Rumalad küsimused

Siia saad panna (naljakaid/huvitavaid) linke, pilte, jutte jne. mida teistel oleks kah huvitav vaadata ning mis ei lähe otseselt teiste teemade alla...

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

uljasvaluvelg
Postitusi: 475
Liitunud: 12 Aug 2008, 19:33
Tsikkel: Honda Transalp
Asukoht: Tallinn

Re: Rumalad küsimused

Lugemata postitus Postitas uljasvaluvelg »

daub kirjutas:

Selline uskumatult tehnikavõõras küsimus, et kui palju sõltub masina seisukord vanusest?
Vaatan VN750 kuulutusi juba sellest ajast kui lube tegema hakkasin ja kuulutuste põhjal sama läbisõiduga 6-7 aastase vanusevahega masinate hinnaerinevus u. 1000 eur. Kas on sellise hinnavahega mõtekam pigem uuem, või vanem võtta?

Kawasaki VN750 nõuab suhteliselt tehnikasõbralikku omanikku. Loe enne ostmist seda teemat.
http://biker.ee/phpbb/viewtopic.php?f=1 ... ilit=vn750 :bsmile:

Honda Transalp
Kasutaja avatar

bitter
Postitusi: 2022
Liitunud: 03 Juun 2008, 00:00
Tsikkel: EXC400
Tänanud: 104 korda
Tänatud: 96 korda
Kontakt:

Re: Rumalad küsimused

Lugemata postitus Postitas bitter »

maruliis kirjutas:

Ok mul köögis radikas on nagu vaid ülemiselt osalt kuum ja alt jumala jahe :D
MA nagu ei saa pihta mis tal viga on:D maksan nagu kütte eest küll ju :D
Nja Rumalaid küsimusi võib ju peale paari õllet ja tekiilat ka küsida:D:D

Sa ei maksa tegelikult selle eest et su radikas soe oleks vaid selle eest, et sul tuba soe oleks.
Mul radikad leiged (ülalt) aga tuba soe 8).

Kasutaja avatar

Õnnekas
Postitusi: 842
Liitunud: 21 Apr 2007, 11:05
Tsikkel: Suzuki DL650 V Strom
Asukoht: Tartumaa
Kontakt:

Re: Rumalad küsimused

Lugemata postitus Postitas Õnnekas »

mart211 kirjutas:

Kas keegi kiivrisiseseid kõlareid ka kasutab? Selliseid: http://cgi.ebay.co.uk/Motorbike-Motorcy ... bc7bf#shId
Kas saab korralikult muusikat kuulatud või on tegu suht ebakvaliteetse muusikaelamusega? Autokoolis sai kasutatud küll, kuid sõiduõpetaja ei tahtnud väga mussi lasta :bsmile:

Sellistega sa mingit muusikaelamust küll ei saa. Tegelikult on sõiduelamus piisavalt suur, et milleks veel muusika, segab ainult keskendumist.


mart211

Re: Rumalad küsimused

Lugemata postitus Postitas mart211 »

Õnnekas kirjutas:
mart211 kirjutas:

Kas keegi kiivrisiseseid kõlareid ka kasutab? Selliseid: http://cgi.ebay.co.uk/Motorbike-Motorcy ... bc7bf#shId
Kas saab korralikult muusikat kuulatud või on tegu suht ebakvaliteetse muusikaelamusega? Autokoolis sai kasutatud küll, kuid sõiduõpetaja ei tahtnud väga mussi lasta :bsmile:

Sellistega sa mingit muusikaelamust küll ei saa. Tegelikult on sõiduelamus piisavalt suur, et milleks veel muusika, segab ainult keskendumist.

Lausa nii jube?

Kasutaja avatar

reinz
Postitusi: 644
Liitunud: 29 Mär 2007, 17:48
Tsikkel: Kawasaki ER-6N
Asukoht: Espoo/Saaremaa

Re: Rumalad küsimused

Lugemata postitus Postitas reinz »

ma kasutan neid sony-ericssoni HF klappe mis troppidena körva sisse käivad :)

Pilt
Kasutaja avatar

Õnnekas
Postitusi: 842
Liitunud: 21 Apr 2007, 11:05
Tsikkel: Suzuki DL650 V Strom
Asukoht: Tartumaa
Kontakt:

Re: Rumalad küsimused

Lugemata postitus Postitas Õnnekas »

mart211 kirjutas:

Lausa nii jube?

