Hälvik- Mootorratturid

See on kommuuni see osa, kus saab motovaba juttu ajada.

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

tuman
Postitusi: 160
Liitunud: 02 Juul 2015, 09:17
Tsikkel: essveetuhatenn
Asukoht: Tartu
Tänanud: 43 korda
Tänatud: 27 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas tuman » 12 Juul 2018, 23:17

Mulle näiteks ei anna rahu rajaomaniku käitumine kes läks teise mehe tsiklil võtmeid eest kakkuma ja muid imetrikke tegema. Lihtne politseisse helistamine oleks ka ju soovitud tulemi saavutanud, eriti veel kui kõik seda lüket toetavad punktid reeglites kirjas millega seltsimees vabavõitleja ka ilmselt nõus oli enne rajale minekut.
Tundub selline pada sõimab katelt teema kus lihtsalt 2 vähe turskemat sorti egot mängus on.will111
Postitusi: 2910
Liitunud: 26 Veebr 2012, 02:54
Tänanud: 6 korda
Tänatud: 187 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas will111 » 13 Juul 2018, 06:17

Kalapea, jah kujutan väga hästi ette seda "järjekorda". KÕik need korrad kui mina olen käinud, on seal kella viiest kohal olnud umbes selline meeletu hulk nagu 3-4 tsiklit. Ülejäänud kaader kas pudeneb siis vaikselt juurde kuskil seal vahemikus 17.30 kuni 18.30...või siis väga kedagi rohkem ei tulegi. Kui tegu on mingite võistlustega siis pole selline aja leidmine aga ilmselt üldse mingi probleem, see lihtsalt arvestatakse ajakavasse sisse ja kogu moos.

Ajakulu? Ühe tsikli mõõtmiseks hinnanguliselt kuskil minut ilmselt. No tegelikult mõõtmise kui sellise peale ilmselt ei kulu sedagi, aga võibolla mingi "tule siia ja tee seda tegevused" võtavad kokku minut või paar ära. Aga mis selle ajakuluga siis on? Kui tahetakse mõõta ja nõutakse normidele vastavust siis tehku seda parem kompotentselt ja enne kellegi rajale laskmist ning otsustavalt. Mitte nii, et ma ostan pileti, laadin tsiklid maha ajan varustuse selga, lähen rajale ja sõidan soojaks ning siis peale paari ringi mingi ametnik tuleb mulle teatama, et kuule ikka ei sobi, sul siin ühel ringil läks üle normi...paki kokku ja mine koju. Krdi haige absurd ju, ma ei saa aru kuidas mõni inimene siin sellest aru ei saa. Mind ei huvita, et kuskilt mingi nurga alt "mingi seadmega" mingil hetkel tagantjärgi mõõdetakse seal midagi välja. Kõik need mõõtmised saab vajadusel teha ära enne rajale minekut ning korrektselt, kasutades kontrollitud seadet, arvestades mõõteveaga, näidates vajadusel ette mõõteseadme paberimajanduse jne. Ongi kogu stoori. Mõõdeseadme saab ka kuskile sinna office juurde välja panna koos väikese kasutusjuhendiga. Igaüks, kes kohale tuleb saab ise mõõtmise ära teha ja veenduda, kas tal on mõtet piletit ostma minna või mitte. Kui tarvis kasvõi paber näpus sealt samast seadmest. Toimivaid lahendusi on mitmeid ja pole just keeruline välja mõelda sellist, mille puhul klient ei peaks tundma nagu talle tahetakse ära panna. Raja omanik võib oma kasutuslepingutesse igasuguseid asju kirjutada, kasvõi seda, et kõik rajal siruli käinud tehnika on peale siruli käimist tema omand. Üks asi on millegi kuskile lepingusse kirjutamine ja teine asi on mõistlik ning jätkusuutlik ärimudel. Neil asjadel tasuks ikka vahet teha.

Kõik see kusjuures ei puuduta üldse asjaolu, et kui tõesti on üle siis on üle. Küsimus on asjaajamise korrektsuses ja toimingute loogilisuses.

