STREETMOTO Orienteerumise Karikasari 2010

Kui korraldad üritust ja tahaks sellest teada anda. Tahad kiita või kiruda olemasolevaid.

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

pärnakas
Postitusi: 434
Liitunud: 22 Jaan 2005, 19:22
Asukoht: Tallinn/Loo/Pärnu

Re: STREETMOTO Orienteerumise Karikasari 2010

Lugemata postitus Postitas pärnakas »

Mul on kaalu topelt ports, kas see ei lähe arvesse?

Kõrtsmik! See läheb arvesse õhtul Disko ajal....saad kõige rohkem korve :ner: :mrgreen:
Ma võin sulle esimese kohe praegu ära anda....siis ei pea sa homme õhtul lunima hakkama (lol)

Süsimust Bläcku- Kas vana HONDA roostetab.... ei ta roosteta:)
Tark ei torma!!!

kõrtsmikumolu
Postitusi: 928
Liitunud: 12 Dets 2004, 19:32
Tsikkel: HusaBerg
Asukoht: pärnumaa
Kontakt:

Re: STREETMOTO Orienteerumise Karikasari 2010

Lugemata postitus Postitas kõrtsmikumolu »

pärnakas kirjutas:

saad kõige rohkem korve

Aga siis on mul ju ka kõige rohkem ilusaid korvikandjaid ja mis kõige tähtsam, sina oled ikka ilma :mrgreen:

Kasutaja avatar

hannes
Postitusi: 682
Liitunud: 11 Mär 2004, 08:28
Tsikkel: Ducati Multistrada 1200S
Asukoht: Niinsaare
Tänatud: 1 kord

Re: STREETMOTO Orienteerumise Karikasari 2010

Lugemata postitus Postitas hannes »

Tuleb aga jälle nentida tõika, et superliks orienteerumispäev oli! Põrgulike ja co, Teile (w) (w) (w) :bsmile: Seltskond oli nagu ikka. Kes teab, sellele ei ole vaja seletada ja kes ei tea, no see on paljust ilma jäänud. Jääme põnevusega ootama, mida Rakvereraiped välja mõtlevad.

Ida-Virumaa – lähemal kui tundub, lahedam kui arvad!
Ducati Multistrada 1200S
Honda NC 750X DCT (müüdud, teenis mind truult täpselt 3 aastat ja 21000km)
Honda XRV 750 MooramaaPaar (müüdud, teenis mind truult 10 aastat ja 68000km)
Iga tsikli jaoks on oma tee!

Kasutaja avatar

pärnakas
Postitusi: 434
Liitunud: 22 Jaan 2005, 19:22
Asukoht: Tallinn/Loo/Pärnu

Re: STREETMOTO Orienteerumise Karikasari 2010

Lugemata postitus Postitas pärnakas »

Oehhh...vot see oli vägev! Pikemalt kõigest natuke hiljem... :bsmile:

Süsimust Bläcku- Kas vana HONDA roostetab.... ei ta roosteta:)
Tark ei torma!!!

Hr.Nõel
Postitusi: 1447
Liitunud: 21 Okt 2005, 21:33
Tsikkel: Päris mitu...
Asukoht: Pärnu
Tänatud: 109 korda

Re: STREETMOTO Orienteerumise Karikasari 2010

Lugemata postitus Postitas Hr.Nõel »

Oehhh...vot see oli vägev

Oli küll. Seekord olen Pärnakaga 100% nõus. :bsmile: :bsmile:

Tel. +372 viiskuus 2158üksüks & noelamees@gmail.com

Jänx
Postitusi: 63
Liitunud: 17 Juul 2006, 16:13
Tsikkel: Kawasaki KLE 500, BMW 800GS
Asukoht: Tallinn> Eesti metsad

Re: STREETMOTO Orienteerumise Karikasari 2010

Lugemata postitus Postitas Jänx »

Tänud korraldajatele ja osalejatele.
4x (crash) minu rekord. Kuu aja pärast kohtume.

mudas on lahe
Kasutaja avatar

andre460
Postitusi: 235
Liitunud: 24 Veebr 2004, 11:39
Tsikkel: BMW R1200GS
Asukoht: läänemaa

Re: STREETMOTO Orienteerumise Karikasari 2010

Lugemata postitus Postitas andre460 »

