K: rehvide kohta

Kogu tõde mootorratta rehvidest, nende rõhust, tootjatest ja kulumisest. Kui mootorrattur tunneb huvi mootorratta rehvide vastu siis vastus tuleb siit. Ja küsimused samal teemal elik mootorratta rehvide kohta ka ikka siia.

Moderaator: Moded


Teema algataja
gulf

K: rehvide kohta

Lugemata postitus Postitas gulf »

ikkagi on mure rehvidega!

milliseid üldse soovitate? praegu hea hind on metzeler rehvidel motodepoos. kuigi need laideti kohe ramo-s maha. seal pooldati bridgestonet..

mida teie arvate?

tänud vastamast!

Teema algataja
COUPR

Kellele ema, kellele tütar!

Lugemata postitus Postitas COUPR »

Suhteline asi, kuidas sõidad, palju sõidad,kummi segu,muster jne. on määrava tähtsusega, otsingusse panna ja tuleb igasugu vastuseid! :oops:
Ise proovinud Pirellit,Dunlopi,Bridgestone, kuid Metzelleri :wink: kilometraas on olnud pea kaks korda pikem teistest touring rehvidest!
Eks igaüks otsustab ise kuidas ja millisega sõidab :idea:

Teema algataja
gulf

Lugemata postitus Postitas gulf »

niiet 900-ja kroonine metzeller kõlbab linnasõiduks küll?
Kasutaja avatar

Oil-Cooled
Postitusi: 994
Liitunud: 04 Sept 2006, 21:20
Asukoht: Eesti
Tänatud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas Oil-Cooled »

Mis rattaga on tegemist ja milliste Metzeleridega? Kas sõidat tänaval või käid iga nädalalõpp rajal?

BMW R100RS
Varem: CB750K6, K75S, Katana/GSXR hübriid, GSX1100S Katana, XJ600, GPZ900R, GSX600F, GSXR750

Kasutaja avatar

417
Postitusi: 1426
Liitunud: 11 Dets 2003, 15:15
Asukoht: Jawad ,SZR 660; YZF 600R;KTM 620 DUKE;YZF R1 ; KTM 625 sxc ,xt125x, KTM 600sixday,gsx-R600,KTM620sc

Lugemata postitus Postitas 417 »

gulf kirjutas:
niiet 900-ja kroonine metzeller kõlbab linnasõiduks küll?
900 eegu eest saad 900 eeku maksva rehvi
3200 eegu eest sad 3200 eeku maksva rehvi

ainukese vahega et 900 eegule lisanduvad kaudsed kulud -
matusekulud jne
Hälvik mootorratturhiir Zamundast
[17:51] <R417> ma pole pretendeerinudki aasta mootoratturi aunimetusele

Teema algataja
gulf

Lugemata postitus Postitas gulf »

Oil-Cooled kirjutas:
Mis rattaga on tegemist ja milliste Metzeleridega? Kas sõidat tänaval või käid iga nädalalõpp rajal?
ratas on gsx600r, 2004a. rehvi täpset marki ei tea kahjuks...
ja rajal pole käinud, kuigi väike kavatsus küll oli :)
Kasutaja avatar

manager2
Postitusi: 590
Liitunud: 12 Mär 2006, 16:52
Asukoht: Tallinn

Lugemata postitus Postitas manager2 »

gulf kirjutas:
niiet 900-ja kroonine metzeler kõlbab linnasõiduks küll?
hinna järgi võiks arvata, et jutt käib esirehvist. selle hinnaga vist tõesti äritakse enne kevadet need laojäägid maha, enne värske kauba peale tulekut.

iseenesest on Metzeler ju hea tootja, kui tänavasõidust rääkida. Suurt läbisõitu siin juba mainiti. aga eks süvene natukene mida müüakse. Võta täpne mudel ja surfa natukene netis. ... ja rehvil märgitud tootmise aasta tuleks kah järgi vaadata. Pika seismise peale ei lähe kumm mitte kvaliteetsemaks.
THESE FEW MINUTES ON THE TRACK… YOU LIVE MORE THAN SOME PEOPLE DURING THEIR LIFETIME
Kasutaja avatar

Oil-Cooled
Postitusi: 994
Liitunud: 04 Sept 2006, 21:20
Asukoht: Eesti
Tänatud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas Oil-Cooled »

Metzeler teeb väga häid rehve nii tänava kui rajasõiduks. Tegemist on Pirelli tütarfirmaga (mõned aastad tagasi võttis Pirelli nad üle), karkass ja compoundid on samad mis Pirelli analoogsetel mudelitel.
Racetec on nende topp rajarehv, tänavasõiduks Sportec.
900 krooni eest sa neid vaevalt saad.

