1. leht 1-st

CBR 1000 RR 2007a probleem käivitamisel

Postitatud: 28 Juun 2014, 21:24
Postitas RPH

Hommikul käivitus raskelt ja pika ketramise peale. Mängisin gaasiga käivitamise ajal ja siis uuesti proovides käivitus. Õhtul töölt koju tulles sama probleem. Sõites tõmbasin käigu alla kiirendasin korra tugevalt, lasin gaasi maha ja kuskil 140 pealt tegi pomts ja mootor suri välja. Lasin vaba hooga teeäärde. Andsin uuesti starterit, käiasin mängisin gaasiga korra, proovisin uuesti ja läks käima ja sõitsin rahulikult edasi. Oskab keegi öelda midagi või on kellegil midagi sarnast olnud enne?


Re: CBR 1000 RR 2007a probleem käivitamisel

Postitatud: 28 Juun 2014, 21:54
Postitas Margusxx

Kütuse voolik äkki kahekorra kuskilt? Kütuse filter võib ka umbes olla.


Re: CBR 1000 RR 2007a probleem käivitamisel

Postitatud: 28 Juun 2014, 22:02
Postitas RPH

Voolikud olid okeilt kõik. Nuputasime siin ja kas immo ei või lollusi teha? Panen võtme sisse ja siis HISS'i tuli vilksatab imelikult, ja siis läheb käima. On mõnel Hondaga liiklejal HISS probleeme tekitanud? Iga kord jälle ei vilksata ja siis ketrab tühja. Aju äkki saab mingeid imelikke signaale kuskilt?


Re: CBR 1000 RR 2007a probleem käivitamisel

Postitatud: 28 Juun 2014, 22:11
Postitas Margusxx

Kui immo probleemid oleks, siis ei saaks teda meelitades ka käima, ja kui saaks, siis on suht mõttetu immo ju? Kas kütte lööb ilusti ühtlase pininaga üles?


Re: CBR 1000 RR 2007a probleem käivitamisel

Postitatud: 28 Juun 2014, 22:20
Postitas RPH

Ma ei tea kas ta läks tänu meelitamisele või lihtsalt joppas, et peale gaasi keeramist immo taha jälle taha lõi. Pump piniseb ära kõik on nagu okei, ainult HISS tuluke vahepeal vilgub vahepeal mitte. Kui ära ei vilksa siis käima ka ei lähe.


Re: CBR 1000 RR 2007a probleem käivitamisel

Postitatud: 28 Juun 2014, 22:28
Postitas RPH

Leidsin vea ilmselt. Suretusnupuga ilmselt mingi kala, seda muljudes sureb välja. Võib teema lukku panna.