Ei, ei ole jube. Aga siia kõlbab väga hästi vana hea anekdoot, vaata, kas tunned ennast ära:

Klubi kõrval tänaval seisavad kaks päevi näinud tsiklimeest oma custom'ite kõrval, ajavad juttu ja suitsetavad sigareid. Tänaval tuiskab mööda kamp plastikuid. Üks neist keerab ringi ja peatub tsiklimeeste juures esirattal, sirutab käe ja hüüab: "Saame tuttavaks". Tsiklimehed vastu: "A milleks? Te olete iga hooaeg uued näod".

Kasutaja avatar

ping
Postitusi: 1229
Liitunud: 22 Mär 2005, 23:45
Asukoht: Tallinn

Re: Rumalad küsimused

Lugemata postitus Postitas ping »

Ei tea kas Tallinnas ka selliseid lihtsamaid, vanamoelisi söögikohti (soeoegikoht - otsing :lol: ) on nagu "Püssirohukelder" või "Aleksandri kõrts" või "16 kannu" Tartus?
ST. kes tahab see sööb/joob , kellele tants see tantsib.
Praegu paistavad olema kahte tüüpi asutused ; kas ööklubi (jook + tümakas) või restoran (õhtusöök "raadio muusikaga").

Jannes kirjutas:
mx77 kirjutas:
Nuki kirjutas:

Hmm, lappan siin hoolega googlet, aga ei saa eriti hakkama. Nimelt otsin mingit viisakat restorani Tallinnas-Harjumaal, kus on head söögid ning saaks jõulude paiku ilusti riide panna ja naisega sööma minna. Et kui keegi teab soovitada oma kogemuste põhjal, siis suured tänud! :bsmile:

Gloria, Stenhus, Tshaikovski, peaks piisama.

Kõik sõltub mille jaoks vaja on - kas midagi pidulikku, põnevat, või lihtsalt hubast-õdusat...
Gloria, Tchaikovsky, Bordoo, Olde Hansa on sellised, kuhu viiks külalise, kelle ees on vaja bling-bling-ida.
Kui tahad midagi hubast ja head kellelegi lähedasele, on Ribe, Chedi ja kohe kindlasti Moon. Viimane on minu lemmik.
Kui on vaja midagi ägedat semu(de)le, võid minna Korsaari...
Temaatilised Krua (Tai), Argentiina või Odessa, African Kitchen on pigem sellisele seiklushimulisele hea toidu nautijatele...

minevõtanüüdkinni... :wack:

Kasutaja avatar

Pihelgas
Mode
Postitusi: 3132
Liitunud: 26 Mai 2003, 21:00
Asukoht: TLN
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 1 kord

Re: Rumalad küsimused

Lugemata postitus Postitas Pihelgas »

Veski Kõrts on täitsa selline koht!

Kasutaja avatar

ylari
Postitusi: 193
Liitunud: 01 Juun 2010, 21:26
Tsikkel: vfr
Asukoht: tallinn/võsu

Re: Rumalad küsimused

Lugemata postitus Postitas ylari »

Kannu kõrts

Väga tihti küll ei käi aga viimane kord veetsin seal päris pikka aega ja vastavalt kellaajale on kõik järgnev olemas.

söök/jook kõlarimuusikaga, õhtusöök/jook mingi esinejaga (kes tahab, see tantsib) ja hiljem liigub asi sujuvalt joogi ja tümaka peale. Boonusena lastega peredele on mingi ajani ka lastenurk üleval (enne kui esinejad peale lähevad) kus nad mängida saavad mingite kannidega vms..
Söögid muuseas on head ja inimestest kah õhtul puudust ei tule. Samas ka ruumi on ohtralt.

zr-7 99' > vfr800 99'

mart211

Re: Rumalad küsimused

Lugemata postitus Postitas mart211 »

Õnnekas kirjutas:
mart211 kirjutas:

Lausa nii jube?

