Suzuki V-Strom DL1000 '02 - Martinez

Kasutaja avatar

KIBU
Postitusi: 908
Liitunud: 04 Veebr 2004, 21:56
Tsikkel: R1200GS, te300
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 29 korda
Tänatud: 53 korda

Re: Suzuki V-Strom DL1000 '02 - Martinez

Lugemata postitus Postitas KIBU » 09 Veebr 2018, 11:22

tere
väga mõnus teema talviseks lugemiseks. luku muukidega saab ise ilusti hakkama, lukud väga lihtsa ja loogilise ehitusega. vaja vaid puhast tööpinda ja rahulikku keskkonda. :)
peamine probleem tsikli lukkude puhul on asjaolu, et südamik kokku valtsitud ja muukidele ei pääse ilma lammutamata ligi ja viisakalt lammutamine/kokkupanek tihti ei õnnestu. üheks variandiks on ka muukide "parajaks" viilimine. võtad näiteks penapaagi korgi niipalju laiali et saad lukusüdamiku kätte, pistad vale/uue, ühesõnaga selle võtme mille järgi tahad teha sisse ja viilid endiselt väljaulatuvad muugiotsad maha. keegi neid lukke "muukima" kunagi ei hakka seega kui midagi hoidma jääb pärast on piisav ju.
kui saad südamiku lahti siis tõstad muugid niipalju ringi kui saad ja need mida sobivaks ringi tõsta ei saa need jällegi viiliga parajaks. korgi lukusüdamik tasuks välja lammutada ainuüksi juba puhastamiseks. kindlasti mingilmääral sitta täis ja/või oksudeerund. eile just tegin enda tsiklil penapaagi korgi hoolduse ja kuigi enne töötas ka siis nüüd töötab paremini.
Jõudu ja edu!


5248653

Mine “Mootorrattad ja projektipäevikud”