BMW R100RS
Varem: CB750K6, K75S, Katana/GSXR hübriid, GSX1100S Katana, XJ600, GPZ900R, GSX600F, GSXR750


kYbb
Postitusi: 8
Liitunud: 07 Dets 2005, 15:53
Tsikkel: Speed Triple & Daytona
Asukoht: TLN

Lugemata postitus Postitas kYbb »

Ma ei saa aru, miks kõik kahtlevad, kui keegi ütleb, et nägi Metzleri rehve hinnaga 900.-
Ise nägin ka Motodepoos Metzleri rehvide soodukat, kus mingi hunnik esi ja taga 180-55 hinnaga 900.- Tegemist oli nn "kalasaba" mustriga hästi tihedate soontega rehviga (nagu vihmakas vms). Tootja kodukal neid kahjuks enam pole, seega väga värske kaubaga tegu vist pole.
Kas tasub v ei.... ei osaka öelda, aga ise ei ehku peale ei läinud ja ostsin nati üle poole kallimalt Bridgestone.
Triumph Daytona 955i Centennial
Kasutaja avatar

417
Postitusi: 1426
Liitunud: 11 Dets 2003, 15:15
Asukoht: Jawad ,SZR 660; YZF 600R;KTM 620 DUKE;YZF R1 ; KTM 625 sxc ,xt125x, KTM 600sixday,gsx-R600,KTM620sc

Lugemata postitus Postitas 417 »

mina põrutasin kurvest otse ja ostan edaspidi kallima
Hälvik mootorratturhiir Zamundast
[17:51] <R417> ma pole pretendeerinudki aasta mootoratturi aunimetusele

Sverre
Postitusi: 340
Liitunud: 19 Mär 2004, 11:49
Tänatud: 15 korda

Lugemata postitus Postitas Sverre »

..."Tegemist oli nn "kalasaba" mustriga hästi tihedate soontega rehviga (nagu vihmakas vms)." ...

Nimetatud rehvid ongi pehme seguga vihmarehvid.
Kuiva asfaldi peal saad nendega tuhatkond kilomeetrit sõita... heal juhul. Ja nagu mina tean, on rinkale mõeldud vihmarehvid tavaliikluses keelatud. Nagu ka slickid.

Sverre
Kasutaja avatar

motoratsutaja
Postitusi: 1193
Liitunud: 03 Juul 2006, 12:59
Tsikkel: Yamu FJR 1300, Yamu WR 450
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas motoratsutaja »

Mina ostsin omale Bridgestone Battlax BT 45 rehvid nii esimese kui ka tagumise ja nende konkreetsete rehvide kohta lugesin ja kuulsin kasutajatelt ainule head. Bridgestone rehvide kohta polegi ma midagi halba kuulnud. BT 45 peeti üsna asjalikus ALL - WEATHER rehviks kuna tal on nii kuivaga kui märjaga hea pidamine. Hinnaks on Depoos näiteks 3600 esi ja taga. Aga siin kui vaadata Biker.ee kaardi alt ja kui see kaart on olemas siis saab Bridgestone toodetelt - 20%. Soovitan isiklikult rehvide arvelt mitte kokku hoida, see ei tähenda, et kui on natukene odavam rehv , et siis kohe jube vilets on aga korralikud rehvid tasub osta, kuna pidamiseks on ainult 2 ratast ja natukene nadi on ju ka kohe esimese vihmaga esimeses kurvis selili olla. Minu seisukoht on selline et oma turvalisus ju ennekõike, see on iga asjaga nii kasvõi kiivirga näiteks oma pea on ju see mida kaitsed ja igaüks ise teab kui kallilt ta oma tervist hindab.
Yaaa-maaa-haaa......
Kasutaja avatar

mella
Postitusi: 4580
Liitunud: 12 Apr 2005, 19:55
Tänatud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas mella »

417 kirjutas:
mina põrutasin kurvest otse ja ostan edaspidi kallima
Et kindlasti rehvi viga?
Kasutaja avatar

