Biker.ee foorumist - teata vigadest

Mõtted, ettepanekud, vead, teadaanded mootorratturite foorumi, külastajate ja postituste kohta. Koht kus küsida või teada anda.

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

Pontus
Postitusi: 1423
Liitunud: 04 Nov 2007, 22:08
Tsikkel: V4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 6 korda
Tänatud: 7 korda

Re: Biker.ee foorumist - teata vigadest

Lugemata postitus Postitas Pontus »

:bsmile:

Viimati muutis Pontus, 14 Mär 2014, 19:29, muudetud 1 kord kokku.

Piipz
Soe ja sõbralik
Postitusi: 8799
Liitunud: 05 Sept 2004, 23:28
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 134 korda
Tänatud: 334 korda
Kontakt:

Re: Biker.ee foorumist - teata vigadest

Lugemata postitus Postitas Piipz »

pontus kirjutas:

Teeks ettepaneku registreerimise lehelt, küsimustest, ära kaotada kirjavead. :bsmile:

Tõepoolest, ei ole seal lehel kaua käinud, võtame käsile :)


pyta
Postitusi: 1103
Liitunud: 22 Mai 2009, 18:23
Tsikkel: Beta 300rr, Fz1n
Asukoht: Viljandi
Tänanud: 7 korda
Tänatud: 26 korda

Re: Biker.ee foorumist - teata vigadest

Lugemata postitus Postitas pyta »

miks mu ostukuulutus kuskil prügikastis on?kas tegin midagi valesti?
vaatasin,et seal oli veel päris palju ostu/müügi kuulutusi

RF600R ´96 (09-10) XT600 ´90 (10- 15) ZX9R ´98 (10-11) Thunderace '98 (12-12), GSX-R 750 '04 (13-15), TT600RE '05 (15-16), RSV1000R '08 (16-18), Beta 300rr '14 (16-...), Fz1n '09 (18-...)

Piipz
Soe ja sõbralik
Postitusi: 8799
Liitunud: 05 Sept 2004, 23:28
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 134 korda
Tänatud: 334 korda
Kontakt:

Re: Biker.ee foorumist - teata vigadest

Lugemata postitus Postitas Piipz »

Tavaliselt on põhjuseks kontakti puudumine (telefoninumber või e-maili aadress).
Müügi puhul ka hindade ja asukohtade puudumine.


pyta
Postitusi: 1103
Liitunud: 22 Mai 2009, 18:23
Tsikkel: Beta 300rr, Fz1n
Asukoht: Viljandi
Tänanud: 7 korda
Tänatud: 26 korda

Re: Biker.ee foorumist - teata vigadest

Lugemata postitus Postitas pyta »

no kui tähte närida,siis on seal kenasti kirjutatud,et MÜÜGIkuulutusel kohustulik tel.nr jne...ostust pole midagi mainitud,siiamaani inimestega kenasti ps-i kaudu suheldud.ärge oma reeglitega päris hulluks ka minge :bsmile:

RF600R ´96 (09-10) XT600 ´90 (10- 15) ZX9R ´98 (10-11) Thunderace '98 (12-12), GSX-R 750 '04 (13-15), TT600RE '05 (15-16), RSV1000R '08 (16-18), Beta 300rr '14 (16-...), Fz1n '09 (18-...)

Tuono

Re: Biker.ee foorumist - teata vigadest

Lugemata postitus Postitas Tuono »

pyta kirjutas:

no kui tähte närida,siis on seal kenasti kirjutatud,et MÜÜGIkuulutusel kohustulik tel.nr jne...ostust pole midagi mainitud,siiamaani inimestega kenasti ps-i kaudu suheldud.ärge oma reeglitega päris hulluks ka minge :bsmile:

Loe siis korra veel: http://www.biker.ee/phpbb/viewtopic.php?f=20&t=83432


Piipz
Soe ja sõbralik
Postitusi: 8799
Liitunud: 05 Sept 2004, 23:28
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 134 korda
Tänatud: 334 korda
Kontakt:

Re: Biker.ee foorumist - teata vigadest

Lugemata postitus Postitas Piipz »

