Supermoto sõitjaid tänavatel?

Otsin ratturit, politseinikku, mõttekaaslast, üht Narva meest, kadunud mõtet. Bikeri date. Nägin sind...

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

Teema algataja
zaazk
Postitusi: 71
Liitunud: 21 Apr 2008, 23:47
Tsikkel: Suzuki RM-Z 250 K12

Supermoto sõitjaid tänavatel?

Lugemata postitus Postitas zaazk »

Tere!

Keerasin lõpuks eile oma supermotole sm rattad alla, et linna tänavatel kah ringi vurada. Esimesed ringi põristamised tehtud, kuid mõtlesin, et natuke igavaks läheb lõpuks, kui üksi liigelda.
Tahaksingi teada, kas on veel supermototajaid suvel linnas, kellel on ratas ka registrisse võetud? Mõtlesin, et oleks huvitav mitmekesi ringi sõita, seltsis segasem ja põnevam. Pean silmas siis Tallinnat ja lähiümbrust, võiksite teada anda, et kokku saamist korraldada.
Või on juba mõni punt sõitjaid olemas, millest ma teadlik ei ole?

Terv,
Rain

Palksi Vendade Krossirada http://www.palksimoto.com
Kasutaja avatar

Teema algataja
zaazk
Postitusi: 71
Liitunud: 21 Apr 2008, 23:47
Tsikkel: Suzuki RM-Z 250 K12

Re: Supermoto sõitjaid tänavatel?

Lugemata postitus Postitas zaazk »

Nii, nägin just täna 15:30 ajal Paldiski mnt. loomaia lähedal enne roccalmare keskust linna poolt tulles ühte supermotot. Sõitsin ise just autoga siis linna poole, tsikkel oli kollast värvi, arvatavasti Husa või Suzu, mingi number oli ka peal, kuid ei näinud täpselt.
Kes ennast ära tundis, võiks siia või PM märku anda. :)

Palksi Vendade Krossirada http://www.palksimoto.com
Kasutaja avatar

Teema algataja
zaazk
Postitusi: 71
Liitunud: 21 Apr 2008, 23:47
Tsikkel: Suzuki RM-Z 250 K12

Re: Supermoto sõitjaid tänavatel?

Lugemata postitus Postitas zaazk »

Kas tõesti selline kontinkent sõidumehi puudub, sellest oleks küll väga kahju. :shock:
Mõtlen siis kõiki, kellel supermoto/enduuro tüüpi rattad ning kes suvel ka linna tänavatel sõidavad.

Palksi Vendade Krossirada http://www.palksimoto.com
Kasutaja avatar

Teema algataja
zaazk
Postitusi: 71
Liitunud: 21 Apr 2008, 23:47
Tsikkel: Suzuki RM-Z 250 K12

Re: Supermoto sõitjaid tänavatel?

Lugemata postitus Postitas zaazk »

Jätkan siis teemat kuniks mõni mees ikka välja ilmub.
Just juhuslikult praegu olin väljas ja näppisin oma ratast puki otsas, kui kuulsin ja nägin, kell oli siis umbes 18:18, et üks arvatavasti KTM supermoto keeras Rannamõisa teele Kakumäe selveri juurest ja kimas linna poole. Kuna tundus, et hääled algasid kuskilt lähedalt ja keeras suht minu maja lähdalt välja, siis on võimalik, et on siit samast kandist, Kakumäe selveri vastas üle tee, kus on ülevaatuspunkt. Tuleb minna siia tänavate vahele tiirutama, vbl tunneb OMA ikka OMA ära. :D
Igatahes jätkan supermototajate otsinguid. 8)

Palksi Vendade Krossirada http://www.palksimoto.com
Kasutaja avatar

Cyberdyne
Postitusi: 402
Liitunud: 02 Dets 2005, 04:49
Tsikkel: Yamaha XT 660 X
Asukoht: Tabasalu/Harkujärve/Saaremaa
Kontakt:

Re: Supermoto sõitjaid tänavatel?

Lugemata postitus Postitas Cyberdyne »

Nu ise sõidan kah samas kandis pisut seda tüüpi rattaga (või nuuh biked ei kipu sinna järgi tulema kus mina liigun).

