Raskele endurole rehviotsing

Kogu tõde mootorratta rehvidest, nende rõhust, tootjatest ja kulumisest. Kui mootorrattur tunneb huvi mootorratta rehvide vastu siis vastus tuleb siit. Ja küsimused samal teemal elik mootorratta rehvide kohta ka ikka siia.

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

Teema algataja
Alex
Postitusi: 438
Liitunud: 20 Mär 2003, 16:13
Tsikkel: Punane Roller
Asukoht: Pealinna külje all
Tänanud: 20 korda
Tänatud: 2 korda

Raskele endurole rehviotsing

Lugemata postitus Postitas Alex »

Küsimus oleks siis järgmine:millist rehvi eelistavad meie raskeendurodega sõitjad?Asfald-pinnatee jaguneks 50-50 ja endal välja otsitud kolm varianti:
nr1. http://www.metzelermoto.com/web/catalog ... g/off_road
nr2. https://www.preisroboter.de/ergebnis7947450.html

nr3.http://www.tyretest.com/motorradreifen/ ... index.html

Hinnavahe tuleks rehvi jooksul ca 700 krooni heidenau kasuks, on äkki kellegil nende rehvidega kogemusi või oskab soovitada miskit muud head ca 160 kg kaaluvale rattale?

Alex

Muideks Mella...pikaajalise kasutajana ma seda tegin kõigepealt :lol: aga tänud soovitamast.
Mind ei huvita väga muda ja liiva värk...eelkõige asfaldi ning kruusa sõit ja sinna sobilik rehv.(eriti märgades tingimustes)

Viimati muutis Alex, 29 Mär 2009, 16:32, muudetud 1 kord kokku.
Ilusa ja punase rolleri omanik...sain kah lammaste seast huntide sekka :D
Müüa 2006 V-strom, üks omanik, kallilt.
Kasutaja avatar

mella
Postitusi: 4580
Liitunud: 12 Apr 2005, 19:55
Tänatud: 1 kord

Re: Raskele endurole rehviotsing

Lugemata postitus Postitas mella »

sellest on lähiajal juttu olnud, kasuta otsingut.


Rebaseonu
Postitusi: 226
Liitunud: 31 Mär 2007, 21:36
Kontakt:

Re: Raskele endurole rehviotsing

Lugemata postitus Postitas Rebaseonu »

Pilt

Kui ikka kruusa nii palju sõidad võta valikusse ka Continental TKC80. Kallim aga peab hästi vastu ja on hea nii kruusal kui asfaldil. Vähemalt panne ette see.

Kasutaja avatar

Andres
Postitusi: 144
Liitunud: 17 Aug 2004, 15:31
Tsikkel: kxf
Asukoht: Tartu

Re: Raskele endurole rehviotsing

Lugemata postitus Postitas Andres »

Mina panin sellised, Mitas E09, asfaldil vähe palju undab, aga pidamise üle kurta ei saa, kruusast ei maksa vist rääkida.

Pilt

Kasutaja avatar

kahro
Postitusi: 111
Liitunud: 14 Mär 2004, 21:26
Tsikkel: XTZ750
Asukoht: Viljandi

Re: Raskele endurole rehviotsing

Lugemata postitus Postitas kahro »

Kui Sul plaanis sõita ainult asfalti ja kruusa, siis paremat regvi kui michelin anakee.
Mul SuperTenerel all ja olen väga rahul. Kannatas sõita ka metsas traktorijäljes (kuival ajal). Märjal heinamaal ja vett täis imbunud tee-ehitusel oli libe aga seal oleks ainult korralik krossikumm pidanud.
Mitaseid mina enam ei julge osta. Kunagi olid E08-d ja vähegi niiske asfaldi peal polnud pidamist, esiratas käis ikka väga tihti loha. Nendega võrreldes anakeed teele lausa liimitud.

