lasergraveerimine

See on kommuuni see osa, kus saab motovaba juttu ajada.

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

13reede
Postitusi: 125
Liitunud: 13 Juul 2007, 10:28
Tsikkel: provokaator

Re: lasergraveerimine

Lugemata postitus Postitas 13reede »

marx350 kirjutas:

mõnel sportsumpal on kiri ka peal "Not for road use" vb kontrollivad seda.

...siis tuleb Akrapovici klepsu veits nihutada, et kataks selle NOT kinni... :lol:


vashooder
Postitusi: 209
Liitunud: 22 Mär 2006, 19:46
Asukoht: tartumk. võnnu

Re: lasergraveerimine

Lugemata postitus Postitas vashooder »

tarmetec oü teeb lasergraveerimist, 1400kr. tund
Sõber töötas veits aega tagasi selle pingipeal, ning ütles et minu ees ja perenime (10 tähemärki kokku) graveerimiseks kulub 3sec. Aga pingi häälestamiseks ja programmi tegemiseks kulub kokku umbes pool tundi. Ning graveerida saab tema andmeil ainult metallile,kuna pole plastikule proovinud...

D6-> minsk125-> vashood3m-> cz250-> gsx600f

Alwayslate
Postitusi: 373
Liitunud: 16 Mai 2006, 17:08
Asukoht: Tallinn/Merivälja
Kontakt:

Re: lasergraveerimine

Lugemata postitus Postitas Alwayslate »

Kui kardate sumpsi pärast ülevaatusele minna siis on hea lihtne teha mõnest originaal pütist millel E tähi ilusti peal endale ajutine sinna otsa.Ma tegin endale ühe puhtalt hääle pärast.Pikka otsa paha sõita kui see lärmab sul külje all.Yamaha r1-e püti sain mainimata kohast terve nelipaki eest.Oli küll kärna pannud,aga nats nokitsemist,värvimist saagimist jne ja mul ongi täiesti korralik E tähisega sumpa :)
Aga teemasse.
Sellel graveerimisel näen mina mõtet ainult tõesti võibolla kiivri visiiride puhul,sest see seadus mis keelab tumeda visiiri on ikka p*** kuubis ,vaata mis nurga alt tahad.Ma ei saa aru mis otsast on prille kiivri sees kanda ohutum kui tume klaas.bla bla bla,pikk jutt teate küll mis jutt.

Minsk->Jawa->Yamahaxj600n->Yamaha dragstar 650->Suzuki TL1000S->SV 1000 S-> TL1000R
Kasutaja avatar

makuke
Postitusi: 1097
Liitunud: 03 Mai 2005, 20:30
Tsikkel: enduro ja asfalt
Asukoht: Anija vald
Tänanud: 3 korda
Tänatud: 1 kord

Re: lasergraveerimine

Lugemata postitus Postitas makuke »

läheb natuke teemast kaugemale aga mis tähis täpselt kiivri klaasil peab olema? (tumedal klaasil siis)


tazavi
Postitusi: 725
Liitunud: 23 Okt 2006, 17:12
Tsikkel: iž jupiter 3
Asukoht: Kuressaare
Tänatud: 2 korda
Kontakt:

Re: lasergraveerimine

Lugemata postitus Postitas tazavi »

saaremaal võin ka väiksemale kolale laseriga ähti numbreid pilte peale graveerida, sai just nädala lõpust üks 30W laser toodud sekspuhuks (tegelt küll teiseks asjaks, aga MASU ja palgavähendamine ajavad tegudele :ner: ). Hetkel puudub võimalus metallile graveerida (kui rikkaks saan, ostan oma raha eest aine, mis lubab ka metallile graveerida :)), ainult anodiseeritud alumiiniumi saab kõne alla võtta metallidest.


Redbig
Postitusi: 1
Liitunud: 27 Veebr 2024, 12:53

Re: lasergraveerimine

Lugemata postitus Postitas Redbig »

...
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Vaba teema”