Ei, ei ole jube. Aga siia kõlbab väga hästi vana hea anekdoot, vaata, kas tunned ennast ära:

Klubi kõrval tänaval seisavad kaks päevi näinud tsiklimeest oma custom'ite kõrval, ajavad juttu ja suitsetavad sigareid. Tänaval tuiskab mööda kamp plastikuid. Üks neist keerab ringi ja peatub tsiklimeeste juures esirattal, sirutab käe ja hüüab: "Saame tuttavaks". Tsiklimehed vastu: "A milleks? Te olete iga hooaeg uued näod".

No costumiga ei sõida kuid suitsu teen...Plastikutest rattal pole enam palju järgi jäänud, kuid esirattal sõidan küll... Mis neist kõlaritega seoses, ei tea(juba sada teemat nende kohta?). Aga selle mõnekümne krooni eest proovin ma nad igatahes ära ikka. :bsmile:

Kasutaja avatar

siniraag
Postitusi: 247
Liitunud: 09 Okt 2008, 22:04
Tsikkel: Suzuki SV650S
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 6 korda

Re: Rumalad küsimused

Lugemata postitus Postitas siniraag »

Suurest igavusest hakkasin vanale suvel siledaks sõidetud rehvile, mustrit sisse ajama. Imestasin, et rehvilt pole kuskilt niidid vastu tulnud. Enda (ega kellegi teise) masinale seda rehvi alla ei pane, kuid mida võib kaasa tuua sellise rehviga sõitmine ?
Pilt
Pilt

Kasutaja avatar

ylari
Postitusi: 193
Liitunud: 01 Juun 2010, 21:26
Tsikkel: vfr
Asukoht: tallinn/võsu

Re: Rumalad küsimused

Lugemata postitus Postitas ylari »

ma vastaks sinu küsimusele küsimusega. et kuidas seda mustrit sisse ajatakse?
ma olen ainult wrc ülekannetest näinud, kuidas wrc autodele rehve enne kiiruskatset lõigati.. a küsiks puht tehniliselt, et kas mingi liikuv tera teeb selle töö ära või mingi kuum tera vms. Peitliga ilmselt ei toksi seda soont sinna sisse :P

zr-7 99' > vfr800 99'
Kasutaja avatar

poison
Mode
Postitusi: 998
Liitunud: 03 Veebr 2004, 12:49
Tsikkel: sporta 1200
Asukoht: Rapla
Tänanud: 17 korda
Tänatud: 10 korda

Re: Rumalad küsimused

Lugemata postitus Postitas poison »

mu arust nigu vanasti koolis linoollõiget tehti, sellise spetsriistaga aetakse vaod sisse, aga kindlasti on arenenumaid tehnikaid

Kasutaja avatar

yeekim
Toetajaliige
Postitusi: 6637
Liitunud: 09 Mai 2006, 12:08
Tsikkel: VT1300CX
Asukoht: Head mõtted
Tänanud: 659 korda
Tänatud: 406 korda

Re: Rumalad küsimused

Lugemata postitus Postitas yeekim »

ylari kirjutas:

ma vastaks sinu küsimusele küsimusega. et kuidas seda mustrit sisse ajatakse?
ma olen ainult wrc ülekannetest näinud, kuidas wrc autodele rehve enne kiiruskatset lõigati.. a küsiks puht tehniliselt, et kas mingi liikuv tera teeb selle töö ära või mingi kuum tera vms. Peitliga ilmselt ei toksi seda soont sinna sisse :P

Kuum tera!
Lõiketerasid saad vahetada: vastavalt sügavusele ja profiilile, koonus või trapets.
Kuum on ainult siis, kui surud tera edasi.
Tänavarehvi ei ole lõiganud aga ühest kulunud K60'st sai väga hea tänavarehvi küll.
Pilt
Pilt
edu

Saadetud kettaga lauatelefonist!


