NOLAN kiivrid

Kõik mis puudutab mootorratta sõiduks vajalikku varustust. Nii seda, mis mootoratturile selga käib, kui ka seda, mis usinad tsiklistid oma rataste külge kruvivad. Mootorratturi kiivrid, kindad saapad ja joped. Räägi mootorratturitega.

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

Erik
Postitusi: 310
Liitunud: 30 Aug 2004, 16:44
Tsikkel: jawaha
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 50 korda
Tänatud: 6 korda

Re: NOLAN kiivrid

Lugemata postitus Postitas Erik »

Hr.Nõel, mis kiivri ostsid, et N84 uued visiirid said? Ega omet N84 ei maksa 54€? :wack:




Hr.Nõel
Postitusi: 1447
Liitunud: 21 Okt 2005, 21:33
Tsikkel: Päris mitu...
Asukoht: Pärnu
Tänatud: 109 korda

Re: NOLAN kiivrid

Lugemata postitus Postitas Hr.Nõel »

Hr.Nõel, mis kiivri ostsid, et N84 uued visiirid said? Ega omet N84 ei maksa 54€?

Mitte 54 vaid 57 eur. Täpselt , N84 kogu visiiri sarjaga. Aga tal neid eriti palju seal polnud enam. Kodus veendusin et mu vana kiiver on ühe numbri võrra suurem. Kui hellasin ja küsisin vahetuse võimalust, siis suuremat tal polnud. Nii et pohlad. õhema sukaga on täitsa kunn.

Tel. +372 viiskuus 2158üksüks & noelamees@gmail.com
Kasutaja avatar

toopakk
Postitusi: 26
Liitunud: 02 Apr 2007, 13:10
Asukoht: Tln, Vil.

Re: NOLAN kiivrid

Lugemata postitus Postitas toopakk »

Sai ka täna Loodusinvestis käidud uurimas ja langsin ka reklaami ohvriks. Poest sai väljutud Nolan N85 käe otsas :D

delta, pikk vahe, cbr 900rr 98, gsx-r 750 k4
Kasutaja avatar

aingb
Postitusi: 201
Liitunud: 23 Juul 2008, 14:41
Tsikkel: Honda X4, Beta 300rr
Asukoht: Tallinn

Re: NOLAN kiivrid

Lugemata postitus Postitas aingb »

Sai ka oma naise vana Nolan uue ja väga hea hinnaga Nolani vastu vahetada.
Kiirustage kel kiivrisoov, selliste hindadega on lett varsti puhas :bsmile:

Tel.: 56 222 722
Kasutaja avatar

bjorn
Postitusi: 190
Liitunud: 04 Aug 2005, 21:06
Tsikkel: Honda VFR800 ´98
Kontakt:

Re: NOLAN kiivrid

Lugemata postitus Postitas bjorn »

Kas visiire ja pinlocke oli ka soodukaga saada?


Hr.Nõel
Postitusi: 1447
Liitunud: 21 Okt 2005, 21:33
Tsikkel: Päris mitu...
Asukoht: Pärnu
Tänatud: 109 korda

Re: NOLAN kiivrid

Lugemata postitus Postitas Hr.Nõel »

Kas visiire ja pinlocke oli ka soodukaga saada?

:wack: :wack:
Loe mõned postitused tagasi minu komentaar läbi ja saad asja selgeks. Läksin ju täpselt sama jutuga sinna. :mrgreen:
Ja tulingi uute visiiridega poest välja, ilma soodukata ja uus kiiver anti kaasa. Nii lihtne see ongi. :bsmile:

Tel. +372 viiskuus 2158üksüks & noelamees@gmail.com
Kasutaja avatar

Komisjon
Postitusi: 64
Liitunud: 22 Juul 2007, 19:57
Tsikkel: Yamaha TDM 850

Re: NOLAN kiivrid

Lugemata postitus Postitas Komisjon »

sai kah sealt n84 kaenlasse võetud. igalpool võiks sellised hinnad olla...

Kasutaja avatar

bjorn
Postitusi: 190
Liitunud: 04 Aug 2005, 21:06
Tsikkel: Honda VFR800 ´98
Kontakt:

Re: NOLAN kiivrid

Lugemata postitus Postitas bjorn »

Mul X-lite jaoks vaja visiiri uut.


Erci
Postitusi: 750
Liitunud: 18 Mai 2004, 06:05
Tsikkel: KTM 1190 Adventure R
Asukoht: Tartu
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 31 korda

Re: NOLAN kiivrid

Lugemata postitus Postitas Erci »

Mina tahaks jälle Loodusinvesti (või siis Nolani) kohta negatiivseid sõnu öelda: ostsin sealt uue kiivri Nolan N83 Shadow. Kiiver oli hea ja mugav. Ühel sõidul tuli kruvidest lahti ja kadus ära vasakpoolne visiirikinnitus (kruve polnud ma kordagi ise näppinud). Läksin selle väikse murega Loodusinvesti poodi, aga aidata nad mind ei saanud, ka tellida ei saavat seda vidinat. Sellise väikese varuosa pärast saigi pea uus kiiver kasutuna riiulisse jäetud. See oli hea mitu a tagasi, aga mõruda meki jättis see siiski mulle Nolanist. Seega enne uue kiivri ostmist uuri alati kas sellele ka varuosasid saada on.