Parandame selle punase kasti sedaviisi, et enam tähte närida ei saaks, tänud tähelepanu juhtimast :)
Tegelikult on sellised reeglid rohkem müüjate/ostjate enda kasuks, mitte modedele kasutajate kannimiseks.
Paljud ei logi siia eriti sisse või ei oma üldse kasutajatki ning tahaks ka võib-olla midagi maha müüa või ära osta.
Kasutaja tegemine ainult sellel eesmärgil pole otstarbekas, viimati pidime "koristama" siit 10 000 kasutajat, millest ma pakun, et enamus ongi niiviisi tekkinud.


raunts
Postitusi: 141
Liitunud: 22 Juul 2005, 14:43
Tsikkel: Aprilia Pegaso 650
Asukoht: Lääne-Virumaa

Re: Biker.ee foorumist - teata vigadest

Lugemata postitus Postitas raunts »

Piipz kirjutas:
raunts kirjutas:

Avalehel on teemade järjekord teistsugune kui näiteks vajutada "6 tundi" peale ja muudele "tund" linkidele.
peabki nii olema?

EDIT

Tundub et "Avaleht" ei uuenda ära enam ennast.

Mul ei õnnestu seda viga enda arvutis korrata. Kas sul on mõni teine sirvija, millega proovida, või äkki teine arvuti?

Just postitasin Õnnetused mootoratastega teemasse ja see igatahes esilehel ilmsiks ei tule.
lehitsejaks on kõige uuem firefox

Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7358
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1078 korda
Tänatud: 1060 korda
Kontakt:

Re: Biker.ee foorumist - teata vigadest

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

raunts kirjutas:

Just postitasin Õnnetused mootoratastega teemasse ja see igatahes esilehel ilmsiks ei tule.
lehitsejaks on kõige uuem firefox

Korras.

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT

Aivar123
Postitusi: 208
Liitunud: 23 Juul 2012, 17:00
Tsikkel: TDM 900
Asukoht: tallinn

Re: Biker.ee foorumist - teata vigadest

Lugemata postitus Postitas Aivar123 »

Kas nende "surnud hingede" vastu ei anna miskit ajamäärangut kirjutada stiilis, et kui kasutaja ei ole miski perioodi jooksul- ntx aasta- sisse loginud, siis kustub automaatselt?

Parem kui me tööalaselt ei kohtu... mitte et minul klientide vastu midagi oleks.

Vabal ajal olen normaalne aga vaba aega on vähe, siis pakun veoteenust 8-kohaliste väikebussidega. Info Ps.
Kasutaja avatar

tramm66
Postitusi: 2430
Liitunud: 14 Juun 2005, 01:37
Tsikkel: gixxer
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 9 korda
Kontakt:

Re: Biker.ee foorumist - teata vigadest

Lugemata postitus Postitas tramm66 »

Iga kasutaja maksab aastas 1eur. Kes ei maksa see kustub ja kes surnud see kustub ja kes maksta ei taha see kustub ja üleüldse igasugused nihhujaad kustuvad ära - lihtne - sitta pilpa peal ei hoita :)

Okei - ma surnuid ei pidanud siiski silmas nimetusega "s**t" aga ikkagi surnud saavad kõiksusega osaks niikuinii ja neil isiklikult on suht keeruline sellest teada anda - seega ei saa nad hakkama ka rahalise ülekandega ja kustutatakse listist nagu muu s**t.

Kasutaja avatar

argo
Postitusi: 376
Liitunud: 06 Juun 2008, 16:31
Tänanud: 50 korda
Tänatud: 1 kord

Re: Biker.ee foorumist - teata vigadest

Lugemata postitus Postitas argo »

Aivar123 kirjutas:

Kas nende "surnud hingede" vastu ei anna miskit ajamäärangut kirjutada stiilis, et kui kasutaja ei ole miski perioodi jooksul- ntx aasta- sisse loginud, siis kustub automaatselt?

Iga aasta baasist üks päring teha, saavad adminnid vast hakkama. Ja minu teada tehti juba alguses suht suur puhastus ära, kui vaadata palju nüüd meil kasutajaid alles on.

| Uuendan ja konverteerin vananenud foorumeid ning nende andmebaase | Muu IT abi |


Piipz
Soe ja sõbralik
Postitusi: 8799
Liitunud: 05 Sept 2004, 23:28
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 134 korda
Tänatud: 334 korda
Kontakt:

Re: Biker.ee foorumist - teata vigadest

Lugemata postitus Postitas Piipz »

argo kirjutas:
Aivar123 kirjutas:

Kas nende "surnud hingede" vastu ei anna miskit ajamäärangut kirjutada stiilis, et kui kasutaja ei ole miski perioodi jooksul- ntx aasta- sisse loginud, siis kustub automaatselt?

