NOLAN kiivrid

Kõik mis puudutab mootorratta sõiduks vajalikku varustust. Nii seda, mis mootoratturile selga käib, kui ka seda, mis usinad tsiklistid oma rataste külge kruvivad. Mootorratturi kiivrid, kindad saapad ja joped. Räägi mootorratturitega.

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

Teema algataja
Võnnu
Postitusi: 292
Liitunud: 21 Sept 2004, 21:45
Tsikkel: otsimisel...
Asukoht: Saue/Saku
Kontakt:

NOLAN kiivrid

Lugemata postitus Postitas Võnnu »

Kuna siin oli teema HELDI kiivrite kohta siis mind hakkas huvitama selline firma nagu NOLAN. Tore oleks kui oskaksite kirjutada, et kas on usaldusväärne ja kvaliteetne firma. Mingit konkreetset mudelit ei mõtle vaid rohkem nagu üleüldist arvamus/muljet. Kas tasuks osta?


Mini 50v -> Zid 50 pilot 00' -> Aprilia Futura AF1 125cc 94' -> Yamaha DT 125 01' -> Suzuki GSX600F 93' -> Suzuki GSXR1000 03' -> Honda Varadero 1000 00' -> Suzuki GSF650S Bandit 05' -> KTM 990 SMT 09'
Kasutaja avatar

treener
Postitusi: 12
Liitunud: 10 Juul 2006, 22:54
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas treener »

Kasutan ise Nolanit. Samuti paljud minu tuttavatest. Ju siis on usaldusväärne kui rahvas kasutab. Ise valisin küll väljanägemise järgi. Ühe hooaja olen sõitnud, kaebusi ei ole. Vastu kive pole küll paraku tagunud.

Flatu

Lugemata postitus Postitas Flatu »

oman 3,.5 kst lahtikäivat nolani. Täita kobe,päikese visiir jne. heli peab kah normaalselt.Mina olen firma kohta ainult head kuulnud...
Kasutaja avatar

fotek
Postitusi: 637
Liitunud: 26 Mai 2005, 09:42

Lugemata postitus Postitas fotek »

ma valisin küll kiirvi sellejärgi, kuidas peakujuga sobib, mitte firmanime järgi.


edit: tegu Nolaniga jah
Siim
#609

spec

Lugemata postitus Postitas spec »

Olen siis esimese hooaja sõitnud NOLAN N83 Tribe nimelise kiivriga. Põhjus, miks ma selle kiivri ostsin, oli suht lihtne - see oli ainukene, mis mulle absoluutselt sobis, ja samal päeval oli vaja minna esimest proovisõitu tegema. Mul on mingi teema selle peakujuga, et proovid mõne teise tootja kiivrit, ja olgu kasvõi XXL, aga vot ei mahu pähe (v.a. muidugi REEVU MSX1, mis sobis peaaegu ideaalselt, aga oma 6k hinnaga jäi tol hetkel natukene kaugeks ja XL tundus veidi suur olevat ikkagi). Pigistasin siis järjest neid 3-4 k hindadega erinevate tootjate kinniseid kiivreid pähe, eranditult kõik XL-XXL suurused, ja no ei osta sellist kiivrit, mida pead iga kord hakkama nägu punane pähe vägistama. Nolan-i XL läks pähe väga lihtsalt aga tundus veidi suur. Proovisin ka L-i, mis sobiski mulle ideaalselt. Oma ~2300 hinnaga ta küll erilist usaldust ei tekitatud, kuid samas oli see ainuke variant sellel hetkel.

Peale esimest paari nädalat hakkasin ka ära jagama, mis ta nii hästi pähe läheb - tal on alumine osa väga lai, ja see põhjustab ka päris suurt tuulemüha... Samuti ei usu ma, et lai ava oleks parem kukkumise korral... Esimestel kordadel pikki otsi lastes vilisesid kõrvad veel ka teisel päeval. Õhutusavadest, need 3 mis pea peal asuvad, tunduvad päris mõttetud olevat - st mina ei tunne erinevust, kui need on lahti või kinni. Samuti ei taha äärmised avad enam korralikult lahti seista... Lõua otsas asuvad õhutusavad töötavad hästi ja hoiavad visiiri seest puhtana, isegi nüüd kui ma lolli peaga suutsin visiiri seest puhastama hakata ja eemaldasin sellega muidugi kogu selle antifog kaitse... Alla 50km/h peab hetkel sõitma visiir natuke lahti.

