Kukkumisrauad. Palju neist kasu on? (TETi kogemus)
-
ranel
- Postitusi: 3296
- Liitunud: 21 Nov 2010, 22:55
- Tsikkel: 2x XL600V, DT125R, DRZ-E
- Asukoht: Tartu
- Tänanud: 71 korda
- Tänatud: 380 korda
Re: Kukkumisrauad. Palju neist kasu on? (TETi kogemus)
See, et kukkumisraud liiga palju järgi annab, ei tähenda, et insener oli loll, kes selle disainis, vast sõitja kukkus liiga rängalt. Deformatsioon võtab juhisse jõudvat jõudu vähemaks. Sama loogika nagu vanasti kiideti vene autosid, et peale avariid jäid ikka terveks. Mis sest, et reisijad sees kastis ja küll tänapäeva autod on kehvad, et pisike kõks ja juba mõlkis. Ja ometi neis jube mõlkis autodes jäävad inimesed just ellu.
Kui kurdetakse, et läbi igasugu kaitsvate asjadega natuke sai mootor viga, siis mõelge, mis ilma selleta oleks olnud. Ka näiteks olukorras, kus 100kmh pealt ratas hakkab lohisema. Enne lohiseb las raua peal, kui mootori peal.
Mootoritõstuki rent Tartus 15 EUR päev. 55684121. www.rsrehvid.ee Mobiilne rehvivahetus Lõuna- Eestis. 55 684 121 Mitas, Bridgestone, Michelin, Pirelli, Maxxis ja Metzeler mootorratta rehvide ning sõiduauto rehvide müük
Liitu vestlusega
Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige
Avan konto
Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.