E-Meister OÜ (Biker24 kaubamaja) maksehäired!

Info kaupmeeste ja nende tegemiste kohta, kaupmeeste mootvarustuse pakkumised. Kasutajate avastatud head diilid ja grupiostud.

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

simp
Toetajaliige
Tsikkel: Honda cbr600f2
Tänanud: 80 korda
Tänatud: 94 korda

Re: E-Meister OÜ (Biker24 kaubamaja) maksehäired!

Lugemata postitus #451 Postitas simp » 14 Okt 2018, 04:04

Spoiler:
Crown kirjutas:
Henn kirjutas:Seisuga 6.10.2018 on minu ja E-Meister OÜ ( selle endiste omanike ja Biker24 kaubamaja) vahel võlg klaaritud. 2002a tsikli raha saamiseks kulus kaks ja pool aastat.
Võimalik, et teistele tilgub ka midagi aeg-ajalt ja kunagi saavad kõik võlad tasutud. Ma loodan, et M.Põlluste ja ülejäänud punt tahab ja suudab sellest sitast välja ujuda ning teevad kõik selleks, et ka neile tee peal käppa visatakse.
Jätan biker.ee moderaatorite otsustada, kas panna teema lukku või läheb lukku siis kui on see teema päriselt lukus.
Henn

Hea kuulda, et kellelegi on ära makstud. Minule räägitakse ikka sama vana juttu, et Pumpit OÜ ei ole kuidagi seotud varasemate operaatoritega jne...

See võib (kunagi kohtus) hea pretsedent olla. Ilmselgelt sõltub Kellelt Henn ülekande sai, aga tasub täpsed faktid välja uurida ja salvestada...

Räägin siinkohal ilmselt kogu meeskonna eest ja ütlen, et teema ei lähe kinni enne kui kõik siiamaani sõnavõtnud asjaosalised pole kinnitanud, et jamad on lahendatud.

Kasutaja avatar

Teema algataja
Henn
Tsikkel: Honda ST1100
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 14 korda

Re: E-Meister OÜ (Biker24 kaubamaja) maksehäired!

Lugemata postitus #452 Postitas Henn » 14 Okt 2018, 10:19

Pumpit OÜ, E-Meister jne on lihtsalt juriidilised kehad, mis mängitakse tankistidele kui asi väga jamaks läheb. Mina soovitan Põlluste endaga otse suhelda. Kunagi ma kutsusin rahvast üles, et teeme ühisrinde (kannatajad versus juhatuse liikmed). Keegi vedu ei võtnud eriti ja nüüd pusib igaüks ise, nii nagu oskab. Mulle ei ole ühtegi ülekannet tehtud, seega mingisugust pangaväljavõtet ma esitada ei saa.

Mine “Kaupmehed, kaubandus & ühisostud”

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline