Tööriistade laenamine

Siin võid otsida või pakkuda meistrimehe teenust. Küsida soovitusi auto-moto toodetele-teenustele jne. Ning mida kuskilt saab.

Moderaator: Moded

Vasta
Kasutaja avatar

mx77
Tsikkel: YZ250F, XV 750 Cafe Racer
Tänanud: 87 korda
Tänatud: 141 korda
Kontakt:

Re: Tööriistade laenamine

Lugemata postitus Postitas mx77 » 08 Dets 2018, 12:49

StreetMoto kirjutas:
07 Dets 2018, 15:31
Eemaldamiseks ei ole vajadust seda tööriista kasutada ja õigupoolest ei saa ka soovitada, sest mutter on parasjagu suure jõumomendiga kinni ja lahti keeramisel hakkab see tööriist sul kaasa vedama ning olen üsna kindel, et oled hädas selle töövahendi kinnihoidmisega ja püsimisega sidurisüdamikul.
Neeme, sellisega näiteks ei ole probleemi, et ei püsi kinni. Mutrit lahti keerata on tõesti soovitatav mingi löögiga riistaga, aga saab ka tavalise narrega.
Pilt

Kasutaja avatar

StreetMoto
Kaupmees
Tänatud: 70 korda
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas StreetMoto » 11 Dets 2018, 10:48

Ja sa päriselt arvad ka, et selline lukustatav on kellelgi kodus olemas, mis avaneks sidurisüdamiku läbimõõdu jagu laiaks? Millise pikkusega peaks olema seal käepide, et tekkivat jõuõlga toetada... Arvestades selle töövahendi maksumust, siis vaevalt et keegi seda ühekordseks vajaduseks endale soetanud on ja kui tõesti on, siis raatsib välja laenata :-) Enamikul, kel on, siis ikka Mac-i lisatud pildil olev töövahend abiks... Sellega saab hakkama kui tead, mida teed ja kuidas teed!
StreetMotos jätkuvalt soodsad tehingud: Castrol - Elf - Michelin - Bridgestone - Maxxis - Dunlop - D.I.D - JT + iga päev online tellimused erinevatesse Euroopa ladudesse

Neeme
527 4000
http://www.streetmoto.ee
streetmoto@streetmoto.ee
Kasutaja avatar

mx77
Tsikkel: YZ250F, XV 750 Cafe Racer
Tänanud: 87 korda
Tänatud: 141 korda
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas mx77 » 11 Dets 2018, 11:00

StreetMoto kirjutas:
11 Dets 2018, 10:48
Ja sa päriselt arvad ka, et selline lukustatav on kellelgi kodus olemas, mis avaneks sidurisüdamiku läbimõõdu jagu laiaks? Millise pikkusega peaks olema seal käepide, et tekkivat jõuõlga toetada... Arvestades selle töövahendi maksumust, siis vaevalt et keegi seda ühekordseks vajaduseks endale soetanud on ja kui tõesti on, siis raatsib välja laenata :-) Enamikul, kel on, siis ikka Mac-i lisatud pildil olev töövahend abiks... Sellega saab hakkama kui tead, mida teed ja kuidas teed!
Mul on :bsmile:
Avaneb kuni 127 mm. Ilmselt mingitele megasuurtele V2 mootorite jaoks väike, aga paljudele muudele sobib.
Kasutaja avatar

Jesper
Tänanud: 99 korda
Tänatud: 208 korda

Lugemata postitus Postitas Jesper » 11 Dets 2018, 11:03

Ma nüüd ilmselt kõlan ilge pursuina, aga kaalusin ka ühekordseks vajaduseks mx77 pandud pildil olevaga analoogse MotionPro tööriista tellimist. Hind oli mingi 30€ äkki? Takistuseks sai pigem asjaolu, et sõiduisu oli suur ja ei viitsinud oodata. Hiljem muidugi sai ühekordsest vajadusest neljakordne vajadus, aga see on juba omaette kurb lugu :)

Ühtlasi olen mõelnud, et võiks juba ennetavalt iga viimase kui riista ära tellida, mida MotionPro toodab :)
Kasutaja avatar

RasmusL
Tsikkel: Z1000 turbo, Custom V-rod
Tänanud: 62 korda
Tänatud: 185 korda

Lugemata postitus Postitas RasmusL » 11 Dets 2018, 11:12

Ma tegin oma rattale ise siduritööriista. Vana siduri metallkettad kokku keevitada ning meetrine käepide järgi. Töötab väga hästi kuid ilmselt sobib ainult ühele margile.
If you ain't slidin', you ain't ridin'.

Everybody got a plan until they get punched in the face.

https://www.instagram.com/pope_of_customs/
Kasutaja avatar

Black
Tsikkel: Dnepr MT10 / GSX-R1000
Tänatud: 35 korda

Lugemata postitus Postitas Black » 11 Dets 2018, 12:05

StreetMoto kirjutas:
11 Dets 2018, 10:48
Arvestades selle töövahendi maksumust, siis vaevalt et keegi seda ühekordseks vajaduseks endale soetanud on ja kui tõesti on, siis raatsib välja laenata :-)
Aga küsida ju ikka võib, eriti siin teemas. :) Ma laenaks küll, kui kokkulepitud ajal viiakse ja tuuakse (ei pea ise pärast taga ajama hakkama).

grahv
Tsikkel: VX, GSX, Pegass
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 23 korda

Lugemata postitus Postitas grahv » 11 Dets 2018, 19:45

RasmusL kirjutas:
11 Dets 2018, 11:12
Ma tegin oma rattale ise siduritööriista.
Pardon profid, ma kaa. Oli kord häda suur ja eks siis leiutad käepärastest vahenditest - jupp latti, polt ja kaproniga mutter... Välja tuli mutrist täiesti lukustatav ja vajadusel sabast pikendatav täiesti toimiv riist. Peale esimest kasutust olin lausa uhkegi natuke, et nii hästi töötas. :) Nüüd aastatega juba korduvalt kasutanud.

G
Manused
20181211_193651.jpg

will111
Tänanud: 3 korda
Tänatud: 167 korda

Lugemata postitus Postitas will111 » 11 Dets 2018, 19:56

Sa saaksid neid ühtlasi ka 30 eest müüma hakata, nimeks paned Grahv Pro :D

Vasta

Mine “Teenused ja abi”