Maksin selle kiivri eest ~2050 krooni kanti ja selle raha eest on teda minuarust küll. Samas olen kindel, et kusagil kevade poole ostan uue kiivri ja sedakorda mõne korralikuma. Samast hinnaklassist olen veel proovinud 2 kiivrit - nendele eelistaksin kindlasti Nolanit. Kasvõi eemaldatava sisu pärast...
Kasutaja avatar

pacaan
Postitusi: 976
Liitunud: 25 Veebr 2005, 12:15
Tsikkel: ZX12R turbo
Asukoht: Tallinn / Eesti
Tänatud: 1 kord
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas pacaan »

ise olen kaks korda ühe ja sama Nolan kiivriga kukkunud, lisaks on see paar korda niisama maha kukkunud - tulemuseks kriibitud värv kuid mõrasid vms ei ole, pea ka terve.

Usun, et turvaline on too mudel küll (maksis paar aastat tagasi ca 3k). NB! tegelikult muidugi kukutud kiiver tuleks ära visata ja uus osta aga oli hooaja lõpp juba :roll:

Olen veel proovinud kasutada odavama otsa AGV-d (ca 3k) ja muid tuhandeviiesajase hinnaklassi kräpp-kiivreid (IXS, Shiro jms) - minu NOLAN neist kindlasti parim (minu jaoks), mugavaim, kõige vaiksem, hea ventilatsiooniga.

Usun, et hinnaklassis 2,5-3,5k võiks NOLAN olla üks parimaid Eestis pakutavatest.
8,64 @ 1/4 - Kawasaki ZX12R turbo
9,09 @ 1/4 - Suzuki Hayabusa turbo
9,8x @ 1/4 - Kawasaki ZX6R
Kasutaja avatar

sang
Postitusi: 1796
Liitunud: 18 Veebr 2004, 11:01

Lugemata postitus Postitas sang »

Usun, et hinnaklassis 2,5-3,5k võiks NOLAN olla üks parimaid Eestis pakutavatest.
samas on Nolani maaletooja Loodusinvest raudselt kõige kehvemini klienti suhtuv motovarustusega hangeldav asutus Eestimaa pinnal. Ma proovisin korra neil kiivrit osta, aga nad ei tahtnud mulle müüa ja nii jäigi kaup katki.
Kasutaja avatar

pacaan
Postitusi: 976
Liitunud: 25 Veebr 2005, 12:15
Tsikkel: ZX12R turbo
Asukoht: Tallinn / Eesti
Tänatud: 1 kord
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas pacaan »

sang kirjutas:
samas on Nolani maaletooja Loodusinvest raudselt kõige kehvemini klienti suhtuv motovarustusega hangeldav asutus Eestimaa pinnal. Ma proovisin korra neil kiivrit osta, aga nad ei tahtnud mulle müüa ja nii jäigi kaup katki.
:( mnjah, selles on Sul küll õigus, et seal käies kipub jääma mulje, et firmat on keegi poolvägisi sundinud motokaubaga tegelema. Äkki saed/niidukid lihtsalt kasumlikum kaup ja sellest viitsimatus müügitöös? 8)
8,64 @ 1/4 - Kawasaki ZX12R turbo
9,09 @ 1/4 - Suzuki Hayabusa turbo
9,8x @ 1/4 - Kawasaki ZX6R
Kasutaja avatar

saabastegakass
Postitusi: 129
Liitunud: 27 Aug 2004, 10:42
Tsikkel: Ducati ST2 "Kati"
Asukoht: Pärnumaa

Lugemata postitus Postitas saabastegakass »

pacaan kirjutas:
:( mnjah, selles on Sul küll õigus, et seal käies kipub jääma mulje, et firmat on keegi poolvägisi sundinud motokaubaga tegelema. Äkki saed/niidukid lihtsalt kasumlikum kaup ja sellest viitsimatus müügitöös? 8)
Saed/niidukid jms. ON kasumlikum mudru kui motovarustus. Motovarustusega tegelevad mõned firmad lihtsalt entusiasmist, näituseks on mõni omanikest mootorrattur vms.

