JAWA 634 mootor ei käi ringi
-
- Postitusi: 147
- Liitunud: 14 Nov 2004, 21:37
- Asukoht: Tartu linn ja Viljandi Tarvastu mk Suislepa
Re: JAWA 634 mootor ei käi ringi
tom666 kirjutas:Jawa 634 sõitis ideaalselt kuni seisis 4 aastat garaazis. Talviti keerasin küünlaid maha, valasin õli sisse ning ajasin mootorit ringi.
Siit paluksingi nõu kahele probleemile: miks mul mootor kinni jäi ja mis nipiga ma karteri laiali saan?
Kinni on sul arvatavasti väntvõlli keskmine laager, või otsalaager. Põhjuseks on pidevalt temp ja niiskust muutev ruum. Mul endal on ühe mootorga sama kogemus. (see jutt käis seljuhul, kui kolvid ikka ilusti liikusid.
poolitamine
Tõmbits tuleb teha, et kartereid poolitada, mul endal on tõmmitas tegemine poolik- katsetanud ei ole veel jõudnud. Parimal juhul on 2 õhtut tööd, või kui väga tahad saan abistada enda pooliku tõmmitsaga või anda vähemalt idee kuidas seda teha saaksid. Meisli ja haamriga ligiminna oleks patt.
Yamaha Fazer fzs 600 (1998)- naisele
Ja otsin juba ise uut kaherattalist...
Ja otsin juba ise uut kaherattalist...
Liitu vestlusega
Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige
Avan konto
Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.