Eraldi veel rääkides mürast ja normidest ja sellega seonduvast. Nähtavasti üsna suur hulk selle teema ümber seletajaid isegi ei tea, et müra on selline huvitav nähtus, et tal on omadus liituda, või vahel ka lahutuda. Seda kõike olenevalt müraallikate asukohast, sagedusest, ümber paiknevast, mõõtepunkti asukohast jne. Seega, kui me mõtleme näiteks mingi ringraja ürituse peale pärnu rajal, kus korraga on rajal peenestamas no näiteks 10 tsiklit. Kõik suht üksteise sabas kinni ja kõik annavad täiega kuuma siis mis te arvate, kas selle parve summaarne müratase on kõrgem kui 1,2 või 3 samasuguse masina oma, mis paiknevad näiteks täiesti erinevates raja punktides ja tõenäoliselt ka kiirendavad ning pidurdavad täiesti erinevatel momentidel. Kes tahab täpsemalt näha, mis juhtub kui 10 ühesuguse müratasemega allikat liituvad, võib minna siia ja katsetada http://www.sengpielaudio.com/calculator-spl.htm
Kui nüüd asi korrektne oleks siis peaks pärnus lubatud müratase juskui sõltuma korraga rajal olevate masinate arvust. Kui ei sõltu siis tegelikult teatud juhtudel lihtsalt vilistatakse normidele. Või on võistluste ajal keskkonnanõuded teistsugused kui muul ajal?
Kasutaja avatar

mx77
Postitusi: 7045
Liitunud: 25 Okt 2004, 16:50
Tsikkel: YZ250F, XV 750 Cafe Racer
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 121 korda
Tänatud: 181 korda
Kontakt:

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas mx77 » 13 Juul 2018, 09:47

Kalapea kirjutas:
will111 kirjutas:Just, ja seda tulekski teha. Panna seinale ning samuti tuleb sellised kontrollimised teha ära enne kui rahad makstud ja inimene juba rajale lubatud. Samuti oleks tegelikult inimlikult mõistlik lasta see üks õhtu selle 1 detsibellise üleolekuga ilmselt oma sõidud ära teha ning lihtsalt anda teada, et järgmisel korral pead omal midagi muutma.

Ühtlasi, auto24 võiks tegeleda oma tegemata jäetud töödega! ma olen täiesti veendunud, et raha tuleb neil hästi ja ei saa olla küll mingit head vabandust miks ei ehitata neid projektis ette nähtud müratõkkeid nõuetekohaselt välja. See oleks ju tegelikult korrektne lahendus probleemile.
Kujutad ette seda järjekorda ja ajakulu mis kulub selleks, et kella viiest terve hunnik rattaid enne kassasse lubamist ära peenestada.
Kui tekib kahtlus, et ratas on üle normi, kontrollitakse seda pit lane´il või kutsutakse lipuga maha ja mõõdetakse siis.

Kui on üle pole midagi teha, lööd käbid sumpsi või lähed sinna kus tulid. Mul on peale müravetot killerid kaasas, et selliseid ebameeldivusi vältida.
Willil on alati väga lihtsad lahendused varnast võtta, mis aga toimivad vaid arvutiklaviatuuri taga, mitte reaalses elus.

kalleu
Postitusi: 367
Liitunud: 13 Juul 2011, 00:59
Tsikkel: kruusale ja asfaldile
Tänanud: 38 korda
Tänatud: 55 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas kalleu » 13 Juul 2018, 21:06

Midagi üle mõistuse (kui mõistus just hargivahe kõrgusel ei asetse) seal ka pole.
Piisab kui teha müra mõõtmine võimalikuks ja lihtsaks enne rajatasu maksmist. Sealt edasi on juba sõitja otsustada - tahad kindlust siis tuled kõigepealt rattaga adminhoone juurde, rajatöötaja mõõdab müra ja maksad pärast mõõtmist (kui on normis). Kui oled endas kindel ja ei mõõda ja siis maha võetakse ning järelmõõtmisel on üle normi siis pole ka midagi vaielda ja oled oma rahast ilma. Ma arvan, et sellise võimalusega on kõik osapooled rahul. Ei tohiks ka rajahaldajale üle jõu käia need paar ratast päevas mõõta. Kõigil niikuinii pole vaja.
Kasutaja avatar

TiitX11
Postitusi: 329
Liitunud: 16 Aug 2015, 18:54
Tsikkel: Honda X11; Vulcan 2200
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 10 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas TiitX11 » 14 Juul 2018, 08:26

Mitu DB on see müra norm? Ma mõtlen tehn. ülevaatust. Kui poeg käis siis oli 4 db üle aga lasti läbi.
Tsikkel pole kunagi liiga võimas...........kui aga on, oled ise liiga vanaks jäänud

franz125
Postitusi: 2390
Liitunud: 29 Mär 2008, 19:37
Tsikkel: Mitmed
Tänanud: 15 korda
Tänatud: 98 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas franz125 » 14 Juul 2018, 11:02

See igal rattal erinev aga kui birkal kirjas pole siis vist 85db.
Kangutan kõveraid
VTR1000SP1.YamahaGTS selle suve sõiduriist.
VTX1800R potsataja(tjuunimisel)
98% müüdud Harleydest on ikka veel teedel....ülejäänud 2% jõudsid koju

Loadära
Postitusi: 394
Liitunud: 04 Okt 2005, 00:35
Asukoht: Sadulas: Keila-Kadrina
Tänanud: 18 korda
Tänatud: 41 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Loadära » 21 Juul 2018, 18:18

Tuttaval ema on siis äsja sellisesse ebameeldivasse olukorda sattunud! Seega igaks juhuks edastan loo siia ka, kuna siingi Rakvere kandi inimesi omajagu...


Tere.

Juhtunud on natuke halvamaiguline lugu. Täna (21.07.2018) sõideti otsa sõidupealt Rakvere politseimuuseumi ees minu ema Volkswagen Borale. Nii õnnetult, et oled suutnud kõveraks lausa sõita kärukonksu ja puruks stange ja liistud.
Tõenäoliselt ei jäänud sa ise ega ka su tsikkel terveks.

Kõigetipuks olid ka niikõva kuju, et võtsid oma katkise tsikli, istusid peale ja kihutasid minema. Politseisse on tehtud avaldus ja kaamerasalvestised saab hiljem. Anna pigem endast ise teada telefonil 53666450. Kui sind muudmoodi leitakse, on juba halvem.

Tsiklijuht sõitis musta baigilaadsega, seljas must T-särk millel suur pilt rinnal. Kaasas oli ka teine tsiklimees kes oli tsikliriietes.

Kui keegi tunneb ära ennast, või oma tuttavat, siis kirjuta sellest mulle postkasti.

...ja link tuttava Fb lehele:

Suzuki DR350- metsa all mähib küll...Triumph Street Trippe"R"- tsivilisatsioonis käimiseks :)
Kasutaja avatar

rannamees
Postitusi: 608
Liitunud: 21 Juun 2008, 15:42
Tsikkel: Fazer 1000
Asukoht: Lääne-Virumaa
Tänanud: 141 korda
Tänatud: 20 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas rannamees » 21 Juul 2018, 21:59

Loadära kirjutas:Tuttaval ema on siis äsja sellisesse ebameeldivasse olukorda sattunud! Seega igaks juhuks edastan loo siia ka, kuna siingi Rakvere kandi inimesi omajagu...
Jagasin Rakvere klubi FB lehele, ehk on abiks.
Pilt
Kasutaja avatar

reimps
Postitusi: 4693
Liitunud: 17 Juul 2007, 23:52
Tsikkel: Tuono V4R
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 150 korda
Tänatud: 443 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas reimps » 30 Juul 2018, 16:56

http://www.delfi.ee/news/paevauudised/l ... d=83201451

Kolmest juhtumist kaks seotud debiilikuga. Nii tore, et kroomimehed hoiavad tsiklimeeste lippu ikka kõrgel.
I have an opinion and I'm not afraid to use it
Allergic to stupid people

will111
Postitusi: 2910
Liitunud: 26 Veebr 2012, 02:54
Tänanud: 6 korda
Tänatud: 187 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas will111 » 30 Juul 2018, 17:50

"Põltsamaa vallas vingerdab mootorrattur teel, vehib jalgadega ja käitub igal moel väga ebaadekvaatselt" seda vaatepilti oleks tahtnud isegi näha. nagu aru saan siis kõigepealt vingerdas teel (rattata) vehkides jalgadega ja siis vingerdas ratta selga ning pani sellega pauku.

