Kes mu värvilise kiivri mattmustaks võõpaks?

Siin võid otsida või pakkuda meistrimehe teenust. Küsida soovitusi auto-moto toodetele-teenustele jne. Ning mida kuskilt saab.

Moderaator: Moded


Teema algataja
reimps

Kes mu värvilise kiivri mattmustaks võõpaks?

Lugemata postitus Postitas reimps »

Kes mu tuttuue värvilise kiivri mattmustaks võõpaks? Loomulikult võimalikult odavalt, samas mattmustaks võõpamine ei peagi kvaliteetne olema, vaid lakikiht peab hea olema.

Kasutaja avatar

Nõmmik
Postitusi: 249
Liitunud: 01 Veebr 2013, 22:10
Tsikkel: Yamaha V-Star
Asukoht: Tallinn , Nõmme
Tänatud: 2 korda
Kontakt:

Re: Mis Te siis päev läbi teete e. kes millega aidata saab?

Lugemata postitus Postitas Nõmmik »

reimps kirjutas:

Kes mu tuttuue värvilise kiivri mattmustaks võõpaks? Loomulikult võimalikult odavalt, samas mattmustaks võõpamine ei peagi kvaliteetne olema, vaid lakikiht peab hea olema.

Alles sa kiitsid kui hea küsitööline oled ning kui palju lapsi on su kättevahelt läbi käinud! :ner: Mine poodi, osta üks neegri st. mattmust purse purgis ja 20 min peale raputamist, pritsimist ongi esimene olemas ja kõik vastavalt sinu standarditele. :bsmile: Seda võid korrata nii tihti kui vajadus tekib. (togi) Neid üheksa kuuga hirmutajaid ei maksa alati uskuda.

Argipäevas on vähe värvi - ole vähemalt ise nähtav !
Motoratturi diagonaalse helkur tähelepanu rihmade tootmine ja müük ...

Teema algataja
reimps

Re: Mis Te siis päev läbi teete e. kes millega aidata saab?

Lugemata postitus Postitas reimps »

Ära targuta. Ma ju rõhutasin, et lakikiht peab hea olema. Automaailma spraylakiga tulemust piisavalt heaks lugeda kahjuks ei saa, viimati sai mul kümnenda lakkimiskorra peale lõplikult siiber (mis siis, et too kiiver juba mitmendat aastat kasutuses ja tegelikult ikka veel suht kaubanduslik). Seega spetsmehed-naised vastavate riistadega saavad vaid abiks olla. Mattmustaks värvimine võib vabalt rulliga värvitut meenutada, mul ses suhtes ükskõik.
Kui võimalik abiees tõesti soovib, siis ma võin juba eelnevalt mustaks võõbatud kiivriga lakkima tulla, no problemo. Aga sel juhul tahan näha hinnapakkumist kuni 10.- ka ;)

Kasutaja avatar

kaval
Postitusi: 895
Liitunud: 12 Juul 2007, 23:42
Tsikkel: rattatuu
Asukoht: tln,mõigu
Kontakt:

Re: Mis Te siis päev läbi teete e. kes millega aidata saab?

Lugemata postitus Postitas kaval »

võta ühendust ,mina võõpan !
uuri siit http://www.arcar.eu cardip

http://www.arcar.eu odavad rendiautod al.5 euri päev
anda rendile koos tehnikaga garaaz Mõigus kaaskasutusse.500 euri
allar 56291000
umbe ull miis
Kasutaja avatar

Tom.
Postitusi: 112
Liitunud: 01 Dets 2011, 10:34
Tsikkel: '01 Monster

Re: Kes mu tuttuue värvilise kiivri mattmustaks võõpaks?

Lugemata postitus Postitas Tom. »

Huvi pärast küsin, kas selline võõpamine igasugu nuppude ja lülititega kiivril püsib hästi? Pean silmas õhutusavade liikuivaid osi. Ja mis hinnaklassi selline teenus jääda võiks? Täpne number pole oluline, lihtsalt huvitab kas on pigem 10, 50, või 200 oirot.