Piipz
Soe ja sõbralik
Postitusi: 8799
Liitunud: 05 Sept 2004, 23:28
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 134 korda
Tänatud: 334 korda
Kontakt:

Re: Rumalad küsimused

Lugemata postitus Postitas Piipz »

millest see tuleb, et mul on nokia ja samsung, mõlemad micro-usb kaabliga laetavad, siis nokiat laeb ainult nokiaga kaasa tulnud kaabel, kuid samsungi oma nokiat ei lae. mõlemad peaksid mõlemaid laadima, tegemist on ju standardiga. või on see nokia lihtsalt nii tundlik :/


Tsikkelröövel
Postitusi: 1754
Liitunud: 27 Dets 2005, 17:55
Tsikkel: Kawa GPZ 550, W800, Jawa 350
Asukoht: Tartu
Tänatud: 27 korda

Re: Rumalad küsimused

Lugemata postitus Postitas Tsikkelröövel »

Ilmselt sõltub, kus sõidad jne, aga mida õhemaks kulunud rehv, seda paremini igasuguseid naelu, mis augu sisse teevad, üles leiab.

Kas Mees ostab tsikli, pole küsimus. Küsimus on: millal?
Kasutaja avatar

daub
Postitusi: 711
Liitunud: 17 Jaan 2010, 00:58
Tsikkel: F6C 1500
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 32 korda
Tänatud: 35 korda

Re: Rumalad küsimused

Lugemata postitus Postitas daub »

Piipz kirjutas:

millest see tuleb, et mul on nokia ja samsung, mõlemad micro-usb kaabliga laetavad, siis nokiat laeb ainult nokiaga kaasa tulnud kaabel, kuid samsungi oma nokiat ei lae. mõlemad peaksid mõlemaid laadima, tegemist on ju standardiga. või on see nokia lihtsalt nii tundlik :/

Võimalik, et laadijad annavad erineva voolu välja. Pinge peaks olema USB puhul 5V,aga vool on USB3 standarti puhul võimalik suurem saada, kui USB2 puhul. See peaks olema laadija enda peal kirjas. Mul on korra nii sattunud, küll miniUSB'ga, et vool on nii väike, et hoopis laadis telefoni tühjemaks :lol:

Kui sa tahad igal juhul kruusa vältida, siis leiab kruus su üles.
Pilt

Piipz
Soe ja sõbralik
Postitusi: 8799
Liitunud: 05 Sept 2004, 23:28
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 134 korda
Tänatud: 334 korda
Kontakt:

Re: Rumalad küsimused

Lugemata postitus Postitas Piipz »

pole tegelikult laadijad, vaid kaablid. Voolu annab arvuti. Proovisin nii otse arvutist kui ka self-powered hubist. Võibolla kaablikontaktid nokial õrnemad ja samsungi robustsem kaabel ei anna kontakti hästi..

Kasutaja avatar

Õnnekas
Postitusi: 842
Liitunud: 21 Apr 2007, 11:05
Tsikkel: Suzuki DL650 V Strom
Asukoht: Tartumaa
Kontakt:

Re: Rumalad küsimused

Lugemata postitus Postitas Õnnekas »

mart211 kirjutas:
Õnnekas kirjutas:
mart211 kirjutas:

Lausa nii jube?

Ei, ei ole jube. Aga siia kõlbab väga hästi vana hea anekdoot, vaata, kas tunned ennast ära:

Klubi kõrval tänaval seisavad kaks päevi näinud tsiklimeest oma custom'ite kõrval, ajavad juttu ja suitsetavad sigareid. Tänaval tuiskab mööda kamp plastikuid. Üks neist keerab ringi ja peatub tsiklimeeste juures esirattal, sirutab käe ja hüüab: "Saame tuttavaks". Tsiklimehed vastu: "A milleks? Te olete iga hooaeg uued näod".