kusjuures huvitav küll, alles oli ju see smash. kuid selle üritusega seoses justkui väga palju mingisuguseid puusse paneku või pilt-eest-ära-peaga sõitmise uudiseid nagu ei tulnudki. (võimalik muidugi ei ma lihtsalt ei pannd neid tähele)
Nüüd aga "härrasmeeste" ehk kroomimeeste üritus ja suur osa sõidab sealt jommis peaga laiali :D kusjuures üsna ilmselge ju, et kontrollitakse ja võetakse maha nagunii
Kasutaja avatar

reimps
Postitusi: 4693
Liitunud: 17 Juul 2007, 23:52
Tsikkel: Tuono V4R
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 150 korda
Tänatud: 443 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas reimps » 30 Juul 2018, 17:55

will111 kirjutas:Nüüd aga "härrasmeeste" ehk kroomimeeste üritus ja suur osa sõidab sealt jommis peaga laiali :D kusjuures üsna ilmselge ju, et kontrollitakse ja võetakse maha nagunii
Too mu õelutsev ja kindlasti kadedusest tingitud alatoon oligi :)
I have an opinion and I'm not afraid to use it
Allergic to stupid people
Kasutaja avatar

ranel
Postitusi: 1899
Liitunud: 21 Nov 2010, 22:55
Tsikkel: Suzuki 600 GSXF, Transalp 600
Asukoht: Tartu
Tänanud: 39 korda
Tänatud: 148 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas ranel » 30 Juul 2018, 18:08

will111 kirjutas:"Põltsamaa vallas vingerdab mootorrattur teel, vehib jalgadega ja käitub igal moel väga ebaadekvaatselt" seda vaatepilti oleks tahtnud isegi näha. nagu aru saan siis kõigepealt vingerdas teel (rattata) vehkides jalgadega ja siis vingerdas ratta selga ning pani sellega pauku.

kusjuures huvitav küll, alles oli ju see smash. kuid selle üritusega seoses justkui väga palju mingisuguseid puusse paneku või pilt-eest-ära-peaga sõitmise uudiseid nagu ei tulnudki. (võimalik muidugi ei ma lihtsalt ei pannd neid tähele)
Nüüd aga "härrasmeeste" ehk kroomimeeste üritus ja suur osa sõidab sealt jommis peaga laiali :D kusjuures üsna ilmselge ju, et kontrollitakse ja võetakse maha nagunii
Smashil on kaks varianti. Sellised sõidavad lennuväljal platsil end juba urna ära või alalt lahkudes korjatakse nad reidi korras maha ära.
Kuigi jah, vastutulevad mootorratturid vilgutasid eesoleva reidi osas ja eranditult olid kroomimehed tee ääres seismas :D
http://tsiklireisid.blogspot.com/
Mootoritõstuki rent Tartus 10 EUR päev. 55684121
Kasutaja avatar

Ivoonu
Mode
Postitusi: 1254
Liitunud: 27 Sept 2007, 18:06
Tsikkel: Kawasaki VN1500 Nomad
Asukoht: Tartu
Tänanud: 49 korda
Tänatud: 42 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Ivoonu » 30 Juul 2018, 19:02

Kroomimehed on enamasti pubeka east juba mõnda aega väljas ja maks ei toimeta enam nii edukalt.
Kasutaja avatar

reimps
Postitusi: 4693
Liitunud: 17 Juul 2007, 23:52
Tsikkel: Tuono V4R
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 150 korda
Tänatud: 443 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas reimps » 30 Juul 2018, 21:13

Nupp aga nokib kui pubekal, järeldan?
I have an opinion and I'm not afraid to use it
Allergic to stupid people
Kasutaja avatar

M.T.
Postitusi: 1430
Liitunud: 23 Aug 2011, 17:12
Tsikkel: Honda VFR800X Crossrunner
Tänanud: 81 korda
Tänatud: 137 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas M.T. » 30 Juul 2018, 22:23

reimps kirjutas:http://www.delfi.ee/news/paevauudised/l ... d=83201451

Kolmest juhtumist kaks seotud debiilikuga. Nii tore, et kroomimehed hoiavad tsiklimeeste lippu ikka kõrgel.
Kuidas 2? 2 + 1 ikka ju, 1 käib sinna hälvik autojuhtide teemasse.

