telkimine on enamus riikides lubatud ainult selleks ettenähtud kohtades ja telgi püstitamine looduses võib minna kalliks maksma.
Okei, milles on siis hotellipiirangu mõte? Kui peab niikuinii õhtu lõpus otsima kämpingut, selle kinni maksma ja lootma et ruumi on?

Pigem võiksid olla boonuspunktid tiimidele, kes kunagi hotelli ei satu (kuidas sa seda üldse kontrollid, kusjuures?). Või siis eraldi MalleMoto-kategooria arvestus neile. Muidu tundub jälle et korraldajatele on tähtis et oleks raju võistlus tippmeeskondadele (=endale), mitte nauditav kogemus kõigile.
Osalustasu sisaldab:
4. 24/7 tuge ja nõustamist nii telefoni kui neti teel
Kui teete võistlust kus on eraldi kirjas et mootorratturid peavad sõitma paaris turvakaalutlusel, siis minimaalselt peab olema kaasas saateauto, mis saab motovõistlejale appi tulla. Nõustamist telefoni ja neti teel saab sama hästi siit biker.eest. :)

Lisaküsimus: mis juhtub kui üks ratas paarist ei saa jätkata? Kas tema paariline on sunnitud katkestama?
Keelatud on osaleda pistikühendusega hübriidsõidukitel, elektrisõidukitel, matkaautodel ja haagissuvilatel.
Ma saan aru elektrisõidukitest (laadimine võtab kaua aega, seega meeskond on automaatselt mittekonkurentsivõimeline ja korraldajatele jääb nende äraootamise vaev) ja haagissuvilatest (raske manööverdamine, aeglane sõit jne). Aga mis on viga pistikhübriidil, mis saab sama hästi tanklas paagi täis panna ja ei nõua ilmtingimata kiirlaadijat? Ja mis on viga matkaautol, kui 1) rada on üles ehitatud nii et oleks tavaautole ligipääsetav ning 2) kaubikud on lubatud? Kus on kaubiku ja matkaauto vaheline piir? Kas kaubikus võib olla madrats? Veebilehe piltidelt on kaubiku-tüüpi matkaauto selgelt näha.
5. Rahvusvahelised juhiload, väljastab transpordiamet (Rahvusvaheline juhiluba on A6-formaadis vihik ning selle vormistus vastab kõikidele konventsiooni nõuetele. Rahvusvaheline juhiluba võib osutuda vajalikuks mootorsõiduki juhtimisel riikides, mis ei kuulu Euroopa Majanduspiirkonda. Tuleb meeles pidada, et rahvusvaheline juhiluba kehtib ainult koos Eesti siseriikliku juhiloaga)
Kas on mõned autoga ligipääsetavad riigid, kuhu on vaja rahvusvahelist juhiluba, aga mitte kaugelt ette tellitavat viisat?

SFV650>CBR600F3>VFR800>FZ1S>Crossrunner

Kasutaja avatar

Maaks
Toetajaliige
Postitusi: 2506
Liitunud: 15 Mai 2008, 11:42
Tsikkel: Yamaha FZ8SA
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 182 korda
Tänatud: 341 korda

Re: Adveturerally2024

Lugemata postitus Postitas Maaks »

Igaühel (kui on tegu eraalgatusega) on vabas riigis õigus korraldada täpselt selline võistlus, nagu talle meeldib @AnTyx :-)
Ka osalemine on vabas riigis vabatahtlik tavaliselt :-) Oleks ju äärmiselt ebasportlik, kui planeeritud kokkusaamisele ilmuvad mingid tüübid, kes üldise magamatuse ja korratu välimuse taustal selgel väljapuhanuna ja siledatena silma paistavad.
Kui korraldaja (mingil põhjusel) "vihkab" elektrisõidukeid või cämpereid, siis ongi aus, kui ta sellest kohe alguses teada annab ...
Garaažis: Pannonia 250TLF, Yamaha FZ8-SA
Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7201
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1859 korda
Tänatud: 517 korda

Re: Adveturerally2024

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

adventurerally kirjutas: 15 Veebr 2024, 17:57
Tere,

Kutsume kõiki motomatka huvilisi seiklema koos meiega.
Kogu info on leitav meie kodulehel. www.adventurerally.ee

Parimat soovides
ADVETURERALLY meeskond

www.adveturerally.ee
info@adventurerally.ee
56303040
Mis riike teekond läbib võiks ka olla kirjas.
Minu jaoks on hetkel kohad kuhu ma oma raha ei jäta ja jalga ei tõsta, Ungari ja Slovakkia. Seda seniks, kuni seal need tölllakad võimul on.
E: Türgi ei käi ka minu valikute alla.
Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Üritused”