Rolleri kindlustustasu tsikliga samas klassis

Kasutaja avatar

oldmoped
Postitusi: 2418
Liitunud: 02 Sept 2004, 10:42
Tsikkel: Misasi see veel on?
Asukoht: Läänemaa
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas oldmoped »

madone kirjutas:

Ükskord ometi tuleks see motoroller juba "MOOTORRATTA" alla liigitada...

mis vahet seal on kas sul on triikraud mis läheb 120kmh välja või mõni 400 kupsine "mootorratas" ?!?!!?

Need rollerid liigituvadki MOOTORRATTA alla ka praegu ja on seda ka koguaeg ennem teinud! - st koos kõige sinna juurde kuuluvaga, nagu registris oleku nõue, a-kat load, liikluskindlustus jne.

Jään enda juurde, et mitte ei tule seadusi muuta vaid olemasolevate seaduste täitmine tagada. Aga lihtsam on ju loomulikult represseerida igaksjuhuks kõiki, kui püüda ja karistada neid, kes milleski ka süüdi on.
Ei ole ju nii keeruline lõuna ja keskeuroopa eeskujul hankida paar dünopingiga bussi ja lihtsalt teostada iga väheamgi kahtluse korral sõidukile mopeediklassi vastavuse kontroll. Mittevastavuse korral kuulub paljudes riikides sõiduk, kui registreerimata mootorratas, kohapeal konfiskeerimisele.

Viimati muutis oldmoped, 28 Apr 2008, 12:01, muudetud 1 kord kokku.

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Vaba teema”