kurikristjan
Postitusi: 1231
Liitunud: 29 Juul 2009, 05:11
Tsikkel: Suzuki GSX-R 1100W ja 7/11W
Asukoht: Põltsamaa
Tänanud: 11 korda
Tänatud: 2 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas kurikristjan » 31 Juul 2018, 15:22

Tasub mainida, et Põltsamaal ette sõitnud BMW õnnetus juhtus alas, kus mootorrattale kehtis kiirusepiirang 70 km/h, millest seal paljud autojuhidki lugu ei pea. Alatasa on Pajusi ristis mingi kolari. Puhu rist pole samuti eriti õnnelik paik, kuid kiiruskaamera paneb vähemalt autojuhid pidurdama.
Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 5796
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Tsikkel: Triumph Tiger 800 ja Kawa w800
Asukoht: Tallinn, Tondi
Tänanud: 748 korda
Tänatud: 623 korda
Kontakt:

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Macintosh » 09 Aug 2018, 21:42

Mootorrattur kihutas sõbralt laenatud kaherattalisega 250 kilomeetrit tunnis
https://tartu.postimees.ee/6032562/moot ... rit-tunnis
Senised sõiduriistad: Riga 13 → Riga 13 → Minsk MMVZ-3.111 → Voshod K175→→→ Honda Hornet 2002 → Honda Hornet 1998 →Honda CBF500→Kawasaki Versys 650.
Hetkel garaazis: Kawasaki w800 + Triumph Tiger 800
---
Tarkvaraarendus mobiili ja veebi, UI-UX. http://www.digitalfruit.ee
Kasutaja avatar

M.T.
Postitusi: 1430
Liitunud: 23 Aug 2011, 17:12
Tsikkel: Honda VFR800X Crossrunner
Tänanud: 81 korda
Tänatud: 137 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas M.T. » 09 Aug 2018, 23:10

Macintosh kirjutas:Mootorrattur kihutas sõbralt laenatud kaherattalisega 250 kilomeetrit tunnis
https://tartu.postimees.ee/6032562/moot ... rit-tunnis
Et siis nüüd on helikiirus maismaal ka 2-rattalisega ületatud ja politsei võib oma taadeldud mõõteseadmega seda kinnitada? No sel juhul on see 15 päeva priitoitu järgneva kuulsuse ja raha nimel ju ainult väike lisaboonus :mrgreen:
Kasutaja avatar

srx
Postitusi: 180
Liitunud: 18 Aug 2015, 13:55
Tsikkel: VX800, CB600F, R6, GS500
Tänanud: 15 korda
Tänatud: 25 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas srx » 10 Aug 2018, 11:01

Päris lahe oleks, kui mootorrattaga ülehelikiiruse kätte saaks :) Iseasi kas ohutut kohta selle proovimiseks leiaks.
Sellel korral saavutati siiski ainult umbes 1/5 helikiirusest. Ikka väga suvaliselt lahmitakse.

kalleu
Postitusi: 367
Liitunud: 13 Juul 2011, 00:59
Tsikkel: kruusale ja asfaldile
Tänanud: 38 korda
Tänatud: 55 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas kalleu » 21 Aug 2018, 19:08

Suure adv rattaga (tundus GS) kretiinile, kes sa täna õhtul kella poole seitsme paiku Tartu-Jõgeva mnt. ääres Nõmmeringi külas käisid pooliku kolemaja ehituse juures. Märk 435 „Jalgratta- ja jalgtee” tähendab, et see tee on ainult jalakäijatele ja jalgratturitele, mitte mootorsõidukitele. Jalgteele viitab ka maanteele väljasõitu piirav metallpiire kui märk ja 2 tõkist kellukest helisema ei pane. Lisaks ei suutnud sa kergliiklustee peale jõudes 30m paremal oleva majatee väljasõidu kaudu maanteele minna vaid pidid otse vasakule (Jõgeva poole) üle mururiba vao kündma.
Meil on külas 3 motoperet, aastatega oleme suutnud külarahvast veenda, et motomehed on ok. Sinusuguste idiootide pärast tuleb seda selgitustööd uuesti alustada.