Tervitus! See oli tõesti lahe :D Kui nii edasi läheb, suudan varsti oma ,,matka-paadiga,, ka mujal kui
asfaldil sõita :mrgreen: Minul oli küll 2 x (crash) Aga sellegipoolest suured tänud korraldus-tiimile (w)

Kawasaki EN500-Suzuki DL650-BMW R1200GS(siiski mõningane edasiliikumine)

Väike tuur ka see-aasta. Enamalt ikka vana-hea Euroopa
umbes 7000km. 2011. 2013 Rumeenia matk, milllest kujunes edasi balkani poole, kokku 9800 km
Kasutaja avatar

tiam
Postitusi: 93
Liitunud: 18 Aug 2009, 22:03
Tsikkel: DR800 / SE300R
Asukoht: Harjumaa Harku vald

Re: STREETMOTO Orienteerumise Karikasari 2010

Lugemata postitus Postitas tiam »

minu poolt tänud korraldajetele ja osalejatele kes mulle operatiivselt abi andsid. loodan et et ei kompromiteerinud üritust oma mõtlematu sõiduga. Järgmine etapp jääb kahjuks vahele aga kevadel loodan taas sõidumees olla. Edu! (crash) mait, reg.haiglast. :wack:

Kasutaja avatar

Jonc
Postitusi: 91
Liitunud: 07 Aug 2006, 10:08
Tsikkel: TDM 850, LC4 adv

Re: STREETMOTO Orienteerumise Karikasari 2010

Lugemata postitus Postitas Jonc »

Mait, kas võiksid palun täpsemalt kirjutada oma olukorrast...mis katki jne. Väga väga väga kahju, et sul nii läks. Igatahes kiiret paranemist nii sulle kui su DR-le.
Aga üritus ise supper. Mina korraldajaid kohe üldse ei tänaks, vaid hoopis osalejaid, sest kokkuvõttes on orienteerumisrallid täpselt sellised, milliseks osalejad selle teevad. Tänud kõigile, kes tulid ja olid.


Laid

Re: STREETMOTO Orienteerumise Karikasari 2010

Lugemata postitus Postitas Laid »

Suured tänud rajameistritele (w) . Omal 4x (crash) . To Juho: Ma lihtsalt kindluse mõttes räägin üle, et ka öösel olime Eestis (lol)

Kasutaja avatar

kris666
Postitusi: 68
Liitunud: 20 Nov 2003, 23:57
Tsikkel: KTM 950 S Rallye
Asukoht: GPS näitab

Re: STREETMOTO Orienteerumise Karikasari 2010

Lugemata postitus Postitas kris666 »

Hea rada oli, tänud korraldajale! Mõned kalad olid sees aga see tegi ainult huvitavamaks.
Seekord siis ei (crash), kuigi paaril korral oli päris käegakatsutav juba.

Uute kohtumisteni ja head paranemist kel häda. :bsmile:

KTM 950 Adventure S Rallye setup '03
KTM EXC 530 R '08
JAWA 350-638 '84
Kasutaja avatar

Kaukaaslane
Postitusi: 259
Liitunud: 30 Mai 2008, 10:01
Tsikkel: Yamaha XT600
Asukoht: Pärnu
Tänanud: 4 korda
Tänatud: 6 korda

Re: STREETMOTO Orienteerumise Karikasari 2010

Lugemata postitus Postitas Kaukaaslane »

Tänan hea nädalavahetuse eest!
Kruusaklass oli tõsine andmine seekord. Üle 300 km tuli ära. :)

Millal tulemusi ka teada saab?

NO GOOD ROADS!
Kasutaja avatar

pärnakas
Postitusi: 434
Liitunud: 22 Jaan 2005, 19:22
Asukoht: Tallinn/Loo/Pärnu

Re: STREETMOTO Orienteerumise Karikasari 2010

Lugemata postitus Postitas pärnakas »

Võtaks selle nädalavahetuse lühidalt kokku...

