Mikuni karpa reguleerimine


4cl
Postitusi: 203
Liitunud: 21 Veebr 2008, 22:32
Asukoht: Taevere

Lugemata postitus Postitas 4cl »

Tere.

Vaata sinna , kus kummilutt karpa pool lõpeb. Joonis näitab, et seal on kolm kõrgendust, keskmine natuke suurem ja kõrgem kui äärmised. Keskmise sees see ongi. Ligi pääsed väikese kruvikaga.
Pilti kahjuks panna ei oska.
BST jooniste peal on ainult seda mainitud, et segukruvi algasendisse tagasi ja rõhutatud et tuleb vahetada selle kruvi rõngastihend. Ei leia kuskilt, et nt üks pööre lahti on nn. algasend. Nii, et kõigepealt keera kinni, loe pöörded ära
ja jäta meelde.
Laias laastus keerad segukruvi tühikäigul sellisesse asendisse kus soe mootor töötab kõige paremini. Hakkad kinni keerama ja siis äkki mootor enam käia ei taha. Ja nüüd tuled lahti tagasi kuni on kõige lobedam käik. Pöörded sätid siis sellest segusiibri kruvist parajaks.Parast veel teed võib olla natuke peenregulli (kui potsub)
Ja siis on selle trottle sensori mõõtmisest veel pikk jutt. Keera see trottle sensor ka küljest maha kontrolli selle olukorda(puhtust) See vist annab ajule korraldusi. Äkki selle klemmlaud??

Edu

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Mootorratta remont, tehnika, elekter ...”