Ahjaa, rehve otsima hakates siit hea vaadata, kes mida Su rattale pakub:
http://www.mynetmoto.com/motorradreifen ... eifen.html


diesel

Re: Raskele endurole rehviotsing

Lugemata postitus Postitas diesel »

Sellest valikust olen proovinud 2 varianti: Seesama metzeler ja seesama mitas. Mitas ei kõlba minumeelest kusagile, kui siis liiv ja muda :D Märg asfalt ja õpid driftima!
Metzeler sahara 3 on siiani parim variant olnud, sõidan ise samuti 50:50 ja mitast enam kindlasti ei osta, sahara 3 esirehviks pole just parim minumeelest, ees mul dunlopilt kärn, ei mäleta mudelit hetkel.
Rattaks siis vana transalp.

Kasutaja avatar

creativ
Postitusi: 1180
Liitunud: 27 Sept 2007, 14:35
Tsikkel: KTM LC8 ADV
Asukoht: tallinn
Tänanud: 10 korda

Re: Raskele endurole rehviotsing

Lugemata postitus Postitas creativ »

ümbermaailma reisijad ühelteljel kasutavad Heidenau K60. pidavat olema suurima kuluvusressursiga rehv mis üldse võimalik. eelistaksin seda kui väga agressiivset sõidustiili ei harrasta.
Ma ise kaaluks siis Heidenau ja seda Metzeleri versiooni.
Et ise tahan kruusal maxpidamist siis võtaksin suurema ja hõredema kärnaga. Sel juhul on kiire kulumine garanteeritud. Eriti suure kaalu ja võimsuse juures.
Rebaseonu toodud Conti K80 pidavat olema suht suure kuluvusega raske ratta all (maailmarändur Marguse sõnade põhjal). Ja et see oluliselt kõrgem hind seetõttu ei õigusta ennast.
Mis rehviga Rebaseonu oma viimase reisi läbis? Palju tsikkel kokku kaalus koos sõitjaga? Ja mitu jooksu rehve mahakandmisele läks?

kui soovid eriti odavat aga toimivat rehvi siis võid kaaluda ka KINGS KT 966 dual sport. Seda saad osta AutoPluss OÜ-st. Ca 900.- või isegi vähem. Kestavad piinamist ca 4-6tuhhi. Selle raha eest täitsa ok. Eriti kruusal. Suht jäiga seguga. Kingsid ongi tuntud naelrehvide kasutajate seas. kõva segu hoiab naela hästi kinni.
http://images.google.com/imgres?imgurl= ... sAb6-6iaCA

Ära usu hülge möla! Anna aeruga!
____________________

LC8 Adventure

Rebaseonu
Postitusi: 226
Liitunud: 31 Mär 2007, 21:36
Kontakt:

Re: Raskele endurole rehviotsing

Lugemata postitus Postitas Rebaseonu »

creativ kirjutas:

Rebaseonu toodud Conti K80 pidavat olema suht suure kuluvusega raske ratta all (maailmarändur Marguse sõnade põhjal). Ja et see oluliselt kõrgem hind seetõttu ei õigusta ennast.
Mis rehviga Rebaseonu oma viimase reisi läbis? Palju tsikkel kokku kaalus koos sõitjaga? Ja mitu jooksu rehve mahakandmisele läks?

Mul omal oligi TKC80 all, terve tripp (mingi 23000 vist tuli) sai ühe jooksuga läbitud, kuigi koju jõudes oli tagumine keskelt praktiliselt ära kulunud ja esimesel üle ühe. Mu meelest väga hea tulemus mustrit arvestades. Ma muidugi sõidan suht säästlikult ka ja suure all võib-olla peab mingi 10000 km. See ikka oleneb kõvasti sõidustiilist. Minu mõõdus paar Saksast tellides on maksma läinud ca 2100, mis mu meelest pole väga kallis meie hindu arvestades. Eestist pole leidnud.

Marguse 500kg ratta all kulub vist iga asi kiiresti ära. (lol)

Kasutaja avatar

creativ
Postitusi: 1180
Liitunud: 27 Sept 2007, 14:35
Tsikkel: KTM LC8 ADV
Asukoht: tallinn
Tänanud: 10 korda

Re: Raskele endurole rehviotsing

Lugemata postitus Postitas creativ »

Rebaseonu kirjutas:
creativ kirjutas:

Rebaseonu toodud Conti K80 pidavat olema suht suure kuluvusega raske ratta all (maailmarändur Marguse sõnade põhjal). Ja et see oluliselt kõrgem hind seetõttu ei õigusta ennast.
Mis rehviga Rebaseonu oma viimase reisi läbis? Palju tsikkel kokku kaalus koos sõitjaga? Ja mitu jooksu rehve mahakandmisele läks?