417
Postitusi: 1426
Liitunud: 11 Dets 2003, 15:15
Asukoht: Jawad ,SZR 660; YZF 600R;KTM 620 DUKE;YZF R1 ; KTM 625 sxc ,xt125x, KTM 600sixday,gsx-R600,KTM620sc

Lugemata postitus Postitas 417 »

mella kirjutas:
417 kirjutas:
mina põrutasin kurvest otse ja ostan edaspidi kallima
Et kindlasti rehvi viga?
ei Mella, oma sõiduviga ei arvestanud tunduvalt halvema pidamisega.
Aga see selleks, proovisin ära odavama ja puhtalt minu isiklik arvamus et omadused on halvemad kui 3200 maksval eelkäial
( ei süüdista rehvi ega rehvimüüat - enda rumal otsus )
Hälvik mootorratturhiir Zamundast
[17:51] <R417> ma pole pretendeerinudki aasta mootoratturi aunimetusele

Sverre
Postitusi: 340
Liitunud: 19 Mär 2004, 11:49
Tänatud: 15 korda

Lugemata postitus Postitas Sverre »

Minu tagasihoidlik soovitus on tänaval kasutada Michelin Pilot Powerit.
Kannatab ka vihmasõidus kallutada ja on üldse hea pidamisega.
Samuti ei kulu liiga kiiresti.
;)

Sverre

Teema algataja
gulf

Lugemata postitus Postitas gulf »

Sverre kirjutas:
Minu tagasihoidlik soovitus on tänaval kasutada Michelin Pilot Powerit.
Kannatab ka vihmasõidus kallutada ja on üldse hea pidamisega.
Samuti ei kulu liiga kiiresti.
;)

Sverre
kust sellist hea ja soodsa hinnaga saab? :)

Piipz
Soe ja sõbralik
Postitusi: 8799
Liitunud: 05 Sept 2004, 23:28
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 134 korda
Tänatud: 334 korda
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Piipz »

hea et siin mingi sadaviiskümmend tuhat teemat ei ole selle kohta olnud, et kes mis rehve müüb, kuskohas ja kust soodsamalt võib saada jne. aga noh, küsida ju võib.
Kasutaja avatar

Margusxx
Mode
Postitusi: 903
Liitunud: 23 Veebr 2004, 12:28
Tsikkel: GSX1300RZ K750 CRF1000l
Asukoht: Rootsi
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 34 korda

Lugemata postitus Postitas Margusxx »

Sverre kirjutas:
..."Tegemist oli nn "kalasaba" mustriga hästi tihedate soontega rehviga (nagu vihmakas vms)." ...

Nimetatud rehvid ongi pehme seguga vihmarehvid.
Kuiva asfaldi peal saad nendega tuhatkond kilomeetrit sõita... heal juhul. Ja nagu mina tean, on rinkale mõeldud vihmarehvid tavaliikluses keelatud. Nagu ka slickid.

Sverre
hea võimalus neid "kalasaba rehve" testida, ostsin kulunud rehviga ratta ja sain tutika tasuta asemele, nädala jooksul panen alla, siis saab lugeda kilomeetreid ja kas kuiva või märjaga jne, siis saab selgeks kõik.
Hardcore,hardcore,hardcore,hardcore. Nothing less and nothing more...
Kasutaja avatar

paarn
Postitusi: 559
Liitunud: 03 Juun 2004, 16:35
Tsikkel: EXC350, Lynx 600E
Asukoht: TLN - Võru
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas paarn »

Ghost kirjutas:
Mina ostsin omale Bridgestone Battlax BT 45 rehvid ...
BT45 rehv on ikkagi touring rehv ja see pidamise kohapealt küll väga hiilgama ei peaks, ise olen seda palju kasutanud ja ei kurda, aga usun, et kinldasti on rehve mis peavad palju paremini. BT peaks hiilgama pigem kulumiskindlusega, mis on ka minu hinnangul üsna hea, ca 10 tkm rehv.
Mõlemat head on raske leida, aga eks teadjad mehed räägivad...
Moto-orineteerumine: http://www.villamoto.ee

Teema algataja
mega

Lugemata postitus Postitas mega »

gulf kirjutas:
Sverre kirjutas:
Minu tagasihoidlik soovitus on tänaval kasutada Michelin Pilot Powerit.
Kannatab ka vihmasõidus kallutada ja on üldse hea pidamisega.
Samuti ei kulu liiga kiiresti.
;)