No costumiga ei sõida kuid suitsu teen...Plastikutest rattal pole enam palju järgi jäänud, kuid esirattal sõidan küll... Mis neist kõlaritega seoses, ei tea(juba sada teemat nende kohta?). Aga selle mõnekümne krooni eest proovin ma nad igatahes ära ikka. :bsmile:

Sorry, rääkisime teineteisest mööda, mina mõtlesin, et sa olid irooniline keskendumise osas. :bsmile:

Kasutaja avatar

bitter
Postitusi: 2022
Liitunud: 03 Juun 2008, 00:00
Tsikkel: EXC400
Tänanud: 104 korda
Tänatud: 96 korda
Kontakt:

Re: Rumalad küsimused

Lugemata postitus Postitas bitter »

Piipz kirjutas:

millest see tuleb, et mul on nokia ja samsung, mõlemad micro-usb kaabliga laetavad, siis nokiat laeb ainult nokiaga kaasa tulnud kaabel, kuid samsungi oma nokiat ei lae. mõlemad peaksid mõlemaid laadima, tegemist on ju standardiga. või on see nokia lihtsalt nii tundlik :/

Üks neist kaablitest on väikese defektiga äkki? Ma ühendasin eile (varemgi küljes olnud) välise ketta esimese ettejuhtuva micro-USB kaabli otsa. Windows tegi sellist nägu mulle :shock: ja tahtis mingit tundmatut driverit installima hakata. Otsisin siis kettaga kaasas olnud standardse micro-USB kaabli välja ja kõik töötas nagu vanasti :roll:.


sigaelmar
Postitusi: 286
Liitunud: 27 Juul 2006, 12:17
Asukoht: Saaremaa

Re: Rumalad küsimused

Lugemata postitus Postitas sigaelmar »

reinz kirjutas:

ma kasutan neid sony-ericssoni HF klappe mis troppidena körva sisse käivad :)

Üritasin ka üks suvi aga mismoodi sa kiivri pähe paned nii, et need kõrva jäävad? Ma igatahes loobusin ja kui keegi helistas, võtsin kiivri peast ära iga kord.


mart211

Re: Rumalad küsimused

Lugemata postitus Postitas mart211 »

sigaelmar kirjutas:
reinz kirjutas:

ma kasutan neid sony-ericssoni HF klappe mis troppidena körva sisse käivad :)

Üritasin ka üks suvi aga mismoodi sa kiivri pähe paned nii, et need kõrva jäävad? Ma igatahes loobusin ja kui keegi helistas, võtsin kiivri peast ära iga kord.

Ma olen siiamaani tavalisi kõrvaklappe kasutanud. Hoidsin näppe peal ja tõmbasin kiivri pähe. Veidi närvi ajas kui keegi helistas, kuid ega rääkimata ka midagi ei jäänud.

Kasutaja avatar

reinz
Postitusi: 644
Liitunud: 29 Mär 2007, 17:48
Tsikkel: Kawasaki ER-6N
Asukoht: Espoo/Saaremaa

Re: Rumalad küsimused

Lugemata postitus Postitas reinz »

mart211 kirjutas:
sigaelmar kirjutas:
reinz kirjutas:

ma kasutan neid sony-ericssoni HF klappe mis troppidena körva sisse käivad :)

Üritasin ka üks suvi aga mismoodi sa kiivri pähe paned nii, et need kõrva jäävad? Ma igatahes loobusin ja kui keegi helistas, võtsin kiivri peast ära iga kord.

Ma olen siiamaani tavalisi kõrvaklappe kasutanud. Hoidsin näppe peal ja tõmbasin kiivri pähe. Veidi närvi ajas kui keegi helistas, kuid ega rääkimata ka midagi ei jäänud.

ma kasutan kiivrisukka, see hoiab nad enamvähem paigal

Pilt
Kasutaja avatar

Burn7
Postitusi: 571
Liitunud: 08 Juun 2005, 23:48

Re: Rumalad küsimused

Lugemata postitus Postitas Burn7 »

ants01 kirjutas:
ylari kirjutas:

ma vastaks sinu küsimusele küsimusega. et kuidas seda mustrit sisse ajatakse?
ma olen ainult wrc ülekannetest näinud, kuidas wrc autodele rehve enne kiiruskatset lõigati.. a küsiks puht tehniliselt, et kas mingi liikuv tera teeb selle töö ära või mingi kuum tera vms. Peitliga ilmselt ei toksi seda soont sinna sisse :P