Mul omal oligi TKC80 all, terve tripp (mingi 23000 vist tuli) sai ühe jooksuga läbitud, kuigi koju jõudes oli tagumine keskelt praktiliselt ära kulunud ja esimesel üle ühe. Mu meelest väga hea tulemus mustrit arvestades. Ma muidugi sõidan suht säästlikult ka ja suure all võib-olla peab mingi 10000 km. See ikka oleneb kõvasti sõidustiilist. Minu mõõdus paar Saksast tellides on maksma läinud ca 2100, mis mu meelest pole väga kallis meie hindu arvestades. Eestist pole leidnud.

Marguse 500kg ratta all kulub vist iga asi kiiresti ära. (lol)

tänud vastuse eest!
eks jah, kulumine sõltub vägagi paljudest asjaoludest nagu ka pidamine. et olud on pidevalt erinevad siis ongi keeruline leida seda parimat. Sinu kogemus Conti TKC80-ga on küll igati positiivne. Ja BMW paneb juba tehases need GS1200 all. Peaks usadlusväärsena näima küll.
Mulle meeldib selle mudeli kärnasus ja tundub et peaks head pidamist pakkuma. Uurisingi Margus käest selle kohta ja tema ei soovitanud. Võta nüüd siis kinni. Sinu tsikkel muidugi 2 korda kergem
2100.- on hea hind kui selle raha eest saab 10-20K läbisõitu.

Ära usu hülge möla! Anna aeruga!
____________________

LC8 Adventure

Rebaseonu
Postitusi: 226
Liitunud: 31 Mär 2007, 21:36
Kontakt:

Re: Raskele endurole rehviotsing

Lugemata postitus Postitas Rebaseonu »

creativ kirjutas:

Ja BMW paneb juba tehases need GS1200 all. Peaks usadlusväärsena näima küll.

See on imelik, et Margus need maha tegi. Niipalju kui olen ise pika otsa sõitjate arvamusi lugenud on need paljude arvates ühed parimad saadaolevad universaalrehvid üldse. Põhiline vastuargument on kõrge hind. Aga kui sõita põhiliselt asfaldil, siis kärn kulub kiiremini ja mõni teine kalasaba mustriga asi peab seal ehk paremini vastu. Aga kruusal on need kalasabad kindlasti kehvemad. Mul omal on tehasest kalasabaga Bridgestone Trailwing ja see peene kruusaka peal oli ikka palju nigelam ja esimene tahtis pidevalt otse minna, mitte sinna poole kuhu keerad. TKC on kõvasti parem, kusjuures asfaldil on ka väga hea pidamine. Soovitan soojalt vähemalt proovida.

(Suure) KTMi alla kulub vist ka kõik ruttu ära. :)


Raigo
Postitusi: 1844
Liitunud: 29 Sept 2003, 19:23
Tsikkel: Iž Planetad, Iž Jupiterid
Asukoht: Rakvere

Re: Raskele endurole rehviotsing

Lugemata postitus Postitas Raigo »

Kust kohast sa need 2100-ga ostsid ?


Rebaseonu
Postitusi: 226
Liitunud: 31 Mär 2007, 21:36
Kontakt:

Re: Raskele endurole rehviotsing

Lugemata postitus Postitas Rebaseonu »

Raigo kirjutas:

Kust kohast sa need 2100-ga ostsid ?

http://www.reifendirekt.co.ee/

Hinnad seal kõiguvad päris palju, sama asi on kohati soovitusliku müügihinnaga, kohati jälle 30-40% alla. Hetkel tuleks minu mõõtudega ca 2300. Sellest poest oli eraldi teema ka siin. Olen sealt 3 jooksu võtnud ja rahul.