Sverre
kust sellist hea ja soodsa hinnaga saab? :)


......kui soovid võin aidata rehvide osas, Pilot Poweri jooks 5400eeku (190/50 R17; 120/70 R17 saab ka teisi mõõte)

Teema algataja
gulf

Lugemata postitus Postitas gulf »

mega kirjutas:
gulf kirjutas:
Sverre kirjutas:
Minu tagasihoidlik soovitus on tänaval kasutada Michelin Pilot Powerit.
Kannatab ka vihmasõidus kallutada ja on üldse hea pidamisega.
Samuti ei kulu liiga kiiresti.
;)

Sverre
kust sellist hea ja soodsa hinnaga saab? :)


......kui soovid võin aidata rehvide osas, Pilot Poweri jooks 5400eeku (190/50 R17; 120/70 R17 saab ka teisi mõõte)
vaja ainult tagumist 180 55 R17.
muud ka pakkuda on?

Sverre
Postitusi: 340
Liitunud: 19 Mär 2004, 11:49
Tänatud: 15 korda

Lugemata postitus Postitas Sverre »

http://www.reifenversand.com/wbc.php?si ... l+anzeigen#

Reifenversand.com ehk aitab.

Eestis ma ei teagi, kes Michelin Pilot Powerit müüb.
Ärgu kohalikud müüjad pahandagu, aga seni olen Saksast tellinud või ise toonud, sest üsna tihti sinnakanti asja. 180 pluss 120 esirehvi hind kokku on jäänud umbes 3900-4000 krooni juurde...

vahel on kõigil raha vähe, aga mina ei soovita rehvide pealt 200-300 krooni kokku hoida. võta kasvõi Bridgestone või Metzeler või mistahes uus rehv alla, aga usu mind, väga kurb on näha oma tsiklid lömmis bensupaagi, purunenud gondlite ja kõverate esiamortidega, kui sita rehvi pärast kukkunud oled. Rehvid on sinu elukindlustus.

Sverre
Kasutaja avatar

pacaan
Postitusi: 976
Liitunud: 25 Veebr 2005, 12:15
Tsikkel: ZX12R turbo
Asukoht: Tallinn / Eesti
Tänatud: 1 kord
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas pacaan »

Sverre jutt ühtib 100% ka minu isikliku vähese kogemusega, Pilot Power oli all mu GSX-R 750 ja pidamine oli tõesti väga hea nii kuiva kui märjaga. Kuigi sportlik tänavarehv, kannatab ilmselt hobi korras ka rajal veidi kallutada. Kiiret kulumist ka ei täheldanud. Nõudlikumale/sportlikumale saada veel erinevate kummisegude vahel valida võimaldav Pilot Race mudel (ei tea kas see tänavaleaalne mudel enam on?).

Ja komplekt (esi/taga Power) maksab Saksast tellides (pakkujaid veebipoode on mitmeid) tõesti laias laastus 4000 eeku.
8,64 @ 1/4 - Kawasaki ZX12R turbo
9,09 @ 1/4 - Suzuki Hayabusa turbo
9,8x @ 1/4 - Kawasaki ZX6R
Kasutaja avatar

CB500
Postitusi: 2190
Liitunud: 25 Juul 2003, 21:52
Asukoht: CB900F Hornet

Lugemata postitus Postitas CB500 »

Inflatsioon on nähtavasti oma töö teinud, 4k eest enam siiski jooksu ei saa. (pilot power 2CT)
it's a honda. ride it like you stole it, change the oil once in a while. enjoy.

Piipz
Soe ja sõbralik
Postitusi: 8799
Liitunud: 05 Sept 2004, 23:28
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 134 korda
Tänatud: 334 korda
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Piipz »

miks peaks kohalikud müüjad pahandama, paarn :P kui sa ikka tõesti nii palju odavamalt saad, siis peaks kohalikud pigem kontrollima enda asju, et palju katet on jne. rehv on rehv on rehv. näiteks minu rehvid saksast 1800 eek, eestist 2400... rõõmu tapab ära see, et enda rehvidega on vahetus tasuline :P seega kui ise oskaks/jõuaks rehve vahetada, siis ainult saksast tellikski.

