A-kategooria kursused

Otsustasid endale mootorratta load teha ja mootorratturiks hakata? Räägi siin kõigest, mis on seotud mootorratta lubade, eksamite, koolituse, lihtsalt tsiklisõidu või liikluse ja seadustega. Kindlustusest räägi ka siin.

Moderaator: Moded

MihkelATR
Tsikkel: Z1000
Tänanud: 9 korda
Tänatud: 2 korda

Re: A-kategooria kursused

Lugemata postitus #31 Postitas MihkelATR » 12 Mär 2018, 21:47

Soovitaks Gestani kooli. Omanik ja sõiduõpetaja emakeel vene keel, kuid räägib vabalt ka Eesti keelt. Teooria tunnid toimuvad koos Motokaruga, nimelt Raido loeb mõlemale koolile. Gestanil korralikud rattad, varustus tipp topp. Platsitunnid kõrvalt vaadates olid ka põhjalikud. Hind gramm parem kui Motokarus.

Assamait

Lugemata postitus #32 Postitas Assamait » 06 Apr 2018, 16:24

Poetaks siia teemasse küsimuse, et millised Tlna koolid kasutavad mõnda muud platsi Tuuliku oma asemel? Motokaru ja Gestan vist, olen aru saanud... Motokaru lubab kodukal, et õpilane üksinda platsil - ongi nii?
Veel mõni?
Spoiler:
Jajah, eelmine aasta sai üritatud koolituda Motokoolituses, aga jäi mitme asjaolu samaaegse esinemise tõttu soiku see...
Selleks aastaks otsiks siis kohta, kus vähemalt plats poleks peetis. Mitte plats ise, aga see pidurdusharjutuste alustamine teelt ja siis see, et tihti eksis platsile mõni esimest päeva autorooli lastu...

[rage]Miks krdi motokoolid avaldavad info, kus on nende teooriaklass, aga mitte seda, kus plats elik õppesõidu algus on? [/rage]

MihkelATR
Tsikkel: Z1000
Tänanud: 9 korda
Tänatud: 2 korda

Lugemata postitus #33 Postitas MihkelATR » 06 Apr 2018, 17:14

Assamait kirjutas:Poetaks siia teemasse küsimuse, et millised Tlna koolid kasutavad mõnda muud platsi Tuuliku oma asemel? Motokaru ja Gestan vist, olen aru saanud... Motokaru lubab kodukal, et õpilane üksinda platsil - ongi nii?
Veel mõni?
Spoiler:
Jajah, eelmine aasta sai üritatud koolituda Motokoolituses, aga jäi mitme asjaolu samaaegse esinemise tõttu soiku see...
Selleks aastaks otsiks siis kohta, kus vähemalt plats poleks peetis. Mitte plats ise, aga see pidurdusharjutuste alustamine teelt ja siis see, et tihti eksis platsile mõni esimest päeva autorooli lastu...

[rage]Miks krdi motokoolid avaldavad info, kus on nende teooriaklass, aga mitte seda, kus plats elik õppesõidu algus on? [/rage]

Plats endine Kalda tn Maksimarketi parkla, kus tavalised torbikud maha pandud tunni ajaks. Enamasti "platsil" üksinda, halvemal juhul 2 ratast (Motokaru ja Gestani õpilane), mõlemal juhul peab parklas liikumisel arvestama vähese liiklusega, autodega.
Kasutaja avatar

simp
Toetajaliige
Tsikkel: Honda cbr600f2
Tänanud: 73 korda
Tänatud: 85 korda
Kontakt:

Lugemata postitus #34 Postitas simp » 06 Apr 2018, 21:44

Assamait kirjutas:Poetaks siia teemasse küsimuse, et millised Tlna koolid kasutavad mõnda muud platsi Tuuliku oma asemel? Motokaru ja Gestan vist, olen aru saanud... Motokaru lubab kodukal, et õpilane üksinda platsil - ongi nii?

Platsil on neil natuke muud (parkla)liiklust ka, aga see pole veel kedagi häirinud. Vähemalt mitte minu tutvusringkonnas.
Motokarus on selle lause all pigem seda mõeldud, et õpetaja tegeleb platsil sinu ja ainult sinuga.

flake

Lugemata postitus #35 Postitas flake » 16 Apr 2018, 14:15

Eile (pühapäeval) kell 18:00 õhtul oli küll Motokaru plats minu päralt ainult :)

ttt
Tänanud: 11 korda
Tänatud: 9 korda

Lugemata postitus #36 Postitas ttt » 16 Apr 2018, 17:24

Kas seal platsil on mingid jooned ka maas või on see päris parkla? Ja saab seal töövälisel ajal niisama sõita? Torbikud on ainult tundide ajal nagu ma aru saan.
Kasutaja avatar

simp
Toetajaliige
Tsikkel: Honda cbr600f2
Tänanud: 73 korda
Tänatud: 85 korda
Kontakt:

Lugemata postitus #37 Postitas simp » 16 Apr 2018, 18:37

ttt kirjutas:Kas seal platsil on mingid jooned ka maas või on see päris parkla? Ja saab seal töövälisel ajal niisama sõita? Torbikud on ainult tundide ajal nagu ma aru saan.

8 kast on olemas, slaalomi rada polnud vist märgistatud.

Öösel mingi hetk pandi värav kinni, õhtuti üldiselt lahti.

Mine “Mootorratta load, liiklus, motokoolitus ja sõit”

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 3 külalist