Raigo
Postitusi: 1844
Liitunud: 29 Sept 2003, 19:23
Tsikkel: Iž Planetad, Iž Jupiterid
Asukoht: Rakvere

Re: Raskele endurole rehviotsing

Lugemata postitus Postitas Raigo »

Rebaseonu kirjutas:
Raigo kirjutas:

Kust kohast sa need 2100-ga ostsid ?

http://www.reifendirekt.co.ee/

Hinnad seal kõiguvad päris palju, sama asi on kohati soovitusliku müügihinnaga, kohati jälle 30-40% alla. Hetkel tuleks minu mõõtudega ca 2300. Sellest poest oli eraldi teema ka siin. Olen sealt 3 jooksu võtnud ja rahul.

Mind hirmutab TKC-de puhul just vihmaga pidamine asfaldil


Rebaseonu
Postitusi: 226
Liitunud: 31 Mär 2007, 21:36
Kontakt:

Re: Raskele endurole rehviotsing

Lugemata postitus Postitas Rebaseonu »

Raigo kirjutas:

Mind hirmutab TKC-de puhul just vihmaga pidamine asfaldil

Nii palju kui ise olen märjaga sõitnud ei saaks öelda, et need mingid eriti libedad oleks. Täitsa norm pidamine. Ma muidugi suur kihutaja ei ole ja ei looda, et märjaga peab sama hästi kui kuivaga.


Raigo
Postitusi: 1844
Liitunud: 29 Sept 2003, 19:23
Tsikkel: Iž Planetad, Iž Jupiterid
Asukoht: Rakvere

Re: Raskele endurole rehviotsing

Lugemata postitus Postitas Raigo »

Ma usun ,et see 200 krooni, mida on TKC kallim kui K60 Heidenau, proovin ma vist ikkagi TKC ära :D :bsmile:

Kasutaja avatar

Tafka
Postitusi: 577
Liitunud: 02 Nov 2003, 17:17
Asukoht: Tallinn > Nõmme
Tänatud: 1 kord
Kontakt:

Re: Raskele endurole rehviotsing

Lugemata postitus Postitas Tafka »

Eelpool mainiti Anakeed...olid ka mul need esimesena Transalpil all aga kruusapeal kippus vibama natukene....otsis natukene liiga palju teed endale minuarust. Aga asfaldi peal on Anakee küll väga hea rehv ja isegi korralikus vihmasajus on asfaldil pidamist(isegi kui rehv juba suht pastel). Anakeega sai isegi metsa all müratud natukene, libe aga sai hakkama.
Aga K60 kohta nüüd nii palju, et nii palju kui ma lugenud on siis tube type ja tubeless mudelid on erineva vastupidamisega!!! Tubetype pidavat tunduvalt kiiremini kuluma kui tubeless!

Rattatu / IBA #33754
// Endised: GasGas FSE450 ; Honda XL600V "Transalp" aka Tuuli ; Dnepr MT10-36 aka Milvi ; Sherco SEF-R 300
Kasutaja avatar

yeekim
Toetajaliige
Postitusi: 6637
Liitunud: 09 Mai 2006, 12:08
Tsikkel: VT1300CX
Asukoht: Head mõtted
Tänanud: 659 korda
Tänatud: 406 korda

Re: Raskele endurole rehviotsing

Lugemata postitus Postitas yeekim »

Pakuks veel selliseid nagu Metzeler KAROO
Enda TDM'il selline tagarehvina kasutuses. Eelmine aasta oli veel miski soodukas sellele, maksis siis 1200 raha.

edu

Saadetud kettaga lauatelefonist!

Kasutaja avatar

randel
Postitusi: 671
Liitunud: 22 Apr 2005, 10:13
Tsikkel: Beta 390
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 33 korda
Tänatud: 203 korda
Kontakt:

Re: Raskele endurole rehviotsing

Lugemata postitus Postitas randel »

Nii Conti TKC kui Heidenau K60 on vihmaga libedad asfaldil. Peab arvestama, et 100hj ratas suudab maanteekiirusel 5.-6.käiguga kiirendades selle libisema tõmmata teinekord. Ja k60 kestab TKC-st kaks korda kauem kindlasti. Alternatiivina võib mõelda ka Metzeler Karoo2 peale, üllatavalt hea vihmas (kärna kohta) ja asfladil üldse. Kulub umbes sama kiiresti kui TKC.
Kui peaeesmärk asfalt ja vahel ka kruus, siis pigem Anakee, Tourance vms.