Kuum tera!
Lõiketerasid saad vahetada: vastavalt sügavusele ja profiilile, koonus või trapets.
Kuum on ainult siis, kui surud tera edasi.
Tänavarehvi ei ole lõiganud aga ühest kulunud K60'st sai väga hea tänavarehvi küll.
Pilt
Pilt
edu

Palju selline aparaat maksab?

Kasutaja avatar

StreetMoto
Kaupmees
Postitusi: 2456
Liitunud: 04 Okt 2004, 15:51
Asukoht: Tallinn, Hiiu/Pääsküla
Tänatud: 198 korda
Kontakt:

Re: Rumalad küsimused

Lugemata postitus Postitas StreetMoto »

200-300 EUR-i.

StreetMotos jätkuvalt soodsad tehingud: Castrol - Elf - Michelin - Bridgestone - Maxxis - Dunlop - D.I.D - JT + iga päev online tellimused erinevatesse Euroopa ladudesse

Neeme
527 4000
http://www.streetmoto.ee
streetmoto@streetmoto.ee

Raitsraisk
Postitusi: 302
Liitunud: 15 Mär 2007, 23:07
Tsikkel: F650
Asukoht: Laagri
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 6 korda

Re: Rumalad küsimused

Lugemata postitus Postitas Raitsraisk »

Keegi Eestis Tanaka trimmeritega tegeleb ?


Piipz
Soe ja sõbralik
Postitusi: 8799
Liitunud: 05 Sept 2004, 23:28
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 134 korda
Tänatud: 334 korda
Kontakt:

Re: Rumalad küsimused

Lugemata postitus Postitas Piipz »

võibolla mitte nii rumal küsimus, kuid kas keegi Tallinnas ka Powercommandereid häälestab nii, nagu Pärnus Trammi seltskond?
Lihtsalt vahemaas on küsimus praegu :)


Seps
Postitusi: 38
Liitunud: 20 Aug 2006, 21:15
Tsikkel: Suzuki GSX-R 1000 K8
Asukoht: Tallinn, Veskimetsa

Re: Rumalad küsimused

Lugemata postitus Postitas Seps »

Piipz kirjutas:

võibolla mitte nii rumal küsimus, kuid kas keegi Tallinnas ka Powercommandereid häälestab nii, nagu Pärnus Trammi seltskond?
Lihtsalt vahemaas on küsimus praegu :)

Minu teada see seltskond tegutseb juba mingil määral ka kadaka teel. Võibolla häälestavad Powercommandereid ka juba seal :)

Suzuki GSX-R 1000 K8
Kasutaja avatar

Kipsi
Postitusi: 1513
Liitunud: 04 Juun 2007, 13:50
Tsikkel: cbr600RR
Asukoht: Tartu
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 8 korda
Kontakt:

Re: Rumalad küsimused

Lugemata postitus Postitas Kipsi »

Kuidas öelda eelmise kümnendi kohta 2000-2010?nt Räägitakse ju, et üheksakümnendatel oli nii ja naa....

Parima hinnaga motorehvid http://www.motorehv.ee
Soodne rehvivahetus Tartus http://www.tarturehv.ee
Parima hinnaga määrdeained http://www.õlikeskus.ee

Kasutaja avatar

ghost-r
Postitusi: 217
Liitunud: 07 Veebr 2008, 19:10
Tsikkel: SV (63,91€) S
Asukoht: Eestimaa

Re: Rumalad küsimused

Lugemata postitus Postitas ghost-r »

Kipsi kirjutas:

Kuidas öelda eelmise kümnendi kohta 2000-2010?nt Räägitakse ju, et üheksakümnendatel oli nii ja naa....

Uuel-esikümnendil :mrgreen:

These things we do.That others may live!
Suletud

Mine “Ajaviiteks...”