___________________________
Kasutaja avatar

Hurt
Postitusi: 735
Liitunud: 18 Okt 2006, 16:22
Asukoht: Tartu

Re: NOLAN kiivrid

Lugemata postitus Postitas Hurt »

Tartus müüs varem Motohoov ka Nolanit, praegu ei tea kas tegelevad (võib küsida). Kui mul oli vaja oma N102-le tellida varuosi siis öeldi, et saab. Hind ja tarne olid head. See oli aasta kaks tagasi, seega ma ei tahaks uskuda, et teistele nolanitele varuosi ei saa. Võib olla ei olnd Loodusinvestil võimalik tol ajal või ei viitsitud tegeleda aga varuoasi peaks saama.

Riga - Paus - XJ600S - XJ600S - Honda CBR600FS - GSXR 750 M

vharga
Postitusi: 15
Liitunud: 20 Mai 2012, 00:44
Tsikkel: Neegrikaksik
Asukoht: Päälinn

Re: NOLAN kiivrid

Lugemata postitus Postitas vharga »

Tervist! Mure Nolani N103 kiivriga selline, et kipub vihmaga sõites vett visiiri ja pinlocki vahele laskma. Kui keegi siinsetest kasutajatest on sama probleemi üritanud likvideerida, siis võiks ka kajastada tsipa mida on teinud.
Ise olen pannud miskit pehmendusega teipi visiiri kinnitusmehanismi ette suurematesse vahedesse, et piirata vee sissepääsu sõidutuulega aga siiani veel tulemuseta :( .

Kasutaja avatar

nolev
Postitusi: 332
Liitunud: 30 Nov 2006, 20:08
Tsikkel: Raske riisiader
Asukoht: PÄRNUMAA
Tänanud: 3 korda
Tänatud: 8 korda

Re: NOLAN kiivrid

Lugemata postitus Postitas nolev »

Tere

Tõstan vana teema ülesse, kuna natukene infot vaja. Kasutasin siiani Nolan N 103 mudelit. Olen Nolanit pikki aastaid kasutanud ja nüüd plaan uus kiiver soetada ja samuti vaatan Nolanit. Küsimus selles, kas valida Nolan N 90-3 või N 100-5? Väike probleem ka kiivri mõõtudes. N 103 oil suurusega M aga näiteks N 90-2 suurusega L on veidi väike. Sain korra proovida ka N 100-5 ja see oli XL suurusega täitsa paras. Siiani pole leidnud kauplust, kus oleks kõiki neid mudeleid kohapeal korraga pakkuda, et saaks neid mudeleid näppida ja proovida. Netist saaks küll tellida ja mittesobivuse korral tagastada aga see on piisavalt ajakulukas. Ootan kasutajate kogemusi ja palun mitte pakkuda, et osta parem Shubert vms. Tahaks infot ikka nende Nolan mudelite kohta. Hea oleks, kui kellelgi oleks omal olnud võrdlusmoment nende kahe kiivrimudeli vahel.
Parem komistada uutel radadel, kui seista vanadel teedel! (crash)

lermo
Postitusi: 471
Liitunud: 13 Veebr 2006, 19:41
Tsikkel: BMW R45|FT500"Krants"|XT600
Asukoht: Tallinn, Nõmme
Tänatud: 13 korda
Kontakt:

Re: NOLAN kiivrid

Lugemata postitus Postitas lermo »

Motonetis peaks olema Nolanit:
https://www.motonet.ee/et/toode/4015315 ... tav-kiiver

nolev kirjutas: 25 Veebr 2023, 15:07
Tere

Tõstan vana teema ülesse, kuna natukene infot vaja. Kasutasin siiani Nolan N 103 mudelit. Olen Nolanit pikki aastaid kasutanud ja nüüd plaan uus kiiver soetada ja samuti vaatan Nolanit. Küsimus selles, kas valida Nolan N 90-3 või N 100-5? Väike probleem ka kiivri mõõtudes. N 103 oil suurusega M aga näiteks N 90-2 suurusega L on veidi väike. Sain korra proovida ka N 100-5 ja see oli XL suurusega täitsa paras. Siiani pole leidnud kauplust, kus oleks kõiki neid mudeleid kohapeal korraga pakkuda, et saaks neid mudeleid näppida ja proovida. Netist saaks küll tellida ja mittesobivuse korral tagastada aga see on piisavalt ajakulukas. Ootan kasutajate kogemusi ja palun mitte pakkuda, et osta parem Shubert vms. Tahaks infot ikka nende Nolan mudelite kohta. Hea oleks, kui kellelgi oleks omal olnud võrdlusmoment nende kahe kiivrimudeli vahel.
M: Honda FT500 Cafe-racer '84
Tel: 53453529

vanalendur
Postitusi: 497
Liitunud: 10 Juul 2012, 21:17
Tsikkel: D Monster
Asukoht: Tartu/Riia
Tänanud: 76 korda
Tänatud: 39 korda