kaheksa
Postitusi: 105
Liitunud: 19 Nov 2017, 21:42
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 4 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas kaheksa » 21 Aug 2018, 19:20

Adventure rattaga peabki adventure olema :D

kalleu
Postitusi: 367
Liitunud: 13 Juul 2011, 00:59
Tsikkel: kruusale ja asfaldile
Tänanud: 38 korda
Tänatud: 55 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas kalleu » 21 Aug 2018, 19:28

Mu mõistus on pisut piiratud, ei tulnud selle peale, et nii valesti saab sõita. Muidu oleks talle ennetavalt vastu läinud ja labidaga adventuret teinud :evil:
Kasutaja avatar

Forumist
Postitusi: 58
Liitunud: 16 Apr 2015, 18:28
Tsikkel: R1200S
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 5 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Forumist » 09 Sept 2018, 15:32

Kasutaja avatar

Madlobster
Postitusi: 1405
Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 286 korda
Tänatud: 333 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Madlobster » 09 Sept 2018, 19:10

Forumist kirjutas:
Korralik topis
üks alla, viis üles
Parem kaotada sekund elust, kui sekundiga elu :idea:
Kasutaja avatar

Black
Postitusi: 919
Liitunud: 06 Juun 2004, 18:15
Tsikkel: Dnepr MT10 / GSX-R1000
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 37 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Black » 09 Sept 2018, 19:44

Video ei ole saadaval
See video sisaldab sisu partnerilt Dorna Sports, kes blokeeris selle autoriõiguste tõttu.
Juba maha võetud...
Kasutaja avatar

Ardilla
Postitusi: 1122
Liitunud: 30 Apr 2013, 22:14
Tsikkel: Suzuki GSXR 600 VZR1800R
Tänanud: 71 korda
Tänatud: 74 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Ardilla » 09 Sept 2018, 20:16

Kasutaja avatar

Madlobster
Postitusi: 1405
Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 286 korda
Tänatud: 333 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Madlobster » 09 Sept 2018, 20:20

Ardilla kirjutas:http://sport.delfi.ee/news/auto/motogp/ ... d=83614167 siin on olemas. Krdi idikas...
Loodan et see viimane ksf blackile ei olnud mõeldud :bsmile: :-||| :mrgreen:
üks alla, viis üles
Parem kaotada sekund elust, kui sekundiga elu :idea:
Kasutaja avatar

Ardilla
Postitusi: 1122
Liitunud: 30 Apr 2013, 22:14
Tsikkel: Suzuki GSXR 600 VZR1800R
Tänanud: 71 korda
Tänatud: 74 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Ardilla » 09 Sept 2018, 21:46

Madlobster kirjutas:
Ardilla kirjutas:http://sport.delfi.ee/news/auto/motogp/ ... d=83614167 siin on olemas. Krdi idikas...
Loodan et see viimane ksf blackile ei olnud mõeldud :bsmile: :-||| :mrgreen:
:mrgreen: Mis see Black mulle teinud on? (lol) :bsmile:

morse
Postitusi: 446
Liitunud: 13 Veebr 2017, 10:30
Tsikkel: Jawa 634, DR Big, KTM LC4 ADV
Tänanud: 35 korda
Tänatud: 30 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas morse » 09 Sept 2018, 23:41

Ardilla kirjutas:
Madlobster kirjutas:
Ardilla kirjutas:http://sport.delfi.ee/news/auto/motogp/ ... d=83614167 siin on olemas. Krdi idikas...
Loodan et see viimane ksf blackile ei olnud mõeldud :bsmile: :-||| :mrgreen:
:mrgreen: Mis see Black mulle teinud on? (lol) :bsmile:
Vajutas sõidu pealt su esipidurit? :D
Kasutaja avatar

puna
Postitusi: 2113
Liitunud: 05 Mai 2006, 22:47
Tsikkel: 90º L2 ja KTM 690SMC
Asukoht: HLK-TAL
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 11 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas puna » 10 Sept 2018, 14:38

Ei ole just esmakordne juhtum see motospordis.
Müügiks kõik mis piltidel näha: http://picasaweb.google.com/10670690264 ... 142/Sale02#
Tel. +3725654585, +358445654585Vasta

Mine “Vaba teema”