Oli "Põrgulikult" lahe!
Põrguline&CO- te olete maailma parimad!
Kuna oli au ja võimalus sel etapil piiluda korraldamise köögipoolele, siis oli see täiuslik. Vaatamata sellele, et laiemale üldsusele paistsid silma Maria ja Kristjan, siis võin kinnitada, et tegelikkuses oli nende selja taga hulk inimesi, kes olid valmis startima valimata kellaaega, valimata kohta ja valimata vahendeid, et üritus õnnestuks. Ma kujutan ette, et kui see seltskond korraldaks kalapüügi võistlust siis nad oleksid nõus ka Peipsi järve tühjaks jooma, et osalejad saaksid noppida korraliku kalasaagi ja jääksid üritusega rahule. Teiega võib mägesid liigutada!
Eriline tänu Catweesi esindajale Villule! Oli rõõm "taaskohtuda" Sa mees oled nagu orkester. Sind jätkus igale poole...alates sellest et näitasid oma "atekaga" vihmamärjal rajal bikede lisakatsel kuidas sõita ei tohi, tormasid appi kolina pelae kukkujale, andsid oma auto kiirabiaautoks, vedasid "Piffe" metsa, sikutasid mudasse uppujaid, tegid süüa, valgustasid kiikingu platsi oma tehnikaga ja tegelesid kuret teab kõike millega veel....lõpetades sellega et hommikul telgi alla tulles ütleb Villu- kle mul sai värske kohvi valmis äkki soovid...? Krt mees sa oled uskumatu!

Respect ühele noorele uljaspeale, kes oma bike korraks asfaldi lisakatsel külili viskas. Andsime talle võimaluse ikkagi aeg kirja saada ja saatsime uuele katsele. Kuna purunenud oli käiguvahetus heebel siis tüüp startis 2 käiguga ja sõitis sellega läbi kogu raja... tulemuseks päeva kiireim aeg! Sinus on annet ja hulljulgust! "Vanad peerud" hoidke alt, noored ja vihased on tulemas!!!
Selle teema jätkuks. Naised! Vähe sellest, et teid osaleb igal etapil aina rohkem, te lähete iga minutiga aina ilusamaks, lähete te ka aina kiiremaks! Ei saa siinkohal esile toomata jätta Inarat, kes näitas asfaldi lisakatsel enamus meestele "tagatuld". Ei tea kas selle põhjuseks oli see et Inara oli juba hommikul mekkinud tema kaubamärgiks muutunud saladuslikku "Inaracolat" või miski muu, aga fakt jääb faktiks, aega võtsin ju ometigi mina :mrgreen:

Kiiret paranemist kruusaklassi lisakatsel kukkunule! Kui järgmine etapp peaks vahele jääma, siis õhtusele osale oled ikka oodatud. Teeme sulle kompressi, mis kiirendab füsioloogilisi paranemisprotsesse!

Ilmast me ei räägi sest jäime vaatamata hallile taevale suurematest sademetest ilma.

Rada oli tagasiside põhjal huvitav ja adrenaliinirohke. Spidomeetrite ajamid said kõvasti tööd ja kilomeetreid kogunes omajagu.

Motoreporter! Need mehed on rauast ja kokku on nad keevitatud ilmselt (naeru)gaasi keevitusaparaadiga (lol) Tervitused siinkohal Tanel Talvele, kes oli sõna otseses mõttes nõus valmis pükstest välja pugema, peaasi et nalja saaks :mrgreen: Läbida terve päev "mitteniiväga" kuulikindla ida raskerauaga, viimased kilomeetrid teineteist sleppides, keeldudes abist "ärakustunu" paigutada treilerile ja koju trantsportida, sõita tagasi koju üks raskeraud teist sleppides.... no see on musternäidis fanatismist, entusiasmist ja sõprusest. Teie teod on raiutud ajalooüürikutesse, kaasorienteerujad räägivad neid veel lastelastelegi! Loodame, et korraldajate poolt teele kaasa pandud "klassikalisest kirjandusest" jätkus kuni koduni . Kuna tean, kus te elate/töötate, siis teie meened kangelastegude eest toimetame teieni hiljem koos Mariaga.

Metsaklass! No te ei ole normaalsed selle kõige paremas tähenduses . Kaks tundi mütata kuskil mülgastes, sooritada õhulende krossirajal... Ma väsisin selle 2 tunniga ainuüksi teie ringe kokku lugedes, kokkulepitud käemärke edastades ja lippu lehvitades ära. Stopper kaelas oli juba nagu 16 kilone sangpomm. Ma ei tea mida teie seal rajal tundsite ,aga viimse ringini paistis teie kiivri vahelt vaid särav naeratus . Respect kärnakunnidele!