Kasutaja avatar

creativ
Postitusi: 1180
Liitunud: 27 Sept 2007, 14:35
Tsikkel: KTM LC8 ADV
Asukoht: tallinn
Tänanud: 10 korda

Re: Raskele endurole rehviotsing

Lugemata postitus Postitas creativ »

randel kirjutas:

Nii Conti TKC kui Heidenau K60 on vihmaga libedad asfaldil. Peab arvestama, et 100hj ratas suudab maanteekiirusel 5.-6.käiguga kiirendades selle libisema tõmmata teinekord. Ja k60 kestab TKC-st kaks korda kauem kindlasti. Alternatiivina võib mõelda ka Metzeler Karoo2 peale, üllatavalt hea vihmas (kärna kohta) ja asfladil üldse. Kulub umbes sama kiiresti kui TKC.
Kui peaeesmärk asfalt ja vahel ka kruus, siis pigem Anakee, Tourance vms.

K60 on suurema protektoripinnaga ja seetõttu peakski kauem kestma. TKC on kärnasem, hõredam klots ja seetõttu on kruusal ja muul pehmel pinnasel kindlasti haakuvam.
arvatavasti mõjutab kulumist lisaks tsikli raskusele ja võimsusele suurel määral keskkonna temperatuur. väga soojaga läheb segu vedelaks, pidamine ehk paremaks, aga kuluvus suuremaks.

Ära usu hülge möla! Anna aeruga!
____________________

LC8 Adventure
Kasutaja avatar

creativ
Postitusi: 1180
Liitunud: 27 Sept 2007, 14:35
Tsikkel: KTM LC8 ADV
Asukoht: tallinn
Tänanud: 10 korda

Re: Raskele endurole rehviotsing

Lugemata postitus Postitas creativ »

ants01 kirjutas:

Pakuks veel selliseid nagu Metzeler KAROO
Enda TDM'il selline tagarehvina kasutuses. Eelmine aasta oli veel miski soodukas sellele, maksis siis 1200 raha.

edu

mis KAROO konkreetsemalt ? seal neid 2 erinevat. suurem- madalam klots (mudel T) ja väiksem- kõrgem klots

Ära usu hülge möla! Anna aeruga!
____________________

LC8 Adventure
Kasutaja avatar

yeekim
Toetajaliige
Postitusi: 6637
Liitunud: 09 Mai 2006, 12:08
Tsikkel: VT1300CX
Asukoht: Head mõtted
Tänanud: 659 korda
Tänatud: 406 korda

Re: Raskele endurole rehviotsing

Lugemata postitus Postitas yeekim »

Kiire garaazi külastus andis tulemuseks KAROO T
Sõidumüra ei ole suurenenud ja pidamine on ka OK. Selle paneks klotside asetuse "süüks"- nad ei ole kõik ühel joonel, st ei teki sellist astet.

edu

Saadetud kettaga lauatelefonist!

Kasutaja avatar

hannes
Postitusi: 682
Liitunud: 11 Mär 2004, 08:28
Tsikkel: Ducati Multistrada 1200S
Asukoht: Niinsaare
Tänatud: 1 kord

Re: Raskele endurole rehviotsing

Lugemata postitus Postitas hannes »

Rebaseonu kirjutas:

Mul omal oligi TKC80 all, terve tripp (mingi 23000 vist tuli) sai ühe jooksuga läbitud, kuigi koju jõudes oli tagumine keskelt praktiliselt ära kulunud ja esimesel üle ühe. Mu meelest väga hea tulemus mustrit arvestades. Ma muidugi sõidan suht säästlikult ka ja suure all võib-olla peab mingi 10000 km. See ikka oleneb kõvasti sõidustiilist. Minu mõõdus paar Saksast tellides on maksma läinud ca 2100, mis mu meelest pole väga kallis meie hindu arvestades. Eestist pole leidnud.

