1. leht 1-st
Suri välja
Postitatud: 20 Mai 2007, 20:47
Postitas jonkur
Masinaks keeway matrix, sõitsin mingi 5km mõõda pool-augulist teed ja kui ristmik tuli, võtsin käe pedaalilt ära ning mootor suri välja, kiirus oli mingi 70km/h kui välja suri. Sõitsin kiiresti teeserva ja pidurdasin hoo kiiresti maha, et summuti õhku ei lendaks. Igatahes, panin uuesti käima, ja mingi imelik kolin oli sees, nagu mingi polt oleks kuskilt lahti, hääl tuli variaatori poole pealt, kui hakkasin rollerit garaaži viima, oli tal tippkiirus ikka sama ja kui ma kohale jõudsin, oli see imelik kolin kadunud
Tahaks teada võimalike põhjuseid, mis selle tekitasid ja palun mitte käskida mul otsingut kasutada

Postitatud: 20 Mai 2007, 20:57
Postitas Kala
ega jah, kui masin välja sureb, siis tavaliselt kipub summuti õhku lendama.
no kamoon

Postitatud: 20 Mai 2007, 21:33
Postitas jonkur
Kala kirjutas:ega jah, kui masin välja sureb, siis tavaliselt kipub summuti õhku lendama.
no kamoon

usu mind, sõber tegi nalja, lülitas mootori sõidu ajal välja, sõitis mingi 100m ja pani uuesti käima ning sumpa lendas õhku

Postitatud: 20 Mai 2007, 21:43
Postitas raitonrait2
jonkur kirjutas:Kala kirjutas:ega jah, kui masin välja sureb, siis tavaliselt kipub summuti õhku lendama.
no kamoon

usu mind, sõber tegi nalja, lülitas mootori sõidu ajal välja, sõitis mingi 100m ja pani uuesti käima ning sumpa lendas õhku

vb bensiin jookseb siis kudagi sumbutisse ja esimene plahvatus syytab selle

Postitatud: 20 Mai 2007, 22:10
Postitas Loff
raitonrait2 kirjutas:jonkur kirjutas:Kala kirjutas:ega jah, kui masin välja sureb, siis tavaliselt kipub summuti õhku lendama.
no kamoon

usu mind, sõber tegi nalja, lülitas mootori sõidu ajal välja, sõitis mingi 100m ja pani uuesti käima ning sumpa lendas õhku

vb bensiin jookseb siis kudagi sumbutisse ja esimene plahvatus syytab selle

mis te arvate, kuidas muidu tsiklitega paugutatakse......et mis te arvate, mis seal sumparis pauku teeb????? siinkohal vastan ka: põlemata küttesegu.
Postitatud: 20 Mai 2007, 22:18
Postitas J00N@$14
ei no seda on teada, et põlemata küttesegu plahvatav seal sumpas aga ta lihtsalt ütles seda nii imelikult. nagu lendaks sumpa pooleks ja pool rolllut oleks kuksil võsas ripadeks. See selleks. Jäägem teemasse!
Postitatud: 21 Mai 2007, 01:11
Postitas Urbanstyle
Muide mul oli sama jama ükskord seoses auguliste teedega, ei tea mis juhtus aga roller läks jõuetuks ja variaatoris käis räige kragin, pärast tuli jõud lõpukiirusel tagasi ja siis läks asi nati paremaks, aga tihti liikus kuni 20km/h jõuetult, praegu on kõik tipp top, arvatavasti on põhjus selles et variaatoris on rullikud nii kulunud, et mõni neist võis lennata sinna valetpidi.
Postitatud: 21 Mai 2007, 08:23
Postitas stop
Võibolla starteri "pendiks" rappus kruusateel paigast ja kolises..Koju jõudes logises pessa tagasi