Teema algataja
reimps

Re: Kes mu värvilise kiivri mattmustaks võõpaks?

Lugemata postitus Postitas reimps »

No kuna tuleb välja, et kaval teeb mu kiivri ära, aga pole varem teinud, eks siis näeb :)

Iseenesest on tal see variant, et pind kaetakse kummilaadse kattekihiga (CarDip-nimeline asi) ja tegelikult jääb kiiver katte all originaalvälimusega. Eks näis, kui asi tehtud saab, pistan siia tulemuse nii before/after-piltide kui umbkaudse maksumusega. See "värv" pidi maksma ruutmeetri järgi, kiiver on ehk max 1 ruutmeeter, seega materjali hind ei tohiks rõvepalju olla. Kes viitsib ja numbrimaagiat rohkem jagab, võib ju kiivri pinnalaotuse välja arvutada, mina seda ei suuda, sest olen matemaatiline idioot :)

Eks need nupud ja mudru tuleb enne värvimist maha katkuda, sõltuvalt kiivri mudelist on see kas lihtne või raske. Sain uue kiivri tõesti võileivahinnaga, sest firma on V-can, seega pole kahju see kohe pilbasteks lammutada ja värvimisse viia. Samas olen valmis selleks, et kokkupanek nii lihtne pole. Seni olen sõitnud HJC kiivriga, mille osadekslammutamine on mõne minuti küsimus, sest tootja on juba arvestanud sisu eemaldamise võimalusega. Eks iga kiivrit saab osadeks võtta, st sisu välja kraamida, visiirikinnitused lahti kruttida jms, aga osadel on mõnuga liimi kasutatud. Konkreetset V-cani näppides näen juba ette, et odava otsa kiiver on ikka paras saast, aga vähemalt pole mul tast kahju proovieksemplari teha :)

Püsivuse kohapealt - kui see CarDip on nagu kummilaadne kiht kiivril, siis lakkida polegi vaja, materjal ongi kaitsekihiks mõeldud. Eks ta kriimustusi jms kardab, seega olen ma vast kõige parem katsejänes - ma ei hoia oma kiivrit kotis, vaid kas sõites peas, parkides ratta peal, niisama töllerdades käevangus, poes ostukorvina ja üleüldse peaks ta korraliku testdrive'i saama :)

Kasutaja avatar

saigon
Postitusi: 28
Liitunud: 11 Juul 2013, 20:57
Tsikkel: Kawasaki Z750 2004
Asukoht: Tartu
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 2 korda

Re: Kes mu värvilise kiivri mattmustaks võõpaks?

Lugemata postitus Postitas saigon »

Millal lootust pilte näha ja palju maksma läks lõpuks? Endal nimelt sarnane soov mõtteis.


Teema algataja
reimps

Re: Kes mu värvilise kiivri mattmustaks võõpaks?

Lugemata postitus Postitas reimps »

saigon kirjutas:

Millal lootust pilte näha ja palju maksma läks lõpuks? Endal nimelt sarnane soov mõtteis.

No kodanik kaval pidi teada andma, kui tal värvid-asjad kohale jõuavad ja ta teha saab, aga ma kahtlustan, et unustas. Homme tüütan teda, siis ehk saab lähiajal :)

Kasutaja avatar

kaval
Postitusi: 895
Liitunud: 12 Juul 2007, 23:42
Tsikkel: rattatuu
Asukoht: tln,mõigu
Kontakt:

Re: Kes mu värvilise kiivri mattmustaks võõpaks?

Lugemata postitus Postitas kaval »

reimps kirjutas:
saigon kirjutas:

Millal lootust pilte näha ja palju maksma läks lõpuks? Endal nimelt sarnane soov mõtteis.