Iga aasta baasist üks päring teha, saavad adminnid vast hakkama. Ja minu teada tehti juba alguses suht suur puhastus ära, kui vaadata palju nüüd meil kasutajaid alles on.

Täpselt nii, korra/kaks aastas käime üle ja kaotame ära kasutajad, kes pole kahe aasta jooksul kordagi sisse loginud.
Viimane kord kadus siit umbes 10 000 kasutajat sellise liigutusega.

Sellega seoses jälgime erilise hoolega müügikuulutusi, sest see on peamine põhjus, miks tehakse "nullpostituse kasutaja", et saaks ainult erasõnumi saata kasutajale, kes midagi müüb aga oma kontaktandmeid pole pannud.

Kasutaja avatar

argo
Postitusi: 376
Liitunud: 06 Juun 2008, 16:31
Tänanud: 50 korda
Tänatud: 1 kord

Re: Biker.ee foorumist - teata vigadest

Lugemata postitus Postitas argo »

Siis juba Vastregistreerinud kasutajate grupp töösse lasta ja määrata ära mitmest postitusest(ala 5 postitust ja muutub grupp Registreerinud kasutaja peale) alles tekib neil võimalus Turu alafoorumitesse postitada. See jällegi eeldab seda, et nad hakkavad igale poole mujale "tootma", et oma postituste summa täis saada. Aga midagi annaks sellega kindlasti ette võtta.

E: selle võib siis juba siia ümber tõsta.

| Uuendan ja konverteerin vananenud foorumeid ning nende andmebaase | Muu IT abi |


joel
Postitusi: 1806
Liitunud: 06 Apr 2005, 18:52
Asukoht: Tartu
Tänanud: 7 korda
Tänatud: 110 korda

Re: Biker.ee foorumist - teata vigadest

Lugemata postitus Postitas joel »

Velt Motocenter uudised 16:55 20.03.14 stev666

See on miskipärast esilehel topelt näha.

Joel
Kasutaja avatar

M.T.
Postitusi: 2437
Liitunud: 23 Aug 2011, 17:12
Tsikkel: -
Tänanud: 156 korda
Tänatud: 336 korda

Re: Biker.ee foorumist - teata vigadest

Lugemata postitus Postitas M.T. »

Mis kamm on Windoosa telefoniga foorumit lugedes, et pidevalt loobib Velt moto reklaamvideot ette? Hakkan mingit teemat lugema ja enne kui jóuab lehe lópuni avada, on jällegi mul video käimas

Kasutaja avatar

zidmänn
Postitusi: 85
Liitunud: 01 Mär 2009, 14:41
Tsikkel: Suzaki
Asukoht: Sinu selja taga
Tänanud: 3 korda
Tänatud: 2 korda
Kontakt:

Re: Biker.ee foorumist - teata vigadest

Lugemata postitus Postitas zidmänn »

Spoiler
M.T. kirjutas:

Mis kamm on Windoosa telefoniga foorumit lugedes, et pidevalt loobib Velt moto reklaamvideot ette? Hakkan mingit teemat lugema ja enne kui jóuab lehe lópuni avada, on jällegi mul video käimas

Mul oli täna sama jama androidiga. Iga vajutusega tuli reklaam ette.

Kasutaja avatar

M.T.
Postitusi: 2437
Liitunud: 23 Aug 2011, 17:12
Tsikkel: -
Tänanud: 156 korda
Tänatud: 336 korda

Re: Biker.ee foorumist - teata vigadest

Lugemata postitus Postitas M.T. »

On lootust, et see probleem kaob? Endiselt loobib videot ette.

Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7358
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1078 korda
Tänatud: 1060 korda
Kontakt:

Re: Biker.ee foorumist - teata vigadest

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

M.T. kirjutas:

On lootust, et see probleem kaob? Endiselt loobib videot ette.