Mina Loodusinvesti üle ei kaeble - tegin küll muidugi endale asja ennemalt selgeks (niivõrd, kui internet seda võimaldas).
Kasutaja avatar

Kri$o$
Postitusi: 558
Liitunud: 18 Okt 2005, 09:42
Tsikkel: rod ja pooleli xs
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas Kri$o$ »

minu arust pakub loodusinvest nolani kiivreid suhteliselt soodsalt. võttes lahti kasvõi louise kiivrite hinnad (konkreetselt võrdlesin nolani, lazeri ja schuberti lahtikäivaid nii mujal kui eestis), siis eestis saad mujal sama hinnaklassi nolani võrreldavatest mõnevõrra odavamalt kätte. tegemist on kas konkurentide ahnusega või loodusinvesti omaniku sooviga motovarustust suht soodsalt müüa. endal siis nolani lahtikäiv n102, probleeme pole olnud, ainuke teema on suht kõrge müratase (võrreldes schuberti conceptiga). õhutus toimib, sisu pestav, istub minu euronormidele mittevastava kolba otsas väga mugavalt. vihmaga sõites on uduvaba, küll tekkis mingi kerge udu pikemalt paigal olles kinnise visiiriga (selle vastu küll aitab visiiri nõksu võrra avamine). päikesevisiir on hea, ainult siin peab ise paigaldama päikesevisiiri siseküljele 1-2 kumminuppu (nagu näituseks mööblil uste paukumise vältimiseks on), muidu jätab päikesevisiiri serv selle all olevale visiirile kriimud peale.
Sex is like a card game, if you don't have a good partner, then you better have a good hand ...
I don't give a shit, I don't take any shit, I'm not in the shit busines!
Kasutaja avatar

saabastegakass
Postitusi: 129
Liitunud: 27 Aug 2004, 10:42
Tsikkel: Ducati ST2 "Kati"
Asukoht: Pärnumaa

Lugemata postitus Postitas saabastegakass »

Mul ka N102 ja ainuke nurin ehk tulekski müra koha pealt. Kuid ka selle vastu rohi - kõrvatropid, maksavad vähe, aitavad palju.
Kasutaja avatar

fotek
Postitusi: 637
Liitunud: 26 Mai 2005, 09:42

Lugemata postitus Postitas fotek »

Nuh paneks omaltpoolt kirja, et ise ostsin kiivri sama firma Tartu poest.

Seal sattusin mingi motofanaatikust naismüüja kätte, kes pidas mulle endurovarustusest umbes pooletunnise loengu ja tegi lõpuks veel arvest päris korralikult alla.
sang kirjutas:
samas on Nolani maaletooja Loodusinvest raudselt kõige kehvemini klienti suhtuv motovarustusega hangeldav asutus Eestimaa pinnal. Ma proovisin korra neil kiivrit osta, aga nad ei tahtnud mulle müüa ja nii jäigi kaup katki.
Siim
#609
Kasutaja avatar

Teema algataja
Võnnu
Postitusi: 292
Liitunud: 21 Sept 2004, 21:45
Tsikkel: otsimisel...
Asukoht: Saue/Saku
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Võnnu »

Muidu oli mul mõte osta kuskil 3k maksev lahtikäev kiiver koos päiksevisiiriga. Et kunagi sai seal loodusinvest käidud ja kiivreid vaadatud. Pole nagu teisi firmasid näinud kes müüksid lahtikäivaid kiivreid koos päiksesirmiga ja seda kuskil 3k eest. Päris mingit hiina crappy ka ei osta.
Mini 50v -> Zid 50 pilot 00' -> Aprilia Futura AF1 125cc 94' -> Yamaha DT 125 01' -> Suzuki GSX600F 93' -> Suzuki GSXR1000 03' -> Honda Varadero 1000 00' -> Suzuki GSF650S Bandit 05' -> KTM 990 SMT 09'
Kasutaja avatar

saabastegakass
Postitusi: 129
Liitunud: 27 Aug 2004, 10:42
Tsikkel: Ducati ST2 "Kati"
Asukoht: Pärnumaa

Lugemata postitus Postitas saabastegakass »

Airoh SV55
selle hind jäi ka sinna 3k kanti.
Yamu keskuses nägin (ja proovisin pähe) viimati sellist. Automaailmas olen ka vilksamini näinud.

tootja link
Kasutaja avatar

Kri$o$
Postitusi: 558
Liitunud: 18 Okt 2005, 09:42
Tsikkel: rod ja pooleli xs
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas Kri$o$ »

hinnapoliitika teemal veel kord sõna võttes on louises pakkumises airoh sv55 hinnaga 200 euri, nolan 102n hinnaga 285 euri ja schubert c2 399 euri ning concept 270 euri. eestis on hinnad vastavalt airohil sv55 ca 3000 eegu ringis (nagu keegi eelpool mainis), nolanil 3225 eeku ja schubertil c2 6300 eeku ning concept 4200 eeku. üldiselt on ka teistes online poodides hindade suhe sarnane louisiga. selle tausta järgi tundub nolani hinnatase eestis vägagi soodne olevat.