Re: NOLAN kiivrid

Lugemata postitus Postitas vanalendur »

nolev kirjutas: 25 Veebr 2023, 15:07
Tere

Tõstan vana teema ülesse, kuna natukene infot vaja. Kasutasin siiani Nolan N 103 mudelit. Olen Nolanit pikki aastaid kasutanud ja nüüd plaan uus kiiver soetada ja samuti vaatan Nolanit. Küsimus selles, kas valida Nolan N 90-3 või N 100-5? Väike probleem ka kiivri mõõtudes. N 103 oil suurusega M aga näiteks N 90-2 suurusega L on veidi väike. Sain korra proovida ka N 100-5 ja see oli XL suurusega täitsa paras. Siiani pole leidnud kauplust, kus oleks kõiki neid mudeleid kohapeal korraga pakkuda, et saaks neid mudeleid näppida ja proovida. Netist saaks küll tellida ja mittesobivuse korral tagastada aga see on piisavalt ajakulukas. Ootan kasutajate kogemusi ja palun mitte pakkuda, et osta parem Shubert vms. Tahaks infot ikka nende Nolan mudelite kohta. Hea oleks, kui kellelgi oleks omal olnud võrdlusmoment nende kahe kiivrimudeli vahel.
Kui neil koduleht paska ei puhu siis Motonetis väidetavalt Tallinnas peale N90-3 XL suuruse peaks kõiki N90-3 ja N100-5 suurusi vähemalt üks kohapeal olemas olema.
Kasutaja avatar

nolev
Postitusi: 332
Liitunud: 30 Nov 2006, 20:08
Tsikkel: Raske riisiader
Asukoht: PÄRNUMAA
Tänanud: 3 korda
Tänatud: 8 korda

Re: NOLAN kiivrid

Lugemata postitus Postitas nolev »

Vaatasin Motoneti lehte aga seal N 90-3 XL suurust neil hetkel pole. Selle mudeli hind seal hetkel päris OK. Värvivalik eriti suur seal vist pole aga saaks vähemalt proovida. Pean seda lehte ka jälgima, et äkki tuleb uuesti see suurus müüki. Eks siis pean pealinna külastuse ette võtma. Pärnus motopoodide ja -varustusega üsna hale seis.
Parem komistada uutel radadel, kui seista vanadel teedel! (crash)

Prets
Postitusi: 683
Liitunud: 13 Juun 2009, 02:40
Tsikkel: Husqvarna 701 "Endu"
Asukoht: Tartto
Tänanud: 13 korda
Tänatud: 67 korda

Re: NOLAN kiivrid

Lugemata postitus Postitas Prets »

Moto24 on ka päris palju Nolaneid kohapeal olemas. Sain ka enda oma sealt.
(togi)
Kasutaja avatar

nolev
Postitusi: 332
Liitunud: 30 Nov 2006, 20:08
Tsikkel: Raske riisiader
Asukoht: PÄRNUMAA
Tänanud: 3 korda
Tänatud: 8 korda

Re: NOLAN kiivrid

Lugemata postitus Postitas nolev »

Moto 24 on kohapeal olemas N 100-5 aga N 90-3 saab ainult neti kaudu tellida ja kui ei sobi, siis saab neile tagastada. N 100 saingi seal proovida aga N 90 neil kohapeal pakkuda ei olnud.
Parem komistada uutel radadel, kui seista vanadel teedel! (crash)
Kasutaja avatar

kiilas
Toetajaliige
Postitusi: 531
Liitunud: 31 Juul 2021, 19:12
Tsikkel: R 1250 GS Adventure
Asukoht: Rapla
Tänanud: 53 korda
Tänatud: 82 korda

Re: NOLAN kiivrid

Lugemata postitus Postitas kiilas »

Nolani teemaga seoses meenus mulle, et suvel kui Tartu MC39 heategevuslik sõit oli, leidsin Tartu Raadi Terminali tanklast ühe Nolani N87 kiivri ninakaitse katte, vedeleb mul siiani elutoas laual, kui keegi arvab, et see võiks tema oma olla ja soov see endale saada, siis asukoht Rapla.
image.png
image.png
image.png
ilma selle katteta näeb siis asi selline välja
image.png
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Sõidu- ja lisavarustus”