Eriti ei ole. Elu lihtsustamiseks proovi kasutada aadressi http://biker.ee/request.php?page=f48 või http://biker.ee/phpbb/search.php?search_id=newposts

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT
Kasutaja avatar

Martinez
Postitusi: 402
Liitunud: 18 Sept 2012, 12:38
Tsikkel: DL1000 / KTM 690 / Beta 125
Asukoht: Tartu
Tänanud: 20 korda
Tänatud: 43 korda

Re: Biker.ee foorumist - teata vigadest

Lugemata postitus Postitas Martinez »

Kas mitte aktiivsete kasutajate kustutamisega kaovad ka nende postid?


Piipz
Soe ja sõbralik
Postitusi: 8799
Liitunud: 05 Sept 2004, 23:28
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 134 korda
Tänatud: 334 korda
Kontakt:

Re: Biker.ee foorumist - teata vigadest

Lugemata postitus Postitas Piipz »

ei kao


extrafine
Postitusi: 89
Liitunud: 14 Sept 2012, 00:52
Tsikkel: Aprilia Shiver, Husaberg 450
Tänatud: 1 kord

Re: Biker.ee foorumist - teata vigadest

Lugemata postitus Postitas extrafine »

Selline jama, et kui avalehelt valid 48 tundi, siis kui vaadates mõnda müügi/ostukuulutust ja seejärel bäkiga taganeda, viib sind uuesti avalehele, aga mitte 48 tunni voosse. Ülimalt tüütu ja lõpuks sunnib müügi/ostukuulutusi vältima :nono: . Kas seda annaks mugavamaks teha, nii et taganedes satuks ikka 48h müügikuulutuste juurde?

Kasutaja avatar

Ronk
Postitusi: 1417
Liitunud: 10 Mai 2005, 20:44
Tsikkel: God DAMN 950 Seiklus
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 122 korda
Tänatud: 62 korda

Re: Biker.ee foorumist - teata vigadest

Lugemata postitus Postitas Ronk »

Miks mul mingi firma reklaam kõlaritest mängima hakkas, nii pea kui bikeri lahti tegin? Kui mingi 20 tabi on lahti, ega ikka nii kiirelt üles ka ei leia, et kust see tuleb :D

Kasutaja avatar

mella
Postitusi: 4580
Liitunud: 12 Apr 2005, 19:55
Tänatud: 1 kord

Re: Biker.ee foorumist - teata vigadest

Lugemata postitus Postitas mella »

Kas saaks teha alajaotuse "Tsikli turvalisus ja kindlustus", kuhu suunata kettide, lukkude, alarmide ja kindlustuse teemad?
Muidu otsi neid erinevatest sõiduteemadest taga.

Näiteks teemad:
http://biker.ee/phpbb/viewtopic.php?f=11&t=63588
http://biker.ee/phpbb/viewtopic.php?p=666547#p666547
http://biker.ee/phpbb/viewtopic.php?p=666578#p666578
http://biker.ee/phpbb/viewtopic.php?p=666579#p666579

Kasutaja avatar

saigon
Postitusi: 28
Liitunud: 11 Juul 2013, 20:57
Tsikkel: Kawasaki Z750 2004
Asukoht: Tartu
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 2 korda

Re: Biker.ee foorumist - teata vigadest

Lugemata postitus Postitas saigon »

Märkasin, et miskipärast on kasutajate profiile vaadates profiilipiltide proportsioonid valed nii Chrome'i kui Firefoxiga.

Kasutaja avatar

Kuzmitz
Postitusi: 763
Liitunud: 30 Mai 2005, 10:00
Tsikkel: Täitsa olemas.
Asukoht: Tarvanpää

Re: Biker.ee foorumist - teata vigadest

Lugemata postitus Postitas Kuzmitz »

Kodanikud reformaatorid võiks foorumi avalehel kirjavead ära parandada... Loodan, et te leiate need ise üles.

Pilt
Raibe, Rakvere Raibe.
Kasutaja avatar

munaz
Postitusi: 200
Liitunud: 16 Veebr 2007, 14:43
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 1 kord

Re: Biker.ee foorumist - teata vigadest

Lugemata postitus Postitas munaz »

Tegemist pole küll mingi tehnilise veaga - võib-olla lihtsalt minu teadmatusega asjadest -, aga räägin ühest pisikesest sõnapaarist, mis mind alatasa häirib.

Nimelt on iga foorumisse postitatud youtube'i video järel otselink videole, mille teksti sisse on kirjutatud "(Crome kasutajatele)".