Mul mooramaapaari all on TKC80 hinnanguliselt 6000km käinud ning taga keskel on klotsi ikka veel piisavalt, et pea teist sama palju otsa sõita. Continentali tsiklirehve Eestis väga ei müüdagi. Uurisin kunagi maaletoojalt, et mis värk nende mittesaadavusega on, aga väga mõistlikku vastust sealt ei saanudki. Mina olen omad samuti saksast tellinud ja väga rahul siiani. Saksa AfricaTwini foorumi käesoleva aasta küsitluse tulemused on näha siin. 2008 siin, 2007 siin ja 2006 siin. Nende tulemusi ei ole mõtet küll puhta kullana võtta, enamus sealsetest vendadest on sellised vannabii maastikusõitjad, kel peale 30 km kruusatee läbimist põlv väriseb. Heidenaud kasutatakse peamiselt soodsa hinna tõttu.
Võrdluseks jooks rehve TKC80 - 163,98€, K60 - 117,22€. Transa Eestisse muidugi siia otsa veel.
Muidu Motorradi testi eelmise aasta lõpus võitis conti uus suurtele enduurokatele mõeldud rehvimudel Trail Attack. Jooksu hinnaks 152,98€ ehk isegi odavam, kui TKC80. Kõik siinsed hinnad siis AfricaTwini rehvimõõdus, ees 90/90-21 ja taga 140/80-17. Peakski uueks hooajaks omale need prooviks tellima pikemate asfalditrippide tarvis. Mul muidugi selles mõttes lihtsam, et on kaks jooksu rattaid, ühed varustatud peamiselt asfalile mõeldud rehvidega, teised kruusale mõeldutega.

Ida-Virumaa – lähemal kui tundub, lahedam kui arvad!
Ducati Multistrada 1200S
Honda NC 750X DCT (müüdud, teenis mind truult täpselt 3 aastat ja 21000km)
Honda XRV 750 MooramaaPaar (müüdud, teenis mind truult 10 aastat ja 68000km)
Iga tsikli jaoks on oma tee!

Kasutaja avatar

creativ
Postitusi: 1180
Liitunud: 27 Sept 2007, 14:35
Tsikkel: KTM LC8 ADV
Asukoht: tallinn
Tänanud: 10 korda

Re: Raskele endurole rehviotsing

Lugemata postitus Postitas creativ »

siin foorumis päris palju juttu mainitud rehvidest. http://www.advrider.com/forums/showthread.php?t=247585

Ära usu hülge möla! Anna aeruga!
____________________

LC8 Adventure
Kasutaja avatar

yeekim
Toetajaliige
Postitusi: 6637
Liitunud: 09 Mai 2006, 12:08
Tsikkel: VT1300CX
Asukoht: Head mõtted
Tänanud: 659 korda
Tänatud: 406 korda

Re: Raskele endurole rehviotsing

Lugemata postitus Postitas yeekim »

hannes kirjutas:
Rebaseonu kirjutas:

Mul omal oligi TKC80 all, terve tripp (mingi 23000 vist tuli) sai ühe jooksuga läbitud, kuigi koju jõudes oli tagumine keskelt praktiliselt ära kulunud ja esimesel üle ühe. Mu meelest väga hea tulemus mustrit arvestades. Ma muidugi sõidan suht säästlikult ka ja suure all võib-olla peab mingi 10000 km. See ikka oleneb kõvasti sõidustiilist. Minu mõõdus paar Saksast tellides on maksma läinud ca 2100, mis mu meelest pole väga kallis meie hindu arvestades. Eestist pole leidnud.

Mul mooramaapaari all on TKC80 hinnanguliselt 6000km käinud ning taga keskel on klotsi ikka veel piisavalt, et pea teist sama palju otsa sõita. Continentali tsiklirehve Eestis väga ei müüdagi. Uurisin kunagi maaletoojalt, et mis värk nende mittesaadavusega on, aga väga mõistlikku vastust sealt ei saanudki. Mina olen omad samuti saksast tellinud ja väga rahul siiani. Saksa AfricaTwini foorumi käesoleva aasta küsitluse tulemused on näha siin. 2008 siin, 2007 siin ja 2006 siin. Nende tulemusi ei ole mõtet küll puhta kullana võtta, enamus sealsetest vendadest on sellised vannabii maastikusõitjad, kel peale 30 km kruusatee läbimist põlv väriseb. Heidenaud kasutatakse peamiselt soodsa hinna tõttu.
Võrdluseks jooks rehve TKC80 - 163,98€, K60 - 117,22€. Transa Eestisse muidugi siia otsa veel.
Muidu Motorradi testi eelmise aasta lõpus võitis conti uus suurtele enduurokatele mõeldud rehvimudel Trail Attack. Jooksu hinnaks 152,98€ ehk isegi odavam, kui TKC80. Kõik siinsed hinnad siis AfricaTwini rehvimõõdus, ees 90/90-21 ja taga 140/80-17. Peakski uueks hooajaks omale need prooviks tellima pikemate asfalditrippide tarvis. Mul muidugi selles mõttes lihtsam, et on kaks jooksu rattaid, ühed varustatud peamiselt asfalile mõeldud rehvidega, teised kruusale mõeldutega.