No kodanik kaval pidi teada andma, kui tal värvid-asjad kohale jõuavad ja ta teha saab, aga ma kahtlustan, et unustas. Homme tüütan teda, siis ehk saab lähiajal :)

ei,ei ununenud,kaup saabus reedel ja siis.......täna :bsmile: ja homme võid kiivri tuua küll,vaatame mis teha annab !
kontaktid on all !

http://www.arcar.eu odavad rendiautod al.5 euri päev
anda rendile koos tehnikaga garaaz Mõigus kaaskasutusse.500 euri
allar 56291000
umbe ull miis
Kasutaja avatar

Wiseguy
Postitusi: 38
Liitunud: 03 Mai 2009, 23:20
Tsikkel: Suzuki Intruder aka. Icebird
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1 kord

Re: Kes mu värvilise kiivri mattmustaks võõpaks?

Lugemata postitus Postitas Wiseguy »

Jääme huviga "BEFORE" and "AFTER" fotomaterjali ootama...

Loud pipes save lives...
Kasutaja avatar

võll
Postitusi: 287
Liitunud: 30 Juul 2008, 00:25
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 2 korda

Re: Kes mu värvilise kiivri mattmustaks võõpaks?

Lugemata postitus Postitas võll »

Minu meelest see CarDip on täis saast, ei kata üldse ja nakkuvusega oli samuti probleeme. Võib oletada, et asi on minus, kuid proovisin analoogset toodet nimega PlastiDip, mis oli esiteks kõvasti soodsam ja kattis paremini. Plastiku külge hakkas kah paremini. Eks nad pm üks ja sama asi ole, aga erinevus oli tuntav.

Kasutaja avatar

Wiseguy
Postitusi: 38
Liitunud: 03 Mai 2009, 23:20
Tsikkel: Suzuki Intruder aka. Icebird
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1 kord

Re: Kes mu värvilise kiivri mattmustaks võõpaks?

Lugemata postitus Postitas Wiseguy »

võll kirjutas:

Minu meelest see CarDip on täis saast, ei kata üldse ja nakkuvusega oli samuti probleeme. Võib oletada, et asi on minus, kuid proovisin analoogset toodet nimega PlastiDip, mis oli esiteks kõvasti soodsam ja kattis paremini. Plastiku külge hakkas kah paremini. Eks nad pm üks ja sama asi ole, aga erinevus oli tuntav.

Kust seda nimetatud PlastiDip kaubandusvõrgust leida võib?

Loud pipes save lives...

Piipz
Soe ja sõbralik
Postitusi: 8799
Liitunud: 05 Sept 2004, 23:28
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 134 korda
Tänatud: 334 korda
Kontakt:

Re: Kes mu värvilise kiivri mattmustaks võõpaks?

Lugemata postitus Postitas Piipz »

Kasutaja avatar

tito
Postitusi: 741
Liitunud: 07 Juun 2013, 08:38
Tsikkel: Suzuki DR-Z
Tänanud: 126 korda
Tänatud: 63 korda

Re: Kes mu värvilise kiivri mattmustaks võõpaks?

Lugemata postitus Postitas tito »

Võõpa tahvlivärviga kiiver üle, Saad nota benesid peale kirjutada, jõle boss värk oleks!
Pilt


Teema algataja
reimps

Re: Kes mu värvilise kiivri mattmustaks võõpaks?

Lugemata postitus Postitas reimps »

Kiiver läks eile kavala kätte, nüüd ootan, mis tulemuse saab. Ongi paras proovikas :)

Samas see tahvlivärv on päääris äss idee :D Värvin oma järgmise auto sellsieks, jube mugav parkimise algusaega kirjutada näiteks.

Kasutaja avatar

kaval
Postitusi: 895
Liitunud: 12 Juul 2007, 23:42
Tsikkel: rattatuu
Asukoht: tln,mõigu
Kontakt:

Re: Kes mu värvilise kiivri mattmustaks võõpaks?

