Supermoto 2015

Kõik supermotoga seonduv.

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

Teema algataja
HRQ
Kaupmees
Postitusi: 655
Liitunud: 18 Mai 2006, 11:51
Tsikkel: Kawa KXF 250 MX / 450 SM
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Supermoto 2015

Lugemata postitus Postitas HRQ »

Uudiseid ...

EMF-i supermoto alakomisjoni koosolek 18-12-2014
Koht: EMF-i kontoris, Suur-Sõjamäe 10a, Tallinn. Koosolek algas kell 15:00, lõppes kell 16:30.
Osalesid: Margus Ostnik, Helen Urbanik (juhatuse liige); külalisena Reimo Kerdt, Mario Ostnik, Ivar Kiil, Hanno Velt. Puudusid: Raul Kirt, Kaido Veensalu, Tambet Kuresoo ja Carol Reesna.
Koosoleku juhataja: Margus Ostnik.
Protokollija: H. Urbanik.
Koosoleku päevakord:
1.Komisjoni koosseisu arutelu.
2.Kalender 2015
3.Uus klass: street.
4.EMV ja EKV klassid 2015
1.Supermoto komisjoni koosseisu muudatus tuleb arutusele jaanuaris 2015.
2.Kalender 201502.05. rajal Riia 333, Lätis toimub supermoto Eesti MV ja KV esimene etapp, hooaeg lõpeb 23.08. Tabasalus. Kindel on veel 06.06. Kaanaa (Tampere lähedal), Soomes toimuv etapp. Ülejäänud etappide toimumise ajad ja kohad on kooskõlastamisel.Kokku toimub 2015 hooajal 6 etappi Eesti meistri- ja karikavõistluste sarjas.
3.Street klass on loodav võistlusklass, mis tuleval hooajal tuuakse võistlusprogrammi eelkõige harrastajate osalema julgustamiseks. Street klass on väga populaarne Venemaal, Lätis ja Leedus. Otsustati, et selles klassis saab sõita ükskõik millise tänavasõidu- või sportmootorrattaga. Sõidetakse ainult asfaldiosa. Propageerimise eesmärgil on esimesel aastal osalemistasu Street klassis € 15, sisaldab kindlustust (püsiva puude hüvitis € 6500, surmahüvitis € 3500). Ei või kasutada vihmarehve. Street klass on karikavõistluste klass. Sõidu pikkus 8 minutit + 2 ringi. Osalejal peab olema kaitsmetega motosõiduriietus, vähemalt poolkõrged tugevad saapad. Hommikusel võistlejate koosolekul osalemine on selle klassi võistlejatel kohustuslik. Otsustati toota ka turundusmaterjalid (flaier, uudis foorumis jm levitamiseks), klassi propageerimiseks, mis sisaladaks ka võistluskalendrit.
4.2015 hooajal on supermotos EMV klassid S1, SuperQuad; EKV klassid: Open, 2stroke, Street. 2Stroke sõidab koos Openiga. Street sõidab ainult asfaldiosa. Scooters klassile supermoto komisjon 2015 hooajal võistlusi ei korralda seoses vähese huviga võistlejate poolt.Valmistan KROSSI NAASTREHVE ja JÄÄPIIKE
ATV, Quad, Mootorrattad / varustus, tarvikud ja teenindus http://www.smx.ee
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Supermoto”