Suzuki GSX-R esiamordi remont jms
Moderaator: Moded
Vältimaks asjatuid postitusi ja saamaks kiiremaid asjakohaseid vastuseid, peab teema sisaldama järnevaid detaile:
- Pealkirjas: Tsikli mark ja lühike vea kirjeldus (kui täpsemini ei ole võimalik siis näiteks: probleem mootoris, probleem piduritega jne)
- Sisus võimalikult täpne vea kirjeldus ja mootorratta mark ning väljalaskeaasta
NÄIDE: Honda Hornet, tühikäiguga probleem.
Valesti alustatud ning sisutühjade teemade puhul on moderaatoril õigus teema kustutada!
Suzuki GSX-R esiamordi remont jms
Tervist!
Kuna mu Suzuki GSX-R-il hakkas peale talveund vasaks esimene amort õli läbi laskma ning see iseenesest ei ole "ära paranenud" siis paluks informatsiooni ja soovitusi võimaluste kohta Tartus (äärmisel juhul Tallinnas, kuid pigem Tartu) antud viga remontida. Samuti sooviks lasta ka muud tehnilised asjaosalised oma mootorrattal üle kontrollida. Oskab keegi soovitada ja oma kogemusi jagada, kus seda kõike saaks teha väikese allahindluse (võib olla kellelgi vastavad tutvused,mida saaks kasutada) ning garanteertitud kvaliteediga?
Ette tänades,
mures kulgeja
-
Piipz
- Soe ja sõbralik
- Postitusi: 8876
- Liitunud: 05 Sept 2004, 23:28
- Tsikkel: Suzuki DL 1050 DE (2023)
- Asukoht: Tallinn
- Tänanud: 145 korda
- Tänatud: 381 korda
- Kontakt:
Re: Suzuki GSX-R esiamordi remont jms
See läheb sul umbes nii maksma
Amordiõli 15 eur
Simmerid 20 eur
Tööraha 40 kuni 60 eur.
Ainus, mille pealt sa võibolla veidi kokku saad hoida, on tööraha, kuid kuna lammutamist ja toimetamist on palju, siis kahtlen selleski.
Selle töö tegijaid on palju, nii Tartus kui ka Tallinnas.
Terv,
Piipz
-
tramm66
- Postitusi: 2430
- Liitunud: 14 Juun 2005, 01:37
- Tsikkel: gixxer
- Asukoht: Tallinn
- Tänanud: 1 kord
- Tänatud: 9 korda
- Kontakt:
Re: Suzuki GSX-R esiamordi remont jms
http://www.dragbike.ee/pood/?p=12
ja kõik vajaminevad jupid, õlid on ka kohapeal olemas - ca 20eur kokku, töö koos poleerimisega ca 50eur.
Liitu vestlusega
Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige
Avan konto
Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.