Lugemata postitus Postitas kaval »

võll kirjutas:

Minu meelest see CarDip on täis saast, ei kata üldse ja nakkuvusega oli samuti probleeme. Võib oletada, et asi on minus, kuid proovisin analoogset toodet nimega PlastiDip, mis oli esiteks kõvasti soodsam ja kattis paremini. Plastiku külge hakkas kah paremini. Eks nad pm üks ja sama asi ole, aga erinevus oli tuntav.

võin kinnitada,et asi on sinus,kas eelpuhastust kasutasid ? kas nakke ainet kasutasid ? kas lasid alla krunti 2 kihti ja dippi peale 4 kihti,kui ei siis ära avalda arvamust !

http://www.arcar.eu odavad rendiautod al.5 euri päev
anda rendile koos tehnikaga garaaz Mõigus kaaskasutusse.500 euri
allar 56291000
umbe ull miis
Kasutaja avatar

kaval
Postitusi: 895
Liitunud: 12 Juul 2007, 23:42
Tsikkel: rattatuu
Asukoht: tln,mõigu
Kontakt:

Re: Kes mu värvilise kiivri mattmustaks võõpaks?

Lugemata postitus Postitas kaval »

reimps kirjutas:

Kiiver läks eile kavala kätte, nüüd ootan, mis tulemuse saab. Ongi paras proovikas :)

Samas see tahvlivärv on päääris äss idee :D Värvin oma järgmise auto sellsieks, jube mugav parkimise algusaega kirjutada näiteks.

Reimps,ilma sinu loata kiskusin kiivri legoks ja teen omapoolse tuuningu,loodan,et sobib ! muidu ei saa tööle õhuavasi kahjuks ,sest dipi pind on ikka siga paks ! varsti pildid,mitte täna :D
tegelt selle kiivriga mis sa ostsid ei soovita ma kellegi kukkuda,tõeline BS,ausõna,ma olen erinevaid kiivreid näinud aga see......no anna andeks (crash) sel juhul ..... tagajärjed on kohutavad !

http://www.arcar.eu odavad rendiautod al.5 euri päev
anda rendile koos tehnikaga garaaz Mõigus kaaskasutusse.500 euri
allar 56291000
umbe ull miis
Kasutaja avatar

võll
Postitusi: 287
Liitunud: 30 Juul 2008, 00:25
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 2 korda

Re: Kes mu värvilise kiivri mattmustaks võõpaks?

Lugemata postitus Postitas võll »

kaval kirjutas:

võin kinnitada,et asi on sinus,kas eelpuhastust kasutasid ? kas nakke ainet kasutasid ? kas lasid alla krunti 2 kihti ja dippi peale 4 kihti,kui ei siis ära avalda arvamust !

Nii palju vaeva ma tõesti ei näinud ning sellist vaeva ma ei plaaninudki värvitava detailiga üldse näha. Käitusin täpselt samamoodi PlastiDipiga ning antud tulemus rahuldas mind. Kindlasti kui oleksin pinda vastavalt töötlenud, lasknud peale korraliku nakkekihi, natukene kuivada lasknud, mõne loitsu lausunud ja kaerajaani tantsinud siis oleksin oma detailid kasvõi mootoriõli või naabrimehe koera ekstremendiga värvitud saanud. See ei olnud paraku aga eesmärk.


Teema algataja
reimps

Re: Kes mu värvilise kiivri mattmustaks võõpaks?

Lugemata postitus Postitas reimps »

kaval kirjutas:

Reimps,ilma sinu loata kiskusin kiivri legoks ja teen omapoolse tuuningu,loodan,et sobib ! muidu ei saa tööle õhuavasi kahjuks ,sest dipi pind on ikka siga paks ! varsti pildid,mitte täna :D
tegelt selle kiivriga mis sa ostsid ei soovita ma kellegi kukkuda,tõeline BS,ausõna,ma olen erinevaid kiivreid näinud aga see......no anna andeks (crash) sel juhul ..... tagajärjed on kohutavad !

See legokskiskumine oligi täitsa lubatud :)

Ja ma tean, mis s**t see on, lihtsalt 30.- eest tutikas kiiver saada ja sellega eksperimenteerida pole minu meelest patt. V-can teebki saasta ju teatavasti.
Eks ta varukiivriks jääb niikuinii, pole täpselt see, mida ma otsin.

Aga soodsalt saadud, pidi ostma. Hullud päevad :D

Kasutaja avatar

kaval
Postitusi: 895
Liitunud: 12 Juul 2007, 23:42
Tsikkel: rattatuu
Asukoht: tln,mõigu
Kontakt:

Re: Kes mu värvilise kiivri mattmustaks võõpaks?