Miks Saksast?

http://ssl.delti.com/cgi-bin/rshop.pl?d ... =161&m_s=1

http://ssl.delti.com/cgi-bin/rshop.pl?d ... =161&m_s=1

edu

Saadetud kettaga lauatelefonist!

Kasutaja avatar

creativ
Postitusi: 1180
Liitunud: 27 Sept 2007, 14:35
Tsikkel: KTM LC8 ADV
Asukoht: tallinn
Tänanud: 10 korda

Re: Raskele endurole rehviotsing

Lugemata postitus Postitas creativ »

reifendirect pakub hetkel superhea hinnaga TKC80 140/80 R18 1400 kopikatega on megapakkumine! odavam kui Heidenau ja sama 17 tolline
http://ssl.delti.com/cgi-bin/rshop.pl?d ... =161&m_s=1

Ära usu hülge möla! Anna aeruga!
____________________

LC8 Adventure

Rebaseonu
Postitusi: 226
Liitunud: 31 Mär 2007, 21:36
Kontakt:

Re: Raskele endurole rehviotsing

Lugemata postitus Postitas Rebaseonu »

See on ju seesama Saksa koht, millest juttu oli. :wink:

Kasutaja avatar

hatman
Postitusi: 148
Liitunud: 17 Okt 2008, 16:37
Tsikkel: neegrikaksik
Asukoht: mäeküla

Re: Raskele endurole rehviotsing

Lugemata postitus Postitas hatman »

üks teine analoogne teema lõppes contiescape mainimisega...
kas kellelgi on nendega kogemusi?
(hetkel reifenist 90/90-21 + 140/80-17 komplekt neid ca 2500.)

raske lapsepõlv, rauast mänguasjad, alates K750M...

kawa500

Re: Raskele endurole rehviotsing

Lugemata postitus Postitas kawa500 »

Kasutan heidenau k60 ,mis kestab kuskil 6000+7000 km,hind ja kvaliteet suht norm. Rattaks pool enduro kle .

Kasutaja avatar

yeekim
Toetajaliige
Postitusi: 6637
Liitunud: 09 Mai 2006, 12:08
Tsikkel: VT1300CX
Asukoht: Head mõtted
Tänanud: 659 korda
Tänatud: 406 korda

Re: Raskele endurole rehviotsing

Lugemata postitus Postitas yeekim »

Rebaseonu kirjutas:

See on ju seesama Saksa koht, millest juttu oli. :wink:

See on Saksa- http://ssl.delti.com/cgi-bin/rshop.pl?d ... =100&m_s=1

See on Eesti- http://ssl.delti.com/cgi-bin/rshop.pl?d ... =161&m_s=1

:D :bsmile:

edu

Saadetud kettaga lauatelefonist!

Kasutaja avatar

creativ
Postitusi: 1180
Liitunud: 27 Sept 2007, 14:35
Tsikkel: KTM LC8 ADV
Asukoht: tallinn
Tänanud: 10 korda

Re: Raskele endurole rehviotsing

Lugemata postitus Postitas creativ »

kawa500 kirjutas:

Kasutan heidenau k60 ,mis kestab kuskil 6000+7000 km,hind ja kvaliteet suht norm. Rattaks pool enduro kle .

no näedsa!? kuluvus sõltub ikka sõidustiilist. kõvemad mehed Heidenauga kordades rohkem läbi sõitnud.

Ära usu hülge möla! Anna aeruga!
____________________

LC8 Adventure
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Rehvid, rehvid, rehvid”