Et siis Tabasalu ja Harkujärve ja Keila vahel liigun, ning kui mingi sõit plaanitud, siis oleks isegi käsi, hoian siis silmad kõrvad lahti. :bsmile:

Kasutaja avatar

yeekim
Toetajaliige
Postitusi: 6618
Liitunud: 09 Mai 2006, 12:08
Tsikkel: VT1300CX
Asukoht: Head mõtted
Tänanud: 652 korda
Tänatud: 404 korda

Re: Supermoto sõitjaid tänavatel?

Lugemata postitus Postitas yeekim »

Küsimus: " Mille poolest erineb SM sõit teistest Tallinna "tava"sõitjatest?" :roll:

Saadetud kettaga lauatelefonist!

Kasutaja avatar

Cyberdyne
Postitusi: 402
Liitunud: 02 Dets 2005, 04:49
Tsikkel: Yamaha XT 660 X
Asukoht: Tabasalu/Harkujärve/Saaremaa
Kontakt:

Re: Supermoto sõitjaid tänavatel?

Lugemata postitus Postitas Cyberdyne »

Nu kroomi ja plastiku mehed eriti muhedalt üle äärekivide ei sõida ja kruusateede peale ei roni ;)

Kasutaja avatar

andrezoo9
Postitusi: 581
Liitunud: 20 Sept 2007, 19:40
Tsikkel: S1000RR

Re: Supermoto sõitjaid tänavatel?

Lugemata postitus Postitas andrezoo9 »

zaazk kirjutas:

Jätkan siis teemat kuniks mõni mees ikka välja ilmub.
Just juhuslikult praegu olin väljas ja näppisin oma ratast puki otsas, kui kuulsin ja nägin, kell oli siis umbes 18:18, et üks arvatavasti KTM supermoto keeras Rannamõisa teele Kakumäe selveri juurest ja kimas linna poole. Kuna tundus, et hääled algasid kuskilt lähedalt ja keeras suht minu maja lähdalt välja, siis on võimalik, et on siit samast kandist, Kakumäe selveri vastas üle tee, kus on ülevaatuspunkt. Tuleb minna siia tänavate vahele tiirutama, vbl tunneb OMA ikka OMA ära. :D
Igatahes jätkan supermototajate otsinguid. 8)

ma olin samal ajal samas kandis aga oranzi pitbikega muidu,äkki ajasid segamini :D
ma saan enda teise pitbike korda siis võib treppe ja trotoaare mööda sõita.Päris kesklinna ei roniks aga lasna ja musta oleks päris hea.Paar sõpra supermotodega saan ka kaasa haarata,kellel täpselt sama mure mis sul. :bsmile:
Räägime pm kui oled sõidukaaslastest huvitatud.

Kasutaja avatar

munaz
Postitusi: 200
Liitunud: 16 Veebr 2007, 14:43
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 1 kord

Re: Supermoto sõitjaid tänavatel?

Lugemata postitus Postitas munaz »

yeekim kirjutas:

Küsimus: " Mille poolest erineb SM sõit teistest Tallinna "tava"sõitjatest?" :roll:

Supermotoga ei taha bike'dega kuskile maanteele ühes grupis sõitma, linnavahel ei ole üldiselt probleemi. Aga noh, plastiku ja kroomivennad ka ju üldiselt ei satu samas kambas sõitma. SM kamp oleks päris teema :D - olen käpp :P

Kasutaja avatar

andrezoo9
Postitusi: 581
Liitunud: 20 Sept 2007, 19:40
Tsikkel: S1000RR

Re: Supermoto sõitjaid tänavatel?

Lugemata postitus Postitas andrezoo9 »

Kasutaja avatar

Teema algataja
zaazk
Postitusi: 71
Liitunud: 21 Apr 2008, 23:47
Tsikkel: Suzuki RM-Z 250 K12

Re: Supermoto sõitjaid tänavatel?