ps. ei oma mingit suhet loodusinvesti omanike ega ka müüjatega. lihtsalt endale kevadel uut kiivrit otsides jäi muu hulgas silma ka hinnatase.
Sex is like a card game, if you don't have a good partner, then you better have a good hand ...
I don't give a shit, I don't take any shit, I'm not in the shit busines!
Kasutaja avatar

Teema algataja
Võnnu
Postitusi: 292
Liitunud: 21 Sept 2004, 21:45
Tsikkel: otsimisel...
Asukoht: Saue/Saku
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Võnnu »

Ma vaatan, et see Airohi sv55 on väga kena kiiver ja kui te mainite, et ta maksab kuskil 3k juures siis lähen kindlasti seda yamusse vaatama. Nolanile tasuks ka ikka pilk peale visata, aga endale tundub, et kui valida oleks Airohi või Nolani vahel siis Airoh on vast tegijam firma või ma eksin?

Pilt
Mini 50v -> Zid 50 pilot 00' -> Aprilia Futura AF1 125cc 94' -> Yamaha DT 125 01' -> Suzuki GSX600F 93' -> Suzuki GSXR1000 03' -> Honda Varadero 1000 00' -> Suzuki GSF650S Bandit 05' -> KTM 990 SMT 09'
Kasutaja avatar

saabastegakass
Postitusi: 129
Liitunud: 27 Aug 2004, 10:42
Tsikkel: Ducati ST2 "Kati"
Asukoht: Pärnumaa

Lugemata postitus Postitas saabastegakass »

HannesN kirjutas:
kui valida oleks Airohi või Nolani vahel siis Airoh on vast tegijam firma või ma eksin?
tegelt on Nolan natsa tegijam, lihtsalt kohaliku maaletooja hinnapoliitika seab ta Airoh'ga enam-vähem samale pulgale. Väljasmaal ei häbeneta sama asja eest rohkem küsida, ja ostaid leidub

pisuke täiendus kah:
Nolani päikesevisiir on väljaspool tavavisiiri, teatud situatsioonides võib see tekitada vilisevat heli (mis kõrvatroppide kasutamisel küll ei häiri üldse), saab sopaseks ja võib puutuda vastu tavavisiiri (vt. kellegi kommentaar ülalpool)
Airoh päikesevisiir tegelt ei ole nii edev kui ülaltoodud pildil (üldjuhul tavaline suitsuhall vms.)
Viimati muutis saabastegakass, 12 Okt 2006, 16:53, muudetud 1 kord kokku.

pulsar
Postitusi: 345
Liitunud: 22 Sept 2004, 15:17
Tsikkel: GSF 1200 N

Lugemata postitus Postitas pulsar »

Kas Airohil see päikesesirm üles ka liigub, muidu peab pimedas kiivri kuklasse lükkama? :lol:
Kasutaja avatar

Teema algataja
Võnnu
Postitusi: 292
Liitunud: 21 Sept 2004, 21:45
Tsikkel: otsimisel...
Asukoht: Saue/Saku
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Võnnu »

pulsar kirjutas:
Kas Airohil see päikesesirm üles ka liigub, muidu peab pimedas kiivri kuklasse lükkama? :lol:
Kindlasti käib! Peab käima! muidu oleks pimedas ilma selle kiivrita ohutum sõita.
Mini 50v -> Zid 50 pilot 00' -> Aprilia Futura AF1 125cc 94' -> Yamaha DT 125 01' -> Suzuki GSX600F 93' -> Suzuki GSXR1000 03' -> Honda Varadero 1000 00' -> Suzuki GSF650S Bandit 05' -> KTM 990 SMT 09'

Rein
Postitusi: 1244
Liitunud: 03 Aug 2003, 23:24
Tsikkel: Valkyrie
Asukoht: LÕUNA- eesti/ neprrrr, Honda F6 Valkyrie, Yamaha XVS 125 DragStar, ex-yam fj1200
Tänatud: 1 kord
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Rein »

Airohil on lõua alune lahti, nolanil on seal lapakas. Airohil võib sealt tuult ja tolmu keerutada visiiri taha.

intz
Postitusi: 298
Liitunud: 10 Juul 2004, 09:50
Tsikkel: V POWAA
Asukoht: Tartu
Tänanud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas intz »

Ei näinud mõtet uut teemat teha. Kus lisaks Lõunakeskuse Autoringile veel Nolani kiivreid Tartus müüakse?