Hea võistleja "Upitaja"! Kas sa ei ole mõelnud kasutaja/võistlejanime vahetuse peale? Mina pakuksin sinu uueks identiteediks "Ärakasutaja" Minule teadaolevatel andmetel olid rajal sina see mees, kes kasutas ära meie naisperet, et oma KTM(kodus tehtud mootorratas)jälle sõiduasendisse saada! Kujutan ette oma vaimusilmas, kuidas olid ikka 101% Eesti mees! Sel ajal kui "Uduangerjas" oma väikeste hellade naisekäekestega sinu KTM'iga mässas, et see taaskord sõiduasendisse saada, istusid sina kännu otsas, jalg üle põlve, kimusid suitsu ja targutasid :twisted: Oleks teleka pult ka veel läheduses olnud, oleks see ka raudselt näpus olnud (lol) Eks arutame sinu nimeküsimust järgmine kord.

Viimasest lisakatsest asfaldi ja kruusaklassis. Test kui selline. Ärge pikka viha pidaga, aga veelkord meeldetulétus teile, et sõitma olite tulnud sinna, mitte pabereid määrima! Olite kõik äärmiselt vaimukad ja sain ise ka õiged vastused küsimustele teada :mrgreen:

Õnnitlused veelkord minu poolt kõikidele võitjatele! Kummardus maani kõikidele osalejatele ja kniks uutele tulijatele!
Eriauhind "Pärnaka kallistus" asfaldiklassi ja naisteklassi võitjatele sai vist ka üle antud...

Et siis see õhtune osa...

Kurisoomoto klubijook on retrohõnguline Vana Tallinn ja seda oli seal palju...

Tahan isikiklikult tänada oma suursponsorit Hr. Nõel'a kes mind kiikingule saatis. Võin teile kinnitada, et kiiking ei ole mingi puusanõksutamine kuskil külasimmanil. See on ikka tõsine sport, mis nõuab pigem tehnikat, eeldusi ja õnne, kui lolli jõudu mida mul ka eriti pole. Isiklikuks võiduks pean selle juures seda, et edestasin pealtvaatajate kinnitusel head sõpra Juhot 5 lennusentimeetriga, aga tasakaalupunkt jäi ka minul seekord leidmata. Lisaboonusena tundusid hommikul käed ja jalad poole pikemana ja ei pidanud tagasiteel enam "bläcku" seljas küürutama vaid käed ulatusid vabalt lenksuni.

Aplaus ja kestvad kiiduavaldused Jänx'ile. Olgem nüüd kõik tunnistajad, et ta oli mees, kes tõstis minu tänukõne peale lavalt, käe püsti ja ütles, et tema on see mees ,kes korraldab talvise ajurünnaku hooaja 2011 ideede ja plaanide "klõusimiseks" ! Ootame põnevusega koos jõulukaartidega leida postkastist kuldtähtedega kutse, milles kirjas juba täpne koht, kogus ja kellaaeg (lol) Omalt poolt kinnitan, et ma ei ole siiani alla andnud võitluses Eesti meediatandril leidmaks võimalusi meie kvaliteetettevõtmist kajastada :nono: Motomaanias ka lähiajal kokkuvõte möödunud nädalavahetuset. Mariaga koos paneme selle kokku!

Tervitused JLME'katele! Oleks mul kael olnud 5cm pikem, siis ma oleks teiega veel tunnikese vastu pidanud ja Vana Tallinnat sisse kummutanud. Kuna Teie kehakaal ja tarbitavad kogused on aga aukartust äratavad...siis pidin kahjuks varem unedemaale kolima (lol)

Tänud Juhole! Ta seisis raskel hetkel minu kõrval nagu päästev õlekõrs, kelle varukast ja õlast toetust leides, suutsin ennast lõpuks laua tagant püsti vinnata JILME'kate küüsist pageda ja magama kobida.

Öösel aida alla magama kobides, ei saanud ma kahjuks käima murutraktorit... Sellega seoses jäi magava Hr.Nõela juuksed ajamata ja tema lõug raseerimata. Aga noh olgu, ega kõik head mõtted ka teoks ei saa, nagu endine Hansapank oma sloganis kunagi lubas. Eks ta käigu siis oma sorakil juuksepahmakaga edasi ja äkki leiab kunagi ka mõne inimlikuma tööstiiliga juuksuri...lootus jääb.

