Hälvik-autojuhid

See on kommuuni see osa, kus saab motovaba juttu ajada.

Moderaator: Moded

erkil
Tänatud: 4 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas erkil » 11 Mai 2019, 13:46

Nah' te siis sõidate selliselt, et jääte kuni rohelise tuleni autode vahele töllerdama :) Kui sa ikka esimeseks sõidad, siis see tähendab, et seisad ilusti vahetult esimese auto ees ja sealt ei ulatu ükski auto jala peale sõitma. Enne sõidab tagumisse rattasse, aga see on juba teine case.

Aga üldiselt hea teade, et pruuni Trafficu osas tuleb silmad lahti hoida, Petsi tee ja Smuuli rist jääb igapäevasele marsruudile.

Kasutaja avatar

Stealth
Tsikkel: Bandit 1200cc
Tänanud: 4 korda
Tänatud: 10 korda

Lugemata postitus Postitas Stealth » 12 Mai 2019, 08:36

erkil kirjutas:
11 Mai 2019, 13:46
Nah' te siis sõidate selliselt, et jääte kuni rohelise tuleni autode vahele töllerdama :) Kui sa ikka esimeseks sõidad, siis see tähendab, et seisad ilusti vahetult esimese auto ees ja sealt ei ulatu ükski auto jala peale sõitma. Enne sõidab tagumisse rattasse, aga see on juba teine case.
Ja kui juba esimeseks pressida, siis peab korralikult eest ära ka minema.
Kui välja suretad, siis oledki kerge pahameele ära teeninud.

oxide
Tsikkel: GSX R 1000

Lugemata postitus Postitas oxide » 12 Mai 2019, 12:05

Stealth kirjutas:
12 Mai 2019, 08:36
erkil kirjutas:
11 Mai 2019, 13:46
Seda muidugi, oli lihtsalt veidi segane olukord kus mitmekesi ei mahtunud päris ette. Jäin osaliselt auto kõrvale, ei suretanud välja. Lihtsalt tüüp autoga sõitis meelega otsa ja hakkas parastama. Ega ma otseselt süüdlast ei otsigi, lihtsalt õpetlik lugu mulle, et nii rohkem seisma ei jää,sest kunagi ei tea kelle otsa sattud.
Kasutaja avatar

simp
Toetajaliige
Tsikkel: sv1000n
Tänanud: 89 korda
Tänatud: 108 korda

Lugemata postitus Postitas simp » 12 Mai 2019, 12:35

Stealth kirjutas:
Meenub lugu aastast X, kus tondi selveri kõrval sai esimeseks mindud, kõik nagu normaalne ja kui roheliseks läks hakkas ratas liikuma, aga ilget poos ja suri paari meetri peal välja. starter - mitte paukugi, hüppasin maha ja lükkasin üle ristmiku ja teeserva. Oli ikka häbi küll :)

Süüdlaseks reservikraan. Täpselt sellel hetkel sai otsa ja oleks pidanud reservi peale keerama :)
Kasutaja avatar

Madlobster
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 275 korda
Tänatud: 314 korda

Lugemata postitus Postitas Madlobster » 12 Mai 2019, 14:51

andke siis teada, kuidas kohvi maitses ;)
Ise pean kahjuks Eesti tolmu mõneks ajaks jalgadelt pühkima.
üks alla, viis üles
Parem kaotada sekund elust, kui sekundiga elu :idea:

Luxor
Tsikkel: Tomos Funsport/ NT700V
Tänatud: 3 korda

Lugemata postitus Postitas Luxor » 12 Mai 2019, 14:54

Madlobster kirjutas:
12 Mai 2019, 14:51
andke siis teada, kuidas kohvi maitses ;)
Ise pean kahjuks Eesti tolmu mõneks ajaks jalgadelt pühkima.
Tavai! Niipea kui tsiklineerun, siis käin ära! :bsmile: Seniks head jalgade pesu!
Tore on olla oluline, veel olulisem on olla tore!