Hitchiker
Postitusi: 535
Liitunud: 24 Sept 2003, 10:31
Tsikkel: suzuki gsr600

Lugemata postitus Postitas Hitchiker »

Noh ossin naisele kah Nolan 102 mudeli, minu jaoks on nats veider. Kiiver ise paras, aga nina on 100 km /h vastu visiiri. Müratase ..ei oska kosta kuna mul rattal klaas viskab kõik kiivrisse, niet pole suurt vahet millega sõita, natike tundub enda shuberth speed vaiksem. Hinnatasemelt..kauplesin loodusinvestis veits..ja sain 3 kiloga. louisis maksis miski 295 euri..niiet soovitan loodusinvesti. Lisaks selle poe kohta..olen sealt ostnud miski 4 kiivrit ja iga kord saanud korraliku teeninduse, otsitakse vajalik number laost ja ei viriseta kordagi, et miks ma raisk ei osta (noh ma ikka valin ju tavaliselt). Viimase kiivri ostsingi tegelikult lihtsalt tänu heale teenindusele.
Eile sattusin tuttavaga automaailma Airohi uurima, see mida tema vaatas oli avatava lõuaosaga, mis tähendas tegelikult eemaldatavat lõuaosa, marki ma ei oska öelda. See kiiver oli ilma lõuaaluse tuuleklapita ja tundus kudagi vedel, millega ma EI tee Airohit maha. Pean siinkohal oma ignorantsi tunnistama, aga ma pole kunagi Airohiga sõitnud.
Nolani kiituseks pean alati seda rihmakinnitust kiitma, lissalt kuradi mugav on, 102mudel evib visiiri all veel antifogi eraldi klaasi mis on ka mu arust kasuks, kui seda vahetada vaja peaks olema (samas ma ei kujuta ette, kui see vahe liivasodi täis peaks minema). Edasi mõeldes on Nolanil ka intercomi valmidus olemas ..kuigi sitaks kirves, aga see on eraldi teema.
Kokkuvõte: Nolan on päris korralik kiiver ja Loodusinvest ei ole minu silmis teenindusega halvasti silma paistnud. (Ei oma mingeid perekondlikke ega majanduslikke sidemeid loodusinvestiga kahjuks)
Telefon 56681119
lisavarustuseks GSR600

NB

Lugemata postitus Postitas NB »

Jahh, loodusinvest on tõepoolest täitsa ok. Aga mul endal ka teiseks ehk põhikiivriks N102, lõuale on seal tõepoolest vähe ruumi. Müratase on täitsa OK. Võrreldes muidu minu teise kiivri Kiwi Stealth-iga(kahju, et seda kiivritootjat enam vist ei eksisteeri) on ainuke pluss avatav lõug. Kiwi on vaiksem ja ruumi on ka hingata. Samas Nolan käitub turbulentsides kuidagi neutraalsemalt :? igatahes pole tegu päris sita kiivriga minuarust :)
Kasutaja avatar

maru
Postitusi: 65
Liitunud: 14 Sept 2005, 18:58
Asukoht: Tallinn

Lugemata postitus Postitas maru »

Tere siine pere.
Ei hakanud uut teemat ülesse kruttima,aga mure järgmine:sai siin 3 kuud tagasi soetatud kiiver nolan n103 igati hea kiiver, AGA ükspäev linnas sõites,tuli tahtmine visiir ülesse tõsta-ülesse ma visiiri sain - tundus et kõik ei ole õige ,jäin seisma ,võtsin kiivri peast ja oh imet.Visiiri lukustus nupp oli kadunud st. visiir oli ühelt poolt lahti (lipendas).pöördusin teemaga Looduse poodi ,et sealt uus nupuke osta -tellida.Vastuseks sain et varuosana seda ei ole.
Pöördun nüüd siis teie poole küsimusega ,kus ma selle nupu saan?Minema kiivrit tootvasse tehasesse??Kas on kellelgi sama juhtunud ja on pakkuda välja mingi alternatiiv(nupule),või kogub tolmu kellelgil analoogne vana kiiver (avariiline)ja see kiiver ei vaja seda nuppu enam :) Karotse ,on kellelgil mingi lahendus välja pakkuda,ei hakka uut kiivrit sp. ostma.Ette tänades

jawa->yamaha 600 xj->yamaha 600 fazer -suzuki marauder 800
sõidan ja ei mölise
Kasutaja avatar

maru
Postitusi: 65
Liitunud: 14 Sept 2005, 18:58
Asukoht: Tallinn

Lugemata postitus Postitas maru »