piloot
Postitusi: 2130
Liitunud: 10 Sept 2005, 19:18
Tsikkel: Varadero XL1000 Husaberg FE570
Asukoht: Rakvere

Lugemata postitus Postitas piloot »

mella kirjutas:

Et kindlasti rehvi viga?
Möödunud sügisel toppisin omale ühe soodsa MAXXISE alla, ealeski poleks uskunud, et üks asi võib nii libe olla... aga selle peale pole tulnudki, et kui veel umbes 50 km/h võtab kuival asfaldil ratta ringi (täna sai jälle kogetud) siis see on vist bantiti viga :twisted:
Pilt
Suzu GSF 600S - Totaalne banditism! Fazer 1000, KTM LC4 620 SC, Varadero 1000, XR650R, WR250F, Husaberg FE 570+explorer snow kit
citius,altius,coitus!
Kasutaja avatar

Oil-Cooled
Postitusi: 994
Liitunud: 04 Sept 2006, 21:20
Asukoht: Eesti
Tänatud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas Oil-Cooled »

piloot kirjutas:
mella kirjutas:

Et kindlasti rehvi viga?
Möödunud sügisel toppisin omale ühe soodsa MAXXISE alla, ealeski poleks uskunud, et üks asi võib nii libe olla... aga selle peale pole tulnudki, et kui veel umbes 50 km/h võtab kuival asfaldil ratta ringi (täna sai jälle kogetud) siis see on vist bantiti viga :twisted:
mis selle Maxxise rehvi tüüp on, Supermaxx?

BMW R100RS
Varem: CB750K6, K75S, Katana/GSXR hübriid, GSX1100S Katana, XJ600, GPZ900R, GSX600F, GSXR750


piloot
Postitusi: 2130
Liitunud: 10 Sept 2005, 19:18
Tsikkel: Varadero XL1000 Husaberg FE570
Asukoht: Rakvere

Lugemata postitus Postitas piloot »

Oil-Cooled kirjutas:

mis selle Maxxise rehvi tüüp on, Supermaxx?
peast küll enam ei mäleta, aga kui ratta juures meelde tuleb vaatan järgi
Pilt
Suzu GSF 600S - Totaalne banditism! Fazer 1000, KTM LC4 620 SC, Varadero 1000, XR650R, WR250F, Husaberg FE 570+explorer snow kit
citius,altius,coitus!

Teema algataja
Raiducii

Lugemata postitus Postitas Raiducii »

Tere rahvas,

Mul selline küsimus - oleks vaja baigile tagarehvi 180/55 ZR17. Olen vaadanud Bridgestone'i oma (BT-014 Sport Radial) ja Michelini Pilot Powerit. Ei tea nüüd kumba valida. Kas tasuks üldse osta ühe kaupa (st aind tagakets, esimene tutikas, kuid Metzeleri oma mingisugune) või tasuks koos esimesega uus panna st sama firma sama mudeli terve jooks. Olen uurinud ja aru saanud et koos ostes on odavam. Peamiselt sõidan baigiga asfaldil ja oleks plaan ringrajal ka esimesed tuleristsed teha. Olen lõhkise küna ees mida valida :?
Kasutaja avatar

Oil-Cooled
Postitusi: 994
Liitunud: 04 Sept 2006, 21:20
Asukoht: Eesti
Tänatud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas Oil-Cooled »

Raiducii kirjutas:
Tere rahvas,

Mul selline küsimus - oleks vaja baigile tagarehvi 180/55 ZR17. Olen vaadanud Bridgestone'i oma (BT-014 Sport Radial) ja Michelini Pilot Powerit. Ei tea nüüd kumba valida. Kas tasuks üldse osta ühe kaupa (st aind tagakets, esimene tutikas, kuid Metzeleri oma mingisugune) või tasuks koos esimesega uus panna st sama firma sama mudeli terve jooks. Olen uurinud ja aru saanud et koos ostes on odavam. Peamiselt sõidan baigiga asfaldil ja oleks plaan ringrajal ka esimesed tuleristsed teha. Olen lõhkise küna ees mida valida :?
Metzeler teeb väga häid rehve, milline tüüp Metzeler sul ees on? Osta taha näiteks Sportec M1 või M3.

BMW R100RS
Varem: CB750K6, K75S, Katana/GSXR hübriid, GSX1100S Katana, XJ600, GPZ900R, GSX600F, GSXR750

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Rehvid, rehvid, rehvid”