Piltidest! need tühised 406 pilti mis minu aparaadiga tehti...annan pidulikult üle Kurisoomoto rahvale. Ürituse korraldamise autoriõigused kuuluvad neile ja eks vaadaku ise, mis ja kas sealt fotodest ka laiema üldsusega jagada kannatab. Fotograafi töö on tellija materjalist, nii et värisemiseks pole põhjust ja ärge siin mingeid saage käima tõmmke! Delete nupp fotoaparaadil oli mul vana tallinnaga kinni ligunenud, nii et kõik on täpselt niikui peab. Endalegi üllatuseks ilmnesid fotodelt mõned faktid.... me olema kõik ikka uskumatult ilusad- nagu pärlid prahihunnikus (lol) Tantsuplatsist murul jäi meile väheks ja lisapinda on juurde tekitatud kõrgematel tasapindadel jne.

On esialgseid mõtteid, et videomaterjalist tekitatakse DVD mida ränga raha eest on võimalik soetada. Kas ka midagi Eesti telekanalites esitlusele tuleb, seda näitab lähiaeg...

Saigi vist lühidalt kõik...

Süsimust Bläcku- Kas vana HONDA roostetab.... ei ta roosteta:)
Tark ei torma!!!
Kasutaja avatar

Kaukaaslane
Postitusi: 259
Liitunud: 30 Mai 2008, 10:01
Tsikkel: Yamaha XT600
Asukoht: Pärnu
Tänanud: 4 korda
Tänatud: 6 korda

Re: STREETMOTO Orienteerumise Karikasari 2010

Lugemata postitus Postitas Kaukaaslane »

ai issand, Pärnaka jutu peale õhtusest peost ja tantsutasapindadest, hakkas vaiksel meenuma, et sai vist isegi pisu ülemeelikuks mindud. see vist tuli läbitud kilomeetritest, 8 õlle ja jäägermeistriga seda küll seostada ei maksaks. :roll:
see lambipirn seal telgilaes - kui ta nüüd läbi põles, võtan süü endale. :wack: olen valmis selle esimesel nõudmisel ühe õllega kompenseerima. :bsmile:

NO GOOD ROADS!
Kasutaja avatar

jUHO
Postitusi: 136
Liitunud: 23 Nov 2004, 23:09
Asukoht: viimsi - rohuneeme

Re: STREETMOTO Orienteerumise Karikasari 2010

Lugemata postitus Postitas jUHO »

Kurisoo sõbralik rahvas.

Suur suur tänu Teile marudate kruusateede ja võimsa ürituse eest :wack:

Kordaminekuid soovides ;)

jUHO @ 1200gs, 300exc

MC IronButt Estonia
Reis imedemaale
Harju Ära 2012
MÜÜA rikkaliku lisavarustusega BMW enduro
Kasutaja avatar

desmorado
Postitusi: 104
Liitunud: 09 Dets 2007, 16:40
Tsikkel: M900 & LC8 Adventure
Tänatud: 10 korda

Re: STREETMOTO Orienteerumise Karikasari 2010

Lugemata postitus Postitas desmorado »

Tänud ka minu poolt!
Kui hommikul, ise veel tõbisena, Aravete poole veeresin, ei olnud sugugi kindel, et stardin. Aga kui juba kohal olin, ei olnud enam mingit kahtlust - ikka sõitma. Sõbraliku kollektiivi mõju, mis muud.

PS! Sheerige pilte ja videosid ka.


uduangerjas

Re: STREETMOTO Orienteerumise Karikasari 2010

Lugemata postitus Postitas uduangerjas »

Üks maru pikk laupäev oli, kuhu mahtus ekslemist, legendi liigset järgimist, lahendamata mõistatusi ja mitteleidmisi, kübeke altruismigi. Jälle on üksjagu Eestimaad kodusemaks saanud ja silmaring laiemaks venitatud. Kõik ülejäänu rääkis Pärnakas juba ära :D

Aitäh orgunnijatele!


Rokk08

Re: STREETMOTO Orienteerumise Karikasari 2010

Lugemata postitus Postitas Rokk08 »

Aitähh kena ürituse eest!
Õnnestus ka seekord 1X (crash) -loodan et see ei saa tavaks.
Numbri kaotasin ka ära. Kui keegi leiab 08JU siis andke märku.

Jõudu kõigile ja Rakveres näeme raisk!

