Kuidas algaja sõiduriietust otsib

Kasutaja avatar

Whitebalance
Postitusi: 493
Liitunud: 04 Juun 2005, 00:04
Asukoht: Saue
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Whitebalance »

Immutatud mis immutatud. :lol:

Autokoolis võiks ka varustus olla ikka seljas, tunnen mitut tuttavat kes tsikliga sõites on suutnud ülepeakaela või külili käia. Muidu sõites on võibolla tõesti kiirused suuremad ja seetõttu ohtlikum, aga autokoolis olles sa arvatavasti ei oska pidurdada maksimaalselt jne mis võib juba kogenenud mootorratturit aidata tavalises ette keeramis olukorras.

Noor tütarlaps, hmm peale selle on mul mingi kahtlus, et vahest juhtud ikka olema kellegil tagaistuja kohapeal ka ! Kas siis sellel isikul on sulle alati anda jope, kindad ja püksid, ma kahtlen. Teinekord suht hea kui saad kohe tuttavaga kuhugi minnes lükata oma varustuse selga.

Mingi aimdus äkki ikka on :D kas kroom või siis sport touring tüüpi ratas. Kui päris Harley't ei osta siis soovitan core, lihtne, hea, mõnus, hingav, mugav ja veekindel. Peamine aga, et oleks õige suurus.

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Mootorratta load, liiklus, motokoolitus ja sõit”