Estiteks vähetähtsam mure sellega seoses:
Võib-olla ma lihtsalt ei tea, mis issue täpselt selle asjaga on (kuna ma pole päris kindel, mis asi on Crome), aga julgen kahtlustada, et see jutt on seal viiteks, et mõnedel inimestel ei avane video kohe foorumi lehel ja siis on pandud selgituseks, et Crome kasutajate jaoks on see link. Okei, tundub täiesti loogiline. Aga sel puhul olen ma vägagi kindel, et siinkohal on mõeldud Chrome-nimelist brauserit - ehk seal sõnapaaris on trükiviga. Mul endal Chrome brauseriga näitab kohe videot kenasti, mistõttu ei saa ma endiselt päris kindel olla, et seal see trükiviga on.

Teiseks suurem mure selle sama asjaga seoses:
Mispärast see kiri "(Crome kasutajatele)" seal üldse vajalik on!? Otselink on väga mõistlik video alla lisada ja samahästi kasulik ka minu jaoks mõnikord, aga tundub, et see on sinna pandud ainult Crome kasutajatele.

Ühesõnaga, eks ta selline kerge tähenärimine on, aga minu loogikat häirib see sõnapaar mitmest otsast ja kui vähegi näete asjal jumet, pange sinna ainult kiri "Otselink videole", "Otselink videole '${youtube video pealkiri}'" vms.

Aitäh ja jaksu!

saigon kirjutas:

Märkasin, et miskipärast on kasutajate profiile vaadates profiilipiltide proportsioonid valed nii Chrome'i kui Firefoxiga.

Sellisel puhul kindlasti märgi brauserite versioonid, muidu on inimestel viga taasluua väga keeruline.

Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7358
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1078 korda
Tänatud: 1060 korda
Kontakt:

Re: Biker.ee foorumist - teata vigadest

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

munaz kirjutas:

Tegemist pole küll mingi tehnilise veaga - võib-olla lihtsalt minu teadmatusega asjadest -, aga räägin ühest pisikesest sõnapaarist, mis mind alatasa häirib.

Tänan. Parandatud. Lihtsast: "leidsin kirjavea" teatest oleks tegelikult täitsa piisanud. :)

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT

Piipz
Soe ja sõbralik
Postitusi: 8799
Liitunud: 05 Sept 2004, 23:28
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 134 korda
Tänatud: 334 korda
Kontakt:

Re: Biker.ee foorumist - teata vigadest

Lugemata postitus Postitas Piipz »

Kuzmitz kirjutas:

Kodanikud reformaatorid võiks foorumi avalehel kirjavead ära parandada... Loodan, et te leiate need ise üles.

Ma mõned leidsin ja ka parandasin. Kui nüüd veel midagi näed, siis anna teada :)

Kasutaja avatar

daub
Postitusi: 711
Liitunud: 17 Jaan 2010, 00:58
Tsikkel: F6C 1500
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 32 korda
Tänatud: 35 korda

Re: Biker.ee foorumist - teata vigadest

Lugemata postitus Postitas daub »

Kasutan tööl eraasjade jaoks Google Chrome, kus muuhulgas ühel kaardil enamuse ajast biker.ee avaleht, mida aegajalt lihtsalt värskendan, et vaadata kas uusi postitusi on tekkinud. Avalehel on üks reklaam, youtube video kujul, vaikimisi hääletu peale lülitatud ja ketrab otsast lõpuni vahetpidamata. Seesama mille kohta keegi kurtis, et pool ekraani ära okupeeris.
Aegajalt kuulan Youtubest töö kõrvale mõningaid muusikapalasid ja mind häiris pidevalt see, et Youtube ühtelugu ise ennast hääletu peale reguleerib. Ei osanud neid kaht asja esialgu omavahel kokku panna, kuni see reklaamvideo bikeri lehel aegajalt iseenesest häält tegema hakkas. Selleks, et see reklaamvideo mind juhuslikul hetkel ei ehmataks, on vaja iga kord, kui avalehte värskendan, see käsitsi pausile panna, kui ma lähemal ajal olen youtube kasutanud ja häält teisemaks reguleerinud.
Kuidas seda olukorda lahendada? Kas see video peab ilmtingimata lõputu kordusega jooksma, või võiks ainult 1-2 korda käia?

Kui sa tahad igal juhul kruusa vältida, siis leiab kruus su üles.
Pilt
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Foorumist. Ettepanekud ja kriitika”