Suzuki GSX 600f 1990 ranel

Kasutaja avatar

Teema algataja
ranel
Postitusi: 2370
Liitunud: 21 Nov 2010, 22:55
Tsikkel: Suzuki 600 GSXF, Transalp 600
Asukoht: Tartu
Tänanud: 50 korda
Tänatud: 182 korda

Re: Suzuki GSX 600f 1990 ranel

Lugemata postitus Postitas ranel » 23 Dets 2015, 13:11

Vahepeal nagu kui ma välja hõiskasin, et väga heas korras ratas, võib isegi müügile mõelda, on nagu õudusunenäoks osutunud. Algas sellega, et 17km Tallinnast väljas tühja telefoniakuga jäin tee peale ja 20km oli veel sihtkohani.

Lõpuks mingi ime läbi sain läbi mitme inimese ühe inimese kätte, kellega koos ajasime tsikli kaubikusse ja tõime ära. Kui lahti kiskusin, siis üks küünal oli täiesti ära tahmanud ja lootsingi, et äkki selles viga. Tõin biker24 uued küünlad asemele, pill läks uuesti käima, aga jõuetu ja väga jämeda häälega.
Vahepeal tõin masina Tartu tagasi. Tuli välja, et karpas oli üks membraan saba andnud. Arvasin, et sai sellega korda, aga 5k peal poos ennast kinni. Sai see korda, siis läks toore tross. Sai veel kontrollitud, kas kõikidel küünaldel veel säde on, oli. Mingi hetke ma olin juba täiesti nõutu ja viisin masina Tartu motohoovi eeldusel, et puhastage karpad ultrahelivannis ära. Esiteks mitu aastat tagasi mootoriremondi käigus sai väljalaske nukkvõll ühe hamba valesti pandud. Teiseks kohapeal leiti, et aju on surnud. Karpad käisid ka kohapeal lahti. Näidati veel, kuidas küünalt sädet ei anna. Sai teine aju külge ja pill lippab nüüd kenasti. Kuigi rõhutati, et karpa vajaks korralikku rebuildi uute juppide näol.

Pilt


http://tsiklireisid.blogspot.com/
Mootoritõstuki rent Tartus 10 EUR päev. 55684121

Mine “Mootorrattad ja projektipäevikud”