Elevant
Tsikkel: Honda CBR1100XX
Tänanud: 3 korda
Tänatud: 3 korda

Lugemata postitus Postitas Elevant » 18 Mai 2019, 02:23

Stealth kirjutas:
Ma üldiselt väga ette ei trügi, aga mõned korrad tehtud ja nendest kahel korral ka ratta kiire stardi ideega välja suretanud(Vabaka-Pärnu mnt rist Pääskülas). Viimase põhjuseks võimas ratas+algaja juhi kombo, ei taha startida selili maandumise või liivase osa peal väikese burnout'iga(sõidukogemust 2100km+ autokool, 7 aastat enne ratta ostu).. Minu õnneks sattusin mõlemal korral vägagi muhedate autojuhtide otsa, ootasid ilusasti ära, kuni uuesti ratta käima(õnneks käivitub kiiresti) ja ohutussaarelt starditud sain. Loo moraal muidugi see, et ära trügi, kui ei oska. :D

will111
Tänanud: 6 korda
Tänatud: 183 korda

Lugemata postitus Postitas will111 » 18 Mai 2019, 02:44

eks ole ka vahel ratas välja surnud foori all...aga no olgem ausad, ma saan sealt foori alt isegi koos väljasuretamisega kokkuvõttes kiiremini minema kui suurem osa auto roolis istuvaid telefoni näppijaid või muidu ohhoosid oma tavaprotseduuridega :D sureb välja, sidur sisse, sekund ja käib ning läinud olengi. nii mõnedki kükitavad autoga lihtsalt igaks juhuks 3 sekundit rohelise foori all enne kui isegi autol sidurit üles laskma hakkavad. ju otsivad käigukangi või mõtlevad millise jala all mis pedaal nüüd oligi. just see jokutamine onü ks peamine põhjus miks alati ja igal võimalusel autoderivi ette sõidan. kusjuures pole üldse harv juhus see kui kuskilt foori alt stardin ja kuna ei mune, ei huijoobita 200 meetrit 30ga siis jätkan ka järgmise foori alt ilusti rohelisega. kuskil kaugel tahavaatepeeglis teosammul veniv autodejoru aga istub järgmise punase all maha. päris palju on selliseid fooritsükleid tallinnas. mõni ime, et tsikliga jõuab linnale 3 tiiru peale teha selle ajaga kui autoga esimest tiiru lõpetad

ttt
Tänanud: 24 korda
Tänatud: 11 korda

Lugemata postitus Postitas ttt » 20 Mai 2019, 22:28

Kui see foori all esimeseks sõitmine juba teemaks tuli, siis ma olen viimasel ajal vaadanud, et päris popp on startida ristmikule punase tulega. Pärnu maanteel Kosmose ristmikul suunaga linna poole on see naljakas koht, kus algab vist idee poolest jalgrattarada (tähistatud nagu ei ole). Kuna olen seal ühe korra hooaja jooksul jalgratast näinud, siis on suht mugav kasutada seda kohta startimiseks. Lasen rahulikult sekund-paar varem startival bussil minna ja siis autorea rohelise tule süttides lähen, pole kunagi probleemi olnud. Aga nüüd on hakanud autoreas olevad autod ka startima koos bussiga, ehk nende jaoks punase tulega :D Ja mitte ainult, täna oli see haruldane päev, kus mu taga jäi seisma jalgrattur, ja ka tema startis ühistranspordi tulega (oleks loogiline kui buss ja jalgratta rada oleks kõrvuti, aga ei ole.. või on jalgrattale samad reeglid mis bussile?). Väga kummaline :D

Edit: mida soojemaks lähevad ilmad, seda imelikumaks läheb liiklus. Täna ootasin vasakpööret ühesuunalises kohas, kus sai teha tagasipöörde või vasakpöörde ja ristmikul seisev mersu laev hakkas mulle vastu sõitma, keelumärgi alt sisse. Vehkis veel kätega nah sa passid tõmba eest ära. Vaatasin et no kui tahad vastassuunas sõita mahud küll, siis ukerdas seal.. :roll:

Vasta

Mine “Vaba teema”