Lugemata postitus Postitas kaval »

Wiseguy kirjutas:
võll kirjutas:

Minu meelest see CarDip on täis saast, ei kata üldse ja nakkuvusega oli samuti probleeme. Võib oletada, et asi on minus, kuid proovisin analoogset toodet nimega PlastiDip, mis oli esiteks kõvasti soodsam ja kattis paremini. Plastiku külge hakkas kah paremini. Eks nad pm üks ja sama asi ole, aga erinevus oli tuntav.

Kust seda nimetatud PlastiDip kaubandusvõrgust leida võib?

saad ka minu käest kui huvi,midagi on kohapeal olemas !

http://www.arcar.eu odavad rendiautod al.5 euri päev
anda rendile koos tehnikaga garaaz Mõigus kaaskasutusse.500 euri
allar 56291000
umbe ull miis
Kasutaja avatar

kaval
Postitusi: 895
Liitunud: 12 Juul 2007, 23:42
Tsikkel: rattatuu
Asukoht: tln,mõigu
Kontakt:

Re: Kes mu värvilise kiivri mattmustaks võõpaks?

Lugemata postitus Postitas kaval »

kiiver värvitud,homme lappan kokku ja siis saab pilte ka !

http://www.arcar.eu odavad rendiautod al.5 euri päev
anda rendile koos tehnikaga garaaz Mõigus kaaskasutusse.500 euri
allar 56291000
umbe ull miis
Kasutaja avatar

kaval
Postitusi: 895
Liitunud: 12 Juul 2007, 23:42
Tsikkel: rattatuu
Asukoht: tln,mõigu
Kontakt:

Re: Kes mu värvilise kiivri mattmustaks võõpaks?

Lugemata postitus Postitas kaval »

before
Pilt

happened in the meantime

Pilt

at last

Pilt

ma ei tea kas omanikule meeldib,aga tegin nii,et kõik funktsioonid jääks tööle,õhutus,päikesesirm jne.kahjuks ei saa tervenisti mustaks nii,et kõik funkaks.loodan,et omanikule sobib ! :bsmile:

http://www.arcar.eu odavad rendiautod al.5 euri päev
anda rendile koos tehnikaga garaaz Mõigus kaaskasutusse.500 euri
allar 56291000
umbe ull miis
Kasutaja avatar

yeekim
Toetajaliige
Postitusi: 6637
Liitunud: 09 Mai 2006, 12:08
Tsikkel: VT1300CX
Asukoht: Head mõtted
Tänanud: 659 korda
Tänatud: 406 korda

Re: Kes mu värvilise kiivri mattmustaks võõpaks?

Lugemata postitus Postitas yeekim »

Hoi!

Kas seda halli "liistu"ei andnud värvida või siis jääks kiht liiga paks ja mõjutaks ventilatsiooni?

edu

Saadetud kettaga lauatelefonist!


Teema algataja
reimps

Re: Kes mu värvilise kiivri mattmustaks võõpaks?

Lugemata postitus Postitas reimps »

yeekim kirjutas:

Hoi!

Kas seda halli "liistu"ei andnud värvida või siis jääks kiht liiga paks ja mõjutaks ventilatsiooni?

edu

Nõus, selle halli randiga ei näe üldse hea välja. Üleni must on aga teine tera 8)

Kasutaja avatar

AzA
Mode
Postitusi: 1674
Liitunud: 19 Juul 2004, 15:22
Tsikkel: Kawaspa
Asukoht: Pärnu
Tänanud: 435 korda
Tänatud: 127 korda

Re: Kes mu värvilise kiivri mattmustaks võõpaks?

Lugemata postitus Postitas AzA »

Mis selline töö maksta võiks umbkaudu?

Aga mulle meeldib.
Kasutaja avatar

kaval
Postitusi: 895
Liitunud: 12 Juul 2007, 23:42
Tsikkel: rattatuu
Asukoht: tln,mõigu
Kontakt:

Re: Kes mu värvilise kiivri mattmustaks võõpaks?

