GL1800 väljalaske süsteemi muutmine

Kui mutrivõti peos püsib (või siis üldse ei püsi), kui vajad abi või nõu mootorratta remondil või soovid tehnika üle arutleda. Kui pluss ja miinus on lootusetult segi ja amprid ajavad volte taga.

Moderaator: Moded

Foorumi reeglid
Vältimaks asjatuid postitusi ja saamaks kiiremaid asjakohaseid vastuseid, peab teema sisaldama järnevaid detaile:
  1. Pealkirjas: Tsikli mark ja lühike vea kirjeldus (kui täpsemini ei ole võimalik siis näiteks: probleem mootoris, probleem piduritega jne)
  2. Sisus võimalikult täpne vea kirjeldus ja mootorratta mark ning väljalaskeaasta

NÄIDE: Honda Hornet, tühikäiguga probleem.

Valesti alustatud ning sisutühjade teemade puhul on moderaatoril õigus teema kustutada!
Kasutaja avatar

Teema algataja
Edgar
Postitusi: 8
Liitunud: 12 Juun 2019, 15:21
Tsikkel: Honda GL1800a
Asukoht: Kärevere, Türi vald

GL1800 väljalaske süsteemi muutmine

Lugemata postitus Postitas Edgar »

Tere,

Ei ole osanud seda enne märgata. Nüüd kui kuu aega tagasi IBA tuhande miili sõitu tegin andis ennast see tunda. Kohutav undamine, nagu istuksi n kuue silindrilise tolmuimeja peal. Konsulteerides Ameerika fännidega sain teada, et paigaldatud summuti ei ole tehase oma. Uus (kasutatud ebay-st) kannataks isegi tellida kui neelata alla mõru tablett, et saatmine läheb rohkem maksma kui osad. Siis aga lisandub see hirm kas üldse saadetakse ja kui palju tahab tolliamet endale saada.

Targem oleks siit üldse lugema hakata.

Kas on võimalik koduste vahenditega antud summutid "vaiksemaks" teha? Kui saaks bassi maha siis kannatab pikkasi otsasid lasta murevabalt. Proovisin kõrvatroppe aga need panevad kõrvad sügelema. Mõtlesin väga avatud kiivri peale aga neid mis meie teedel lubatud on saab jälle lombi tagant. Selleks ka pöördun siinse seltskonna poole.

Ning jah rattal on taga autorehv. Lombi taga on see üsna populaarne ning mõtlesin ka ära proovida. Esiveljele läks taha mõeldud mc rehv.

Tervitades,
Edgar Käreverest.
Manused
IMG_2215.jpeg
IMG_2213.jpeg
You meet the nicest people on a Honda!

will111
Postitusi: 5293
Liitunud: 26 Veebr 2012, 02:54
Tänanud: 46 korda
Tänatud: 389 korda

Re: GL1800 väljalaske süsteemi muutmine

Lugemata postitus Postitas will111 »

Eks ikka, baffle'd sisse ja lähebki vaiksemaks. Netiavatustes nimetatakse sarnaseid asju ka db killeritest. Sul tuleks sinna ilmselt ikkagi mingi natuke tõsisem ja asisem, pikem baffle ehitada, võibolla siis näiteks vaheseinaga. Täiesti tehtav, aga lihtsalt mingi valmis "asjana" ostetav nähtavasti küll mitte. Kuigi no mine tea, kuskilt mere tagant jälle vb on ka...siit maalt ma ei usu
Kasutaja avatar

Teema algataja
Edgar
Postitusi: 8
Liitunud: 12 Juun 2019, 15:21
Tsikkel: Honda GL1800a
Asukoht: Kärevere, Türi vald

Re: GL1800 väljalaske süsteemi muutmine

Lugemata postitus Postitas Edgar »

Aitäh selle info eest. Uurin maad. Valmis asja ma ei lootnudki saada. Küll ma ise midagi kokku krutin kui teada saan mida ja kuidas kruttida.
You meet the nicest people on a Honda!

will111
Postitusi: 5293
Liitunud: 26 Veebr 2012, 02:54
Tänanud: 46 korda
Tänatud: 389 korda

Re: GL1800 väljalaske süsteemi muutmine

Lugemata postitus Postitas will111 »

See on ilmselt rohkem töö plasmalõikuri ning keevitusega :) aga jah, üldjoontes ka ise kokku "krutitav". Muidugi mingi enamvähem adekvaatne ettekujutus peaks olema ka sellest, et mismoodi need gaasikiirused seal maha saada (ehk müra) ja samas teha seda nii, et vastusurve ka meeletult suureks ei muutuks
Kasutaja avatar

Teema algataja
Edgar
Postitusi: 8
Liitunud: 12 Juun 2019, 15:21
Tsikkel: Honda GL1800a
Asukoht: Kärevere, Türi vald

Re: GL1800 väljalaske süsteemi muutmine

Lugemata postitus Postitas Edgar »

Esimene googeldus fraasiga dv killer andis miskised universaalsed jumpstükid mis sumbuti [Motobot: õige on "summuti"] sisse keeratakse. Kui enam vähem paras mõõt leida siis peaks asjal jumet olema.
You meet the nicest people on a Honda!
Kasutaja avatar

Henn
Postitusi: 372
Liitunud: 23 Dets 2006, 13:07
Tsikkel: Honda
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 62 korda

Re: GL1800 väljalaske süsteemi muutmine

Lugemata postitus Postitas Henn »

Edgar, sa pidid Pärnusse tulema. Mul on sumpadel otsad vastu maad keeratud, see võibolla ka aitab? Saab pillid kõrvuti käima panna ja võrrelda.
Pilt
Manused
302240456_641209947615633_3552046702523205213_n (1).jpg
Viimati muutis Henn, 17 Juul 2023, 21:16, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar

Teema algataja
Edgar
Postitusi: 8
Liitunud: 12 Juun 2019, 15:21
Tsikkel: Honda GL1800a
Asukoht: Kärevere, Türi vald

Re: GL1800 väljalaske süsteemi muutmine

Lugemata postitus Postitas Edgar »

Henn kirjutas: 17 Juul 2023, 21:10
Edgar, sa pidid Pärnusse tulema. Mul on sumpadel otsad vastu maad keeratud, see võibolla ka aitab? Saab pillid kõrvuti käima panna ja võrrelda.
Ma tean. Mul läks enne väljasõitu nii kiireks igasugu asjadega ja kuna sa pidid ise ka reisile minema siis ma ei hakanud sind torkima. Tagasi koju tulen 20 augustil ja siis on kolm nädalat vaba. Usun, et suudame siis ühise aja leida.
You meet the nicest people on a Honda!
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Mootorratta remont, tehnika, elekter ...”