Lugemata postitus Postitas zaazk »

No nii, lõpuks hakkas see teema ilmet võtma ja paistab, et mõningad supermototajad on ikkagi linna peal olemas. 8)
Just nii ongi, et koos bikedega maanteele sõitma ei lähe ja niisama linna vahel ainult mööda teid on ka igav sõita, bike niikuinii mujale ei pääse. Kroomi meestega samad jutud.
Ja, minu selle teema mõte ongi just see, et võiks luua ka suurema kamba supermototajaid, kellega koos sõitmas käia, et huvitavam oleks, sest praegu on SM tänaval suht üksik sõitjad, seltsis ikka segasem.
Minu poolest võiks esimese väiksema kogunemise ära teha ja küll siis neid sõidumehi veel juurde tekib. :P
Võite mulle ise ka PM kirjutada, millal kokku saada, mina olen igal esimesel võimalusel käpp. :bsmile:

Palksi Vendade Krossirada http://www.palksimoto.com
Kasutaja avatar

elbid_
Postitusi: 189
Liitunud: 29 Mai 2007, 13:37
Tsikkel: Ducati Monster 696
Asukoht: Tallinn

Re: Supermoto sõitjaid tänavatel?

Lugemata postitus Postitas elbid_ »

Kurat ajate siin supermoto isu peale. 2008-2009 sõitsin isegi supermotoga tänavatel, aga kuna sõbrad olid kas baikidega või cruiseritega, siis kadus endalgi see üksinda paugutamise isu ära. Igatahes vaatan nüüd natuke ringi ja ehk õnnestub endalgi supermoto selga tagasi ronida, oleks ju kift küll koos ringi tuisata. Ongi sellest maanteest kopp ees. :D

Some kind of Monster.
Kasutaja avatar

mella
Postitusi: 4580
Liitunud: 12 Apr 2005, 19:55
Tänatud: 1 kord

Re: Supermoto sõitjaid tänavatel?

Lugemata postitus Postitas mella »

Kui ärevusele muud väljundit ei leia, minge parem mõnele kardirajale harjutama ja 10 juuli Pärnusse võistlusele. Märksa mõistlikum tegevus, kui mööda jalakäijate alasid kihutada ja pärast foorumis itsitada,e t oikuikõvadsupermotomehed oleme.
1 juulist tehakse liikluses ainult tagarattal sõidu mõnu ka tasuliseks.

Kasutaja avatar

elbid_
Postitusi: 189
Liitunud: 29 Mai 2007, 13:37
Tsikkel: Ducati Monster 696
Asukoht: Tallinn

Re: Supermoto sõitjaid tänavatel?

Lugemata postitus Postitas elbid_ »

Nii võiks ju kõik need tuhanded baigimehed ka ringrajale kupatada. :wack:
Linnast väljas kohti küll kus sõita ju, kõnniteedel üle pensionäride hüppamisest ja rasedate naiste ümber slaalomist ei ole keegi rääkinud. :roll:
Kel pappi ja isu läheb võistlema, kes ei taha või ei julge, ei lähe, lihtne. Igaühel oma. :bsmile:

Viimati muutis elbid_, 02 Mai 2011, 22:13, muudetud 1 kord kokku.
Some kind of Monster.
Kasutaja avatar

mx77
Postitusi: 8375
Liitunud: 25 Okt 2004, 16:50
Tsikkel: YZ250F, Ducati Monster S4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 317 korda
Tänatud: 419 korda
Kontakt:

Re: Supermoto sõitjaid tänavatel?

Lugemata postitus Postitas mx77 »

elbid_ kirjutas:

Nii võiks ju kõik need tuhanded baigimehed ka ringrajale kupatada. :wack:

Pole vaja, need niikuinii seisavad Moskva kohviku ees :ner:

Kasutaja avatar

elbid_
Postitusi: 189
Liitunud: 29 Mai 2007, 13:37
Tsikkel: Ducati Monster 696
Asukoht: Tallinn

Re: Supermoto sõitjaid tänavatel?

Lugemata postitus Postitas elbid_ »

Vabakas ju sõidukitele suletud, ei saa ligi. :twisted: Aga eks nüüd juba vast uued kohad leitud. A mis mina ka tean. :roll:

Some kind of Monster.
Kasutaja avatar

andrezoo9
Postitusi: 581
Liitunud: 20 Sept 2007, 19:40
Tsikkel: S1000RR

Re: Supermoto sõitjaid tänavatel?

Lugemata postitus Postitas andrezoo9 »

Ma pakun välja.Järgmine esmaspäev kella 7paiku kokku saada,ülemiste parklas,sealt slaalomit läbi lasna ja pirita metsadesse.Kes tulevad pange pluss vms.