Lugemata postitus Postitas kaval »

reimps kirjutas:
yeekim kirjutas:

Hoi!

Kas seda halli "liistu"ei andnud värvida või siis jääks kiht liiga paks ja mõjutaks ventilatsiooni?

edu

Nõus, selle halli randiga ei näe üldse hea välja. Üleni must on aga teine tera 8)

ma saan ka selle mustaks aga sel juhul ei jää õhutused tööle,sest see katte pind jääb päris paks 6 kihti katet ! ma võin need hallid ka üle võõbata pole probleemi.reimps anna märku kui üleni mustaks tahad ! eks lappan siis uuesti laiali aga ei saa hiljem garanteerida,et õhutused töötavad ! vbl isegi töötavad kui "kirvega" kallale minna aga arvan,et see kraabib selle pinna maha !tegelt saab ehk nii,et kas jätan avad lahti või kinni,anna märku ja teen ära ja eest õhutus kas selle ka ? helista,sest istun täna päev otsa garaaziz ja arvuti ligi ei tule aga teeks hea meelega täna selle ära ,sest nagunii võõpamine plaanis !

http://www.arcar.eu odavad rendiautod al.5 euri päev
anda rendile koos tehnikaga garaaz Mõigus kaaskasutusse.500 euri
allar 56291000
umbe ull miis
Kasutaja avatar

kaval
Postitusi: 895
Liitunud: 12 Juul 2007, 23:42
Tsikkel: rattatuu
Asukoht: tln,mõigu
Kontakt:

Re: Kes mu värvilise kiivri mattmustaks võõpaks?

Lugemata postitus Postitas kaval »

AzA kirjutas:

Mis selline töö maksta võiks umbkaudu?

ütleme nii,et 50-,kõik oleneb kui raske on lahti võtta jne.parem oleks kui kiiver tuuakse juba legona !

http://www.arcar.eu odavad rendiautod al.5 euri päev
anda rendile koos tehnikaga garaaz Mõigus kaaskasutusse.500 euri
allar 56291000
umbe ull miis
Kasutaja avatar

mx77
Postitusi: 8387
Liitunud: 25 Okt 2004, 16:50
Tsikkel: YZ250F, Ducati Monster S4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 320 korda
Tänatud: 420 korda
Kontakt:

Re: Kes mu värvilise kiivri mattmustaks võõpaks?

Lugemata postitus Postitas mx77 »

kaval kirjutas:

before

happened in the meantime

at last

ma ei tea kas omanikule meeldib,aga tegin nii,et kõik funktsioonid jääks tööle,õhutus,päikesesirm jne.kahjuks ei saa tervenisti mustaks nii,et kõik funkaks.loodan,et omanikule sobib ! :bsmile:

Ilus kiiver oli.


Teema algataja
reimps

Re: Kes mu värvilise kiivri mattmustaks võõpaks?

Lugemata postitus Postitas reimps »

mx77 kirjutas:

Ilus kiiver oli.

Pilt valetab, odav V-can'i saast on.

Kasutaja avatar

kaval
Postitusi: 895
Liitunud: 12 Juul 2007, 23:42
Tsikkel: rattatuu
Asukoht: tln,mõigu
Kontakt:

Re: Kes mu värvilise kiivri mattmustaks võõpaks?

Lugemata postitus Postitas kaval »

mx77 kirjutas:
kaval kirjutas:

before

happened in the meantime

at last

ma ei tea kas omanikule meeldib,aga tegin nii,et kõik funktsioonid jääks tööle,õhutus,päikesesirm jne.kahjuks ei saa tervenisti mustaks nii,et kõik funkaks.loodan,et omanikule sobib ! :bsmile:

Ilus kiiver oli.

mida sina kiivritest tead (lol)

http://www.arcar.eu odavad rendiautod al.5 euri päev
anda rendile koos tehnikaga garaaz Mõigus kaaskasutusse.500 euri
allar 56291000
umbe ull miis
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Teenused ja abi”