Kasutaja avatar

Ahto3
Postitusi: 43
Liitunud: 15 Apr 2008, 11:28

Re: STREETMOTO Orienteerumise Karikasari 2010

Lugemata postitus Postitas Ahto3 »

Tänud korraldajatele!!! (w) (w)
Väga mõnus üritus oli! Lisakatse oli seekord suurtematel kiirustel kui tavaliselt :D , asfaldi rada oli ladusalt loodud! Kahju ainult, et lindid olid must-valged, hakkasid kehvalt silma. Kuid punktide paigutus ja täpsus oli väga viis ning märksõnad olid abiks!
Õhtune meelelahutus - lihtsalt SUPER!

Siit mõningaid meenutusi õhtust:
http://picasaweb.google.com/Ahto333/Mot ... 2658331858

Lisan ka omapoolse track-i
http://www.geoape.com/tracklogs/motoorj ... -2010-2340

Viimati muutis Ahto3, 14 Sept 2010, 01:13, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar

TaivoP
Postitusi: 49
Liitunud: 07 Mär 2010, 16:58
Tsikkel: KTM 890 Adventure R
Asukoht: Tartu
Tänanud: 2 korda
Kontakt:

Re: STREETMOTO Orienteerumise Karikasari 2010

Lugemata postitus Postitas TaivoP »

Tere RAHVAS!
korraldus oli super (w)
Pikemalt kiidusõnu saab lugeda Pärnaka "kiidulaulust" :D

minevik : Honda VF 1000 -1985.a. / Honda XL 1000 -2001.a / KTM 640 ADV -2001.a /Triumph 800 XCX -2018.a / KTM 690 ENDURO R 2019. a. /
olevik : KTM 890 Adventure R
tulevik : Sõidukorras mootorratas
.
Kasutaja avatar

hannes
Postitusi: 682
Liitunud: 11 Mär 2004, 08:28
Tsikkel: Ducati Multistrada 1200S
Asukoht: Niinsaare
Tänatud: 1 kord

Re: STREETMOTO Orienteerumise Karikasari 2010

Lugemata postitus Postitas hannes »

Mõned fotomeenutused minu poolt: http://www.iv.ee/keskeestituur2010/

Ida-Virumaa – lähemal kui tundub, lahedam kui arvad!
Ducati Multistrada 1200S
Honda NC 750X DCT (müüdud, teenis mind truult täpselt 3 aastat ja 21000km)
Honda XRV 750 MooramaaPaar (müüdud, teenis mind truult 10 aastat ja 68000km)
Iga tsikli jaoks on oma tee!

Kasutaja avatar

Inartšik
Postitusi: 102
Liitunud: 22 Dets 2008, 20:17
Tsikkel: Yamaha XJ6
Asukoht: Tallinn

Re: STREETMOTO Orienteerumise Karikasari 2010

Lugemata postitus Postitas Inartšik »

hannes kirjutas:

Mõned fotomeenutused minu poolt: http://www.iv.ee/keskeestituur2010/

Ma küll üldse ei tea, mis mu lisakatse aeg oli oma tagatule näitamisega aga kui ma Hannese pildiseeriast vaatan pilti 0023, siis selgub tõsiseik, et MA SÕITSIN SELLE RAJA LÄBI SILMAD KINNI :lol:

Kasutaja avatar

hannes
Postitusi: 682
Liitunud: 11 Mär 2004, 08:28
Tsikkel: Ducati Multistrada 1200S
Asukoht: Niinsaare
Tänatud: 1 kord

Re: STREETMOTO Orienteerumise Karikasari 2010

Lugemata postitus Postitas hannes »

Inartšik kirjutas:

Ma küll üldse ei tea, mis mu lisakatse aeg oli oma tagatule näitamisega aga kui ma Hannese pildiseeriast vaatan pilti 0023, siis selgub tõsiseik, et MA SÕITSIN SELLE RAJA LÄBI SILMAD KINNI :lol:

Kujuta ette, mis siis Su aeg oleks tulnud, kui Sul silmad lahti oleks olnud!

Ida-Virumaa – lähemal kui tundub, lahedam kui arvad!
Ducati Multistrada 1200S
Honda NC 750X DCT (müüdud, teenis mind truult täpselt 3 aastat ja 21000km)
Honda XRV 750 MooramaaPaar (müüdud, teenis mind truult 10 aastat ja 68000km)
Iga tsikli jaoks on oma tee!