Kasutaja avatar

Teema algataja
zaazk
Postitusi: 71
Liitunud: 21 Apr 2008, 23:47
Tsikkel: Suzuki RM-Z 250 K12

Re: Supermoto sõitjaid tänavatel?

Lugemata postitus Postitas zaazk »

+1 :bsmile:
Kõnniteedel sõitmist ei räägi minagi, seda pole mõtet edasi arutada, kus, mis ja kuidas sõidetakse.
Endal on plaanis nüüd 2 SM etapp Raplas kaasa teha võimaluse korral. :wink:

Palksi Vendade Krossirada http://www.palksimoto.com
Kasutaja avatar

mella
Postitusi: 4580
Liitunud: 12 Apr 2005, 19:55
Tänatud: 1 kord

Re: Supermoto sõitjaid tänavatel?

Lugemata postitus Postitas mella »

andrezoo9 kirjutas:

ma saan enda teise pitbike korda siis võib treppe ja trotoaare mööda sõita.

Kasutaja avatar

fotek
Postitusi: 637
Liitunud: 26 Mai 2005, 09:42

Re: Supermoto sõitjaid tänavatel?

Lugemata postitus Postitas fotek »

andrezoo9 kirjutas:

Ma pakun välja.Järgmine esmaspäev kella 7paiku kokku saada,ülemiste parklas,sealt slaalomit läbi lasna ja pirita metsadesse.Kes tulevad pange pluss vms.

Tead pirita metsades on üldiselt surnuaed ja tervisejooksjate rajad. Ära sinna küll mine.

Siim
#609
Kasutaja avatar

andrezoo9
Postitusi: 581
Liitunud: 20 Sept 2007, 19:40
Tsikkel: S1000RR

Re: Supermoto sõitjaid tänavatel?

Lugemata postitus Postitas andrezoo9 »

tean küll,a peale selle on seal veel ka Downhill jalgratta rajad kus on täitsa norm sõita.Janh mis tänava supermoto see on kui sa igat seadust jälgid. (togi)

Kasutaja avatar

mx77
Postitusi: 8375
Liitunud: 25 Okt 2004, 16:50
Tsikkel: YZ250F, Ducati Monster S4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 317 korda
Tänatud: 419 korda
Kontakt:

Re: Supermoto sõitjaid tänavatel?

Lugemata postitus Postitas mx77 »

Kuule sorry, aga sellise suhtumisega sa küll kaugele ei jõua. Sinusugust tänaval nähes helistan sulle isiklikult pollarid välja.

Kasutaja avatar

mella
Postitusi: 4580
Liitunud: 12 Apr 2005, 19:55
Tänatud: 1 kord

Re: Supermoto sõitjaid tänavatel?

Lugemata postitus Postitas mella »

andrezoo9 kirjutas:

mis tänava supermoto see on kui sa igat seadust jälgid. (togi)

kle mees, õpi enne sõitma eksole. Näidata sul misikit ei ole, aga jutt nagu Eesti esisõitjal. Vähemalt viimane kord, kui ma su "stunti" nägin, jäi küll õite kasin mulje. Soovitan kusagil publikust eemal esialgu harjutada ja midagi silmailu pakkuvat selgeks õppida.

Kasutaja avatar

andrezoo9
Postitusi: 581
Liitunud: 20 Sept 2007, 19:40
Tsikkel: S1000RR

Re: Supermoto sõitjaid tänavatel?

Lugemata postitus Postitas andrezoo9 »

mella kirjutas:
andrezoo9 kirjutas:

mis tänava supermoto see on kui sa igat seadust jälgid. (togi)

kle mees, õpi enne sõitma eksole. Näidata sul misikit ei ole, aga jutt nagu Eesti esisõitjal. Vähemalt viimane kord, kui ma su "stunti" nägin, jäi küll õite kasin mulje. Soovitan kusagil publikust eemal esialgu harjutada ja midagi silmailu pakkuvat selgeks õppida.

Sa ple minuga niisama sõitmas käinudgi niiet ära ütle et ma pean sõitma õppima.Stant ja sõit on hoopis 2eri asja.Sinu standist ei hakka rääkimagi.