Tere siine pere.
Ei hakanud uut teemat ülesse kruttima,aga mure järgmine:sai siin 3 kuud tagasi soetatud kiiver nolan n103 igati hea kiiver, AGA ükspäev linnas sõites,tuli tahtmine visiir ülesse tõsta-ülesse ma visiiri sain - tundus et kõik ei ole õige ,jäin seisma ,võtsin kiivri peast ja oh imet.Visiiri lukustus nupp oli kadunud st. visiir oli ühelt poolt lahti (lipendas).pöördusin teemaga Looduse poodi ,et sealt uus nupuke osta -tellida.Vastuseks sain et varuosana seda ei ole.
Pöördun nüüd siis teie poole küsimusega ,kus ma selle nupu saan?Minema kiivrit tootvasse tehasesse??Kas on kellelgi sama juhtunud ja on pakkuda välja mingi alternatiiv(nupule),või kogub tolmu kellelgil analoogne vana kiiver (avariiline)ja see kiiver ei vaja seda nuppu enam :) Karotse ,on kellelgil mingi lahendus välja pakkuda,ei hakka uut kiivrit sp. ostma.Ette tänades

jawa->yamaha 600 xj->yamaha 600 fazer -suzuki marauder 800
sõidan ja ei mölise
Kasutaja avatar

-PitBull-
Postitusi: 1186
Liitunud: 10 Mär 2006, 21:59
Asukoht: Ida-Virumaa

Lugemata postitus Postitas -PitBull- »

Enda suomy kiivrile otsisin välismaa netipoodidest. Ostma pidin mõlema poole omad, sest üksikult ei müüdud.

Pilt


Riga->Planeta 5 1991->Jupiter 2K 1968-> R1 2005->Honda CBR600RR 2004
Kasutaja avatar

Vidget
Postitusi: 982
Liitunud: 26 Mai 2007, 19:55
Tsikkel: Kawasaki Z900
Asukoht: Tartu
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas Vidget »

Kiivril garantiid ei ole enam? See peaks nagu garantii alla minema.

Let the good times roll.

Kasutaja avatar

sang
Postitusi: 1796
Liitunud: 18 Veebr 2004, 11:01

Lugemata postitus Postitas sang »

Umbes viisaastak tagasi kaotasin samuti oma tollasel Nolani kiivril (marki ei mäleta) keset sõitmist ühe visiiriklambri ära. Ja ka vastus müüja poolt oli sarnane: netu, i ne budet. Ei jäänudki muud üle kui ühel sügisõhtul sai ise uus klamber nokitsetud, kasutades selleks üht pisemat polti, paari mutrit ja mitmeid plastist hammasrattaid tühjade printeritahma kassettide küljest. Mitte et tulemus oleks ilus tulnud, aga töötas.

Kasutaja avatar

retro
Postitusi: 924
Liitunud: 27 Juun 2005, 18:20
Tsikkel: Tiger885, külkaIŽ
Asukoht: Kohatu
Tänanud: 16 korda
Tänatud: 30 korda
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas retro »

N103 peaks olema alla poole aasta väljas olnud, seega vaevalt ta kellelgi kapipeal juba tolmu jõuab koguda. ja varuosadena Nolan eraldi tükke tõesti ei kipu müüma. Kas sa garantiist rääkisid? Pigem õnnestuks see sinna alla suruda. Teine võimalus on tõesti see ise valmis nikerdada.

Kasutaja avatar

maru
Postitusi: 65
Liitunud: 14 Sept 2005, 18:58
Asukoht: Tallinn

Lugemata postitus Postitas maru »

ehh,garantii peaks kestma jah,aga kas ma selle tseki ülesse leian!!!!eks annan teada mis sai

.....asi nii kaugel ,et nupp tehasest tellimisel-ootame :D

Viimati muutis maru, 01 Juul 2008, 11:40, muudetud 1 kord kokku.
jawa->yamaha 600 xj->yamaha 600 fazer -suzuki marauder 800
sõidan ja ei mölise
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Sõidu- ja lisavarustus”