Äännn
Postitusi: 260
Liitunud: 17 Mai 2010, 08:12
Tsikkel: Kawasaki KLE500

Re: STREETMOTO Orienteerumise Karikasari 2010

Lugemata postitus Postitas Äännn »

Hannes väga vahvad fotod, aitäh, et kõiki toredaid näha sain! :)

Kasutaja avatar

pärnakas
Postitusi: 434
Liitunud: 22 Jaan 2005, 19:22
Asukoht: Tallinn/Loo/Pärnu

Re: STREETMOTO Orienteerumise Karikasari 2010

Lugemata postitus Postitas pärnakas »

Ma küll üldse ei tea, mis mu lisakatse aeg oli oma tagatule näitamisega aga kui ma Hannese pildiseeriast vaatan pilti 0023, siis selgub tõsiseik, et MA SÕITSIN SELLE RAJA LÄBI SILMAD KINNI

Inara...lisaks sellele et sul on silmad kinni, minu arust sul esiratas seisab ka paigal selle pildi peal :ner: .. aga tubli tüdruk- Tark ei torma! (lol)

Süsimust Bläcku- Kas vana HONDA roostetab.... ei ta roosteta:)
Tark ei torma!!!
Kasutaja avatar

karx
Postitusi: 3
Liitunud: 03 Juun 2009, 19:30
Tsikkel: Honda XL650V Transalp

Re: STREETMOTO Orienteerumise Karikasari 2010

Lugemata postitus Postitas karx »

Minu poolt knix ja kummardus headele meeshärrastele kes mu küllilifinišeerimises tsikli püsti aitasid:)
Ja üritusele endale muidugi ka ainult kiidusõnad! Kuigi ka asfalti klassis võiks olla erineva väärtusega punkte.

I don't suffer from insanity. I enjoy every minute of it.

y..
Postitusi: 16
Liitunud: 30 Mai 2010, 11:04
Tsikkel: Transalp xl600v

Re: STREETMOTO Orienteerumise Karikasari 2010

Lugemata postitus Postitas y.. »

Tänud vahva ürituse eest ja kummardus korraldajatele (w) (w)

Kasutaja avatar

jUHO
Postitusi: 136
Liitunud: 23 Nov 2004, 23:09
Asukoht: viimsi - rohuneeme

Re: STREETMOTO Orienteerumise Karikasari 2010

Lugemata postitus Postitas jUHO »

Muidugi ja loomulikult tuleb kõik pildid üle vaadata kui pilte näidatakse. On ilusad pildid küll :)

Aga Ahto!? Ma vaatasin Su track-i ikka siit- ja sealtpoolt ja pilk jäi peatuma kõige idapoolsemal punktil. Arumaivõi ja lahti ma ei taipa, mis kuradi moodi Sul küll nii rumalasti läks?? Kas Sa pärnaka juttu ei pane kohe üldse tähele vää?? See ilus roostekarva rattaga poiss ju muudkui kordab kuhu tark mitte sattuda ei tohiks :ner:

Lahinguväljal raisk jälle!! :bsmile:

Kordaminekuid soovides ;)

jUHO @ 1200gs, 300exc

MC IronButt Estonia
Reis imedemaale
Harju Ära 2012
MÜÜA rikkaliku lisavarustusega BMW enduro

Rincu
Postitusi: 18
Liitunud: 04 Mai 2010, 17:58
Tsikkel: Yamaha xj600/Honda crf250l

Re: STREETMOTO Orienteerumise Karikasari 2010

Lugemata postitus Postitas Rincu »

Minu poolt ka suur aitäh väga vahva päeva eest nii korraldajatele kui ka osavõtjatele :)
See üritus andis lisa motivatsiooni ise ikka ka sõitma hakata!

Kasutaja avatar

roosa
Postitusi: 35
Liitunud: 02 Juun 2009, 11:47
Tsikkel: Kawasaki ER-5
Asukoht: Hageri

Re: STREETMOTO Orienteerumise Karikasari 2010

Lugemata postitus Postitas roosa »

Üritused on lahedad tõesti! Olgugi, et ma siiani "seljakotina" kaasas käin 8)
Kuid mitte kauaks - täna astun esimese sammu, et järgmine aasta ise osa võtta - täna lähen kooli teooriaeksamile :bsmile:

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Üritused”