Kasutaja avatar

bitter
Postitusi: 2014
Liitunud: 03 Juun 2008, 00:00
Tsikkel: EXC400
Tänanud: 104 korda
Tänatud: 96 korda
Kontakt:

Re: Supermoto sõitjaid tänavatel?

Lugemata postitus Postitas bitter »

seoses andrezoo9 kasutajanimega meenub mulle miskipärast video, kus tagarattal lapsevankriga jalutavate emmede suunas kimati. Nimeta seda standiks või sõiduks, asja olemust see ei muuda paraku.

Kasutaja avatar

Pontus
Postitusi: 1423
Liitunud: 04 Nov 2007, 22:08
Tsikkel: V4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 6 korda
Tänatud: 7 korda

Re: Supermoto sõitjaid tänavatel?

Lugemata postitus Postitas Pontus »

mx77 kirjutas:

Kuule sorry, aga sellise suhtumisega sa küll kaugele ei jõua. Sinusugust tänaval nähes helistan sulle isiklikult pollarid välja.

(lol) (lol) (lol)
Kutsu siis kõigepealt endale
(lol) (lol)

Hoopis teine mees, ja kui tahad kõnetada siis nüüdsest lisa lause lõppu alati: Söör...
Kasutaja avatar

Teema algataja
zaazk
Postitusi: 71
Liitunud: 21 Apr 2008, 23:47
Tsikkel: Suzuki RM-Z 250 K12

Re: Supermoto sõitjaid tänavatel?

Lugemata postitus Postitas zaazk »

Teema hakkab mölaks ära kiskuma.
Minu jutu mõte oli ikkagi see, et leida supermoto mehi kellega pundis sõita, mõnel vabal platsil kusagil eemal vbl miskt proovida ja linnast väljas pool kuhugi metsa vahele keerata, kui seal keelavaid märke pole, Vääna poole minnes isegi jääb paar paigakest, kus ka autojäljed sees.
Kuhugi jalgratta ja jalakäiate radadele inimestele pahameelt ma tekitama kindlasti minna ei taha, kuskilt maalt on linna vahel sõidul piirid.
Tabasalu kardirajale võiks küll suuremas seltskonnas harjutama minna, kuid see pidi nüüd SULETUD olema, eelmine aasta ikka sai läbi käidud sealt.
Nüüd nv mõtlesin minna enne Saku sissesõitu paar km, kui linna poolt tulla, siis seal on kohe suure tee ääres paremat kätt pisike liiva rada kergete hüpetega. Seal saaks harjutada SM velgedega sõitmist liivasel lõigul.
Kas oleks mõnda kaasosalist või pean jälle üksi minema? :P
Ja Tabasalu ringrada võiks ka teha kohe lähiajal, kui sinna kuidagi peale saaks?

Palksi Vendade Krossirada http://www.palksimoto.com
Kasutaja avatar

mella
Postitusi: 4580
Liitunud: 12 Apr 2005, 19:55
Tänatud: 1 kord

Re: Supermoto sõitjaid tänavatel?

Lugemata postitus Postitas mella »

pmst peaks saama Iru kardiraja jäänusel ka sõita. Pool ringist oli veel sügisel korras, alustamiseks täitsa paras.


Ruja

Re: Supermoto sõitjaid tänavatel?

Lugemata postitus Postitas Ruja »

Asun muidu viljandis, kuid hakkan ka sattuma see suvi tallinna vahele

Kasutaja avatar

Teema algataja
zaazk
Postitusi: 71
Liitunud: 21 Apr 2008, 23:47
Tsikkel: Suzuki RM-Z 250 K12

Re: Supermoto sõitjaid tänavatel?

Lugemata postitus Postitas zaazk »

Eile 17 juuni umbes 17:35 ajal panin tähele ühte supermotot, vähemalt tundus autode vahelt selle laadne ratas olevat ja vist kollast värvi. Oli Paldiski mnt ja Mustamäe tee ristis, enne Hipodroomi ning tuli Mustamäe poolt ja seisis foori järjekorras. Kas keegi tunnistab omaks? :D

Palksi Vendade Krossirada http://www.palksimoto.com
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Otsin / nägin inimest.”